Έχετε αισθανθεί ντροπή για κάποια ερωτική επιλογή σας;

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Θεωρείτε κάποια από τις σχέσεις σας, μεγάλη ή μικρή, ντροπιαστική? Έχετε βρεθεί σε κατάσταση :wall: για άτομο με το οποίο κάνατε κάτι?

Η αφορμή είναι προσωπική μου εμπειρία, η οποία δεν με κάνει περήφανη και όταν το σκέφτομαι αισθάνομαι άσχημα. Πέρισυ τον χειμώνα έγινε κάτι με κάποιον, το οποίο ξεκίνησε σαν σχέση της 1 βραδιάς, όμως συνεχίστηκε χωρίς πραγματικά να ξέρω για ποιόν λόγο. Το συγκεκριμένο άτομο ήταν πολύ μακριά από τα στάνταρ μου σαν προσωπικότητα και ενδιαφέροντα, θα τον χαρακτήριζα ανώριμο και κενό. Προσπαθώ να δικαιολογήσω την 1η βραδιά λέγοντας ''είχα κάμποσους μήνες να κάνω κάτι'', ''είχα πιει και ήμουν επιρρεπής'', όμως δεν μπορώ να δικαιολογήσω για ποιό λόγο δεν έμεινα στην 1η βραδιά. Όταν κοντινό μου πρόσωπο τον είδε μου είπε ''Καλά ρε, ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΣΟΥΝ''? κι αυτό το σχόλιο με έχει επηρεάσει όσο βλακεία κι αν φαίνεται.

Επίσης, συνεχίζει να επικοινωνεί μαζί μου και αισθάνομαι αμήχανα κι άσχημα με τον εαυτό μου. Δεν μου έχει κάνει όμως κάτι για να ξεκόψω τελείως αλλά από την 1 με ρίχνει να μιλάω μαζί του, από την άλλη θεωρώ ότι είναι πολύ υποτιμητικό για εκείνον να μιλά με κάποια που ψιλοφρικάρει μαζί του.

Τέλος πάντων, για να με ανεβάσετε, πείτε αν έχετε παρόμοιες εμπειρίες. Please (τι με έπιασε?)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a more

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών και επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Επειδή έχω παρόμοια εμπειρία αλλά πιο σοβαρή όσον αφορούσε τις περιπτώσεις αν μαθευόταν χαλάρωσε, απόλαυσε, όσο πάει και είναι νωρίς για σκοτούρες τέτοιου είδους!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όλοι κάνουμε λάθη ή περνάμε μία φάση, όπου δεν είμαστε και περήφανοι για τις επιλογές μας...
Σημασία έχει να ξέρουμε ποιες από αυτές τις περιπτώσεις να παίρνουμε χαλαρά και ποιες να απορρίπτουμε εν τέλει...

Πχ μία σχέση κυνικού σεξ μπορεί να είναι απλή κι ανάλαφρη, όσο κι αν κατά τ' άλλα δε θέλεις να παρουσιάσεις τον άλλον στους φίλους σου, ή εν πάσει περιπτώσει να τους αφήσεις πολλή ώρα μαζί. Μάλλον δηλαδή η φίλη σου το πήρε πιο σοβαρά... ;)

Πολύ και αμετάκλητα ντρέπομαι για τον προηγούμενο φίλο μου, που είχαμε τέτοια διαφορά ηλικίας, ήταν τόσο απροσάρμοστος και αυταρχικός και αποδείχτηκε και... ε, επιρρεπής στις διαφορές ηλικίας!! Οκ, αυτά δε φαίνονταν από την αρχή, αλλά εκ των υστέρων μού είπε μία φίλη "απορώ γιατί ήσουν μαζί του, πάντα απορούσα..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
χμμμμ... έχω 2 τέτοιες απολύτως ντροπιαστικές εμπειρίες...

