Κινητά: Συγκρίσεις, προτάσεις, γνώμες

Natsuko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natsuko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Αυτό ακριβώς, αλλά όχι μόνο. Εμένα γενικά το Iphone δεν μου φαίνεται εύχρηστο. Το έχει ο κολλητός μου, και κάνει λες και κρατάει στα χέρια του χρυσάφι :P. Είναι πολλά λεφτά, συν το ότι έχεις συνέχεια στο νου σου μην το χαλάσεις,μην το ένα, μη το άλλο. Κι εγώ θα σου πρότεινα το Νόκια από αυτά τα 2 που προτείνεις Kagome, ακριβώς για το λόγο του ότι είμαι της άποψης ότι το κινητό το έχεις για να κάνεις μια...δουλειά, κι όχι τόσο για να το φιγουράρεις :P. Γνώμη μου πάντα!

Σε ευχαριστώ πολύ που μου είπες τη γνώμη σου.Αυτό ήθελα. :)
Έχω να πάρω κινητό 4 χρόνια και γι'αυτό θέλω να πάρω κάτι καλό.Και φυσικά από ίντερνετ που τα βρίσκεις πολύ φθηνότερα.
Αυτό το μη χαλάσει,μη σπάσει το έχω ούτως ή άλλωςΌ,τι και να πάρω.
Και σα χαζό κοριτσάκι κι εγώ δε μπορώ να μην αναφέρω τις θήκες που έχω δει για iphone που είναι μούρλια.Φυσικά και ΔΕΝ αποτελεί αυτό κριτήριο σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση για να επιλέξεις κινητό αλλά ήθελα να πω τη χαζομάρα μου. :redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ που μου είπες τη γνώμη σου.Αυτό ήθελα. :)
Έχω να πάρω κινητό 4 χρόνια και γι'αυτό θέλω να πάρω κάτι καλό.Και φυσικά από ίντερνετ που τα βρίσκεις πολύ φθηνότερα.
Αυτό το μη χαλάσει,μη σπάσει το έχω ούτως ή άλλωςΌ,τι και να πάρω.
Και σα χαζό κοριτσάκι κι εγώ δε μπορώ να μην αναφέρω τις θήκες που έχω δει για iphone που είναι μούρλια.Φυσικά και ΔΕΝ αποτελεί αυτό κριτήριο σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση για να επιλέξεις κινητό αλλά ήθελα να πω τη χαζομάρα μου. :redface:

Xαχαχαχα, σαφώς παίζει και η εμφάνιση τον ρόλο της! :happy: Άλλωστε τα κινητά μας, καλώς ή κακώς, αποτελούν αναπόσπαστο κομμάτι της καθημερινότητας μας. Γι'αυτό το λόγο το κινητό σου θα πρέπει πρώτα από όλα να σε εξυπηρετεί και να καλύπτει τις ανάγκες σου, και ύστερα να κοιτάς και την... δημοτικότητα του :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natsuko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natsuko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Xαχαχαχα, σαφώς παίζει και η εμφάνιση τον ρόλο της! :happy: Άλλωστε τα κινητά μας, καλώς ή κακώς, αποτελούν αναπόσπαστο κομμάτι της καθημερινότητας μας. Γι'αυτό το λόγο το κινητό σου θα πρέπει πρώτα από όλα να σε εξυπηρετεί και να καλύπτει τις ανάγκες σου, και ύστερα να κοιτάς και την... δημοτικότητα του :P.

Oπότε τείνεις προς το NOKIA,ε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Oπότε τείνεις προς το NOKIA,ε???

Εγώ στην θέση σου, μάλλον θα κατέληγα σε αυτό, γιατί μου φαίνεται πιο πρακτικό ;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natsuko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natsuko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Εγώ στην θέση σου, μάλλον θα κατέληγα σε αυτό, γιατί μου φαίνεται πιο πρακτικό ;).

Σου άρεσε η θήκη που έβαλα,ε??? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Σου άρεσε η θήκη που έβαλα,ε??? :P

Χαχαχαχαχαχαχαχα, όχι αυτόοο, απλά δεν μπορώ να μιλάω απόλυτα γιατί δεν έχω κάνει σύγκριση μεταξύ των ιδιοτήτων των 2 κινητών :redface:. Μόνο το iphone έχω δει στην πράξη.

