Skype

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Εδώ έχει τις χρεώσεις:.. Το Unlimited Greece που γράφει είναι πραγματικά μόνο 5 ευρώ το μήνα για απεριόριστα με τα σταθερά για Ελλάδα;!;!;! Είναι πχ ένα πάγιο 5 ευρώ μηνιαίως για απεριοριστα σταθερα;

Έκανα τελικά απεριόριστο προς ελλάδα, δεν χρειάστηκε πέυπαλ, έδωσα κατευθείαν τον αριθμό της κάρτας μου, να ανανεώνεται και αυτόματα...τέλεια!
Πιθανόν να μην είσαι καν μέλος στο steki αλλά θα ρωτήσω για όποιον ξέρει.. Τι εννοείς όταν λες τον αριθμό της κάρτας μου; Τον αριθμό του κινητού σου; αν όχι γίνεται κάτι τέτοιο ή αναγκαστικά θα πληρώνεις μέσω πχ paypal;

Κάτι τελευταίο: Υπάρχει κάποιος τρόπος να μιλάω χρησιμοποιώντας κάποιο τηλέφωνο (δεν εννοώ κινητό που να έχει inrternet άρα και skype) ή αναγκαστικά θα μιλάς μέσω του υπολογιστή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Εδώ έχει τις χρεώσεις:.. Το Unlimited Greece που γράφει είναι πραγματικά μόνο 5 ευρώ το μήνα για απεριόριστα με τα σταθερά για Ελλάδα;!;!;! Είναι πχ ένα πάγιο 5 ευρώ μηνιαίως για απεριοριστα σταθερα;


Πιθανόν να μην είσαι καν μέλος στο steki αλλά θα ρωτήσω για όποιον ξέρει.. Τι εννοείς όταν λες τον αριθμό της κάρτας μου; Τον αριθμό του κινητού σου; αν όχι γίνεται κάτι τέτοιο ή αναγκαστικά θα πληρώνεις μέσω πχ paypal;

Κάτι τελευταίο: Υπάρχει κάποιος τρόπος να μιλάω χρησιμοποιώντας κάποιο τηλέφωνο (δεν εννοώ κινητό που να έχει inrternet άρα και skype) ή αναγκαστικά θα μιλάς μέσω του υπολογιστή;

Ναι, είναι 5 ευρώ και είναι (σχεδόν) απεριόριστο. Νομίζω σου δίνουν 6 ώρες ομιλίας την ημέρα (10,000 λεπτά τον μήνα). Το χρησιμοποιώ τα τελευταία 2 χρόνια και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Αν πάρεις ετήσια συνδρομή έχεις νομίζω 15% έκπτωση. Ισχύει μόνο σε κλήσεις προς σταθερό.
Για τηλέφωνο δεν ξέρω αν υπάρχει. Εγώ μιλάω μέσω υπολογιστή και ipod.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Η χρέωση του χρόνου είναι ακριβής δλδ άμα κάνω κλήση για 2 δευτερόλεπτα χρεώνομαι τα 45 δευτερόλεπτα πχ.. ή τα 2 δευτερολεπτα; βασικά δε νομίζω ότι τίθεται τέτοιο ζήτημα με 10000λεπτά το μήνα..;)

Πως πληρώνεις το λογαριασμό σου; αν το κάνεις με paypal για εγράφη στο paypal δίνεις τραπεζικό λογαριασμό;

Thanks!!

----------------------------------
Άκυρο βρήκα τους τρόπους πληρωμής εδώ... Εσύ τι χρησιμοποιείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Anhur

Νεοφερμένος

Ο Anhur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
https://www.skype.com/intl/en/prices...Dynamic_Content-_-Subscriptions-_-Generic4#gr
Κάτι τελευταίο: Υπάρχει κάποιος τρόπος να μιλάω χρησιμοποιώντας κάποιο τηλέφωνο (δεν εννοώ κινητό που να έχει inrternet άρα και skype) ή αναγκαστικά θα μιλάς μέσω του υπολογιστή;

https://www.e-shop.gr/search_per.phtml?&category=VOIP&filter-744=1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Η χρέωση του χρόνου είναι ακριβής δλδ άμα κάνω κλήση για 2 δευτερόλεπτα χρεώνομαι τα 45 δευτερόλεπτα πχ.. ή τα 2 δευτερολεπτα; βασικά δε νομίζω ότι τίθεται τέτοιο ζήτημα με 10000λεπτά το μήνα..;)

Πως πληρώνεις το λογαριασμό σου; αν το κάνεις με paypal για εγράφη στο paypal δίνεις τραπεζικό λογαριασμό;

Thanks!!

