Προβλήματα στα Vista

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ανοίγω αυτό το thread ώστε όσοι έχουν προβλήματα με το λειτουργικό να απευθυνθούν εδώ.

Επιτέλους καθυστερημένα μετά από 10 χρόνια τα έβαλα και εγώ.

Καταρχήν το installation σε ένα AMD 64x2 4200 1GB ram μου φάνηκε ταχύτατο. Είχα ακούσει κάτι τραγικομάρες.

Τώρα πολλά έχουν αλλάξει και εγώ έφαγα όλο το Σαββάτο ψάχνοντας διάφορα αλλά έχω να πω ότι εμφανισιακά είναι πρώτο το λειτουργικό. Και αυτή η ιστορία με τα gadgets είναι πραγματικά όπως τα gadgets στην ζωή. Να έχει να παίζεις ανουσιωδώς. Ίσως φτοιάξω και κανένα αλλά αυτά που θέλω είναι λίγο δύσκολα.


Έχω ένα προβληματάκι ακόμα με το tv tuner αλλά ελπίζω να λυθεί σύντομα.

Περιμένω και σχόλια σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
@Demelene ποίο TV tuner έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
@Demelene ποίο TV tuner έχεις;
Leadtech DTV2000 και μιλάμε όλο προβλήματα στο software έχω. Αλλά ευτυχώς λύνονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ωχ, εύχομαι να μην αντιμετωπίσω και εγώ προβλήματα με την Avermedia.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ωχ, εύχομαι να μην αντιμετωπίσω και εγώ προβλήματα με την Avermedia.
Εϊναι ένας συνδυασμός των drivers της κάρτας ήχου, του tuner και των νέων feutures των Vista.

Εγώ έχω μια ονboard κάρτα ήχου και καταλαβαίνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top