• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

new life

Νεοφερμένος

Ο new life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
βρε παιδιά...μόλις τώρα έβλεπα την Θέλξη στην Τατιάνα...πόσο πολύ φαίνεται η ρινοπλαστική της, πείτε μου?? Εσείς όσοι κάνατε ρινοπλαστική και είστε ευχαριστημένοι έχετε φυσικότατο αποτέλεσμα? ή μήπως η ρινοπλαστική φαίνεται πάντα στο μάτι αυτού που την προσέχει, όσο καλή και αν είναι??
Κι εγω τατιανα εβλεπα:clapup:τελικα, αυτο που εχω καταλαβει ειναι, πως οσο τελεια κ να ειναι μια ρινοπλαστικη παντα θα γινεται αντιληπτη, κυριως, απο ολους, οσοι εχουν ενδιαφερθει για το θεμα κ το εχουν ψαξει!!εγω, προσωπικα, εχω παθει σοκ το τελευταιο διαστημα, που βλεποντας ολες τις τιβιπερσονες διαπιστωνω οτι το 90% εχουν κανει ρινοπλαστικη!!!!!φυσικα, εχω αποκτησει τετοια αισθηση του τι ειναι φτιαχτο πλεον, που εντοπιζω ακομα κ τα δουλεμενα ζυγωματικα, τα χειλη κλπ!!:Dβλεπω οτι σε πολλες απ τις διασημοτητες αυτες εχει ακολουθηθει ο ιδιος τροπος φτιαξιματος της μυτης(κ πιο συγκεκριμενα του ακρορινιου!!), που κατι τετοιο δειχνει οτι μαλλον εχουν χειρουργηθει στον ιδιο γιατρο!!:whistle:στη μονη, που βγαζω το καπελο για τις τοσο επιτυχημενες πλαστικες της κ δειχνει φυσικοτατη κ πανεμορφη ειναι η Μενεγακη!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Kαλά, δεν θέλει να έχεις κάνει επέμβαση για να το δεις...εγώ και πριν μπορούσα να δω ποιές έχουν πειράξει κάτι και δεν μιλάμε για διάσημες, που όλες ανεξαιρέτως κάτι έχουν κάνει και δεν θέλει ταλέντο να το εντοπίσεις. Εβλεπα πχ κοπέλες στη δουλειά και έκανε μπαμ (στα μάτια μου) το πείραγμα. Αμα έχεις το κόμπλεξ τελικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elena21

Νεοφερμένος

Η Elena21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Γεια σας ...ήθελα και εγώ να μοιραστώ την ιστορία μου ....πριν μερικά χρόνια είχα κάνει ρινοπλαστική σε έναν γνωστό ωριλά και καθηγητή πανεπιστημίου , ο οποίος μου έκοψε πολύ χόνδρο και με άφησε με μια στραβή μύτη.Όταν του είπα ότι δεν μου αρέσει η μύτη,αυτός μου έλεγε ότι βλέπει μια ωραία και φυσική μύτη (ναι καλά!!!!!!!) Αλλά βέβαια είναι γνωστό και από πολλούς άλλους ότι ΔΕΝ παραδέχεται τα λάθη του !!!!! Τέλος πάντων, αφού είδα ότι ο κύριος δεν επρόκειτο να μου φτιάξει την κατεστραμμένη μύτη που μου είχε κάνει , πήγα σε έναν άλλον και μου είπε ότι χρειαζόταν να πάρει χόνδρο απο το αυτί για να φτιάξει τη μύτη.
Μετά από πολλή σκέψη και εφόσον είχα πάρει πληροφορίες και από αλλού ότι πράγματι ο μόνος τρόπος για να φτιάξει η μύτη ήταν να προσθεθεί χόνδρος,αποφάσισα να κάνω την επέμβαση.
Και όλα μα όλα πήγαν στραβά και πάλι ......:(:(:(
Η μύτη και πάλι στραβιά παρόλου που έβαλε μοσχεύματα από το αυτί ,πολλοί πόνοι και τραβήγματα στη μύτη λόγω των μοσχευμάτων (και ίσως χρειαστεί να τα αφαιρέσω, δηλαδή πάλι επέμβαση .... ) ,άσε που το αυτί έχει μια τεράστια και εμφανή ουλή (εκεί που έκοψε για να αφαιρέσει τον χόνδρο και μάλιστα μπροστά στο αυτί σε πολύ εμφανές σημείο),και φυσικά τα αυτιά τώρα είναι ασύμμετρα (αφού αφαιρέθηκε χόνδρος μόνο από το ένα αυτί ) ,πράγμα που σημαίνει ότι μάλλον πρέπει να φτιάξω και το άλλο αυτί (και άλλη εγχείρηση δηλαδή) για να γίνουν συμμετρικά.Άσε που ντρέπομαι να σηκώσω τα μαλλιά μου πλέον και φανεί η ουλή στο αυτί .

