Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
κοίτα να μην τα ρίχνουμε και όλα στα ρούχα :P άλλο οι καμπύλες κι άλλο τα παραπανίσια κιλάκια. αν μιλάμε όντως για καμπύλες, το ρούχο μόνο θα τις αναδείξει. αντίθετα, υπάρχουν ρούχα που εύκολα κρύβουν κάποια έξτρα κιλά αλλά όχι πάντα.
το συγκεκριμένο είδος κολλάν πράγματι είναι μόνο για.. λυγερά κορμιά. δυστυχώς :(
I do not know,εγώ μια χαρά κολάν φοράω και ποτέ δεν μου κακοφάνηκε,ε,στο δερμάτινο οπως το έβαλα το έβγαλα.:P
Εγώ πάντως λατρεύω ψηλόμεσα τζην. Κρύβουν τα ψωμάκια/σωσίβια, κάνουν έναν ποπό πωπωπωπωπω, και είναι και πολύ ωραία.:P
Ψηλόμεσα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fashionista

Νεοφερμένος

Η fashionista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Και το τεράστιο μείον του: Αν καμία κοπέλα έχει καμπύλες εκ φυσικού της τη δείχνει τοφάλα.:P
Αν μια κοπελα εχει παραπανησια κιλα μπορει να φορεσει το κολαν με μια μακρια ριχτη μπλουζα και απο πανω ενα μαυρο σακακι.Η μακρια μπλουζα θα καλυψει τα οπισθια και τους γλουτους οποτε δεν θα τονιζεται το "προβλημα".Απο'κει και περα καθε γυναικα ξερει ποια ρουχα την κολακευουν και ποια οχι.Καθε γυναικα πρεπει να ντυνεται αναλογα με το σωματοτυπο της,δεν γινεται καποια να ειναι 80 κιλα και να φοραει παρα πολυ κοντο σορτσακι και μπλουζες που εκθετουν την κοιλια,οπως και να το κανουμε η εικονα ειναι αντιαισθητικη αλλα μπορει να ντυθει κομψα με αλλα ρουχα που ειναι θα αναδειξουν τα θετικα σημεια της.Καθε γυναικα μπορει να φαινεται θηλυκη και κομψη αρκει να ξερει να ντυνεται σωστα;)

Εγώ πάντως λατρεύω ψηλόμεσα τζην. Κρύβουν τα ψωμάκια/σωσίβια, κάνουν έναν ποπό πωπωπωπωπω, και είναι και πολύ ωραία.:P
Τα ψηλομεσα παντελονια και τα τζιν αναδεικνυουν καθε σωματοτυπο.Αρκει να φορεθει με μια μπλουζα η οποια θα ειναι απο μεσα και λιγο φαρδια για να μην τονιζεται η κοιλιτσα (μιλαμε για κοπελες που εχουν μεγαλη κοιλια).Οι "κανονικες" μπορουν να το συνδυασουν με οτιδηποτε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Τα ψηλόμεσα είναι αγαπημένα :inlove: απλώς νόμιζα πως πάνε μόνο στις λεπτοκαμωμένες γιατί μου φαίνεται χαλάνε το σχήμα του πωπού και αν δεν...τον έχεις :P θα φανεί κάπως άσχημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x_xChristine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 191 μηνύματα.





τέλειαααα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.


Ο επίγειος παράδεισος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Το δερμάτινο κολάν διαχρονικό;
Ούτε καν. Τα τελευταία 3-4 χρόνια είναι στη μόδα και το φοράνε με πολλούςς τρόπους, αν το έβαζες νωρίτερα θα σε έλεγαν όλοι κακόγουστη.

*άσχετο, τα bershka έδωσαν πόνο αυτή τη φορά στις εκπτώσεις. Απίστευτες τιμές. λολ πάντα τέτοια !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αυτά πήρα χθες και είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ βολικά! :D

Καλα μιλαμε ειναι πολυ τελεια! Μεγεια μεγεια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Το δερμάτινο κολάν διαχρονικό;
Ούτε καν. Τα τελευταία 3-4 χρόνια είναι στη μόδα και το φοράνε με πολλούςς τρόπους, αν το έβαζες νωρίτερα θα σε έλεγαν όλοι κακόγουστη.

