Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
για τους ανδρες την καλυτερη....:inlove:
ναι οντως λενε οτι ειναι πολυ καλοι στο σεξ!!!!!
οι ζυγοι ειναι απαιχτοι!!!!!!!!!γιατι μπορει μεν να κανουν καλο σεξ (σαν τους σκορπιους) αλλα ειναι και πολυ ρομαντικουλια τα παιδια!!!!!!!!

Για τις γυναίκες;
:shifty:
εκτος απο το οτι ειναι καλες στο σεξ ειναι πολυ εκδικητικες.....κοινως αν κανεις κατι σε γυναικα σκορπιο ειναι ικανη να στο χτυπαει μια ζωη και φυσικα παντα θα βρει τροπο να σε εκδικηθει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
ναι οντως λενε οτι ειναι πολυ καλοι στο σεξ!!!!!
οι ζυγοι ειναι απαιχτοι!!!!!!!!!γιατι μπορει μεν να κανουν καλο σεξ (σαν τους σκορπιους) αλλα ειναι και πολυ ρομαντικουλια τα παιδια!!!!!!!!
Συμφωνω απολυτως...ο τελειος συνδυασμος :redface: Τωρα ....για γυναικες σκορπιους ας απαντησει και καποιος αλλος...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
ενταξει για μενα οποιαδηποτε περιγραφη ειναι λιγη........λεων με ωροσκοπο τοξοτη!!!!!!
ολα τα λεφτα!!!!!!!!!!
για καντε μια προσπαθεια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
δεν θελω να παρεξηγηθει κανενας αλλα ποιος πιστευει οτι οι πλανητες λενε το μελλον και οτι η ημερομηνια γεννησης διαμορφωνει τον χαρακτηρα ενος ανθρωπου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
εκτος απο το οτι ειναι καλες στο σεξ ειναι πολυ εκδικητικες.....κοινως αν κανεις κατι σε γυναικα σκορπιο ειναι ικανη να στο χτυπαει μια ζωη και φυσικα παντα θα βρει τροπο να σε εκδικηθει!
Εμένα θα μου πεις;; Η αδερφή μου είναι σκορπιός και δεν είναι να της κάνεις τίποτα, σου το χτυπάει συνέχεια.. Άσε.. Πως να τα βγάλει ένας Ιχθύς με έναν σκορπιό;; :mad::mad::mad::P:P:P

Αλλά ό,τι και να μου κάνει, δεν μπορώ να ζήσω χωρίς την γκρίνια της, την ιδιοτροπία της, την, την, την.. :P:redface:

Ποια είναι η γνώμη σας για τους Ιχθύς στο κρεβάτι;; :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ναι οντως λενε οτι ειναι πολυ καλοι στο σεξ!!!!!

Τιιιι?????????:confused:

Οι Κριοι ειναι καλυτεροι ατο σεξ!(θεωρητικα τουλαχιστον:P):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Τιιιι?????????:confused:

Οι Κριοι ειναι καλυτεροι ατο σεξ!(θεωρητικα τουλαχιστον:P):D
για να λυθει η παρεξηγηση......
πρωτοι ερχονται οι ζυγοι γιατι σεξ χωρις ρομαντζο δεν γινεται πως το λενε!!!!!
μετα οι κριοι
μετα οι σκορπιοι
μετα οι λεοντες και
μετα οι ταυροι.........
οι ζυγοι παντως σου μενουν αξεχαστοι!!!!!!!!!!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Τα πάντα είναι θέμα χημείας, ενος βλέμματος, ενος αγγίγματος, μιας λέξης......


και όχι ζωδίων σίγουρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
φυσικα και καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος αλλα σημερα καθε ενας απο εμας ο,τι δηλωσει ειναι!!!!!

Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω και να σου πώ πως δεν είσαι ό,τι δηλώσεις, αλλά ό,τι αποδείξεις απο τις πράξεις σου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω και να σου πώ πως δεν είσαι ό,τι δηλώσεις, αλλά ό,τι αποδείξεις απο τις πράξεις σου!!

:eek:Οοχι! Μην το χαλάς!!! Είσαι ο,τι λέει το ζώδιό σου!!!