Παίδες το μετάνιωσα, ανάθεμα την ώρα ...2 ρινοπλαστικές και τι έγινε ????? μια στραβή μύτη,πόνοι,ενοχλήσεις και ένα κατεστραμμένο αυτί που ντρέπομαι να το δείξω ........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mmmm11

Νεοφερμένος

Η mmmm11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Κι εγω τατιανα εβλεπα:clapup:τελικα, αυτο που εχω καταλαβει ειναι, πως οσο τελεια κ να ειναι μια ρινοπλαστικη παντα θα γινεται αντιληπτη, κυριως, απο ολους, οσοι εχουν ενδιαφερθει για το θεμα κ το εχουν ψαξει!!εγω, προσωπικα, εχω παθει σοκ το τελευταιο διαστημα, που βλεποντας ολες τις τιβιπερσονες διαπιστωνω οτι το 90% εχουν κανει ρινοπλαστικη!!!!!φυσικα, εχω αποκτησει τετοια αισθηση του τι ειναι φτιαχτο πλεον, που εντοπιζω ακομα κ τα δουλεμενα ζυγωματικα, τα χειλη κλπ!!:Dβλεπω οτι σε πολλες απ τις διασημοτητες αυτες εχει ακολουθηθει ο ιδιος τροπος φτιαξιματος της μυτης(κ πιο συγκεκριμενα του ακρορινιου!!), που κατι τετοιο δειχνει οτι μαλλον εχουν χειρουργηθει στον ιδιο γιατρο!!:whistle:στη μονη, που βγαζω το καπελο για τις τοσο επιτυχημενες πλαστικες της κ δειχνει φυσικοτατη κ πανεμορφη ειναι η Μενεγακη!!!!!

η Μενεγάκη είναι η μόνη ολοφύσικη!!!!! γνήσια ομορφιά! και εφόσον γίνονται αντιληπτές λοιπόν εσύ πώς το σκέφτεσαι τώρα, θα κάνεις ρινοπλαστική ή όχι???