Η θήκη είναι τέλεια *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natsuko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natsuko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχαχα, όχι αυτόοο, απλά δεν μπορώ να μιλάω απόλυτα γιατί δεν έχω κάνει σύγκριση μεταξύ των ιδιοτήτων των 2 κινητών :redface:. Μόνο το iphone έχω δει στην πράξη.

Η θήκη είναι τέλεια *.*

Χαχαχαχαχαχαχαχα!:D Σε ευχαριστώ πάρα πολύ,πάντως!Θα πάω να τα δω κι από κοντά,σε κάποιο κατάστημα,φυσικά πριν παραγγείλω.Να ρωτήσω και τον πωλητή εκεί.


To ξέρωωωωωω!!!Που να έβλεπες και μία από bershka που είδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Το Nokia ειναι αρκετά βαρύ , υπερθερμενεται και πολύ χοντρό .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natsuko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natsuko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Αα την βρήκα..!

Το Nokia ειναι αρκετά βαρύ , υπερθερμενεται και πολύ χοντρό .....
Ναι ,όντως.Είναι 185 gr το nokia και 112 gr το iphone....:hmm:

Mήπως μπορείς να με κατατοπίσεις και σε κάτι άλλο εκτός από τα εξωτερικά χαρακτηριστικά,μιας και είμαι λίγο άσχετη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • download.jpg
    download.jpg
    4.3 KB · Εμφανίσεις: 234
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχαχα!:D Σε ευχαριστώ πάρα πολύ,πάντως!Θα πάω να τα δω κι από κοντά,σε κάποιο κατάστημα,φυσικά πριν παραγγείλω.Να ρωτήσω και τον πωλητή εκεί.


To ξέρωωωωωω!!!Που να έβλεπες και μία από bershka που είδα!

Παρακαλώ, δεν κάνει τίποτα. :)

Γούτσουυυ ^.^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Αα την βρήκα..!


Ναι ,όντως.Είναι 185 gr το nokia και 112 gr το iphone....:hmm:

Mήπως μπορείς να με κατατοπίσεις και σε κάτι άλλο εκτός από τα εξωτερικά χαρακτηριστικά,μιας και είμαι λίγο άσχετη?

Lumia 925 καλή επιλογή , το iPhone Αριστη , android δε θα έπαιρνα (αν και,τέτοιο έχω) διότι τα θεωρώ πολύ πίσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natsuko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natsuko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Lumia 925 καλή επιλογή , το iPhone Αριστη , android δε θα έπαιρνα (αν και,τέτοιο έχω) διότι τα θεωρώ πολύ πίσω

Ελπίζω να εννοείς το 920 κι όχι το 925 γιατί αυτό έχει τιμή απλησίαστη,οπότε ούτως ή άλλως δεν είναι στις επιλογές μου...
Αν δε κάνω λάθος,το μεν έχει IOS και το δε windows λογισμικό,οπότε είμαι καλυμμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Τελικά το πήρες (το lumia) ?
Τελικά όχι, αν και ήμουν ανάμεσα σ'αυτά τα δυο κινητά θα πάρω το Galaxy S4.:)
Λοιπόν το Lumia 920 είναι βαρύ,χοντρό, έχει λειτουργικό windows phone και όπως είναι φυσικό επειδή είναι καινούριο στηρίζει λίγες εφαρμογές, ααα και έχει πολύ καλή κάμερα(γι'αυτό φημίζονται τα νοκια).
Η διαφορά μεταξύ Lumia 920 και 925 είναι η τιμή και το βάρος!
Εγώ θα σου πρότεινα το galaxy s3, είναι λίγο πιο ακριβό απ'το Lumia αλλά αξίζει με 1000!!!:D
Ροζάκι!!!:redface:
Αααα, αν έχεις λεφτά να ξοδέψεις(βλ. iphone 4s) πάρε το galaxy s4!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Natsuko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natsuko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Τελικά όχι, αν και ήμουν ανάμεσα σ'αυτά τα δυο κινητά θα πάρω το Galaxy S4.:)
Λοιπόν το Lumia 920 είναι βαρύ,χοντρό, έχει λειτουργικό windows phone και όπως είναι φυσικό επειδή είναι καινούριο στηρίζει λίγες εφαρμογές, ααα και έχει πολύ καλή κάμερα(γι'αυτό φημίζονται τα νοκια).
Η διαφορά μεταξύ Lumia 920 και 925 είναι η τιμή και το βάρος!
Εγώ θα σου πρότεινα το galaxy s3, είναι λίγο πιο ακριβό απ'το Lumia αλλά αξίζει με 1000!!!:D
Ροζάκι!!!:redface:
Αααα, αν έχεις λεφτά να ξοδέψεις(βλ. iphone 4s) πάρε το galaxy s4!

