Η επικαιρότητα εν συντομία

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Τελικα ήταν Βρετανός αυτός που ξεκίνησε το όλο θέμα με το nickname "stavraetos"!
Καταρρίπτεται ο ισχυρισμός (προς το παρόν συμβάν) του "ανεγκέφαλου Έλληνα" που το ξεκίνησε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Nα ηρεμισουμε λιγο ολοι μας τωρα...;:)

Παντως αυτο που λες Ειλικρινη για τον stavraeto δεν το ηξερα.
Κι εκτος αυτου επιβεβαιωνεται αυτο που λεμε οτι στο internet υπαρχει ενα τετοιο καμουφλαρισμα οπου πολλες φορες δεν ξερεις ποιος ειναι τι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
"Εγκέφαλος" των επιθέσεων της 11ης Σεπτεμβρίου στις ΗΠΑ φέρεται να είναι ο Πακιστανός Χάλεντ Σεϊχ Μοχάμαντ, ο οποίος ανέλαβε την ευθύνη, όχι μόνο για το συγκεκριμένο τρομοκρατικό χτύπημα, αλλά και για άλλες επιθέσεις της αλ-Κάιντα.

Ο Μοχάμαντ, ο οποίος κρατείται στη βάση του Γκουαντάναμο , δήλωσε κατά την προανακριτική εξέταση ότι "ήμουν υπεύθυνος για την επιχείρηση της 11ης/9ου από το Α μέχρι το Ω".

Το κείμενο της εξέτασης δόθηκε στη δημοσιότητα από το Πεντάγωνο.

Ο Μοχάμαντ συνελήφθη το Μάρτιο του 2003 στο Πακιστάν και το Σεπτέμβριο του 2006 μεταφέρθηκε από μυστική φυλακή των ΗΠΑ στο κέντρο κράτησης στο Γκουαντάναμο.

Ο ρόλος του στην 11η Σεπτεμβρίου είχε διαπιστωθεί από καιρό, αλλά πέρυσι στον κατάλογο των δραστηριοτήτων του είχαν προστεθεί και η συμμετοχή του στη δολοφονία του αμερικανού δημοσιογράφου της Wall Street Journal, Ντάνιελ Περλ.

Ο Πακιστανός είναι υπεύθυνος και για την επίθεση της 7ης Ιουλίου στον υπόγειο του Λονδίνου που κόστισε τη ζωή 52 επιβατών και των τεσσάρων βομβιστών καιπροκάλεσε τον τραυματισμό 700 ατόμων.

Να σημειωθεί ότι η μεταφορά του, στο Γκουαντάναμο, ήταν η αφορμή για την πρώτη επίσημη παραδοχή από τον πρόεδρο Μπους ότι η χώρα του διατηρεί μυστικές φυλακές για τους ύποπτους για τρομοκρατία εκτός ΗΠΑ και Γκουντανάμο.

Πηγη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ε ναι....
μετα από τους τόσους αμερικάνους επιστήμονες που βγήκαν και είπαν ότι η 11η Σεπτεμβρίου είναι ένα φιάσκο ενάντια στη δημοκρατία....
κάποιος έπρεπε να "ομολογήσει" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Για δείτε κι ένα...

ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
χα... ευτυχώς την γλύτωσα... γιατί εγώ είμαι ο πραγματικός "εγκέφαλος"!!! :devil::devil::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
χα... ευτυχώς την γλύτωσα... γιατί εγώ είμαι ο πραγματικός "εγκέφαλος"!!! :devil::devil::devil:

Δεν θα μπορούσαν να'ναι Ελληνες οι τρομοκράτες!
Σιγά μην ξύπναγαν από τις 6 το πρωί και συγχρονίζονταν όλοι τόσο καλά που θα έπαιρναν ταυτοχρονα 4-5 πτήσεις!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Συμπλοκές χούλιγκανς στη λεωφόρο Λαυρίου
ΑΝΤ1

Οπαδοί του Παναθηναϊκού και του Ολυμπιακού συνεπλάκησαν το απόγευμα της Πέμπτης στη στάση Λαγού στη λεωφόρο Λαυρίου.

Σύμφωνα με την αστυνομία, η οποία προχώρησε σε αρκετές προσαγωγές, ομάδα Παναθηναϊκών είχε στήσει ενέδρα και επιτέθηκε με πέτρες και ξύλα στους φίλους του Ολυμπιακού που περνούσαν από το σημείο με μοτοσικλέτες καθ οδόν προς την Παιανία για να παρακολουθήσουν αγώνα βόλεϊ μεταξύ των δύο ομάδων στις εγκαταστάσεις του Παναθηναϊκού.