Γεια σας ...ήθελα και εγώ να μοιραστώ την ιστορία μου ....
πριν μερικά χρόνια είχα κάνει ρινοπλαστική σε έναν γνωστό ωριλά και καθηγητή πανεπιστημίου , ο οποίος μου έκοψε πολύ χόνδρο και με άφησε με μια στραβή μύτη.Όταν του είπα ότι δεν μου αρέσει η μύτη,αυτός μου έλεγε ότι βλέπει μια ωραία και φυσική μύτη (ναι καλά!!!!!!!) Αλλά βέβαια είναι γνωστό και από πολλούς άλλους ότι ΔΕΝ παραδέχεται τα λάθη του !!!!! Τέλος πάντων, αφού είδα ότι ο κύριος δεν επρόκειτο να μου φτιάξει την κατεστραμμένη μύτη που μου είχε κάνει , πήγα σε έναν άλλον και μου είπε ότι χρειαζόταν να πάρει χόνδρο απο το αυτί για να φτιάξει τη μύτη.
Μετά από πολλή σκέψη και εφόσον είχα πάρει πληροφορίες και από αλλού ότι πράγματι ο μόνος τρόπος για να φτιάξει η μύτη ήταν να προσθεθεί χόνδρος,αποφάσισα να κάνω την επέμβαση.
Και όλα μα όλα πήγαν στραβά και πάλι ......:(:(:(
Η μύτη και πάλι στραβιά παρόλου που έβαλε μοσχεύματα από το αυτί ,πολλοί πόνοι και τραβήγματα στη μύτη λόγω των μοσχευμάτων (και ίσως χρειαστεί να τα αφαιρέσω, δηλαδή πάλι επέμβαση .... ) ,άσε που το αυτί έχει μια τεράστια και εμφανή ουλή (εκεί που έκοψε για να αφαιρέσει τον χόνδρο και μάλιστα μπροστά στο αυτί σε πολύ εμφανές σημείο),και φυσικά τα αυτιά τώρα είναι ασύμμετρα (αφού αφαιρέθηκε χόνδρος μόνο από το ένα αυτί ) ,πράγμα που σημαίνει ότι μάλλον πρέπει να φτιάξω και το άλλο αυτί (και άλλη εγχείρηση δηλαδή) για να γίνουν συμμετρικά.Άσε που ντρέπομαι να σηκώσω τα μαλλιά μου πλέον και φανεί η ουλή στο αυτί .

Παίδες το μετάνιωσα, ανάθεμα την ώρα ...2 ρινοπλαστικές και τι έγινε ????? μια στραβή μύτη,πόνοι,ενοχλήσεις και ένα κατεστραμμένο αυτί που ντρέπομαι να το δείξω ........
πωωωω μη μας λες τέτοια........ και τώρα πώς είσαι? εννοώ ψυχολογικά? δικαστικά δε θα κινηθείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Ελενα, μπορείς να μας δείξεις φωτογραφίες (ή με ΠΜ μόνο την μυτη χωρίς πρόσωπο αν ντρέπεσαι) να δούμε κι εμείς για τι μιλάς? Καμία επέμβαση δεν είναι σίγουρο ότι θα πετύχει, εγώ πχ πήγα για αφαίρεση σπίλου (ελιάς) σε γνωστό πλαστικό και έφυγα με μια τεράστια ουλή μήκους 10 εκατοστών και πάχους 2. Είχα κόμπλεξ για πολύ καιρό και ακόμα και τώρα με πιάνει που και που (σήμερα πχ που παρατήρησα μια κοπέλα στο λεωφορείο να την κοιτάζει επίμονα). Βέβαια άλλες φορές νιώθω και κάπως περήφανη και αφήνω τον κόσμο να φαντάζεται σε ποιά...περιπέτεια την απέκτησα. Για το αφτι δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να ανησυχείς τόσο, πολλοί άνθρωποι έχουν ασύμμετρα αφτιά, άσε που με τα μαλλιά δεν φαίνεται. Κι εγώ αμα τα πιάσω πάνω, το ένα αφτί είναι πιό πεταχτό γιατί είχα κάνει την βλακεία και έκανα τρύπα ψηλά, οπότε στράβωσε κάπως. Ακόμα και τώρα που έχω βγάλει το σκουλαρίκι εδώ και 5 χρόνια, δεν λέει να ισιώσει. Αλλά εντάξει, τι να κάνουμε... Η μύτη όμως δεν κρύβεται, για αυτό αν θες δείξε μας φωτογραφία να δούμε για τι μιλάς και να σου πούμε μια γνώμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elena21

Νεοφερμένος

Η Elena21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
πωωωω μη μας λες τέτοια........ και τώρα πώς είσαι? εννοώ ψυχολογικά? δικαστικά δε θα κινηθείς?

Βασικά είμαι χάλια ψυχολογικά....τι να σου πω ....
Θα πάω σε λίγες μέρες στον γιατρό (αυτόν που μου έκανε τη δεύτερη εγχείρηση με τα μοσχεύματα) για να δω αν είναι διατεθημένος να μου διορθώσει όλα αυτά που ανέφερα,θα πάρω και τους γονείς μου μαζί .Αν αρνηθεί,τότε βλέπουμε τι θα κάνουμε .

