[Αρχείο] Tι κινητό να πάρω;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Έχω από την Wind επιδότηση 120 ευρουλάκια.
Πήγαινα στην Wind να πάρω το U600 κ έτυχε κ πέρασα μπροστά από τον germano κ σκέφτηκα να μπω να δώ πόσο έχει εκεί. Παιδιά έπαθα πλάκα το έχει μόνο 286 ευρώ κ στην Wind το έχει 360 τι να κάνω μου λέτε? είναι δυνατόν???:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ναι kakerlaki μου γινεται.
Τετοιες προσφορες παιζουν κατα καιρους.
Φυσικα σε συμφερει να το παρεις απο τον γερμανο.(Ο Γερμανος δεχεται τις επιδοτησεις ετσι δεν ειναι?)
Απλως να κοιταξεις το κινητο να το ανοιξουν μπροστα σου.(να ειναι κλειστο το κουτι οταν στο δωσουν με την ταινια ασφαλεια ανεπαφη!!!!)
Και δευτερον να κοιταξεις να μην σου δωσουν το κινητο της βιτρινας.Δηλαδη το κινητο που χρησιμοποιουν για να το δειχνουν σε λειτουργια στους υποψηφιους αγοραστες.Γιατι αυτα τα κινητα ειναι ταλαιπωρημενα και γι'αυτο τα πουλανε και φθηνοτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ναι kakerlaki μου γινεται.
Τετοιες προσφορες παιζουν κατα καιρους.
Φυσικα σε συμφερει να το παρεις απο τον γερμανο.(Ο Γερμανος δεχεται τις επιδοτησεις ετσι δεν ειναι?)
Απλως να κοιταξεις το κινητο να το ανοιξουν μπροστα σου.(να ειναι κλειστο το κουτι οταν στο δωσουν με την ταινια ασφαλεια ανεπαφη!!!!)
Και δευτερον να κοιταξεις να μην σου δωσουν το κινητο της βιτρινας.Δηλαδη το κινητο που χρησιμοποιουν για να το δειχνουν σε λειτουργια στους υποψηφιους αγοραστες.Γιατι αυτα τα κινητα ειναι ταλαιπωρημενα και γι'αυτο τα πουλανε και φθηνοτερα.
Μα ο γερμανός δεν έχει WIND ποια.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ετσι η επιδότηση που μου δίνει η WIND δεν αξίζει μία,αφού αν το πάρω απο τον γερμανό το ίδιο θα πληρώσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μπορείς να περιμένεις καμιά εβδομάδα μήπως αλλάξει κάτι; Κοίταξες τις τιμές από το e-shop της wind;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ετσι η επιδότηση που μου δίνει η WIND δεν αξίζει μία,αφού αν το πάρω απο τον γερμανό το ίδιο θα πληρώσω.

Μπορεις να παρεις το κινητο απο εκει σαν σκετη συσκευη (αλλα να προσεξεις τα παραπανω) και την επιδοτηση ή να την χρησιμοποιησεις για 2η συσκευη (μπορει καποιο δικο σου ατομο να χρειαζεται κινητο και να την εκμεταλευτει αυτος).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Μπορείς να περιμένεις καμιά εβδομάδα μήπως αλλάξει κάτι; Κοίταξες τις τιμές από το e-shop της wind;

Ναι αυτό είχα σκοπό να κάνω.Δεν έχει e-shop η wind νομίζω.Αν έχει πού είναι?
έχεις λινκ?

