Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Eχω σχεδον το ιδιο σαν το 2ο (μπορει να ειναι και το ιδιο) και με εχει βολεψει απιστευτα!!! Το φοραω παντου και παντα εδω και 2 χρονια, δεν το βγαζω απο πανω μου!! Οποτε εγω θα πω το 2ο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Εγω προτεινω το 2ο και το τελευταιο.Ειναι πολυ ωραια και συνδυαζονται κιολας ευκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
2ο & 4ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
το πρώτο καλό είναι, ουδέτερο και συνδυάζεται εύκολα.
το δεύτερο ε, παλεύεται :P
το τρίτο δεν μ'αρέσει καθόλου.
το τέταρτο είναι καλούτσικο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Εμένα με αρέσει το 1ο και το 4ο...:P το 4ο προτείνω βασικά γιατί θα σε βολέψει να φοράς και παντελόνι από μέσα ενώ το 1ο όχι και τόσο :/:;)...όποιο σ αρέσει περισσότερο και όποιο κάθεται καλύτερα πάνω στο πόδι σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
μιας και λέμε για μπότες, παρατηρώ πολλές κοπέλες να φοράνε αυτές τις φλατ μπότες τις πολύ ψηλές, πάνω από το γόνατο και πραγματικά απορώ τι τους βρίσκουν :worry: τις θεωρώ απαίσιες και πιστεύω πως δεν κολακεύουν καθόλου κανένα πόδι, ίσα ίσα το κάνουν να μοιάζει μονοκόμματο. λες και έχουν κόψει ένα κομμάτι σωλήνα και το χουν σφηνώσει στο πόδι τους. αναφέρομαι σε κάτι τέτοιες που κυριολεκτικά είναι λες και τους έχουν προσαρμόσει και επιγονατίδες :P
βέβαια, δικαίωμα τους καθενος να φοράει ότι τον εκφράζει αλλά κατά την γνώμη μου αυτές οι μπότες είναι ο ορισμός της αθλιότητας, χίλιες φορές γαλότσα :hehe:

α, και για να μην παρεξηγηθώ, οι μπότες στο πόστ #4919 αν και ψηλές, μ'αρέσουν. όχι με τζιν όμως, αλλά με καλσόν.

εσείς τι γνώμη έχετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Οι μπότες που εχεις στην εικόνα ειναι οντως χάλια :hehe: Αλλα οι μαύρες, ψηλές μπότες που εχουν αυτη τη βελούδινη να το πω; υφή, αν φορεθούν απο καποια ψηλή γυναίκα,ειδικα αν εχει ωραια πόδια, πιστεύω οτι δείχνουν πολυ ωραίες. Αν συνδυαστούν κατάλληλα φυσικα.
Τα μαύρα μποτάκια απο πανω δεν με ενθουσιάζουν πολυ :redface: Δεν ειναι του στυλ μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Δε μ αρεσουν καθολου οι μποτες...αυτες της εικονας ειναι οντως χαλια αλλα ακομα και οι μποτες ιππασιας δε μ αρεσουν...γενικα οι χαμηλες μποτες ποτε δε μ αρεζαν...και μικρη απορω γιατι φορουσα..:Pθεωρω οτι κονταινουν και παχαινουν...χωρις παρεξηγηση..αποψη μου..:) μονο οι ψηλοτακουνες μποτες μ αρεσουν παρα πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ψάχνομαι για μποτάκια και ζαχαρώνω τα παρακάτω αλλά δε ξέρω ποιο να πάρω. :P





Ποια λέτε σεις, κοπελιές; :D

τςς έχω σχεδόν ολόιδια.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
σε μαύρο ε; :D γιατί το άσπρο δεν μου κάνει πολύ κλικ.
επίσης μόλις είδα αυτά και σκέφτηκα τι ωραία που θα ταιριάζανε μαζί :inlove: ή μήπως το πουκαμισάκι είναι χειμωνιάτικο; :hmm:
Fail but αυτά τα μαύρα τα παπούτσια πoυ ψιλοφορέθηκαν πέρυσι το καλοκαίρι στα τέλη το πιστεύω πως φέτος θα κάνουν θραύση.Ευτυχώς είχα πάρει ένα ζευγάρι και πρόλαβα και τα χάρηκα μέχρι να πατήσουν τα κρύα. Ό,τι καλύτερο και βολικότερο μακράν και όλη την ώρα.:PΕίναι ΤΟΣΟ γαμάτα.:redface:
Δύο,έχω να πάω σε μία χοροεσπερίδα. Και δεν έχω ιδέα τι να βάλω. Σκεφτόμουν κάτι σε φούστα αλλά όχι πολύ εφαρμοστή και ούτε να τονίζει μέση. Καμία ιδέα; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.


