[Αρχείο] Tι κινητό να πάρω;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blablabla

Νεοφερμένος

Η αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
:):):):):):):):)ευχαριστω πολυ παιδια για τις πληροφοριες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το SE M600i το πούλησα άρον άρον. Πολλά προβλήματα συγχρονισμού, κακός e-mail client*, απαίσιο Interface. Ωστόσο ΊΣΩΣ για τα 200 ευρώ να αξίζει.

@Marie, αναφέρεις ότι το P1 δεν έχει καμιά σχέση με το M600, επειδή έπαψα να ασχολούμαι με UIQ, τι εννοείς; δεν έχουν την ίδια έκδοση λειτουργικού; Τι άλλαξαν

@Fandango, ναι μεν ο Γιώργος μίλησε για ένα απλό κινητό αλλά μίλησε για PIM λειτουργίες. Θεωρείς κατά την γνώμη σου κάποιος που ενδιαφέρετε για PIM λειτουργίες θα τον ικανοποιήσει ένα συμβατικό κινητό;

@Borat, εγώ ήθελα κυρίως να τον πείσω για Symbian, θεωρώ ότι το μοντέλο παίζει μικρό ρόλο.

*Το κρίνω με τα αλλά PDA κινητά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
@Borat, εγώ ήθελα κυρίως να τον πείσω για Symbian, θεωρώ ότι το μοντέλο παίζει μικρό ρόλο.

*Το κρίνω με τα αλλά PDA κινητά.
Ναι βρε συ, καταλαβαίνω!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Βασικα το ανεφερα κυριως σε σχεση "διαδοχης".
Τιμη,δυνατοτητες,κατασκευη το p1 διαδεχεται το p990 ενω του Μ600 διαδοχος μπορει να θεωρηθει ας πουμε το...W950 ή στο τσακιρ κεφι το W960.
Αν και βασικα το Μ ηταν εγχειρημα μιας αυστηρα επαγγελματικης συσκευης.
Μετα κρατησαν το στοιχειο αυτο, αλλα εβαλανα περισσοτερα multimedia χαρακτηριστικα και εφυγαν απο το "Μ" και πηγαν στα W.
Tωρα οσων αφορα το λειτουργικο οι δυο συσκευες δεν χουν διαφορες.
απλως το P1 με τα - 160 MB shared memory
- 128 MB RAM, 256 MB ROM, ειναι πιο γρηγορο.
Για σταθερο θα σε γελασω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
@Fandango, ναι μεν ο Γιώργος μίλησε για ένα απλό κινητό αλλά μίλησε για PIM λειτουργίες. Θεωρείς κατά την γνώμη σου κάποιος που ενδιαφέρετε για PIM λειτουργίες θα τον ικανοποιήσει ένα συμβατικό κινητό;
Αν μιλάς για Personal Information Manager, δεν έδωσες σημασία μάλλον στο παρακάτω, ή δεν έτυχε να το γνωρίζεις
Όσον αφορά την συνδεσιμότητα, θεωρώ ότι πλέον όλα τα νέα κινητά της SE επικοινωνούν μέσω usb με το PC και υπάρχει και μια πολύ καλή σουίτα για να κάνει την διαχείριση που ζητάς (έχει τα πάντα) που λέγεται MyPhoneExplorer. Νομίζω ότι συνεργάζεται με όλα τα καινούρια SE. Προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένος. :)
Η σουίτα αυτή λοιπόν υπερκαλύπτει τις απαιτήσεις που μπορεί να έχει ο Γιώργος σε αυτόν τον τομέα και κάνει για όλα τα μοντέλα SE τουλάχιστον από το Κ750 και μετά. Έχεις πρόσβαση στις επαφές, μηνύματα, κλήσεις, ρυθμίσεις κτλ και μπορείς να τροποποιήσεις και να κρατήσεις αντίγραφα ασφαλείας. Δεν νομίζω ότι του χρειάζεται κάτι άλλο. Οπότε, ναι, με ένα συμβατικό κινητό SE και αυτήν την σουίτα (που είναι και πολύ ελαφριά) είναι υπερκαλυμμένος.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