κάνω χιούμορ κι εννοείται πως συμφωνώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Θα μου επιτρεψεις να διαφωνησω και να σου πω πως δεν είσαι ο,τι δηλωσεις, αλλα ο,τι αποδειξεις απο τις πραξεις σου!!

Λενε οτι συνηθως οι ανθρωποι εχουν τρια προσωπα... Αυτο που δειχνουν, αυτο που ειναι και αυτο που θα ηθελαν να ειναι!!! Μεχρι ο αλλος να σου δειξει με πραξεις τον εαυτο του αναγκαστικα θα βασιστεις στην πρωτη εντυπωση που ειναι και η δηλωση!!! Αν ο αλλος εχει δηλωσει ρομαντικος και αποδειχθει παγοκολωνα, προβλημα του... Στο τελος θα αποκαλυφθει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Δεν θελω να μπω αναμεσα σας αλλα προς τι ολη αυτη η αντιπαραθεση;
Τα ζωδια ειναι απλα για να περνας τη βαρετη ωρα στο γραφειο, στο σπιτι, στα κους κους με τις φιλες!
Οχι ομως να καθομαστε να κρινουμε τους ανθρωπους απο το ζωδιο τους!! Δηλαδη αν ειναι ετσι τα πραγματα
Δεν πλησιαζουμε ποτε:
Κριο γιατι ειναι πεισματαρης και εγωισταρος
Καρκινο γιατι ειναι τσιγγουνης
Λεων γιατι ειναι εγωιστης μεχρις σκασμου
Τοξοτη γιατι ειναι απιστος
Σκορπιο γιατι ειναι εκδικητικος

Και λεω με τη σειρα μου, στο ραφι θα μεινουμε που ολοι εχουμε αρνητικα στοιχεια; Η θα ειμαστε γεματοι προκαταληψεις οταν γνωριζουμε καποιον;

Ειδικα στο σεξουαλικο κομματι ειμαι καθετη οτι ολα σχετιζονται με τη ΧΗΜΕΙΑ το λεω και το ξαναλεω γιατι πιστευω πολυ σ´αυτη! Να ταιριαζουν τα χνωτα των ανθρωπων, τα θελω, τα βιτσια, τα γουστα βρε αδερφε!!

Τωρα αν λενε για τους σκορπιους οτι ειναι σεξυ, καλα κανουν και ειναι, δηλαδη με αλλους δεν αξιζει να πας;; Δεν θα γουσταρεις;;
Η επειδη οι τοξοτες ειναι απιστοι να μην κανουνε σχεση μαζι τους;
Στερεοτυπα.....

Οποιος πορευεται με τετοιες σκεψεις και λειτουργει βασει ζωδιων το χασε απο χερι!!

Ουφ..... Κουραστηκα ;)

Sorry για την γραφη, ειμαι απο κινητο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Όχι ρε, οι καρκίνοι θεωρούνται και τσιγκούνηδες; Εγώ νόμιζα πως θεωρούνται ψυχοβγάλτες...εμμμ... υπερβολικά συναισθηματικοί θέλω να πω...(Τέτοιο είμαι..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Όχι ρε, οι καρκίνοι θεωρούνται και τσιγκούνηδες; Εγώ νόμιζα πως θεωρούνται ψυχοβγάλτες...εμμμ... υπερβολικά συναισθηματικοί θέλω να πω...(Τέτοιο είμαι..)

Τι να σου πω!! Ετσι εχω ακουσει!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Οχι ομως να καθομαστε να κρινουμε τους ανθρωπους απο το ζωδιο τους!! Δηλαδη αν ειναι ετσι τα πραγματα
Δεν πλησιαζουμε ποτε:
Κριο γιατι ειναι πεισματαρης και εγωισταρος
Καρκινο γιατι ειναι τσιγγουνης
Λεων γιατι ειναι εγωιστης μεχρις σκασμου
Τοξοτη γιατι ειναι απιστος
Σκορπιο γιατι ειναι εκδικητικος
αυτο δεν ειναι ζωδια,,αλλα εμμονη μονο στα αρνητικα..

τα ζωδια προσωπικα πιστευω και εχω δει οτι εχουν μιααα βαση..

