Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Ναι κι εμένα έτσι μου φαίνεται...
Πάντως για βάφτιση έχω συνδυάσει το φουξ χρώμα...δεν ξέρω γιατί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
To ακριβώς αντίθετο από το "μεγαλίστικο". Είναι πολύ μπεμπέ, λες και πας να κάνεις το πρώτο μάθημα μπαλέτου και έβαλες το φουρό-τούρτα. 'Η λες και είναι απόκριες και ντύθηκες τσουλέ μπαλαρίνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Συγνώμη αλλά ούτε εμένα μου άρεσε.
Είναι και θέμα γούστου βέβαια, αλλά και πάλι... είναι άσχημο. :redface:

Αν η βάφτιση είναι χειμώνα κινήσου σε κάτι πιο "χειμερινό",
και κάτι πιο πραγματικό...
Δε ξέρω, τέτοιου είδους φορέματα δε μου φαίνονται ανθρώπινα,
δηλαδή αν έβλεπα κάποια σε real life να το φοράει ίσως να το έκραζα (λίγο.)

Αν πάλι μιλάμε για καλοκαίρι, το λιτό, απλό και άνετο ρούχο αν το συνδυάσεις έξυπνα τραβάει πάντα τα βλέμματα και αφήνει τις καλύτερες εντυπώσεις. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Αυτό για βάπτιση τι σας λέει; :hmm:


έχετε να προτείνετε τίποτα άλλο; :/:

Όχι. Νομίζω ότι είναι too much για την ηλικία σου, ακόμη και αν είσαι ανεπτυγμένη! :/: Δες τι έχω στο μυαλό μου:

1
2
3

Ελπίζω να μην παρεξηγηθείς που κοίταξα στα παιδικά, απλά θυμάμαι που όταν ήμουν γυμνάσιο (καλά και τώρα μερικές φορές :redface: ) ψώνιζα από τα παιδικά αυτών των καταστημάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
To ακριβώς αντίθετο από το "μεγαλίστικο". Είναι πολύ μπεμπέ, λες και πας να κάνεις το πρώτο μάθημα μπαλέτου και έβαλες το φουρό-τούρτα. 'Η λες και είναι απόκριες και ντύθηκες τσουλέ μπαλαρίνα.

Μα φαντάσου ένα 13χρονο με αυτό το φόρεμα. Δεν κολλάει με τίποτα. Αν το φόραγε κάποια κοπέλα μεγαλύτερη, εννοείται πως θα φαινόταν καλύτερο, για αυτό είπα είναι μεγαλίστικο. Βέβαια όπως και να 'χει δεν μ'αρέσει.

Όχι. Νομίζω ότι είναι too much για την ηλικία σου, ακόμη και αν είσαι ανεπτυγμένη! :/: Δες τι έχω στο μυαλό μου:

1
2
3

Ελπίζω να μην παρεξηγηθείς που κοίταξα στα παιδικά, απλά θυμάμαι που όταν ήμουν γυμνάσιο (καλά και τώρα μερικές φορές :redface: ) ψώνιζα από τα παιδικά αυτών των καταστημάτων.

Πολύ ωραίο το τελευταίο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.












 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Έλα ρε συ τζιν φόρεμα σε βάφτιση; Νοτ.

Εγώ θα πρότεινα ένα απλό φορεματάκι πράσινο [πράσινο συγκεκριμένα ναι, επειδή το χρώμα είναι ωραίο, νεανικό, κάνει μπαμ και δε χρειάζεται να κάνεις κάτι άλλο για να αναδειχθεί], χωρίς στολίδια, χωρίς παγέτες, χωρίς δαντέλες, χωρίς τρουκς, με απλές nude μπαλαρίνες [ή γόβες αν φοράς-δενομίζω] και χρυσά αξεσουάρ και είναι έτοιμο.

σε αυτό το στυλ το φαντάζομαι.





