Το πρώτο σας φιλί

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Πώς να υπάρχουν Καλή μου Επιρροή όταν έχετε ωριμάσει πια και οι δύο?:)
Δεν είναι σαν την εφηβεία όπου τα κορίτσια ωριμάζουν πιο γρήγορα απο τα αγόρια... (ή έτσι λένε τουλάχιστον:devil:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το πρωτο μου φιλι ε; Σημερα:P Οσο για το πως... ουτε που το καταλαβα:P
Βασικα πανε αρκετες μερες που τα εχουμε και την ειχα ρωτισει με τροπο αν ηθελε να την φιλισω και (ευτιχος για εμενα) η απαντιση που ελαβα ειναι οτι ηθελε σιγα-σιγα μην το βιαζομαστε, οποτε ερθει μονο του. Ε αρχισαμε τα φιλια στο μαγουλο μετα τα πεταχτα στα χιλι μετα πιο ρουφιχτα στα χιλι, ε σημερα σε ενα απο ολα μπηκε και η γλωσσα. Καμια σχεση με κανονικο γλωσσοφιλο αλλα νταξει, σιγα-σιγα βελτιωθηκαμε λιγο, στης επομενες μερες θα γινουμε αστερια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αν κρίνω πάντως απο μια φορά πριν χρόνια που τα είχα με έναν που δεν είχε ξαναφιλήσει, μαθαίνετε αρκετά γρήγορα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
με έναν Γερμανό, ξανθό, μπλε μάτια, 2+ μέτρα ύψος (άρια φυλή σας λέω:P).
Το'χαμε και οι δύο το χάρισμα, αλλά ήταν λίγο αξύριστος:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
στα 19 μου. Αργα το βραδυ στην παραλια. Μου ειπε τρυφερα "Να σου δωσω ενα φιλακι?" Σκυβω τρυφερα και εγω να της φιλησω τα χειλι..ΣΟΚ!!! Τι εψαχνε αγαρμπα αυτη η γλωσσιτσα στο στομα μου?:worry: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
νερό....θα'χε ξεραθεί:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
με ενα πιλοτο ηταν το πρωτο φιλι, στα 15. κουκλος ο ατιμος, κουκλος..
η πτηση ηταν αθηνα-μυκονος-αθηνα και το φιλι εσκασε μολις βγηκαμε απο το αεροπλανο και μπηκαμε στο τουτου.
μεγαλη ιστορια που ευτυχως για ολους δε συνεχιστηκε.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
με ενα πιλοτο ηταν το πρωτο φιλι, στα 15. κουκλος ο ατιμος, κουκλος..
η πτηση ηταν αθηνα-μυκονος-αθηνα και το φιλι εσκασε μολις βγηκαμε απο το αεροπλανο και μπηκαμε στο τουτου.
μεγαλη ιστορια που ευτυχως για ολους δε συνεχιστηκε.
:)
sta 15???????????????????????κ αυτος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
sta 15???????????????????????κ αυτος?

δε θυμαμαι, πρεπει να ταν σιγουρα 30 παντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
δε θυμαμαι, πρεπει να ταν σιγουρα 30 παντως!

OMFG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Μάλλον γιατί φιλήθηκες με έναν που είχε την διπλάσια ηλικία απο εσένα:P
...και μετά λένε ότι οι νέοι είναι προοδευτικοί:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Μάλλον γιατί φιλήθηκες με έναν που είχε την διπλάσια ηλικία απο εσένα:P
...και μετά λένε ότι οι νέοι είναι προοδευτικοί:D:P

αχαχα!!!
εχω κανει και πιο εξτριμ.
ενα φιλι ειναι μονο ενα φιλι!
σε αυτη την ιστορια αυτο που εξιταρει τον αλλον ειναι οτι το παιδι ηταν πιλοτος και το οτι η ολη ιστορια εγινε καπακι μετα την πτηση, οχι η ιλικιες μας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Θα αναγκαστώ να διαφωνήσω, αφού ο Nicko_McBrain έβαλε στην παράθεση την ηλικία του πιλότου και όχι την όλη ιστορία...αλλά βγαίνουμε off-topic κάπου εδώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Και αστρονάυτης να ήταν δεν υπάρχει πρόβλημα.

Αλλά 15 με 30 θεωρώ πως είναι ο ορισμός της Παιδεραστίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
15 θα ήταν νόμιμο να βγάλουν και τα μάτια τους, όχι απλά να φιληθούν. Και δεν νομίζω τωρα που "μεγάλωσε" η Giovanna να το έχει μετανοιώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Δεν νομίζω να είπα το αντίθετο.Αν το θέλει,καλά κάνει και είναι και δικαίωμα της.

Απλά εγώ το θεωρώ παιδεραστία (ακόμα και αν υπάρχει νόμος που να λέει το αντίθετο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Παιδεραστία θεωρείτε όταν το παιδί εξαναγκάζεται να έχει σεξουαλική ή ερωτική επαφή με άλλο άτομο πολύ μεγαλύτερης ηλικίας. Σε αυτή την περίπτωση δεν νομίζω ότι την εξανάγκασε κανείς να φιλήσει τον πιλότο;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αυτό που λες Νικόλα είναι ο βιασμός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Το πρώτο πεταχτό μου φιλί ήταν στην α' γυμνασίου με τον Γιαννάκη (όχι τον δικό μας καλέ) όπου τα είχαμε λίγες μέρες. Την επόμενη μέρα αφότου με φίλησε, του ζήτησα να χωρίσουμε γιατί σιχάθηκα!
Το πρώτο επίσημο γαλλικό φιλί, ήταν δυο χρόνια αργότερα και θυμάμαι πώς ανατρίχιαζα και μόνο που το σκεφτόμουν, περίπου 15 μέρες μετά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top