αλλα δεν κρινεις απο αυτα εννοειται..

αλλα λενε ισως καποια στοιχεια απο τη βαση και τυπο χαρακτηρα του αλλου..

πχ σε μενα κριο,,βλεπω ολην την ουσια του κριου..

δεν υπαρχουν καλα και κακα ζωδια,,οπως και ανθρωποι,,
καθε ζωδιο-για οσους πιστευουν βεβαια- υπαρχει η καλη και καη εκδοση..

πχ ο λεων ειναι ο αρχηγος.. ε,μπορει να ειναι ο καλυτερος αρχηγος που εμπνεει σεβασμο και οργανωνει,,και ο χειροτερος αχρηστος εγωισταρος..

ο κριος πχ,μπορει να ειναι ενα προστατης και ηρωας ,,μπορει να ειναι και ο Χιτλερ..

στις προβλεψεις μεσω ζωδιων δεν πιστευω,,γιατι ποτε δεν εχω δει να πετυχαινουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Φυσικά συμφωνώ με όσα λές απλά έθεσα ενα παράδειγμα, ίσως λίγο ακραίο, για να τονίσω οτι δεν πρεπει να δίνουμε σημασία σε οσα λενε τα ζώδια. Ο καθένας έχει την προσωπικότητα του, η οποία δεν επιρρεάζεται απο κανένα ζώδιο και απο καμμία σελήνη!

Δηλαδή, δεν εχετε συναντήσει ποτέ δύδιμα, που στην ουσία έχουν γεννηθεί ίδια μέρα και ώρα, να απέχουν πολύ μεταξύ τους? Να μην ταιριάζουν τα χνώτα τους? Να είναι τελείως διαφορετικα?

Πως το εξηγούν αυτό οι αστρολόγοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Φυσικά συμφωνώ με όσα λές απλά έθεσα ενα παράδειγμα, ίσως λίγο ακραίο, για να τονίσω οτι δεν πρεπει να δίνουμε σημασία σε οσα λενε τα ζώδια. Ο καθένας έχει την προσωπικότητα του, η οποία δεν επιρρεάζεται απο κανένα ζώδιο και απο καμμία σελήνη!

Δηλαδή, δεν εχετε συναντήσει ποτέ δύδιμα, που στην ουσία έχουν γεννηθεί ίδια μέρα και ώρα, να απέχουν πολύ μεταξύ τους? Να μην ταιριάζουν τα χνώτα τους? Να είναι τελείως διαφορετικα?

Πως το εξηγούν αυτό οι αστρολόγοι?
πρωτον δεν γινεται να γεννησεις 2 παιδια την ιδια ωρα ακριβως.....εκει πατανε στην διαφορα λεπτων!!!!!! και ναι οντως ειναι βλακειες πολλα απο αυτα π λενε.
τωρα υπαρχει ενας μικρος συσχετισμος χαρακτηρα και ζωδιου και οφειλεται στην θεση των πλανητων εκεινη την ωρα....αυτο το πιστευαν απο πολυ παλια.
για τα διδυμα οπως και για την προσωπικοτητα του καθε ατομου ειδικοι ειναι οι βιολογοι ....μονο αυτοι μπορουν να εξηγησουν
(και παλι ως ενα βαθμο) πως στο καλο <βγηκαμε >ετσι!!!!!
ειδικα στα διδυμα παιζει ρολο και το αν ειναι μονοζυγωτικα ή διζυγωτικα!:)