Mε ενδιαφέρει η καλή κάμερα η αλήθεια είναι.Ναι το 925 είναι πιο ελαφρύ αλλά και πολύ πιο ακριβό....Οπότε μένει εκτός συζήτησης...

:eek:
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τί ωραίο αυτό το ροζ!!!!Και έχει 30 ευρώ διαφορά από το lumia to 920 ( στο site από το οποίο θα παραγγείλω)!!!
Τώρα με μπέρδεψες πιο πολύ!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Στην θέση σου θα είχα παραγγείλει ήδη το ροζάκι!!!
Στο μόνο που υπερτερεί κατ' εμέ είναι η κάμερα (και το S3 έχει πολύ καλή κάμερα απλά το άλλο είναι νοκια)
Άντε καλή αγορά!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natsuko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natsuko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Ευχαριστώωωω! :D Καλή αγορά και σε 'σένα!Θα επανέλθω όταν αποφασίσω και αγοράσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Ελπίζω να εννοείς το 920 κι όχι το 925 γιατί αυτό έχει τιμή απλησίαστη,οπότε ούτως ή άλλως δεν είναι στις επιλογές μου...
Αν δε κάνω λάθος,το μεν έχει IOS και το δε windows λογισμικό,οπότε είμαι καλυμμένη.

Το 920 υπερθερμενεται και ειναι μεγάλο σαν μπαντοφλα ... Το 925 έλεγα ...

Τελικά όχι, αν και ήμουν ανάμεσα σ'αυτά τα δυο κινητά θα πάρω το Galaxy S4.:)
Λοιπόν το Lumia 920 είναι βαρύ,χοντρό, έχει λειτουργικό windows phone και όπως είναι φυσικό επειδή είναι καινούριο στηρίζει λίγες εφαρμογές, ααα και έχει πολύ καλή κάμερα(γι'αυτό φημίζονται τα νοκια).
Επίσης μην ακούς τον Φόκο.
Η διαφορά μεταξύ Lumia 920 και 925 είναι η τιμή και το βάρος!
Εγώ θα σου πρότεινα το galaxy s3, είναι λίγο πιο ακριβό απ'το Lumia αλλά αξίζει με 1000!!!:D
Ροζάκι!!!:redface:
Αααα, αν έχεις λεφτά να ξοδέψεις(βλ. iphone 4s) πάρε το galaxy s4!

Κινητό που υπερθερμενεται ..και . Η μπαταρία του δε διαρκεί πολύ ... βαρύ χοντροκομμένο δε θα το έπαιρνα ακόμα και να είχε την καλύτερη κάμερα, αν έχει λεφτά για iPhone να πάρει iPhone και να αφήσει τα galaxy....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Lumia 920: 2000mAh
iphone 4s: 1432mAh
Όντως έχεις δίκιο για την μπαταρία...:whatever:
Όσο για τα galaxy είναι έτη φωτός μπροστά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,775 μηνύματα.
Από εμφάνιση/ποιότητα κατασκευής έχουμε Samsung SIII < Lumia 920 < iphone 4s. Mη παραπλανιέσαι από το ροζάκι SIII. Δες το από κοντά για να επιβεβαιώσεις ότι η ποιότητα κατασκευής του είναι άθλια.

Διάρκεια ζωής. Το iphone 4s θα υποστηρίζεται από την apple πιθανότατα τουλάχιστον μέχρι το καλοκαίρι του 2015. Επίσης η αγορά των Lumia από τη microsoft υπόσχεται μια επίσης καλή διάρκεια ζωής σε αυτό. Αντίθετα η Samsung είναι έτοιμη να εγκαταλείψει το android και προσπαθεί να προσελκύσει προγραμματιστές για το νέο λειτουργικό της Tizen. Πιθανότατα και το SIII να υποστηρίζει το Τizen όταν κυκλοφορήσει για το κοινό αλλά το θέμα είναι ότι η αλλαγή λειτουργικού αφήνει ξεκρέμαστους πολύ κόσμο που έδωσε τα λεφτά του αγοράζοντας εφαρμογές για android.