*άσχετο, τα bershka έδωσαν πόνο αυτή τη φορά στις εκπτώσεις. Απίστευτες τιμές. λολ πάντα τέτοια !

Ναι και εγώ παρατηρώ πως δεν πριν λίγα χρόνια κανείς δεν φορούσε κολάν δερμάτινα εκτός αν το είχε πια τόσο πάθος.
Ούτε μπουφάν δερμάτινα είχα παρατηρήσει να φοράνε, μέχρι που πήγα σχολείο σε κωμόπολη και βρήκα συμπάσχοντες.:P

Γενικά δεν παρατηρώ ιδιαίτερη αγάπη προς το δέρμα απο πολλούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσουν τα δερματινα κοστουμια και τζακετς. Θα ηθελα καποια στιγμη να βρω ενα δερματινο γυναικειο τζακετ σε μπλε χρωμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τζάκετ εννοείς τα μπουφάν; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fashionista

Νεοφερμένος

Η fashionista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Το δερμάτινο κολάν διαχρονικό;
Ούτε καν. Τα τελευταία 3-4 χρόνια είναι στη μόδα και το φοράνε με πολλούςς τρόπους, αν το έβαζες νωρίτερα θα σε έλεγαν όλοι κακόγουστη.

*άσχετο, τα bershka έδωσαν πόνο αυτή τη φορά στις εκπτώσεις. Απίστευτες τιμές. λολ πάντα τέτοια !

το δερμα παντα ηταν διαχρονικο απλα δεν το φορουσαν στην Ελλαδα τοσο αλλα οποια επιδειξη και να δεις παντα μα παντα θα εχει και δερματινα κομματια.Οπως και τα ψηλομεσα παντελονια που σχτο εξωτερικο παντα τα φορουσαν αλλα τα τελευταια χρονια τα φορανε στην Ελλαδα γιατι εδωσαν μια ιδιαιτερη βαση οι σχεδιαστες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fashionista

Νεοφερμένος

Η fashionista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Fashion show -Catwalk Spring/Summer 2015
1)Diane von furstenberg
2)Versace
3)Christian Dior
4)Roberto Cavalli
5)Elie Saab
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DVF-Diane-Von-Furstenberg-NYFW-Spring-Summer-2015-looks.jpg
    DVF-Diane-Von-Furstenberg-NYFW-Spring-Summer-2015-looks.jpg
    215.5 KB · Εμφανίσεις: 132
  • versus-x-versace-for-nyfw-ss-2015-image-from-telegraph-uk.jpg
    versus-x-versace-for-nyfw-ss-2015-image-from-telegraph-uk.jpg
    50.7 KB · Εμφανίσεις: 133
  • Christian-Dior-spring-summer-collection-2015-at-Paris-Fashion-Week-1.jpg
    Christian-Dior-spring-summer-collection-2015-at-Paris-Fashion-Week-1.jpg
    65.3 KB · Εμφανίσεις: 119
  • 944caa70c6200590b5c9461f29774249.jpg
    944caa70c6200590b5c9461f29774249.jpg
    15.2 KB · Εμφανίσεις: 126
  • Elie_Saab_spring_summer_2015_collection_Paris_Fashion_Week6.jpg
    Elie_Saab_spring_summer_2015_collection_Paris_Fashion_Week6.jpg
    91 KB · Εμφανίσεις: 134