παντως σε ενα μικρο βαθμο φαινεται αυτο.....δηλαδη αρκετες φορες μου εχει τυχει επειδη γνωριζω πολυ κοσμο ,καποια χαρακτηριστικα π βλεπω σε καποιο ατομο να τα βλεπω και σε ενα αλλο και μετα να μαθαινω οτι ειναι και το ιδιο ζωδιο!
φυσικα δεν πρεπει να κρινουμε τα ατομα μονο απο αυτο ωστοσο ειναι αστειο γιατι σε ενα μικρο βαθμο λιγα χαρακτηριστικα ταιριαζουν και ειναι αστειο να τα βλεπεις να επαναλαμβανονται!!!!!!
πχ εγω φιλους ταυρους......κοινο χαρακτηριστικο των ταυρων-η λατρεια για το καλο φαι!αποκλειστικα γκουρμε γευσεις!
καθε φορα π λεμε να βγουμε εκεινοι επιμενουν να παμε για φαγητο!
ε και μετα διασκεδαζουμε με αυτο.......
εννοειται πως καποιος δεν θα απερριπτε καποιον πχ απο διπλα του μονο και μονο γιατι η πατερα ή η μπιλιου ειπαν οτι δεν ταιριαζουν ζωδιακα........;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
πρωτον δεν γινεται να γεννησεις 2 παιδια την ιδια ωρα ακριβως.....εκει πατανε στην διαφορα λεπτων!!!!!! και ναι οντως ειναι βλακειες πολλα απο αυτα π λενε.
τωρα υπαρχει ενας μικρος συσχετισμος χαρακτηρα και ζωδιου και οφειλεται στην θεση των πλανητων εκεινη την ωρα....αυτο το πιστευαν απο πολυ παλια.
για τα διδυμα οπως και για την προσωπικοτητα του καθε ατομου ειδικοι ειναι οι βιολογοι ....μονο αυτοι μπορουν να εξηγησουν
(και παλι ως ενα βαθμο) πως στο καλο <βγηκαμε >ετσι!!!!!
ειδικα στα διδυμα παιζει ρολο και το αν ειναι μονοζυγωτικα ή διζυγωτικα!:)

παντως σε ενα μικρο βαθμο φαινεται αυτο.....δηλαδη αρκετες φορες μου εχει τυχει επειδη γνωριζω πολυ κοσμο ,καποια χαρακτηριστικα π βλεπω σε καποιο ατομο να τα βλεπω και σε ενα αλλο και μετα να μαθαινω οτι ειναι και το ιδιο ζωδιο!
φυσικα δεν πρεπει να κρινουμε τα ατομα μονο απο αυτο ωστοσο ειναι αστειο γιατι σε ενα μικρο βαθμο λιγα χαρακτηριστικα ταιριαζουν και ειναι αστειο να τα βλεπεις να επαναλαμβανονται!!!!!!
πχ εγω φιλους ταυρους......κοινο χαρακτηριστικο των ταυρων-η λατρεια για το καλο φαι!αποκλειστικα γκουρμε γευσεις!
καθε φορα π λεμε να βγουμε εκεινοι επιμενουν να παμε για φαγητο!
ε και μετα διασκεδαζουμε με αυτο.......
εννοειται πως καποιος δεν θα απερριπτε καποιον πχ απο διπλα του μονο και μονο γιατι η πατερα ή η μπιλιου ειπαν οτι δεν ταιριαζουν ζωδιακα........;)

Τι να σου πω...:hmm:

Πάντα ήμουν και είμαι της άποψης οτι τίποτε απο αυτα δεν παίζει ρόλο ούτε στις συνήθειες των ανθρώπων, ούτε στη συμπεριφορά. Δεν θα αποκλείσω το ενδεχόμενο να ταιριάζουν κάποια χαρακτηριστικά, και αυτό γιατί δεν έχω αποδείξεις χειροπιαστές, ξέρεις δεν καταδικάζω τίποτα μέχρι να σιγουρευτώ για το αντίθετο.
Ο καθένας μας είναι διαφορετικός, ξεχωριστός! Τυχαίνει πολύ συχνά να συναντάμε άτομα που μας ταιριάζουν και επειδή έτσι μας έχουν τροφοδοτήσει τα μέσα να το αποδίδουμε στα ζώδια. Προσωπικά δεν με καλύπτει κάτι τέτοιο, δεν το ενστερνίζομαι και δεν το προωθώ.
Η χημεία που βαρέθηκα να λέω στις σχέσεις, ανεξαρτήτου είδους, είναι το πάν.
Έχω βρεθεί πολλές φορές με άτομα ίδιου ζωδίου με το δικό μου και δεν κατάφερα να βρώ όχι κοινό χαρακτηριστικό, αλλά ούτε κώδικα επικοινωνίας.

Ακολουθώ το ένστικτό μου και όπου με βγάλει, τα ζωδια τα αφήνω μόνο για κους κους!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top