μια στα σχολικά μου χρόνια και αποτελεί αντικείμενο αλληλοπειραγμάτων με την κολλητή μου επιπέδου "μιλάς κι εσύ για γούστο που αν δεν συγκρατούσε η αδελφή σου θα τα είχες φτιάξει με τον τάδε" [η αλήθεια είναι ότι σε εκείνη τη φάση όντως με είχε "τσακώσει" η αδελφή μου να φιλιέμαι μαζί του και με είχε...συμμαζέψει από το...δημόσιο εξευτελισμό :P] , "ναι, ενώ εσύ που τα είχες φτιάξει με το δείνα"


Η άλλη είναι στα 23 μου, έχω μόλις χωρίσει από μακροχρόνια σχέση και περνάω όλα τα σύνδρομα στέρησης που αυτό επιφέρει. Η κολλητή μου από το πολυτεχνείο έχει μόλις γνωρίσει έναν τύπο που έχει βάλει σκοπό της ζωής του να ζευγαρώσει όλες τις φίλες της (περνάγαμε μπακουροφάση ομαδικώς στην παρέα τότε) με όλους τους φίλους του.

Υποτίθεται [και η ... προτροπή ήταν :redface:] να... ξεχαρμανιάσω και να περάσω καλά για ένα βράδυ. Παρόλο που το βράδυ ήταν η απόλυτη καταστροφή [τελικά μερικά πράγματα είναι να τα'χει μέσα του ο άλλος και μερικοί... δεν τόχουν! :P], ανταλλάξαμε τηλέφωνα και με έπαιρνε συνεχώς για κανά τρίμηνο, εγώ απαντούσα γιατί ήξερα ότι ζει μόνιμα στα Γιάννενα και κατεβαίνει μόνο που και που Αθήνα και κάποια στιγμή... αποφάσισε να ξαναέρθει... Μου'ρθε και σπίτι με ... γλυκά και ανθοδέσμη και ...περάσαμε ένα βράδυ να ...συζητάμε για την Ήπειρο [και με εμένα να έχω ... κολλήσει στην καρέκλα]. ΔΕΝ πήρε το μήνυμα κατά πως φαίνεται και κάποιον καιρό αργότερα με ξαναπήρε να μου πει ότι ήρθε Αθήνα και θέλει οπωσδήποτε να με δει... με τα πολλά κανονίσαμε για καφέ, στον οποίο φυσικά και..έσυρα και μια φίλη μαζί. Η αντίδρασή της ήταν το καλύτερο. Με το που φτάνουμε και τον βλέπει, πριν προλάβω να κάνω τις συστάσεις σχεδόν πετάει ένα "ναι ναι χάρηκα, αλλά να ξέρεις παιδί μου σε μισή ώρα εμείς πρέπει να φύγουμε για Κηφισιά οπότε δεν θα κάτσουμε πολύ"...
Φεύγοντας το μόνο που μου είπε ήταν "καλά είσαι τρελή? Είναι δυνατόν να έχεις σκεφτεί οποτεδήποτε να κάνεις κάτι με αυτόν????"


Οπότε Under... μάλλον δεν είσαι μοναδική :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CHRYS

Νεοφερμένος

Η CHRYS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μην το παίρνεις κατάκαρδα. Αυτό έχει συμβει σε όλους μας. Απλά κάποιοι δεν το έχουν παραδεχτεί ακόμα. Δεν ξέρω πάντως τι φταίει. Κάποιος πλανήτης ανάδρομος και μας τυφλώνει μάλλον. Είτε για μια βραδιά είτε για περισσότερες την ιδια απορία θα είχες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Οχι.. Δεν ξερω ομως αν ειναι επειδη ειμαι ^^εκλεκτικη^^ η επειδη αν μ'αρεσει καποιος δε με νοιαζει τι λενε φιλοι και γνωστοι :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Δεν μου έχει τύχει να ντρέπομαι για κάποια σχέση μου μιας και πριν προβώ σε σχέση πάντα γνώριζα καλά τον άλλο και μόνο όταν ήμουν σίγουρη ότι είναι στα ίδια μήκη κύματος με μένα συνέχιζα οπότε δεν τίθεται θέμα ντροπής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
αν μ'αρεσει καποιος δε με νοιαζει τι λενε φιλοι και γνωστοι

Αυτό είναι σωστό.
Αν κάνεις συμβιβασμούς πριν την σχέση, υπάρχει κίνδυνος να καταλήξεις παντρεμένος.