Ελενα, μπορείς να μας δείξεις φωτογραφίες (ή με ΠΜ μόνο την μυτη χωρίς πρόσωπο αν ντρέπεσαι) να δούμε κι εμείς για τι μιλάς? Καμία επέμβαση δεν είναι σίγουρο ότι θα πετύχει, εγώ πχ πήγα για αφαίρεση σπίλου (ελιάς) σε γνωστό πλαστικό και έφυγα με μια τεράστια ουλή μήκους 10 εκατοστών και πάχους 2. Είχα κόμπλεξ για πολύ καιρό και ακόμα και τώρα με πιάνει που και που (σήμερα πχ που παρατήρησα μια κοπέλα στο λεωφορείο να την κοιτάζει επίμονα). Βέβαια άλλες φορές νιώθω και κάπως περήφανη και αφήνω τον κόσμο να φαντάζεται σε ποιά...περιπέτεια την απέκτησα. Για το αφτι δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να ανησυχείς τόσο, πολλοί άνθρωποι έχουν ασύμμετρα αφτιά, άσε που με τα μαλλιά δεν φαίνεται. Κι εγώ αμα τα πιάσω πάνω, το ένα αφτί είναι πιό πεταχτό γιατί είχα κάνει την βλακεία και έκανα τρύπα ψηλά, οπότε στράβωσε κάπως. Ακόμα και τώρα που έχω βγάλει το σκουλαρίκι εδώ και 5 χρόνια, δεν λέει να ισιώσει. Αλλά εντάξει, τι να κάνουμε... Η μύτη όμως δεν κρύβεται, για αυτό αν θες δείξε μας φωτογραφία να δούμε για τι μιλάς και να σου πούμε μια γνώμη.
ΩΩΩΩΩΩΩΧΧΧΧΧΧ τι έπαθες βρε κούκλα μου ???στο πρόσωπο είναι η ουλή????πες μου άμα θες σε ΠΜ. ΟΚ,μπορώ να σου στείλω ΠΜ.
Σε καταλαβαίνω τι εννοείς, αλλά το θέμα εδώ είναι ότι είχα πολύ όμορφα αυτάκια,και τώρα είναι ασύμμετρα (το ένα είναι πιο βαθύ από το άλλo,ξέρεις εκεί στην κόγχη που βάζουμε τα ακουστικά,και αυτό φαίνεται... ενώ πριν δεν ήταν έτσι ) και επίσης είναι και η άσχημη ουλή,που άντε πες τώρα την καλύπτω με τα μαλλιά μου, αλλά το καλοκαίρι με τις ζέστες που θέλω να μαζεύω τα μαλλιά μου τι κάνουμε ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mmmm11

Νεοφερμένος

Η mmmm11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
έλενα λυπάμαι πολύ για αυτόν που σου συνέβει :( επειδή είναι κάτι που θέλω και γω πολύ να κάνω και μόνο στην ιδέα να μου συμβεί κάτι άσχημο τρελαίνομαι... πόσο καιρό έχεις έτσι που τυραννιέσαι? θα μπορούσες να κινηθείς και νομικά για να βρεις την ηθική σου αποζημίωση πέρα από την οικονομική. επίσης, σε ποιον γιατρό πήγες?

*να μας γράψεις αρχικά δηλαδή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Elena21

