Prison Break

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Έψαξα αλλά δε βρήκα θέμα για αυτή τη σειρά (η οποία είναι από τις αγαπημένες μου) και το θεωρώ ανεπίτρεπτο :P:D

Εδώ λοιπόν θα συζητάμε για οτιδήποτε έχει να κάνει με το Prison Break. Ήδη βρίσκεται στο 4ο season.

Ποια είναι η γνώμη σας; Σας αρέσει; Σας κουράζει; Σας άρεσε παλιά και το βαρεθήκατε; Ποια season σας άρεσε περισσότερο;

Πείτε ό,τι θέλετε :D

Προσωπικά μου αρέσει πολύ αυτή η σειρά παρόλο που θεωρώ ότι το έχουν τραβήξει πολύ τώρα πια. Όλο συνωμοσίες, προβλήματα, εμπόδια, συμπτώσεις. Εντάξει, είναι λογικό σε μία σειρά να υπάρχουν και σεναριακές ευκολίες απλά μερικές φορές νομίζεις ότι παραείναι προφανές ότι κάτι τέτοιο δε θα συνέβαινε στην πραγματικότητα. Παρόλα αυτά παραμένει μία σειρά με αγωνία, ενδιαφέρον και κάποιες πολύ καλές ερμηνείες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Προσωπικά μου άρεσε μόνο η πρωτη σεζόν του Prison Break. Ειδικά η σκηνή στο πρώτο επεισόδιο που φανερώνει τα τατουάζ ήταν θεϊκή. Από την τρίτη σεζόν και μετά το έβλεπα μόνο και μόνο γιατί ήθελα να δω μέχρι πού θα το πάνε. Αν η σειρά τελείωνε στην πρώτη σεζόν, θα έλεγα οτι ξεπερνάει και το Lost (την ίδια γνώμη έχω και για το Heroes).

Σε πρώτη πανελλήνια μετάδοση η διαφήμιση της σειράς που θα παίξει στην Ελλάδα βασισμένη στο Prison Break:



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
η αγαπημενη μου σειρα με διαφορα προς το παρων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
σε ποια season είσαι ;:hmm:
φυσικα και το εχω δει ολο! και ναι μπορει σε αρκετα επεισοδια να ''χανει'' λιγο απο το ενδιαφερον του..αλλα για εμενα ειναι ακομα η καλυτερη απο αυτες που εχω δει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Η πρώτη σεζόν ίσως (αν όχι 1η σίγουρα 2η θέση τη δίνω άνετα) η καλύτερη σειρά που έχω δει ever. Και η 2η και 3η μου άρεσαν πάρα πολύ!
Δυστυχώς η 4η: πάτος! Ότι ναναι! Όλη η οικογένεια είχε μπλεχτεί...Γενικά ό,τι ναναι..Κρίμα.

Ο T-bag όλα τα λεφτά σα χαρακτήρας!!!!!!!!!!

Γενικά αν εξαιρέσουμε την τελευταία σεζόν: γα..ει κ δέρνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Η πρώτη σεζόν ίσως (αν όχι 1η σίγουρα 2η θέση τη δίνω άνετα) η καλύτερη σειρά που έχω δει ever. Και η 2η και 3η μου άρεσαν πάρα πολύ!
Δυστυχώς η 4η: πάτος! Ότι ναναι! Όλη η οικογένεια είχε μπλεχτεί...Γενικά ό,τι ναναι..Κρίμα.

Ο T-bag όλα τα λεφτά σα χαρακτήρας!!!!!!!!!!

Γενικά αν εξαιρέσουμε την τελευταία σεζόν: γα..ει κ δέρνει!
σκέφτομαι να την ξαναδώ κάποια στιγμή:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Το τελος με ξενερωσε πολυ ομως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Ή σειρά ήταν να κρατήσει μόνο μία σαιζόν,περίπου 16-17 επεισόδια.
Είδαν πως έχει απήχηση και όπως γίνεται πάντα στο Αμέρικα,τραβήξαν το σενάριο απο τα μαλλιά.
Βγές,μπές,ξαναβγές,ξαναμπές...Πέρα απο την πρώτη εξαιρετική περίοδο,το υπόλοιπο ήταν μέτριο,εκτός απο το τέλος που εμένα με εξέπληξε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Πέρα απο την πρώτη εξαιρετική περίοδο,το υπόλοιπο ήταν μέτριο,εκτός απο το τέλος που εμένα με εξέπληξε.

Κι εμενα με εξεπληξε αλλα θα ηθελα να δω ενα happy end μετα απο τοση ταλαιπωρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Ή σειρά ήταν να κρατήσει μόνο μία σαιζόν,περίπου 16-17 επεισόδια.
Είδαν πως έχει απήχηση και όπως γίνεται πάντα στο Αμέρικα,τραβήξαν το σενάριο απο τα μαλλιά.
Βγές,μπές,ξαναβγές,ξαναμπές...Πέρα απο την πρώτη εξαιρετική περίοδο,το υπόλοιπο ήταν μέτριο,εκτός απο το τέλος που εμένα με εξέπληξε.
Το τέλος ήταν πράγματι πολύ καλό!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top