Αλλά δεν είναι απολύτως σωστό. Πχ, ένα παράδειγμα, εσύ κορψ.
Θα έπρεπε να σε νοιάζει κ τι είχε να πεί η Ιντερπόλ.
Σαράντα χρόνια τον κυνηγούσαν τον παππού. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ολο βλακειες.. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
οταν ημουν 19 τα ειχα φτιαξει με εναν που ηταν τοτε 35... :redface::redface:
κρατησε 1 χρονο η σχεση μας, αλλα εγω ντρεπομνουν για την διαφορα ηλικιας
οχι ντροπη για μενα, αλλα για τους αλλους
και για αυτο οταν βγαιναμε πηγαιναμε σε μερη που δεν θα πετυχαιναμε καποιον γνωστο μου........ :redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Χαχαχα...
Και προσφατα μαλιστα...
Προ διετιας, βρεθηκα μπλεγμενος σε μια καταστροφικη, για μενα, σχεση... Ειχαμε αποσταση και διαφορα αλλα ατυχη περιστατικα... Κι ετσι μια μερα συναντησα μια γνωστη, η οποια ειχε ομορφυνει αισθητα κατ' εμε και με τα πολλα καταληγουμε να περασουμε μια ενδιαφερουσα νυχτα... Ε μετα κρατησαμε αρκετα καλες σχεσεις κι ετσι πριν 3 μερες ειμαι παλι εξω με εναν φιλο και την ξανασυναντω και με παιρνει παραπερα και μου πιανει την κουβεντα για μπολικη ωρα... Γυρνωντας μετα στην παρεα μου με ρωταει ο φιλος μου "Γιατι, πες μου μονο γιατι???"... Κι εκει εμεινα μ@λ@κ@ς...

Ξεχασα να αναφερω πως ειναι αρκετα χαζουλα η κοπελια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Και η δική μου πρόσφατη είναι..... :D

Είχα παραμυθιάσει την γυναίκα μου ότι θα έβγαινα με φίλους αλλά εγώ και η (καινούρια) γκόμενα είχαμε πάρει την εθνική με προορισμό ένα ξενοδοχείο, όταν στον κόμβο της κηφισιάς, είδαμε μια κοπέλα πολύ προκλητικά ντυμένη να περιμένει στην άκρη του δρόμου. Κουνιόταν μάλιστα ρυθμικά, σαν να χόρευε!! :confused:
Σταματάω, κατεβάζω το τζάμι και βλέπουμε μια μαύρη, προφανώς πόρνη, να σκύβει στο ανοιχτό παράθυρο και να φωνάζει ενθουσιασμένη με σπασμένα Ελληνικά....
Π@ΡΤΟΥΖ@ Π@ΡΤΟΥΖ@!!!!! :clapup: (απόφοιτος πολυπολιτισμικού σχολείου μάλλον) :eek:
Ρατσιστής όσον αφορά το χρώμα του δέρματος, δεν υπήρξα ποτέ, έτσι.....

Η μισή ντροπή δική μου (που σας το εξομολογήθηκα) η άλλη μισή δική σας που κάθεστε και το διαβάζετε! :P

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Και η δική μου πρόσφατη είναι..... :D

Είχα παραμυθιάσει την γυναίκα μου ότι θα έβγαινα με φίλους αλλά εγώ με την (καινούρια) γκόμενα είχαμε πάρει την εθνική με προορισμό ένα ξενοδοχείο, όταν στον κόμβο της κηφισιάς, είδαμε μια κοπέλα πολύ προκλητικά ντυμένη να περιμένει στην άκρη του δρόμου. Κουνιόταν μάλιστα ρυθμικά, σαν να χόρευε!! :confused:
Σταματάω, κατεβάζω το τζάμι και βλέπουμε μια μαύρη, προφανώς πόρνη, να σκύβει στο ανοιχτό παράθυρο και να φωνάζει ενθουσιασμένη με σπασμένα Ελληνικά....
Π@ΡΤΟΥΖ@ Π@ΡΤΟΥΖ@!!!!! :clapup: (απόφοιτος πολυπολιτισμικού σχολείου μάλλον) :eek:
Ρατσιστής όσον αφορά το χρώμα του δέρματος, δεν υπήρξα ποτέ, έτσι.....

Η μισή ντροπή δική μου (που σας το εξομολογήθηκα) η άλλη μισή δική σας που κάθεστε και το διαβάζετε! :P

.

Πέφτω από τα σύννεφα!!!!:stunned::stunned:
Το δέχτηκε η γκόμενα??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Αγόγγυστα! Κατέβαλε μάλιστα και το....αντίτιμο! :redface: <---Τώρα ντράπηκα στ αλήθεια, βρε Ζωίτσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Αγόγγυστα! Κατέβαλε μάλιστα και το....αντίτιμο! :redface: <---Τώρα ντράπηκα στ αλήθεια, βρε Ζωίτσα...