μαϊμουδααακια :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Eχω σχεδον το ιδιο σαν το 2ο (μπορει να ειναι και το ιδιο) και με εχει βολεψει απιστευτα!!! Το φοραω παντου και παντα εδω και 2 χρονια, δεν το βγαζω απο πανω μου!! Οποτε εγω θα πω το 2ο ;)

Εγω προτεινω το 2ο και το τελευταιο.Ειναι πολυ ωραια και συνδυαζονται κιολας ευκολα.



Εμένα με αρέσει το 1ο και το 4ο...:P το 4ο προτείνω βασικά γιατί θα σε βολέψει να φοράς και παντελόνι από μέσα ενώ το 1ο όχι και τόσο :/:;)...όποιο σ αρέσει περισσότερο και όποιο κάθεται καλύτερα πάνω στο πόδι σου



τςς έχω σχεδόν ολόιδια.:redface:

Τέσσερις για το δεύτερο, τρεις για το τέταρτο, μία για το πρώτο.
Νομίζω πως τώρα είμαι ανάμεσα σε 1ο-2ο. (Αν μαζέψω θα πάρω και τα δύο :redface: )

Το πρώτο με τι ακριβώς μπορεί να συνδυαστεί; :P :)
μιας και λέμε για μπότες, παρατηρώ πολλές κοπέλες να φοράνε αυτές τις φλατ μπότες τις πολύ ψηλές, πάνω από το γόνατο και πραγματικά απορώ τι τους βρίσκουν :worry: τις θεωρώ απαίσιες και πιστεύω πως δεν κολακεύουν καθόλου κανένα πόδι, ίσα ίσα το κάνουν να μοιάζει μονοκόμματο. λες και έχουν κόψει ένα κομμάτι σωλήνα και το χουν σφηνώσει στο πόδι τους. αναφέρομαι σε κάτι τέτοιες που κυριολεκτικά είναι λες και τους έχουν προσαρμόσει και επιγονατίδες :P
βέβαια, δικαίωμα τους καθενος να φοράει ότι τον εκφράζει αλλά κατά την γνώμη μου αυτές οι μπότες είναι ο ορισμός της αθλιότητας, χίλιες φορές γαλότσα :hehe:

α, και για να μην παρεξηγηθώ, οι μπότες στο πόστ #4919 αν και ψηλές, μ'αρέσουν. όχι με τζιν όμως, αλλά με καλσόν.

εσείς τι γνώμη έχετε;

Δε μου αρέσουν γενικά οι πολύ ψηλές μπότες εμένα. :/:

Fail but αυτά τα μαύρα τα παπούτσια πoυ ψιλοφορέθηκαν πέρυσι το καλοκαίρι στα τέλη το πιστεύω πως φέτος θα κάνουν θραύση.Ευτυχώς είχα πάρει ένα ζευγάρι και πρόλαβα και τα χάρηκα μέχρι να πατήσουν τα κρύα. Ό,τι καλύτερο και βολικότερο μακράν και όλη την ώρα.:PΕίναι ΤΟΣΟ γαμάτα.:redface:
Δύο,έχω να πάω σε μία χοροεσπερίδα. Και δεν έχω ιδέα τι να βάλω. Σκεφτόμουν κάτι σε φούστα αλλά όχι πολύ εφαρμοστή και ούτε να τονίζει μέση. Καμία ιδέα; :redface:
Ριχτή μαύρη φούστα ή μπορντό. :P
Ξέρω, σε φώτισα αλλά η εφαρμοστές τονίζουν για μένα, οι ριχτές τονίζουν περισσότερο πόδι.:P
Τώρα μακριά ή κοντή εσύ διαλέγεις.



μαϊμουδααακια :crazy:

Γλυκούλιααααααααα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Γλυκούλιααααααααα.:redface:

Μα ναι. :inlove:
Εχω ψηθεί να τα πάρω αν και έχω ήδη αυτά τα μποτάκια απλά σε άλλο σχέδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Το πρώτο με τι ακριβώς μπορεί να συνδυαστεί; :P :)
Με όλα σχεδόν...φούστες-κοντές-μακριές-στενές-κλος, παντελόνια 3/4 αλλά και τύπου σωλήνα..γιατί όχι; και σορτσάκια καλά με ένα καλσόν...με όλα βασικά...γενικά όλα τα χαμηλά μποτάκια των φωτογραφιών ταιριάζουν με όλα σχεδόν τα ρούχα..το ποιο θα διαλέξεις εξαρτάται από το στυλ σου... ;) τα άλλα δυο είναι παρόμοια..αυτό είναι πιο διαφορετικό γιατί έχει τα κορδονάκια και κάθεται αλλιώς στο πόδι..έχει άλλο ύφος χωρίς να σημαίνει φυσικά ότι δεν είναι ωραίο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.


αγόρασα αυτό το ζευγάρι και μ'αρέσει πολύ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Με γεια!Θα σου χαρισουν ενα ιδιαιτερο στυλ και θα εισαι και ανετα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πολύ όμορφα. :happy:

Εγώ τελικά πήρα αυτά.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Σκέφτομαι να πάρω αυτά τα δυο πραγματάκια.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top