acid_love_devil

Νεοφερμένος

Η acid_love_devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
καλε ποσους ποντους μαζεψες και θα παρεις κινητο; μπραβο!! καλο αυτο που διάλεξες! έχω να σου προτείνω αυτό που έχω και εγώ,το σονυ ερικσον W580i δεν ξερω ν σ πω ιστιοσελιδα αλλα αν μπεις στο σαιτ της ερρικσον θα το βρεις. ειναι πολυ καλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Όταν μίλησα για σωστό συγχρονισμό εννοούσα ότι στα UIQ αλλά και SonyEricsson στις επαφές π.χ. υπάρχουν κάποια πεδία extra ή κάποια πεδία να λυπούν ή να μην συγχρονίζονται με το outlook. π.χ. Στον συγχρονισμό αγνοεί οτιδήποτε σχετίζετε με τις ομάδες.

Το MyPhoneExplorer δεν έχει καμία σχέση με συγχρονισμό, αυτό απλά μεταφέρει ότι υπάρχει στο κινητό στην οθόνη του υπολογιστή. Το θέμα είναι να μπορείς να περνάς τα δεδομένα PIM σε μια παγκόσμια αναγνωρισμένη πλατφόρμα (π.χ. Outlook ή Lotus) έτσι ώστε να μπορείς να τα χειρίζεσαι με πλήρη συμβατότητα αλλά κυρίως με δυνατότητα να ανάγνωσης από μεγάλη μερίδα ανθρώπων.

Μόλις παρατήρησα ότι το MyPhoneExplorer εξελίχθηκε και κάνει πλήρη συγχρονισμό. Όμως ποίο το νόημα; Αφού δίνει και η SE τέτοιο δωρεάν λογισμικό.

Ξέρεις εάν το MyPhoneExplorer λαμβάνει υπόψιν την ομάδα που βρίσκεται μια επαφή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Οποιοδήποτε κινητό με bluetooth μπορεί να συγχρονιστεί ασύρματα με PC

Εννοούσα σύνδεση σε wifi δίκτυο, όχι απλά για επικοινωνία με υπολογιστή. (υπάρχουν και τα καλωδιάκια στις συσκευασίες τους γι αυτό..για να αξιοποιήσει τα hot spots αναφέρθηκα)

Και τα κινητά με οθόνη αφής δεν είναι τόσο δύσχρηστα. Συγκεκριμένα το W960i δε χρειάζεται πολύ παίδεμα, ούτε καν το πενάκι που έχει :clapup:.

Τα Νόκια ναι μεν ξεκίνησαν με καλές προφιαγραφές, αλλά εμένα δε με βόλεψε η σειρά Ε :(. Ίσως έφταιγε η ασυμβατότητά τους με συγκεκριμένες εφαρμογές που χρησιμοποιούσα:hmm:. Ελπίζω τα μοντέλα του 2008 να είναι καλύτερα ...(και να μην είναι σαν τα [σ]Vista Μου :mad::mad:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μόλις παρατήρησα ότι το MyPhoneExplorer εξελίχθηκε και κάνει πλήρη συγχρονισμό. Όμως ποίο το νόημα; Αφού δίνει και η SE τέτοιο δωρεάν λογισμικό.

Ξέρεις εάν το MyPhoneExplorer λαμβάνει υπόψιν την ομάδα που βρίσκεται μια επαφή;
Μα όπως είπα, ακόμα και πλήρη συγχρονισμό με την έννοια που χρησιμοποιείς εσύ να μην κάνει, δεν νομίζω ότι θα του λείπει του Γιώργου. Δηλαδή του αρκούν οι λειτουργίες που προσφέρει νομίζω.

Επίσης, η σουίτα της SE, έχει πολλά αχρείαστα έξτρα που φορτώνονται στον υπολογιστή σου, ενώ το MyPhoneExplorer είναι ένα και μοναδικό αυτόνομο μικρό προγραμματάκι.:D

Όσο για την απορία σου, δεν έχω χρησιμοποιήσει ομάδες, αλλά και μόνο από περιέργεια θα το δοκιμάσω σύντομα και θα σου πω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.... 8. :P
(είχα διάβαζμα καλέ!)



Θενξ για τις συμβουλές σας, πραγματικά! :D
Μου 'ναι δύσκολο να τα κοιτάξω όλα αυτά τώρα καθώς έχω κάποια Χ, Ψ πίεση χρόνου, αλλά όταν έχω χρόνο μου φαίνεται ότι θα 'χω πολύ υλικό για να τσεκάρω.