Να μην ντρέπεσαι, όχι τουλάχιστον για αυτό το λόγο;)...
Αφού ήταν κάτι που σου άρεσε then no regrets!

Εγώ συγγνώμη αλλά δεν θα μοιραστώ την στιγμή μου μαζί σας γιατί θα με λέτε φυτό...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ισως, λεω ισως:P να μου χει τυχει κι εμενα καποια στιγμη στα νεανικα μου χρονια:P να αισθανθω αβολα, αμηχανα, αισθηματα ντροπης με γκομενο/συντροφο/εραστη(διαλεχτε- κατι απο αυτα θα ειναι:P), ομως αφου το συλλογιστηκα ορθως κι αναρωτηθηκα, αφου αφησα τον εαυτο μου να νιωσει ολα αυτα τα κυμματα αρνητικης/μπερδευτικης ενεργειας, η λογικη μου κατεληξε πως για να τον ειχα επιλεξει καπου ειχα μεριδιο ευθυνης και μαλλον καπου/κατι/καπως εκανα κατι εγω στη ζωη μου/ η ημουν εγω ετσι στη ζωη μου/ η ειχα ενα συγκεκριμενο χαρακτηριστικο στη ζωη μου/προσωπικοτητα μου που μαλλον δε μου αρεσε και ετσι το ντρεπομουν. Κι ετσι απεφανθη το τσιρκομυαλο μου πως η καθε επιλογη μου ''εξ απ ανεκαθεν'':P ειναι γαματη γιατι αντιπροσωπευει εμενα και γουσταρω.:P Τελεια, παυλα. Δε ντρεπομαι για κανεναν που χω κανει παρεα γιατι αν ντραπω, κατι με μενα θα χει παιχτει κι οχι με τον αλλο. Αλλωστε, οταν ελκ(υ?)ομαστε απο κατι, ειναι επειδη μας αρεσει, αλλιως αν οντως δε μας αρεσει απλως του δειχνουμε μια πορτα, κυριολεκτικα η μεταφορικα.
Αυτα.:)
Είχα παραμυθιάσει την γυναίκα μου ότι θα έβγαινα με φίλους .
Δολιε, επαθες τετοιο πραμα... Κριμα ρε συ... Εμεις παλι που χαμε βγει με τη γυναικα σου μπαροτσαρκα ειχαμε ενα εξοχο ξημερωμα...σε παρακαλω μη μου ζητησεις λεπτομερειες. Ενα μονο σου λεω- ισπανο... μαυρακι. Οταν γυρισες κοιταξες κατω απο παπλωμα να δεις που δε φοραγε πυτζαμες?
Γμτ κι ειχα πει δε θα το μαρτυρησω:mad:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Δε ντρεπομαι για κανεναν που....
Oύτε τότε στο τρένο!!! :eek:

Δολιε, επαθες τετοιο πραμα... Κριμα ρε συ... Εμεις παλι που χαμε βγει με τη γυναικα σου μπαροτσαρκα....
Ντροπαλός μπορεί να μην είμαι και τόσο, αλλά είμαι δίκαιος άνθρωπος καλή μου.... :D

Ματαξανακαλώς μας ήρθες, κανείς μας δεν ....αντιλήφθηκε για ποιό λόγο ακριβώς, είχες επιλέξει να φύγεις τρέχοντας! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ναι... για αυτον που εδωσα το πρωτο μου φιλι στα 13,5. θενκ γκαντ νομιζω δε θα τον θυμαται κανεις μετα απο τοσα χρονια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Oύτε τότε στο τρένο!!! :eek:


Ντροπαλός μπορεί να μην είμαι και τόσο, αλλά είμαι δίκαιος άνθρωπος καλή μου.... :D
Το ξερω αυτο :kissing:
Γιαυτο θα ξαναπαω βολτα με τη γυναικα σου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ουφ...:redface:
Ναι ναι και εγώ έχω αισθανθεί κάποιες φορές ντροπή για κάποιες επιλογές μου...Και πιστεύω πως η αιτία για αυτές ήταν ο εαυτός μου που άφηνε τα θέλω των άλλων να κυριαρχούν πάνω μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top