Ποιες κονσόλες έχετε;

Ποιες κονσόλες έχετε;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 85)
  • Playstation 2

    Ψήφοι: 31 36.5%
  • Xbox

    Ψήφοι: 7 8.2%
  • Gamecube

    Ψήφοι: 2 2.4%
  • Playstation Portable (PSP)

    Ψήφοι: 23 27.1%
  • Nintendo DS

    Ψήφοι: 14 16.5%
  • Προτιμώ να παίζω παιχνίδια στον Υπολογιστή

    Ψήφοι: 42 49.4%
  • Wii

    Ψήφοι: 9 10.6%
  • Playstation 3

    Ψήφοι: 19 22.4%
  • Άλλη (πες μας ποιά)!

    Ψήφοι: 7 8.2%
  • Xbox360

    Ψήφοι: 6 7.1%

gaspar7342

Νεοφερμένος

Ο gaspar7342 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
playstation 2, δυστηχώς όμως δέν μπορείς να παίξεις fps και stradegy οπότε τελευταία προτημώ το pc.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr No

Νεοφερμένος

Ο Dr No αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Περιμενω με ανυπομονησια να αρχισουν οι εκπτωσεις για να αποκτησω επιτελους το PS3 που τοσο καιρο ονειρευομαι με 2 παιχνιδια. Δεν μπορω να περιμενω. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Χαράμισα τα...νιάτα μου με το GranTurismo (ατελείωτες ώρες) από το πρώτο έως και το 5 prologue, που έγινε και η αιτία αγοράς του ps3

Η φωτό τραβήχτηκε στην οθόνη μιας bravia HD που χρησιμοποιώ για να......"τρέχω"!
Δεν ξέρω αν είναι τέχνη, με την canon στη θέση AUTO έκανα απλά....κλικ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Παιδιά θέλω βοήθεια. Έχω το ps3 και θέλω να κάνω αναβάθμιση του σκληρού δίσκου (αυτό γίνεται και ορίστε η απόδειξη https://www.youtube.com/watch?v=NNSytaL9hnI )και θέλω να βρω δίσκο με 2.5 ίντσες που είναι το καλύτερο, αλλά δεν βρίσκω... Τα 7200 rpm κάνουν, μην ανησυχείτε. Επίσης, έχω έναν εξωτερικό σκληρό δίσκο, αλλά έχω αρχεία μέσα και δεν θέλω να τα χάσω. Λέτε να χρειαστεί να τα χάσω για το format?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pietr

Νεοφερμένος

Ο Epic fail guy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Χμ, είχα/έχω: Game Boy, Game Boy Color, Game Boy Advance, Dreamcast, Playstation 1, Playstation 2, Playstation 3, PC, PSP, Nintendo DS. Αυτά τα ολίγα :P

Τα γκεημ μπογια δεν τα παίζω πλέον, το Dreamcast επίσης, το Playstation 1 έχει χαλάσει, ενώ το Nintendo DS δεν ανοίκει στην συλλογή μου anymore. Με όλα τα υπόλοιπα δεν υπάρχει πρόβλημα.

Πάντως από τότε που πήρα το laptop μου, πέρσι, και έτσι έχω έναν υπολογιστή όλο δικο μου(το PC το μοιραζόμουν), δεν πολύπαιζω παιχνίδια, καθώς το laptop δεν έχει και τις καλύτερες δυνατότητες. Άντε το πολύ να παίξω Age of Empires ξερωγω - μόνο παλιά παιχνίδια με λιγες απαιτήσεις μπορεί να "τρέξουν" στο laptop μου. π.χ. το Age of Empires 3 δεν παίζει.

Προτιμώ όμως να σερφάρω στο Ίντερνετ παρά να παίζω video games.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πλέον ps2 και psp.

Sony με καις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Παιδιά θέλω βοήθεια. Έχω το ps3 και θέλω να κάνω αναβάθμιση του σκληρού δίσκου και θέλω να βρω δίσκο με 2.5 ίντσες που είναι το καλύτερο, αλλά δεν βρίσκω... Τα 7200 rpm κάνουν, μην ανησυχείτε. Επίσης, έχω έναν εξωτερικό σκληρό δίσκο, αλλά έχω αρχεία μέσα και δεν θέλω να τα χάσω. Λέτε να χρειαστεί να τα χάσω για το format?

ο ίδιος που λέει στο tutorial. Άν πατήσεις την υποκατηγορία θα σου βγάλει πολλούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
psp.υπολογιστή,ps3 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

passenger123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Playstation 1,2,3 .Όταν θα βγεί και το ps4 ίσως αλλάξω και το passenger1,2,3 σε ...passenger1,2,3,4 :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GamesL10n

Νεοφερμένος

Ο GamesL10n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους.

Ξέρω πως το μήνυμα μου δεν έχει άμεση σχέση με το τόπικ για τις κονσόλες, ωστόσο τις αφορά.

Γράφω την πτυχιακή μου σχετικά με το game localisation, δηλαδή την προσαρμογή των βιντεοπαιχνιδιών για άλλες χώρες, πολιτισμούς κτλ. Όπως ξέρετε στη Ελλάδα βλέπουμε σε ελάχιστες περιπτώσεις μεταφράσεις παιχνιδιών στα ελληνικά, και ακόμα λιγότερες ΚΑΛΕΣ μεταφράσεις.

Αν θέλετε μπορείτε να αφιερώσετε 1 λεπτό, για να απαντήσετε σε 5 ερωτήσεις σχετικά με το πόσο σημαντικό (ή όχι) είναι για εσάς να βρίσκετε τα παιχνίδια στη γλώσσα σας.

Το link είναι το εξής:
https://www.surveymonkey.com/s/VKVTL76

Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
PS3, XBOX360, PSP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
PS1 και pc..δεν καταλαβαινω γιατι δεν εχει σαν επιλογη το PS1 (μαλλον επειδη δεν εχει βγει ακομα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το ps1 κυκλοφόρησε το 1994.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Δηλαδη κοροιδο με βρηκαν στην αγγελια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τι εννοείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
H amiga γιατι δεν ειναι στην λιστα; :confused: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Ολα οσα λεει η δημοσκοπηση εχω, εκτος απο τα xbox!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
game boy advance :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
τελευταια τεχνολογια :P
ε επαιζα μικρος..τωρα πλεον μονο υπολογιστη εχω τιποτα αλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top