Μπορεις να παρεις το κινητο απο εκει σαν σκετη συσκευη (αλλα να προσεξεις τα παραπανω) και την επιδοτηση ή να την χρησιμοποιησεις για 2η συσκευη (μπορει καποιο δικο σου ατομο να χρειαζεται κινητο και να την εκμεταλευτει αυτος).
δεν χρειαζόμαστε όλοι έχουν πάρει πρόσφατα καινούργιες συσκευές.
Χάνω έτσι 120 ευρω κ παίρνω κάτι που δεν χρειάζομαι:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
το πηρες το u600 τελικα? σαρεσε? εγω ειχα το d900 και το μονο κακο ηταν που δεν ακουγοταν δυνατα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Την δευτέρα η την τρίτη θα το έχω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Virtuosofriend

Νεοφερμένος

Ο Virtuosofriend αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Ποιο απ'ολα?
Εαν λες τα samsung τοτε και τα δυο παραπανω εχουν 690MAh ενω το S.E. εχει 930 mAh (BST-39).
Kαι γενικα η S.E. οσων αφορα τις μπαταριες και την καλη καταναλωση ενεργειας αυτων, τα πηγαινε ανεκαθεν αρκετα καλα.
(Αν και σε αυτον τον τομεα αυτη που εδινε ρεστα με πολλα μοντελα της ηταν η Panasonic!)
Για τα samsung ρωτούσα. Το W850 μου έχει 950mAH μπαταρία ^^^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Για τα samsung ρωτούσα. Το W850 μου έχει 950mAH μπαταρία ^^^^

Αχα...ναι τα samsung ειδικα σε αυτα τα μοντελα, για να διατηρισουν την λεπτη γραμμη τους "αναγκαζονται" να τους βαζουν μπαταριες με λιγα mAh.Το αποτελεσμα ειναι τρομερο αισθητικα αλλα οσων αφορα την αντοχη της...καλυτερα να γοραστει και μια δευτερη για καβαντζα.;)

Κakerlaki θα κανω κι εγω δωρο στο "προσωπο" το U600 αγορασμενο απο Ιταλια (ευρωπαικο ομως) μεσω internet αλλα δεν σου λεω τιμη γιατι υπαρχει μεγαλη διαφορα απο Ελλαδα.(αν κι εκει δεν ξερω τι παιζει στα "e-shop").:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ψάχνω ένα entry κινητό μέχρι 120?.
Θα προτιμούσα σειρά 6XXX της Nokia αλλά και να έχει bluetooth αλλά και να έχει σοβαρό design.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ψάχνω ένα entry κινητό μέχρι 120?.
Θα προτιμούσα σειρά 6XXX της Nokia αλλά και να έχει bluetooth αλλά και να έχει σοβαρό design.

Λοιπον...κατω απο 120 ευρά (βεβαια εγω εχω στο μυαλο μου τιμες Ιταλιας οποτε θα σου γραωψ ποια ερχονται στο μυαλο μου στα γρηγορα και σε τι τιμες παιζουν.) και το οποιο εχει τα παντα σχεδον ειναι το SE W300i.
Εχει καλο ηχο,πολυ καλη μπαταρια, καρτα μνημης, mp3 player, ραδιοφωνο, μπαταρια που κραταει παρα πολυ και αρκετα σοβαρο σχεδιασμο.

Aπο Νokia :
3109 classic
Κι αυτο εχει BT,memory card,MP3 player,edge,irda
Nokia 3110 classic οπου ειναι το ιδιο με το 3109 απλως εχει και καμερα.
Nokia 3500 classicΑκομα καλυτερη καμερα, πιο ομορφος σχεδιασμος,ιδιο μετα αλλα πιο πανω στα επιμερους σημεια.(περιπου ιδιο)

Απο την σειρα 6χχχ, τα μονα που μου ερχονται στο μυαλο ειναι τα 6131,6085 τα οποια προσωπικα δεν θα επαιρνα.Ουτε ιδιατερα καλη κατασκευη ουτε τιποτα ιδιατερο.
Το 6085 ειναι αδιαφορο για εμενα και το 6131, ενω εχει τρομερη οθονη μεσα κι εξω, εχει ενα μεγαλο κακο.Εχει πολυ ευαισθθητο πληκτρο καμερα (που δεν απενεργοποιειται) και ειναι πανευκολο εκει που εχεις στην τσεπη κλειστο να πατηθει και να αρχησει να τραβα φωτογραφιες και το κυριοτερο να λειτουργει συνεχεια ο viewfinder και να σου φαει την μπαταρια.(την μπαταρια την οποια θελεις δεν θες τα 16.000.000 χρωματα οθονης την ρουφανε μια χαρα)


Samsung E200
Καλο,ομορφο,φτηνο.
Ενω απο εδω εχω βρει σε πολυ καλη τιμη και το samsung SGH D830Εχει κι αυτο τα παντα (εκτος απο τρομερη μπαταρια) και το εχω βρει στα 120 περιπου αλλα ειναι με το λογοτυπο της TIM επανω.



