Έχετε ερωτευθεί ποτέ τον ίδιο άνθρωπο με συγγενή σας;

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Όλοι πιστεύω θα έχετε υπόψιν σας ταινίες, τραγούδια ή βιβλία τα οποία μιλούν για αδέρφια ή γονέα και παιδί πού ερωτεύθηκαν το ίδιο πρόσωπο με καταστρεπτικές συνέπειες τις περισσότερες φορές. Είχατε εσείς ποτέ μια παρόμοια εμπειρία; Για να διευρύνω λίγο το θέμα, το ερώτημα ισχύει και για ξαδέρφια ή και θείο με ανιψιο (μη σας φαίνεται περίεργο, όταν είναι μεγάλα τα σόγια μπορεί κάποιος να έχει ανήψια στην ίδια ηλικία ή μεγαλύτερα από αυτόν. Εγώ π.χ. από το σόι του πατέρα μου έχω ανηψιά που με περνάει δέκα χρόνια!)

Περιμένω τις εμπειρίες σας και ζητώ συγγνώμη αν έχει ήδη αναρτηθεί τέτοιο θέμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Άρεσε και σε μένα και στην αδερφή μου το ίδιο αγόρι, αλλά με διαφορά μερικών ετών. Νομίζω και σε αυτόν είχαμε αρέσει την περίοδο που ενδιαφερόμασταν, αλλά δεν έγινε τίποτα. Μιλάμε για εφηβεία και δεν είχαμε άσχημες συνέπειες ή λύπη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Ήμουν στα 18 μου με ενα καταπληκτικο κορίτσι που με περνούσε δέκα χρονια. Μ'αυτήν ηταν ερωτευμένος και ο πατέρας μου, και μου το αποκάλυψε πολλα χρόνια ύστερα οτι την ηθελε για τον εαυτό του. Χε χε, νόμιζε ότι δεν το ήξερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μμμμμμμμ ναι
η ξαδέρφη μου ερωτεύτηκε κάποια στιγμή τον πρώην άντρα μου
το κακό είναι ότι την ερωτεύτηκε κι αυτός οπότε τελικά κατέληξα εγώ κερατού :P


να πω κι αν το εγκρίνω? :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
χμμμμ... στην τετάρτη δημοτικού είχα "ερωτευτεί" το αγόρι της αδελφής μου που ήταν 3η γυμνασίου...


δεν μετράει μάλλον ε? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χμμ... οταν ειμουν 4αρων εβρισκα πολυ ομορφη την κοπελα του ξαδερφου μου... Αλλα δεν εγινε τπτ αναμεσα μας... :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Ήμουν ερωτευμένος με την πρώτη σχέση και σοβαρή ταυτόχρονα του κολλητού μου. Την ήθελα σαν τρελός, βλέπεις είχε αρέσει και στους 3 μας( και ο άλλος μ κολλητός την γούσταρε μόλις τη γνωρίσαμε).¨Εκανε τελικά σχέση με αυτόν που της την έπεσε πρώτος(άλλος ήταν όμως ο λόγος τελικά!) Εγω την ήθελα ακομα... δεν έδειχνα ΦΥΣΙΚΑ τπτ μην χαλάσω την φιλία μου πάνω απο όλα. ¨Ελα που αυτή τριβόταν όμως.. άμαθος και εγώ όλο έλεγα ιδέα μου είναι.. Τελικά όταν χωρισε με τον κολλητο μ μου αποκάλυψε ακουσον ακουσον οτι τα έφτιαξε μαζί του γιατι γούσταρε εμένα.. Εμενα ήταν ο πρώτος μου εφηβικός έρωτας ως εκ τούτου θα έκανα κάτι μαζί της και απλά δεν θα άφηνα να μάθει κάτι ο κολλητος μου μετά. Ευτυχως δεν έδεσε το γλυκό τοτε. Μια ιστορία που με έχει στιγματίσει αφου ήταν τρομερή εμπειρια.. και κρατησε 3 μηνες όλο αυτο το πράγμα.. Απλα να σκεφτεί κανεις οτι δεν της την έπεσα πρώτος γιατι δεν είχα κάρτα στο κινητο μου να της στείλω μνμ οτι μου αρέσει και να βγαίναμε.. Αν είχα κάρτα η ιστορία δεν θα είχε καμια σχεση ως εκ τουτου.... THIS IS LIFE ALSO
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
μμμμμμμμ ναι
η ξαδέρφη μου ερωτεύτηκε κάποια στιγμή τον πρώην άντρα μου
το κακό είναι ότι την ερωτεύτηκε κι αυτός οπότε τελικά κατέληξα εγώ κερατού :P


να πω κι αν το εγκρίνω? :lol:

αυτο συμβαινει και με μια φιλη μου, μονο που ευτυχως δεν ηταν παντρεμενη...και η μαμακια ειναι οτι συζει με την ξαδερφη και εχει εγκλωβιστει για διαφορους λογους που συντρεχουν σε αυτη την κατασταση και δεν μπορει να απομακρυνθει απο εκεινη...τλχ απο τον αλλο ειναι μακρια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Τελικά όταν χωρισε με τον κολλητο μ μου αποκάλυψε ακουσον ακουσον οτι τα έφτιαξε μαζί του γιατι γούσταρε εμένα..
Συγνώμη που θα το πω έτσι ωμά... Αλλά την πίστεψες; :confused:

Δεν είναι σπάνιο φαινόμενο κοπέλες να "την πέφτουν" σε φίλους πρώην είτε γιατί κατά τη διάρκεια της σχέσης τους άρεσε περισσότερο ο φίλος τελικά, είτε για να την σπάσουν στον πρώην. Σε καμία όμως περίπτωση δεν δέχομαι το "γούσταρα εσένα, αλλά πήγα με τον φίλο σου". Καλύτερα που δεν κράτησε πολύ η σχέση αυτή. Φαντάζεσαι να πήγαινε στον τρίτο και να του έλεγε, τα έφτιαξα με τους άλλους δύο γιατί σε γούσταρα; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Κοίτα.. Ούτε θέμα σπασίματος έπαιζε ούτε τπτ.. ο κολλητός μου και καλό παιδί ήταν και την αγαπούσε.. χώρια οτι ήταν κάποιες καταστάσεις που ζήσαμε (ουκ ολίγες) που κάθε φορά μου αποδείκνυε πόσο με ήθελε.. πριν.. κατα τη διάρκεια και μετά(εγώ το ζώον δεν το καταλάβαινα).. χώρια ότι είμασταν πιτσιρίκια..
μιλάω για 2 γυμνασίου.. αγνοί έρωτες.. όχι όπως τώρα... αυτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top