Eπιδόσεις. Καλύτερες επιδόσεις ονομαστικά έχει το Samsung SIII αλλά αυτό είναι μόνο στα χαρτιά. Ειδικά όταν το φορτώσεις με εφαρμογές lagαρει αρκετά. Το iphone 4s έχει πολύ καλύτερη απόκριση γιατι το λειτουργικό του είναι δεμένο με το υλικό του. Τα windows είναι αρκετά ελαφρύ λειτουργικό που τρέχει ικανοποιητικά και σε χαμηλό hardware.

Aν ήθελα να δώσω λίγα λεφτά θα αγόραζα κάποιο lumia. Το android με χαμηλό/μεσαίο hardware σου σπάει τα νεύρα. Αν ήθελα να αγοράσω κάτι ποιο ακριβό θα αγόραζα ένα κινητό της apple.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natsuko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natsuko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Από εμφάνιση/ποιότητα κατασκευής έχουμε Samsung SIII < Lumia 920 < iphone 4s. Mη παραπλανιέσαι από το ροζάκι SIII. Δες το από κοντά για να επιβεβαιώσεις ότι η ποιότητα κατασκευής του είναι άθλια.

Διάρκεια ζωής. Το iphone 4s θα υποστηρίζεται από την apple πιθανότατα τουλάχιστον μέχρι το καλοκαίρι του 2015. Επίσης η αγορά των Lumia από τη microsoft υπόσχεται μια επίσης καλή διάρκεια ζωής σε αυτό. Αντίθετα η Samsung είναι έτοιμη να εγκαταλείψει το android και προσπαθεί να προσελκύσει προγραμματιστές για το νέο λειτουργικό της Tizen. Πιθανότατα και το SIII να υποστηρίζει το Τizen όταν κυκλοφορήσει για το κοινό αλλά το θέμα είναι ότι η αλλαγή λειτουργικού αφήνει ξεκρέμαστους πολύ κόσμο που έδωσε τα λεφτά του αγοράζοντας εφαρμογές για android.

Eπιδόσεις. Καλύτερες επιδόσεις ονομαστικά έχει το Samsung SIII αλλά αυτό είναι μόνο στα χαρτιά. Ειδικά όταν το φορτώσεις με εφαρμογές lagαρει αρκετά. Το iphone 4s έχει πολύ καλύτερη απόκριση γιατι το λειτουργικό του είναι δεμένο με το υλικό του. Τα windows είναι αρκετά ελαφρύ λειτουργικό που τρέχει ικανοποιητικά και σε χαμηλό hardware.

Aν ήθελα να δώσω λίγα λεφτά θα αγόραζα κάποιο lumia. Το android με χαμηλό/μεσαίο hardware σου σπάει τα νεύρα. Αν ήθελα να αγοράσω κάτι ποιο ακριβό θα αγόραζα ένα κινητό της apple.

Το ποστ σου είναι κατατοπιστικότατο!Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!Είναι ωραίο το ροζάκι η αλήθεια είναι,αλλά σίγουρα δεν είναι λόγος αυτό για να διαλέξω κινητό,ούτε οι θήκες όπως έγραψα πιο πάνω.:P
Συζήτησα και με έναν φίλο μου που ασχολείται με κινητά και μου είπε πως δεν αξίζει το iphone για τα λεφτά του.Μου είπε πολύ καλά λόγια για samsung και lumia.Αλλά στο ίντερνετ που έψαξα,σε φόρουμ αποκλειστικά για κινητά,οι περισσότεροι έλεγαν αυτό που είπε κι ο fockos για τα lumia (920),πως είναι βαριά και χοντρά!Και σε συγκρίσεις μεταξύ iphone-samsung οι περισσότεροι ήταν υπέρ iphone.Οπότε κι εγώ μάλλον εκεί τείνω.
Μες στη 'βδομάδα λογικά θα το έχω στα χέρια μου,οπότε θα επανέλθω για κριτική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top