Απο τα παραπανω προσωπικα μου αρεσουν, τα 3500classic, το Ε200 και D830;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μόνο το 3500 μου έκανε κλικ αλλά δεν τον βρίσκω σε κάνενα ελλήνικο κατάστημα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ιταλια το βρισκω στα 118euro και μαλιστα EU(ευρωπαικο) μοντελο.
Που σημαινει οτι εχει πληρες τα ελληνικα μεσα στο κινητο.
Περιεργο που στην Ελλαδα δεν υπαρχει.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ψάχνω ένα entry κινητό μέχρι 120?.
Θα προτιμούσα σειρά 6XXX της Nokia αλλά και να έχει bluetooth αλλά και να έχει σοβαρό design.
https://www.gsmarena.com/samsung_e250-1772.php
Δεν είναι Nokia, αλλά είναι άψογο για τα χρήματα του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Εγώ προχθές αγόρασα το Sony Ericsson w810i, 172 ?.... Το έχει ένας φίλος μου, και είναι πολύ ευχαιστημένος! 2MP, bluetooth, 20 MB ενσωματωμένη μνήμη, επέκταση μνήμης, ραδιόφωνο. Σας το συστήνω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Μόνο το 3500 μου έκανε κλικ αλλά δεν τον βρίσκω σε κάνενα ελλήνικο κατάστημα. :(

Σήμερα είδα σε ένα διαφημιστικό του Electro World, το NOKIA 3500 με 129 ευρώ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σκέφτομαι σιγά-σιγά ν' αλλάξω το ιστορικό Sony Ericsson T310 που 'χω πάνω από 5 χρόνια. :D Μόλις πριν λίγες μέρες χάλασε κι η δόνηση... και λέω τέλωσπάντων επί τη ευκαιρία να αλλάξω.

Τι μ' έχει βολέψει σ' αυτό που 'χα ως τώρα:
  • Η προσθήκη "σημείωσης" στην κύρια οθόνη του και η δυνατότητα να μπορείς να έχεις πολλές τέτοιες αποθηκευμένες θες παράλληλα στη μνήμη.
  • Το ότι στο ευρετήριο σε μία επαφή γκρουπάρει τηλέφωνο σπιτιού - κινητού - γραφείου. Στην ίδια επαφή και e-mail αποθηκεύει, αλλά μάλλον δεν μου 'ναι τόσο χρήσιμο.
  • Το ημερολόγιό του. Όσο ήμουν σχολείο τουλάχιστον το χρησιμοποιούσα συχνότατα (να σημειώνω τα tests :P). Τώρα πάντως δεν το χρησιμοποιώ, αλλά εξακολουθώ να το βρίσκω βολικό. :D
Αυτά προς το παρόν. :P Μάλλον προς Sony Ericsson πάω πάλι, μιας και το 'χω συνηθίσει. Θα με βόλευε πάρα πολύ ένα κινητό που θα είχε τα 3 παραπάνω - ειδικά το 2ο. Βέβαια, μπορεί όλα πλέον να το υποστηρίζουν, σχωρέστε με μιας και είμαι άσχετος από δαύτα. :P

Θα με βόλευε επίσης αν είχε εύκολη επικοινωνία με PC και πέρασμα από/προς αυτό επαφών και μηνυμάτων (και σ' αυτό είναι n00b, άλλος τρόπος πέραν bluetooth, υπέρυθρων υπάρχει; :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top