Hereafter (2010)

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Λοιπόν, γύρισα πριν λίγο από το σινεμά μπερδεμένη... Είχα πάει με πολύ ενδιαφέρον για να δω το Hereafter... Clint Eastwood στη σκηνοθεσία, Matt Damon στον πρωταγωνιστικό ρόλο, ενδιαφέρον trailer, δεν ήθελα τιποτα άλλο.

Δεν μπορώ να πω ότι με απογοήτευσε με τίποτα. Απλά δεν είμαστε νομίζω συνηθισμένοι να βλέπουμε ταινίες παρουσιασμένες με τέτοιο τρόπο που έχουν τέτοιο θέμα. Η υπόθεση αν και δεν νομίζω ότι θα βοηθήσει πάρα πολύ είναι η εξής πάνω κάτω: Παρακολοθούμε τρεις παράλληλες ιστορίες, τριών διαφορετικών ανθρώπων που έχουν με διαφορετικό τρόπο σχετιστεί με το θάνατο. Έναν Αμερικάνο που έχει μια ιδιαίτερη σχέση με τη ''ζωή μετά'', μία Γαλλίδα δημοσιογράφο και ένα μικρό παιδί από το Λονδίνο.

Δεν ξέρω τι άλλο να πω. Δείτε την και μοιραστείτε τις σκέψεις σας για αυτή την σίγουρα ενδιαφέρουσα ταινία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Ηταν μια εξαιρετικη ταινια,καθολου κοινοτυπη!!!:) Με πολυ ωραια ατμοσφαιρα και ειχε το κατι διαφορετικο απο τις αλλες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top