Τεστ Προσωπικότητας

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Previously on Τεστ Προσωπικότητας
1st Introvert(56%) iNtuitive(3%) Feeling(22%) Judging(28%)
2nd Introvert(38%) iNtuitive(22%) Feeling(30%) Judging(1%)


Introvert(53%) iNtuitive(16%) Feeling(19%) Judging(25%)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,203 μηνύματα.
Thinking 31%
Judging 25%
Sensing 9%
Introvert 6%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Πόσες φορές θα πω να μην εμπιστεύεστε τα τεστ;; :P Είναι πολύ γενικά και τα περισσότερα έχουν λάθος ερωτήσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
ENTJ
Extravert(12%) iNtuitive(6%) Thinking(34%) Judging(38%)
You have slight preference of Extraversion over Introversion (12%)
You have slight preference of Intuition over Sensing (6%)
You have moderate preference of Thinking over Feeling (34%)
You have moderate preference of Judging over Perceiving (38%)
πρώτη φορά με βγάζει extravert αντί για introvert :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stitchpunk

Δραστήριο μέλος

Η Eternal Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 596 μηνύματα.
https://youtu.be/JN09RNHE0mI 1:03 και μετά.
Ένα ωραίο θεατρικό έργο που εξηγεί κατά τη γνώμη μου μεταξύ άλλων και το πως λειτουργούν τα ζωδια, τα τεστ αυτά κλπ είναι οι Ηλίθιοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Chillάρετε παίδες.Για χαβαλέ τα κάνουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι αφού ρωτάει με 30 ερωτήσεις πόσο μας αρέσει ή δε μας αρέσει να είμαστε με κόσμο λογικό είναι να μας βγάλει extrovert ή introvert. Δεν είναι και πυρηνική φυσική. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stitchpunk

Δραστήριο μέλος

Η Eternal Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 596 μηνύματα.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Δε ξέρω για εσάς αλλά εγώ έχω κάνει τους τύπους κομμάτι της ζωής μου :P έχω typάρει όλα τα άτομα που συμπαθώ, όλη μου την οικογένεια και όλους τους χαρακτήρες των αγαπημένων μου σειρών :P .

Όσον αφορά τα τεστ, πραγματικά είναι ΤΟΣΟ προβλέψιμα. Ξέρω γω προτιμάς να βγαίνεις έξω ή θες χρόνο να είσαι μόνος σου? :P Ή φτιάχνεις to do list ή go with the flow ??? :P :P Βλακειούλες.

Για να βρεις πιο βάσιμα αποτελέσματα, πρέπει να κάτσεις να σκεφτείς μόνος σου (αν έχεις τη διάθεση και το χρόνο). Εγώ για να βρω τον τύπο μου και να σιγουρευτώ ότι είναι αυτός, ασχολήθηκα 3 μήνες και όλο το καλοκαίρι... :P

** Όσοι είστε κατά της κατηγοριοποίησης των ανθρώπων και της οριοθέτησης που δημιουργούν οι τύποι της προσωπικότητας και όλα τα συναφή, δεν χρειάζεται να μου απαντήσετε γιατί δεν πρόκειται να απαντήσω** :P <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι αφού ρωτάει με 30 ερωτήσεις πόσο μας αρέσει ή δε μας αρέσει να είμαστε με κόσμο λογικό είναι να μας βγάλει extrovert ή introvert. Δεν είναι και πυρηνική φυσική. :P

εμένα μου έκανε εντύπωση γιατί ασχέτως όλων αυτών των τεστ πάντα με θεωρούσα λίγο πιο introvert παρά extrovert. τι να πω, αλλάζουν οι καιροί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
εμένα μου έκανε εντύπωση γιατί ασχέτως όλων αυτών των τεστ πάντα με θεωρούσα λίγο πιο introvert παρά extrovert. τι να πω, αλλάζουν οι καιροί :P
Οι extraverts είναι πολύ αντιδραστικοί και θέλουν να μεταδίδουν ενέργεια στο περιβάλλον τους. Οι introverts θέλουν χρόνο για να σκεφτούν και ΜΕΤΑ να αντιδράσουν και προτιμούν να εσωτερικεύουν την ενέργειά τους.
<3:happy:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stitchpunk