ό,τι βλέπεις σε πράσινο. :redface:
αν και το μπλε δεναιάσχημο.:eek:

[βασικά οκ, το πράσινο είναι λίγο κόλλημά μου τελευταία, πάτα άκυρο]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Γιατί όχι τζιν φόρεμα; 13 χρονών είναι, όχι 23 για να πάει με λαμέ φουστάνι. Το συγκεκριμένο μπορεί να το φορέσει και σαν πουκαμίσα (εννοείται όχι μακρυμάνικο, θα σκάει ο τζίτζικας).
Ρε συ Πρινσεςς όχι φορέματα από Stradivarius και Bershka. Δεν θα δείχνει καθόλου την ηλικία της. Επίσης, δεν μ'αρέσουν τα εφαρμοστά σε τέτοια ηλικία (φοβάμαι την υπόνοια string). Και τζίζας, όχι χρυσά αξεσουάρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Γιατί το τζιν φόρεμα θα το βάλει για να βγει έξω για χυμό με τις φίλες της. Μου κάνει πάρα πολύ ανεπίσημο και πρόχειρο. Μα πάρα πολύ.
Και επειδή είναι 13 δε σημαίνει ότι πρέπει να ντυθεί μπέμπα στα ροζ, ή να βάλει ό,τι πιο γλυκούλικο και λουλουδάτο υπάρχει. Έφηβη είναι.
Θα' ναι μια χαρά ωραία με ένα τύπου τέτοια φορέματα, δεν είπα να πάρει τα συγκεκριμένα.
Απλή γραμμή χωρίς εκατό πενήντα φρου φρου κι αρώματα πάνω να μπουκωθεί, κι επειδή έχει τύχει να τη δω τη κοπέλα, κάτι τέτετοιο θα της ταίριαζε.
+Ένα χρυσό μεταλλικό βραχιόλι ή μια λεπτή χρυσή αλυσιδίτσα μια χαρά θα' ταν με το πράσινο του μυαλού μου.

Μην είσαι(-στε) τόσο προκατειλλειμένη με την ηλικία. Δεν είναι σήμερα οι 13χρονες όπως εμείς τότε, έχουν εξελιχθεί, χωρίς να εννοώ το ξέκωλο στυλ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Τέτοιου είδους τζιν φορέματα τα λέω "casual chic". Εγώ ας πούμε παρόμοια φοράω το βράδυ για ποτό. Δεν είπα ότι επειδή είναι 13χρονη πρέπει να ντυθεί Barbie, άλλωστε δεν έχουν όλοι οι έφηβοι το ίδιο στυλ (εννοείται αυτό).

Δεν νομίζω ότι το στυλ που ντύνονται έχει αλλάξει και τόόόόσο πολύ. 6 χρόνια την περνάμε όχι και μία γενιά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
αρχες Ιουνιου παντρευεται ο αδερφος του αγοριου μου..
φυσικα δεν θα κατσω να ψαξω απο τωρα αλλα θελω κατι απλο και chic(αν το εγραψα σωστα τρομαρα μου :P ) μιας και θα ειμαι στο τραπεζι που καθεται η οικογενεια..

δεν ειμαι ψηλη(1.60 με το ζορι), καστανη και δεν θελω ροζ, ασπρο, μαυρο.. σκεφτομαι τα μαλλια μου να ειναι κοτσος, δεν εχω σκεφτει ακομα αν θα βαλω τακουνι ή οχι και σκεφτομαι ενα φορεμα μακρυ και στραπλες..εχετε να προτεινετε κατι? το μακρυ σας αρεσει με τακουνι? επισης θελω να φορεσω χρυσα κοσμηματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,001 μηνύματα.
Ιχ κάτι τέτοια βλέπω και δε θέλω να παντρευτώ.... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,001 μηνύματα.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Να ρωτήσω τώρα κάτι που μου ήρθε διαβάζοντας το μήνυμα της Ηλιάννας.
Πιστεύετε πως πάνε τα μακρυα φορέματα στις κοντούλες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Θέλω να βάλω παντελονάκι και πουκαμίσα, γίνεται;:worry:

φυσικα και γινεται..αρκει να εχεις δωσει πρωτα υπογλωσσια στον παππα και στους γονεις :P

Να ρωτήσω τώρα κάτι που μου ήρθε διαβάζοντας το μήνυμα της Ηλιάννας.
Πιστεύετε πως πάνε τα μακρυα φορέματα στις κοντούλες;

κοιτα κι εγω καπου εκει κολλαω αλλα σε οσες κοντουλες το εχω δει μου αρεσει πολυ..εγω προσωπικα δεν εχω ουτε ενα φορεμα τετοιο..γενικα πολλοι θεωρουν οτι το μακρυ φορεμα μακραινει και το υψος στο ματι..εγω τωρα εχω κολλησει να φορεσω μακρυ γι αυτο σκεφτομαι να φορεσω και τακουνι ενω γενικα τα σιχαινομαι:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,001 μηνύματα.
φυσικα και γινεται..αρκει να εχεις δωσει πρωτα υπογλωσσια στον παππα και στους γονεις :P

Λολ σε δημαρχείο θα παντρευτώ καλέ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top