Νεοφερμένος

Η Elena21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ελενα, μπορείς να μας δείξεις φωτογραφίες (ή με ΠΜ μόνο την μυτη χωρίς πρόσωπο αν ντρέπεσαι) να δούμε κι εμείς για τι μιλάς? Καμία επέμβαση δεν είναι σίγουρο ότι θα πετύχει, εγώ πχ πήγα για αφαίρεση σπίλου (ελιάς) σε γνωστό πλαστικό και έφυγα με μια τεράστια ουλή μήκους 10 εκατοστών και πάχους 2. Είχα κόμπλεξ για πολύ καιρό και ακόμα και τώρα με πιάνει που και που (σήμερα πχ που παρατήρησα μια κοπέλα στο λεωφορείο να την κοιτάζει επίμονα). Βέβαια άλλες φορές νιώθω και κάπως περήφανη και αφήνω τον κόσμο να φαντάζεται σε ποιά...περιπέτεια την απέκτησα. Για το αφτι δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να ανησυχείς τόσο, πολλοί άνθρωποι έχουν ασύμμετρα αφτιά, άσε που με τα μαλλιά δεν φαίνεται. Κι εγώ αμα τα πιάσω πάνω, το ένα αφτί είναι πιό πεταχτό γιατί είχα κάνει την βλακεία και έκανα τρύπα ψηλά, οπότε στράβωσε κάπως. Ακόμα και τώρα που έχω βγάλει το σκουλαρίκι εδώ και 5 χρόνια, δεν λέει να ισιώσει. Αλλά εντάξει, τι να κάνουμε... Η μύτη όμως δεν κρύβεται, για αυτό αν θες δείξε μας φωτογραφία να δούμε για τι μιλάς και να σου πούμε μια γνώμη.

Δεν κατάφερα να σου στείλω φωτό σε ΠΜ , οπότε στέλνω εδώ και θα τη σβήσω μετά-
(έχω ένα εξάνθημα στα μάγουλα,εσείς κοιτάξτε τη μύτη ,όχι το εξάνθημα χεχε .)

έλενα λυπάμαι πολύ για αυτόν που σου συνέβει :( επειδή είναι κάτι που θέλω και γω πολύ να κάνω και μόνο στην ιδέα να μου συμβεί κάτι άσχημο τρελαίνομαι... πόσο καιρό έχεις έτσι που τυραννιέσαι? θα μπορούσες να κινηθείς και νομικά για να βρεις την ηθική σου αποζημίωση πέρα από την οικονομική. επίσης, σε ποιον γιατρό πήγες?

*να μας γράψεις αρχικά δηλαδή...

Θα σου στείλω ΠΜ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mmmm11

Νεοφερμένος

Η mmmm11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
αχ βρε παιδιά με τόσα που ακούμε κάθε μέρα πώς να μη φοβάσαι να προχωρήσεις σε ένα τέτοιο βήμα? καταστρέφονται ζωές... εμείς νιώθουμε ήδη κατεστραμμένοι που λέει ο λόγος...μήπως δεν θα έπρεπε να μας νοιάζει τόσο η εμφάνιση και να γίνει ένα μάθημα για όλους...? δεν ξέρω... πολύ ανησυχητικές οι περιπτώσεις κάποιων ανθρώπων, είναι κρίμα και άδικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Elena21

Νεοφερμένος

Η Elena21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
αχ βρε παιδιά με τόσα που ακούμε κάθε μέρα πώς να μη φοβάσαι να προχωρήσεις σε ένα τέτοιο βήμα? καταστρέφονται ζωές... εμείς νιώθουμε ήδη κατεστραμμένοι που λέει ο λόγος...μήπως δεν θα έπρεπε να μας νοιάζει τόσο η εμφάνιση και να γίνει ένα μάθημα για όλους...? δεν ξέρω... πολύ ανησυχητικές οι περιπτώσεις κάποιων ανθρώπων, είναι κρίμα και άδικο...

Βασικά δίκιο έχεις ....άντε πες αυτοί που κάνουν πλαστική και πετυχαίνει έχει καλώς..
αλλά άμα δεν πετύχει ,τότε τι να πω....
μπαίνεις σε έναν φαύλο κύκλο επεμβάσεων και άστα να πάνε ..
είδες τι έπαθα εγώ...
2 ρινοπλαστικές και ακόμα δεν τελείωσε η υπόθεση .. θα χρειαστούν και άλλες μικροεπεμβάσεις .. ειλικρινά κουράστηκα ... και είμαι χάλια ψυχολογικά ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mmmm11