Από την επίθεση και τη συμπλοκή που ακολούθησε προκλήθηκαν ζημιές σε σταθμευμένα αυτοκίνητα, ενώ τουλάχιστον πέντε άτομα τραυματίστηκαν και μεταφέρθηκαν στο νοσοκομείο με ένα εκ των πέντε να έχει τραυματιστεί σοβαρά από μαχαίρι.

Εξάλλου, ένα άτομο παρασύρθηκε από αυτοκίνητο και μεταφέρθηκε στο ΚΑΤ, όπου εξέπνευσε. Οι δύο από τους τέσσερεις επιβαίνοντες στο αυτοκίνητο συνελήφθησαν και διερευνάται το αν είχαν λάβει μέρος στα επεισόδια.

Παρά το ότι η Αστυνομία κάνει λόγο για ενέδρα, πληροφορίες κάνουν λόγο για προκαθορισμένο ραντεβού των δύο ομάδων χούλιγκαν με σκοπό να "χτυπηθούν" μεταξύ τους.

Μα τι βλαμενα ειναι ορισμενα ατομα επιτελους? :mad:
Και το μεσημερι που εφευγα απο την δουλεια, εφαγα τρελη φρικη οταν περασαν ενα σωρο μηχανες απο διπλα μου και ξαφνικα εκλειναν ανα 200-300 μετρα ολη την Μεσογειων -για να μαζευτουν- και δεν μπορουσα να παω πουθενα γιατι τους ειχα μπροστα μου. :(:worry:

Κι ολο αυτο, για τις κ*λο ομαδες. :mad::(



Εντιτ: Τα λεει καλυτερα εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τί χαλι ηταν αυτο;
Ειδα και ρεπορταζ στο οποιο επαιρναν συνεντευξη απο ενα χουλιγκαν.
Μονο αηδία μου προκαλουν ολα αυτα που ειδα και ακουσα.
Και τί δεν εσπασαν;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Με προλάβατε αλλά δε θα το έβαζα εδώ σ'αυτό το θέμα !!!!
Γι'αλλού είναι !!! Είναι για το "εθνικισμός","σελίδες ιστορίας","γιατί αυξάνει η εγκληματικότητα"τέτοια θέματα !
Είδατε ενα σαφή διαχωρισμό ? Χούλιγκανς-οππαδοί !
Δε μπορώ,λυπάμαι πολύ:redface: :/: λυπάμαι που αυτά τα παιδιά δεν παίρνουν παιδεία απ'την άθλια σχολική,αλλά δεν αποδέχονται & δεν προσπαθούν ποτέ απο μόνα,για μια άλλη παιδεία...χαμένη ,οπως την ονόμασε κάποιο...παιδί άλλο,σ'ενα άλλο θέμα.:/:
Ευγε σε όλους μας συνέλληνες ! ...Παιανίες συνεχώς ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Mην πω αυτό που σκέφτομαι...είμαι χαρακτηρισμένος ήδη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Πέτρες,μαχαίρια,τσουγκράνες,λοστούς,τσάπες,πιστόλια φωτοβολίδας κ...κ...κ... !

Mην πω αυτό που σκέφτομαι...είμαι χαρακτηρισμένος ήδη...
Ασε με ρε φίλε μου να κλάψω την άθλια πραγματικότητα των παιδιών μας & πές ότι θέλεις !!! Για το χαρακτηρισμό δε θα σκάσω ! Αλλά ας μας πούν απο πού τον πήρανε τον όρο χούλιγκαν & τη...χάρη ??? γμτ ! παιδιά μεγαλώνουμε !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
wishful συγγνωμη αλλα δεν καταλαβα τι εννοεις...
Σε ενοχλησε ο συσχετισμος του χουλιγκαν με τον οπαδο;
Ειλικρινα ρωταω χωρις ιχνος "ειρωνιας" γιατι πραγματικα μπερδευτηκα...

Και οσον αφορα το παραπανω, να πω οτι καθε χουλιγκαν ειναι οπαδος μια ομαδας!
Καθε οπαδος ομως δεν ειναι φυσικα χουλιγκαν.