fashionista

Νεοφερμένος

Η fashionista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Κλασσικες τσαντες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • michael-michael-kors-brown-medium-jet-set-multifunction-saffiano-tote-bag-product-1-16523821-1-.jpeg
    michael-michael-kors-brown-medium-jet-set-multifunction-saffiano-tote-bag-product-1-16523821-1-.jpeg
    31.7 KB · Εμφανίσεις: 244
  • louis-vuitton-neverful-2.jpg
    louis-vuitton-neverful-2.jpg
    209.8 KB · Εμφανίσεις: 133
  • l_2013-latest-women-s-bags-handbag-purse-3e02.jpg
    l_2013-latest-women-s-bags-handbag-purse-3e02.jpg
    30.6 KB · Εμφανίσεις: 1,718
  • κατάλογος.jpg
    κατάλογος.jpg
    4.3 KB · Εμφανίσεις: 1,661
  • KGrHqJpwFJemVRSzBSZMVgbG6035.JPG
    KGrHqJpwFJemVRSzBSZMVgbG6035.JPG
    24.8 KB · Εμφανίσεις: 1,629
  • Orange-Red.jpg
    Orange-Red.jpg
    28.9 KB · Εμφανίσεις: 171
  • 2014-new-amazon-font-b-ebay-b-font-hot-font-b-bag-b-font-chain-crocodile.jpg
    2014-new-amazon-font-b-ebay-b-font-hot-font-b-bag-b-font-chain-crocodile.jpg
    182.8 KB · Εμφανίσεις: 128

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τζάκετ εννοείς τα μπουφάν; :P

Οχι, οχι !! δεν το πα καλα...:P Εννοω παλτο, συγκεκριμενα ημιπαλτο. Μεσατο κιολας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Οχι, οχι !! δεν το πα καλα...:P Εννοω παλτο, συγκεκριμενα ημιπαλτο. Μεσατο κιολας.:P

Χαχαχα εγώ ως φίλος του δερμάτινου έχω ένα και ένα (ένα μπουφάν και ένα παλτό) και αρκετά μπουφάν δερματίνη τα οποία έπαιρνα με το τσουβάλι απο τη ξαδέρφη μου και πλέον δε μου κάνουν και λυπάμαι να τα πετάξω.
Το παλτό ντρέπομαι να το βάλω πρώτον γιατί με κάνει να φαίνομαι σαραντάρα και δεύτερον γιατί μοιάζω με κατάσκοπο.:P

Πάντως είναι πολύ ωραίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fashionista

Νεοφερμένος

Η fashionista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Χαχαχα εγώ ως φίλος του δερμάτινου έχω ένα και ένα (ένα μπουφάν και ένα παλτό) και αρκετά μπουφάν δερματίνη τα οποία έπαιρνα με το τσουβάλι απο τη ξαδέρφη μου και πλέον δε μου κάνουν και λυπάμαι να τα πετάξω.
Το παλτό ντρέπομαι να το βάλω πρώτον γιατί με κάνει να φαίνομαι σαραντάρα και δεύτερον γιατί μοιάζω με κατάσκοπο.:P

Πάντως είναι πολύ ωραίο.
Αν νιωθεις γενικα περιεργα που το φορας,μπορεις να το βαλεις το βραδυ με ενα τζιν και ψηλα παπουτσια και δεν νομιζω να μοιαζεις με κατασκοπο οπως λες.:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αν νιωθεις γενικα περιεργα που το φορας,μπορεις να το βαλεις το βραδυ με ενα τζιν και ψηλα παπουτσια και δεν νομιζω να μοιαζεις με κατασκοπο οπως λες.:D:D

Δε φοράω πολύ ψηλά παπούτσια λόγω ηλικίας, αλλά με φούστα/φόρεμα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fashionista

Νεοφερμένος

Η fashionista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Δε φοράω πολύ ψηλά παπούτσια λόγω ηλικίας, αλλά με φούστα/φόρεμα;:P

Φυσικα και μπορεις να το φορεσεις με φουστα/φορεμα αρκει να μην ειναι (μπαλουν ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.









 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Καλα μιλαμε ειναι πολυ τελεια! Μεγεια μεγεια!!!!

Νομίζω δε θα βγουν ποτέ, από τότε που τα πήρα κόλλησα! :D:D
Στωωω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top