Νεοφερμένος

Η mmmm11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
αν πετύχει πιστεύω πως η ζωή σου μπορεί να αλλάξει τόσο πολύ και να δώσεις μία νέα ευκαιρία στον εαυτό σου,να κατακτήσεις νέα όνειρα και ελπίδες και να έχεις δύναμη να παλέψεις περισσότερο..απτην άλλη ακόμα και να γίνει αυτό δεν είναι "σωστό" να γίνει μέσω μιας μύτης τελικά...:/ αλλά είναι καθαρά ψυχολογικό για όλους εμάς που έχουμε το "πρόβλημα" ή το δημιουργούμε στο κεφάλι μας! και έπειτα ζούμε σε εποχή όπου η εικόνα είναι τα πάντα και είναι λογικό να επηρεαζόμαστε κάπως,ειδικά για τις γυναίκες η εικόνα είναι σημαντική,χωρίς αυτό να σημαίνει ότι πρέπει να παραμελούμε την ψυχή και το χαρακτήρα μας.!! και τα δύο πρέπει να τα προσέχουμε εξίσου..μόνο το ένα όμως σε αυτή την εποχή δεν ξέρω αν αρκεί..:/ εσύ είχες πρόβλημα στο διάφραγμα ?? εγώ ας πούμε δεν έχω, γιαυτό το λέω...δεν με ωθεί κάποιο θέμα υγείας στη ρινοπλαστική...μόνο ψυχολογικής υγείας...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elena21

Νεοφερμένος

Η Elena21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
αν πετύχει πιστεύω πως η ζωή σου μπορεί να αλλάξει τόσο πολύ και να δώσεις μία νέα ευκαιρία στον εαυτό σου,να κατακτήσεις νέα όνειρα και ελπίδες και να έχεις δύναμη να παλέψεις περισσότερο..απτην άλλη ακόμα και να γίνει αυτό δεν είναι "σωστό" να γίνει μέσω μιας μύτης τελικά...:/ αλλά είναι καθαρά ψυχολογικό για όλους εμάς που έχουμε το "πρόβλημα" ή το δημιουργούμε στο κεφάλι μας! και έπειτα ζούμε σε εποχή όπου η εικόνα είναι τα πάντα και είναι λογικό να επηρεαζόμαστε κάπως,ειδικά για τις γυναίκες η εικόνα είναι σημαντική,χωρίς αυτό να σημαίνει ότι πρέπει να παραμελούμε την ψυχή και το χαρακτήρα μας.!! και τα δύο πρέπει να τα προσέχουμε εξίσου..μόνο το ένα όμως σε αυτή την εποχή δεν ξέρω αν αρκεί..:/ εσύ είχες πρόβλημα στο διάφραγμα ?? εγώ ας πούμε δεν έχω, γιαυτό το λέω...δεν με ωθεί κάποιο θέμα υγείας στη ρινοπλαστική...μόνο ψυχολογικής υγείας...!!

Συμφωνώ μαζί σου.Ναι εγώ είχα μεγάλο πρόλημα και στο διάφραγμα ...γι' αυτό έκανα και την πρώτη ρινοπλαστική που ήταν μαζί και πλαστική διαφράγματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mmmm11

Νεοφερμένος

Η mmmm11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
τον γιατρό σου τον είχε συστήσει κάποιος? ήξερες ότι κάνει καλή δουλειά ή όχι όμως? μήπως δεν έψαξες καλά θέλω να πω και είχες κάποιο κακό αποτέλεσμα...? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elena21

Νεοφερμένος

Η Elena21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
τον γιατρό σου τον είχε συστήσει κάποιος? ήξερες ότι κάνει καλή δουλειά ή όχι όμως? μήπως δεν έψαξες καλά θέλω να πω και είχες κάποιο κακό αποτέλεσμα...? :(

ναι μου τους είχαν συστήσει , αλλά αυτό δεν έχει σημασία... διότι πάντα υπάρχει το ενδεχόμενο της αποτυχίας ....
ο κάθε γιατρός έχει σίγουρα και ευχαριστημένους αλλά και δυσαρεστημένους πελάτες ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mmmm11