Τελος για αυτο το επεισοδιο εχω να πω οτι δεν υπαρχει τιποτα που να θεωρω πιο ηλιθιο και πιο "...." απο το να τσακωνονται-πλακωνονται ατομα για ομαδες...
Λυπαμαι πραγματικα που υπαρχουν τοσοι ανεγκεφαλοι και γινονται ολα αυτα.Κριμα...κριμα που ολες αυτες οι κατωτατες ερπουσες μορφες ζωης συνεχιζουν ανενοχλητες τα..."εργα" τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
wishful συγγνωμη αλλα δεν καταλαβα τι εννοεις...
Σε ενοχλησε ο συσχετισμος του χουλιγκαν με τον οπαδο;
Ειλικρινα ρωταω χωρις ιχνος "ειρωνιας" γιατι πραγματικα μπερδευτηκα...

Και οσον αφορα το παραπανω, να πω οτι καθε χουλιγκαν ειναι οπαδος μια ομαδας!
Καθε οπαδος ομως δεν ειναι φυσικα χουλιγκαν.

Τελος για αυτο το επεισοδιο εχω να πω οτι δεν υπαρχει τιποτα που να θεωρω πιο ηλιθιο και πιο "...." απο το να τσακωνονται-πλακωνονται ατομα για ομαδες...
Λυπαμαι πραγματικα που υπαρχουν τοσοι ανεγκεφαλοι και γινονται ολα αυτα.Κριμα...κριμα που ολες αυτες οι κατωτατες ερπουσες μορφες ζωης συνεχιζουν ανενοχλητες τα..."εργα" τους!
Καλέ μου Μάριε.ακριβώς για σαφή διαχωρισμό είπα ! Το θέμα τελικά θα μας προκύψει ...καθημερινό,ανάξιο λόγου ! Αλήθεια είναι οτι δεν έχω πολύ κουράγιο πια να αναπτύσσω θέματα που πάλευα μια ζωή ! Απ'τη μιά λυπάμαι που δεν μπορώ να γράψω 3 ώρες συνέχεια κι απ'την άλλη,πάντα οι πολλοί οπου τους αφορούν άμεσα ΘΑ ΚΩΦΕΥΟΥΝ ! Το μόνο που θα προσθέσω πάλι,λυπάμαι .:/: :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ρε παιδια... πραγματικά νοιώθω πάρα πολύ άσχημα...εχω ξενερώσει απίστευτα!!!

πολύ χάλια...
...σήμερα χάθηκε ενας άνθρωπος... μπορεί να ήταν "αντίπαλος" στο θέμα της επιλογής της ομάδας... αλλά κατα τ'αλλα ήταν ένας απο εμάς... ενας νεος 25 χρονών... θεωρώ οτι ο χαμός του, είναι αποτέλεσμα της μ@λ@κί@ς που είχε στο κεφάλι αυτός αλλά και όσοι το προκάλεσαν... αφού το να βρεθεί κάποιος σε "ραντεβού" (όπως αναφέρουν τα μμε) ειναι για κάποιο λόγο και στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν ήταν για να ανταλλάξουν κασκώλ... Σε τέτοιες περιπτώσεις το θύμα με τον θύτη έχει ελάχιστη απόσταση, ειναι ενας πόλεμος, για να αμυνθείς θα πρέπει να επιτεθείς...

όσο για τους δημ(ι)οσιογράφους... μόνο ένας εμετός στα μούτρα αρμόζει σε ορισμένους που στο βωμό της τηλεθέασης και της "είδησης" δεν σέβονται τπτ και δεν έχουν πρόβλημα να κατασκευάσουν hooligans και αυτόπτες μάρτυρες...

Πριν απο λίγο καιρό μαζευτήκαμε μερικοί οπαδοί που εκτός απο το κόλλημα με μια ομάδα είμαστε ενεργοί με προβληματισμούς για τον κόσμο αλλά και για ότι συμβαίνει γύρω μας... ενάντια σε ότι δηλητηριάζει την καθημερινότητά μας! Τουλάχιστον εγώ είχα μεγάλη διάθεση να ασχοληθώ, να δείξω οτι ενας οπαδός μπορεί πανω απο ολα να ειναι και άνθρωπος... αλλά με τα σημερινά εχω ξενερώσει απίστευτα... τελικά αναρωτιέμαι αν αξίζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
ρε παιδια... πραγματικά νοιώθω πάρα πολύ άσχημα...εχω ξενερώσει απίστευτα!!!