Δραστήριο μέλος

Η Eternal Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 596 μηνύματα.
Έλα να βλέπω full αποτελέσματα :ropalo:
Αν ήξερα θα σου έλεγα!
Το ένα με έβγαλε INTP, το άλλο ENTJ. Όσον αφορά το Ε και Ι. Μάλλον Ι είμαι. Βασικά είμαι energy absorbing οπότε δεν μπορώ να πω με σιγουριά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Mια και ξέθαψα το θέμα. αποφάσισα να μαρτυρήσω τι μου έβγαλε!! :P

Λοιπόν κάνοντας το τεστ προσωπικότητας του πρώτου ποστ (δεν έψαξα να δω αν έχουν αναρτηθεί άλλα) μου έβγαλε τα εξής αποτελέσματα :

ESFJ Introverted Sensing Feeling Judging (Introverted Sensing with Extraverted Feeling)
The Nurturer
Extravert(19%) Sensing(31%) Feeling(31%) Judging(19%)
You have slight preference of Extraversion over Introversion (19%)
You have moderate preference of Sensing over Intuition (31%)
You have moderate preference of Feeling over Thinking (31%)
You have slight preference of Judging over Perceiving (19%)

Τι λέτε; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grtt

Δραστήριο μέλος

Ο grtt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Μια και ξέθαψες το θέμα το έκανα κι εγώ το τεστ...

ISTJ
Introvert(12%) Sensing(3%) Thinking(16%) Judging(19%)
You have slight preference of Introversion over Extraversion (12%)
You have marginal or no preference of Sensing over Intuition (3%)
You have slight preference of Thinking over Feeling (16%)
You have slight preference of Judging over Perceiving (19%)
:cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Μια και ξέθαψες το θέμα το έκανα κι εγώ το τεστ...

ISTJ
Introvert(12%) Sensing(3%) Thinking(16%) Judging(19%)
You have slight preference of Introversion over Extraversion (12%)
You have marginal or no preference of Sensing over Intuition (3%)
You have slight preference of Thinking over Feeling (16%)
You have slight preference of Judging over Perceiving (19%)
:cool:

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosM

Νεοφερμένος

Ο GiorgosM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Personality type: “The Advocate” (INFJ-T)
Individual traits: Introverted – 81%, Intuitive – 88%, Feeling – 80%, Judging – 76%, Turbulent – 58%
Role: Diplomat
Strategy: Constant Improvement

μπορω να πω οταν το διαβασα ηταν ευστοχο και ανταποκρινοταν στον εαυτο μου,ακομα και το parenting,romance.Πολυ καλο τεστ.Αλλος INFJ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,197 μηνύματα.
ENFP
Extravert(3%) iNtuitive(47%) Feeling(12%) Perceiving(16%)
You have marginal or no preference of Extraversion over Introversion (3%)
You have moderate preference of Intuition over Sensing (47%)
You have slight preference of Feeling over Thinking (12%)
You have slight preference of Perceiving over Judging (16%)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Personality type: “The Advocate” (INFJ-T)
Individual traits: Introverted – 81%, Intuitive – 88%, Feeling – 80%, Judging – 76%, Turbulent – 58%
Role: Diplomat
Strategy: Constant Improvement

μπορω να πω οταν το διαβασα ηταν ευστοχο και ανταποκρινοταν στον εαυτο μου,ακομα και το parenting,romance.Πολυ καλο τεστ.Αλλος INFJ;

έλα να μαζευόμαστε οι INFJ :D

έχω να πω πως αυτό το Feeling over Thinking έχει σώσει ζωές και ώρες στο εργαστήριο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Παιδιά τον τελευταίο χρόνο έχω κάνει πολύ καλή διατριβή στο θέμα με τους τύπους και τις λειτουργίες οπότε ο,τι θέλετε μου λέτε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top