Thanks again!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Όσο για την απορία σου, δεν έχω χρησιμοποιήσει ομάδες, αλλά και μόνο από περιέργεια θα το δοκιμάσω σύντομα και θα σου πω.:)
Έφτιαξα μια ομάδα, αλλά δεν βρήκα κάποιο ειδικό feature με ένα πρόχειρο ψάξιμο που έκανα. Έχεις κάποια λειτουργία συγκεκριμένη που ψάχνεις; Για να το κοιτάξω έτσι δηλαδή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έφτιαξα μια ομάδα, αλλά δεν βρήκα κάποιο ειδικό feature με ένα πρόχειρο ψάξιμο που έκανα. Έχεις κάποια λειτουργία συγκεκριμένη που ψάχνεις; Για να το κοιτάξω έτσι δηλαδή...
Σε κάποια τηλέφωνα πουχου δεν μπορείς με ένα όνομα να αποθηκεύσεις 2 τηλέφωνα, και γράφεις ξέρω γω "Μάκης", "Μάκης - σπίτι", "Μάκης - Ζούγκλα" (:P).



Ενώ αυτό που 'χω (το αρχαίο :P) σε μία επαφή μου επιτρέπει να αποθηκεύσω 3 τηλέφωνα. Επαφές τα λέει, όχι ομάδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Σε κάποια τηλέφωνα πουχου δεν μπορείς με ένα όνομα να αποθηκεύσεις 2 τηλέφωνα, και γράφεις ξέρω γω "Μάκης", "Μάκης - σπίτι", "Μάκης - Ζούγκλα" (:P).



Ενώ αυτό που 'χω (το αρχαίο :P) σε μία επαφή μου επιτρέπει να αποθηκεύσω 3 τηλέφωνα. Επαφές τα λέει, όχι ομάδες.
Γιώργο όπως θα δεις στην παράθεση παρακάτω, ο Exp δεν εννοούσε αυτό που λες. Υπάρχει δυνατότητα να δημιουργήσεις ομάδες επαφών, όπως "οικογένεια" και εκεί να έχεις πολλά τηλέφωνα από διαφορετικές επαφές, έτσι ώστε αν θες να μπορείς να στείλεις μήνυμα σε όλη την ομάδα, ή να αντιστοιχήσεις ήχο κλήσης για αυτήν την ομάδα.;)
Επίσης ο Exp, με ρώτησε για την σουίτα που σου πρότεινα, αν έχει feature για διαχείριση ομάδων.

Αυτό που λες εσύ, το έχουν όπως είπα (αλλά με τόσες πληροφορίες λογικό να μπερδευτείς :P) όλα τα κινητά της SE πλέον (και σίγουρα και αρκετών άλλων εταιρειών). Οπότε αυτό νομίζω δεν πρέπει να σε απασχολεί.:D
Συγκεκριμένα το W610i που έχω έχει την δυνατότητα να βάλεις μέχρι 5 τηλέφωνα σε μία επαφή (ως κινητό, σπίτι, εργασία, fax, άλλο), καθώς μπορείς να βάλεις και περισσότερες πληροφορίες όπως διεύθυνση, ΤΚ, περιοχή, χώρα για το σπίτι ή το γραφείο (έχει διαφορετική καρτέλα), αλλά και e-mail, ιστοσελίδα, γενέθλια και πληροφορίες σε μικρό κειμενάκι. Σου φτάνουν; :P
Ξέρεις εάν το MyPhoneExplorer λαμβάνει υπόψιν την ομάδα που βρίσκεται μια επαφή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Πλεον ολα τα νεα κινητα (δεν παιρνω ορκο για τα entry-level, αλλα ακομα και αυτα νομιζω), εχουν οσων αφορα τις επαφες (=καταλογο αποθηκευμενων τηλεφωνων) :
Ομαδες = Να βαλεις σε ομαδες διαφορες επαφες για πιο γρηγορο ψαξιμο.
Για παραδειγμα: Οικογεννεια(βαζεις 10 (π.χ.) ατομα απο τις αποθηκευμενες επαφες), Φιλοι (το ιδιο), Συναδελφοι, Κτλ Κτλ.Μαλιστα φτιαγνεις και δικες σου ομαδες σε πολλα νεα κινητα.
Για παραδειγμα, "e.steki".