πολύ χάλια...
...σήμερα χάθηκε ενας άνθρωπος... μπορεί να ήταν "αντίπαλος" στο θέμα της επιλογής της ομάδας... αλλά κατα τ'αλλα ήταν ένας απο εμάς... ενας νεος 25 χρονών... θεωρώ οτι ο χαμός του, είναι αποτέλεσμα της μαλακίας που είχε στο κεφάλι αυτός αλλά και όσοι το προκάλεσαν... αφού το να βρεθεί κάποιος σε "ραντεβού" (όπως αναφέρουν τα μμε) ειναι για κάποιο λόγο και στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν ήταν για να ανταλλάξουν κασκώλ... Σε τέτοιες περιπτώσεις το θύμα με τον θύτη έχει ελάχιστη απόσταση, ειναι ενας πόλεμος, για να αμυνθείς θα πρέπει να επιτεθείς...

όσο για τους δημ(ι)οσιογράφους... μόνο ένας εμετός στα μούτρα αρμόζει σε ορισμένους που στο βωμό της τηλεθέασης και της "είδησης" δεν σέβονται τπτ και δεν έχουν πρόβλημα να κατασκευάσουν hooligans και αυτόπτες μάρτυρες...

Πριν απο λίγο καιρό μαζευτήκαμε μερικοί οπαδοί που εκτός απο το κόλλημα με μια ομάδα είμαστε ενεργοί με προβληματισμούς για τον κόσμο αλλά και για ότι συμβαίνει γύρω μας... ενάντια σε ότι δηλητηριάζει την καθημερινότητά μας! Τουλάχιστον εγώ είχα μεγάλη διάθεση να ασχοληθώ, να δείξω οτι ενας οπαδός μπορεί πανω απο ολα να ειναι και άνθρωπος... αλλά με τα σημερινά εχω ξενερώσει απίστευτα... τελικά αναρωτιέμαι αν αξίζει...
:) Ρε συ φούνες,φαίνεται ρε παλλικάρι μου τι είσαι ! Ξερώ καλά οτι δε σου μοιάζουν αυτά εκεί τα σημερινα & μην τα ονομάζεις οππαδούς ! οππαδός ήμουν εγώ κι εσύ είσαι κ κάποιοι άλλοι ! Δεν μπερδεύω άτομα κ δεν τα βάζω όλα στο τσουβάλι ! Οταν μιλάει ο άνθρωπος τον αναγνωρίζω .:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
όσο για τους δημ(ι)οσιογράφους... μόνο ένας εμετός στα μούτρα αρμόζει σε ορισμένους που στο βωμό της τηλεθέασης και της "είδησης" δεν σέβονται τπτ και δεν έχουν πρόβλημα να κατασκευάσουν hooligans και αυτόπτες μάρτυρες...
Κινδυνολογία και ξερό ψωμί για κάποια... νουμεράκια. :|

Δεν έχω να σχολιάσω κάτι. Το φαινόμενο υπάρχει εδώ και χρόνια, άλλοτε εντονότερα κι άλλοτε πιο ήπια. Ντρέπομαι για λογαριασμό τους - εφόσον δεν ξέρω αν κανείς απ' αυτούς θα ντραπεί ποτέ. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ρε γμτ... ασε σου λεω... ειμαι παρα πολύ χάλια αυτή τη στιγμή...
θα γράψω πάλι αυριο που θα είμαι πιο καλα... ήρεμος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
:) Ναί ρε παιδιά,δεν είναι η πρώτη φορά ! Ξέρετε κι εγώ ...ετυχε να βρεθώ στα γήπεδα (πρέπει να το πώ),20 χρόνια πριν απο σας κι εντος του πρασίνου ενίοτε ! Εκεί λίγο πρίν το νούμερο 7 χρονικά.(το γνωρίζετε το νούμερο φαντάζομαι).Το οτι έχει ξαναγίνει δε σημαίνει οτι το εγκαταλείπουμε ! Πρέπει να βλέπουμε & τα ...συννημένα ! Δεν είμαι παλαβός,ούτε με συνεπήραν οι δημοσιογράφοι ! Τα συννημένα της υπόθεσης,που εξέφρασα στα προηγούμενα ποστς.Οπως είδατε,δεν αναφέρθηκα στο γεγονός καθ'εαυτό,ούτε καταδίκασα φιλάθλους ! οκ ?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ναι ρε... και φυσικά ξέρω τι εννοείς με το 7... αλλά δεν τα λέω αυτά για σένα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top