Νεοφερμένος

Η mmmm11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
τι να πω, είναι και τυχερά αυτά ίσως.. εγώ νόμιζα ήταν πιο απλά τα πράγματα...έχω μπερδευτεί και 'γω πολύ...δηλαδή στην καλύτερη των περιπτώσεων η μύτη σου μπορεί να γίνει πολύ όμορφη, αλλά ποτέ να φαίνεται φυσικότατη, γιατί πάντα κάποιος θα το καταλαβαίνει... ενώ στην χειρότερη ..άστα...αισθητικά,λειτουργικά και ψυχολογικά προβλήματα έπονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elena21

Νεοφερμένος

Η Elena21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
από χτες που έκανα εγγραφή έχω λάβει πολλά ΠΜ και όλοι με ρωτάνε για τη μύτη.
λοιπόν δείτε και μόνοι σας.
1.φωτό > η μύτη μετά την 1. εγχείρηση
2.φωτό > η μύτη μετά την 2. εγχείρηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mmmm11

Νεοφερμένος

Η mmmm11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
καλά στην πρώτη δεν σου είπε ο γιατρός ότι χρειάζεται ξανά χειρουργείο? ήταν όντως πολύ στραβή προς τα κάτω.. τι απαράδεκτοι ρε συ... είναι δυνατόν να μην αναγνωρίζουν τα λάθη τους? λίγη ανθρωπιά πια!
οι φωτογραφίες πόσο καιρό είναι μετά τις επεμβάσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elena21

Νεοφερμένος

Η Elena21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
καλά στην πρώτη δεν σου είπε ο γιατρός ότι χρειάζεται ξανά χειρουργείο? ήταν όντως πολύ στραβή προς τα κάτω.. τι απαράδεκτοι ρε συ... είναι δυνατόν να μην αναγνωρίζουν τα λάθη τους? λίγη ανθρωπιά πια!
οι φωτογραφίες πόσο καιρό είναι μετά τις επεμβάσεις?

αυτό είναι το τρελλό, ο 1.χειρουργός ΔΕΝ παραδεχόταν τα λάθη του , μάλιστα μου έλεγε > κοίτα τι ωραία φυσική μύτη που σου έφτιαξα !!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ !!!!!!!!!!
Η 1.φωτό είναι 5 χρόνια μετά την 1. επέμβαση .
Η 2.φωτό είναι πριν λίγες μέρες, δηλαδή 7 μήνες μετά την 2. επέμβαση .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mmmm11

Νεοφερμένος

Η mmmm11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
δεν μπορεί να του το 'δειχνες ότι ΕΔΩ γιατρέ είναι ΣΤΡΑΒΟ τι δεν βλέπεις? και δεν μπορεί να υπάρχουν τέτοια άτομα που να ονομάζονται ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ και ΑΝΘΡΩΠΟΙ , ντροπή πραγματικά΄... δεν το συζητήσατε? δεν ζήτησες να βρεθεί μια λύση? οι γονείς σου δεν έκαναν κάτι για αυτό...?!!?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olga_serb

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olga_serb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
αυτό είναι το τρελλό, ο 1.χειρουργός ΔΕΝ παραδεχόταν τα λάθη του , μάλιστα μου έλεγε > κοίτα τι ωραία φυσική μύτη που σου έφτιαξα !!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ !!!!!!!!!!
Η 1.φωτό είναι 5 χρόνια μετά την 1. επέμβαση .
Η 2.φωτό είναι πριν λίγες μέρες, δηλαδή 7 μήνες μετά την 2. επέμβαση .


μην κάνεις τίποτα άλλο! Τωρα δεν εισαι καλα? Εμενα μου φαινεται καλη η μυτη σου τωρα! Μην ταλαιπωρείσαι και αλλο! ολοι εχουμε καποια ελλατωματα!!! Και εγω μικρη ολο σκεφτομουνα κατι να διορθωσω. μυτη, πεταχτα αυτια, φακίδες. Τορa συνειδοποιώ πως ημουν μια κουκλα μόνο επειδή ήμουν νεα. μετα αρχιζουν .... - ρυτιδες, κυτταριτιδα,παχακια :mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top