----------------------------------
Άκυρο βρήκα τους τρόπους πληρωμής εδώ... Εσύ τι χρησιμοποιείς;

πιστωτική (στην αρχή χρησιμοποιούσα ukash)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.

Ωραία ευχαριστώ..

Τα πιο φτηνά είναι 20 και 70 ευρώ.. το 20αρι εντάξει αλλά πρέπει να το έχεις στον υπολογιστή συνδεδεμένο και το 70αρι καλό αλλά ακριβό.. Θα ψάξω και για άλλα πιο φτηνά..

Από ότι είδα λίγο ασύρματο - σταθερό δεν υπάρχει για αυτή τη δουλειά;

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Βρήκα ασύρματο τηλέφωνο skype που δε χρειάζεται να έχεις ανοιχτό τον υπολογιστή με 70 ευρώ.. Τίποτα ποιο φτηνό μήπως έχετε δει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Γιατί δεν παίρνεις ασύρματα ακουστικά να μιλάς μέσω pc; Αν έχεις κινητό με wifi και το skype app, μπορείς να μιλάς και από εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Το πρόβλημα δεν είναι από εμένα αλλά από τους γονείς μου που δε θα καθίσουν στον υπολογιστή για να πάρουν τηλέφωνο.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Αν όχι smartphone που είναι το ενδεδειγμένο, κάτι τέτοιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

futurama

Νεοφερμένος

Η futurama αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ξέρετε τι παίζει για κλήσεις εξωτερικού; Είμαι Βερολίνο
και θέλω να καλώ τους γονείς μου. Είναι φτηνό γενικά η να παίρνω απο voip;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Χρεώνεσαι το ίδιο απ όπου και να παίρνεις, αναλόγως που παίρνεις. Οπότε οι τιμές είναι κοντά στο αστικό για σταθερά και κινητό για κινητά άσχετα αν παίρνεις από Ελλάδα ή Γερμανία. Οι ακριβείς χρεώσεις είναι εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva.vr12

Νεοφερμένος

Η eva.vr12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα παιδιά!!!
Μήπως ξέρει κανείς αν γίνεται να μην εμφανίζεται στο skype οτι είμαι συνδεδεμένος από κινητό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
όνομα skype (μου): nathanasiou12
(μπορείτε να μου στείλετε και αίτημα! :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
semi.dag

αν θέλετε κάντε κανένα add :bye:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αφού αρχίσαμε τα nickname, το δικο μου: klean2011
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Είναι ότι καλύτερο υπάρχει ειδικά όταν οι δικοί σου είναι μακριά..πολύ μακριά...
Εγώ τουλάχιστον το χρησιμοποιώ για να επικοινωνώ με εξωτερικό..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Παιδια, ξερετε αν μπορώ να ρυθμίσω στο skype να φαίνομαι αόρατη σε συγκεκριμένες επαφές μόνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Παιδια, ξερετε αν μπορώ να ρυθμίσω στο skype να φαίνομαι αόρατη σε συγκεκριμένες επαφές μόνο;

Αυτό μπορεί να γίνει αν αποκλείσεις την επαφή που δε θέλεις να σέ βλέπει ως ορατή. Πας πάνω στην επαφή, πατάς δεξί κλικ, κι επιλέγεις τον αποκλεισμό. Αν θελήσεις να ακυρώσεις τον αποκλεισμό, ακολουθείς την ίδια διαδικασία και είναι όλα όπως πριν. Ο αποκλεισμένος δε μπορεί να δει ότι τον έχεις αποκλείσει, απλώς, σε βλέπει ως εκτός σύνδεσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Παιδια, ξερετε αν μπορώ να ρυθμίσω στο skype να φαίνομαι αόρατη σε συγκεκριμένες επαφές μόνο;

Νομίζω πως δεν γίνεται. Η θα είσαι αόρατη σε όλες τις επαφές σου, ή σε καμία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top