Kαι μετα εχουμε τα πεδία.Σε καθε ατομο που αποθηκευεις μπορεις να βαλεις κινητο,σταθερο,μειλ,φαξ,διευθυνση,γενεθλια κτλ κτλ.
Στα symbian μπορεις να βαλεις οσα θες και να φτιαξεις οτι θες.10 κινητα,10 σταθερα,2-3 μειλ κτλ κτλ.

Πλεον ολα τα κινητα ειναι πολυ πλουσια σε χαρακτηριστικα.
Απλως τα s60 και τα WM πανε μερικα σκαλοπατια πιο κατω.
Οταν π.χ. μπορεις να χρησιμοποιησεις το s60 κινητο σου μεχρι και για mouse ή για τιμονι σε βιντεοπαιχνιδι (lol, γαμω τα παραδειγματα...:P) δεν μπορεις να περιμενεις να κανεις το ιδιο με καποιο αλλο.
Εχεις με λιγα λογια τεραστια γκαμα εφαρμογων.
Αλλα εαν δεν εχεις ιδιατερη ορεξη να ασχοληθεις με αυτα, τοτε ενα αλλο κινητο μια χαρα σε καλυπτει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.... 8. :P
(είχα διάβαζμα καλέ!)



Θενξ για τις συμβουλές σας, πραγματικά! :D
Μου 'ναι δύσκολο να τα κοιτάξω όλα αυτά τώρα καθώς έχω κάποια Χ, Ψ πίεση χρόνου, αλλά όταν έχω χρόνο μου φαίνεται ότι θα 'χω πολύ υλικό για να τσεκάρω.

Thanks again!
:D

Σε κάποια τηλέφωνα πουχου δεν μπορείς με ένα όνομα να αποθηκεύσεις 2 τηλέφωνα, και γράφεις ξέρω γω "Μάκης", "Μάκης - σπίτι", "Μάκης - Ζούγκλα" (:P).
:crazy:
Στα s60 μπορείς να καταχωρήσεις πραγματικά τα πάντα σε ένα πεδίο, για παράδειγμα έχεις: Γιάννης: κινητό, κινητό γραφείου, σπίτι, τηλέφωνο γραφείου, θέση εργασίας, ψευδώνυμο, κινητό οικίας, εικόνα, φαξ, φαξ γραφείου, email, email γραφείου, διεύθυνση ιστού, διεύθυνση οικίας, διεύθυνση εργασίας, γενέθλια και κάποια άλλα που βαριέμαι να γράψω αλλά και τη δυνατότητα να φτιάξεις 3 δικές σου ιδιότητες καταχώρησης!:D

Πλεον ολα τα κινητα ειναι πολυ πλουσια σε χαρακτηριστικα.
Απλως τα s60 και τα WM πανε μερικα σκαλοπατια πιο κατω.
Οταν π.χ. μπορεις να χρησιμοποιησεις το s60 κινητο σου μεχρι και για mouse ή για τιμονι σε βιντεοπαιχνιδι (lol, γαμω τα παραδειγματα...:P) δεν μπορεις να περιμενεις να κανεις το ιδιο με καποιο αλλο.
Εχεις με λιγα λογια τεραστια γκαμα εφαρμογων.
Αλλα εαν δεν εχεις ιδιατερη ορεξη να ασχοληθεις με αυτα, τοτε ενα αλλο κινητο μια χαρα σε καλυπτει.
Πιό πάνω βρε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
χαχχαχαχαχα!:P
Εγω το πηρα με την εννοια της ευθειας βρε!:P
Σωστος παντως.
Πιο πανω εννοουσα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
χαχχαχαχαχα!:P
Εγω το πηρα με την εννοια της ευθειας βρε!:P
Σωστος παντως.
Πιο πανω εννοουσα!:D
:spasiklas:
Παρακολουθώ τι γράφεις και παραμονεύω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΧΡΥΣΟΨΑΡΟ

Νεοφερμένος

Η ΧΡΥΣΟΨΑΡΟ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Θέλω να πάρω το Samsung E840. Είναι καλό; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top