Ψέματα σε μια σχέση

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Η απόκρυψη της αλήθειας μετράει σαν ψέμα? Ας πούμε το κλασσικό "έχω πάει μόνο με *το ένα τρίτο από αυτούς/αυτές που πραγματικά έχω πάει*" πιάνεται? Γιατί ακόμα κι εγώ που συνήθως επαινώ την ειλικρίνεια και την ζητάω, μου κακοφάνηκε ένα μεγάλο νούμερο που άκουσα (όταν ήμασταν ακόμα στις αρχές). Και από τότε ο καλός ο boyfriend το μίκρυνε (προφανώς λέγοντάς μου ψέμματα) αλλά μου άρεσε περισσότερο η νέα εκδοχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Η απόκρυψη της αλήθειας μετράει σαν ψέμα? Ας πούμε το κλασσικό "έχω πάει μόνο με *το ένα τρίτο από αυτούς/αυτές που πραγματικά έχω πάει*" πιάνεται? Γιατί ακόμα κι εγώ που συνήθως επαινώ την ειλικρίνεια και την ζητάω, μου κακοφάνηκε ένα μεγάλο νούμερο που άκουσα (όταν ήμασταν ακόμα στις αρχές). Και από τότε ο καλός ο boyfriend το μίκρυνε (προφανώς λέγοντάς μου ψέμματα) αλλά μου άρεσε περισσότερο η νέα εκδοχή.


define μεγαλο plz


υγ. το γεγονος να το μεγαλωσε λιγο για να εντυπωσιασει, και μετα να επηλθε το ριάλιτυ, το σκεφτηκες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Ναι, παίζει κι αυτό...αλλά υπάρχουν και ένα σωρό φωτογραφικά ντοκουμέντα που έχω ψαχουλέψει (εκτός κι αν παλιότερα φωτογραφιζόταν με διάφορες άσχετες για εφε). :D
Μεγάλο για μένα είναι κοντά στα 100.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ναι, παίζει κι αυτό...αλλά υπάρχουν και ένα σωρό φωτογραφικά ντοκουμέντα που έχω ψαχουλέψει (εκτός κι αν παλιότερα φωτογραφιζόταν με διάφορες άσχετες για εφε). :D
Μεγάλο για μένα είναι κοντά στα 100.



...σου ειπε οτι πηγε με 100 κοπελες;
:P



...ο δρακος με το χρυσαφι ποτε εμφανιζεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Δεν μου φαίνεται υπερβολικό, ξέρω και μια κοπέλα που εγγυημένα είχε πάνω από 100 στα 35 της. Γενικά βέβαια όσοι ξέρω σε αυτή την ηλικία είναι γύρω στο 30-60, οπότε αυτό μου φαίνεται λογικό.
Τώρα πως γίνεται και οι περισσότεροι στο φόρουμ λένε μάξιμουμ 20 δεν μπορώ να καταλάβω, φαίνεται και από τις αρνητικές που μου βάζουν στο θέμα "με πόσους έχετε πάει".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Καλά έκανε σεξ και μετά αντί για τσιγάρο "άναβε" την "φωτογραφική" και έβγαζε φωτοζ; >.<
[νε, εμένα αυτό μου φάνηκε περίεργο]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Δεν μου φαίνεται υπερβολικό, ξέρω και μια κοπέλα που εγγυημένα είχε πάνω από 100 στα 35 της.










Γενικά βέβαια όσοι ξέρω σε αυτή την ηλικία είναι γύρω στο 30-60, οπότε αυτό μου φαίνεται λογικό.






Τώρα πως γίνεται και οι περισσότεροι στο φόρουμ λένε μάξιμουμ 20 δεν μπορώ να καταλάβω, φαίνεται και από τις αρνητικές που μου βάζουν στο θέμα "με πόσους έχετε πάει".

Να φανω αγενεστατος
και να σε ρωτησω χωρις τακτ,
δλδ ...?


...?






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Oχι ρε Princess, ντυμένες φωτογραφίες, είπαμε!
Ρεμπ, δεν κατάλαβα τι ρωτάς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Oχι ρε Princess, ντυμένες φωτογραφίες, είπαμε!
Ρεμπ, δεν κατάλαβα τι ρωτάς...
Πως γίνεται να πιστεύεις ειλικρινά ότι οι περισσότεροι είναι στη κλάση 30-60:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εγώ νομίζω ότι την ρωτάει με πόσους έχει πάει. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Πως γίνεται να πιστεύεις ειλικρινά ότι οι περισσότεροι είναι στη κλάση 30-60:P

Δεν λέω για τους πρισσότερους, λέω για αυτούς που ξέρω και έχουμε την οικειότητα να συζητάμε τέτοια πράγματα. Αν το βάλεις κάτω, μέσα σε 10-15 χρόνια με 3-5 άτομα το χρόνο βγαίνει άνετα. Και αυτοί με μακροχρόνια σχέση που χώρισαν κάποια στιγμή, μετά του έδωσαν και κατάλαβε οπότε πάλι βγαίνει. :whistle:
Τώρα για μένα, ας πούμε απλά ότι μέσα στα πρώτα 2-3 χρόνια πέρασα στο διψήφιο. Αν δεν είχα βρει σχέση ετσι οπως την ηθελα, θα ανέβαινε και το δικό μου όπως των γνωστών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Αν το βάλεις κάτω, μέσα σε 10-15 χρόνια με 3-5 άτομα το χρόνο βγαίνει άνετα.

Χαχαχα καλά ντάξει, όχι και άνετα :P
Κάποιοι είναι ίσως πιο επιλεκτικοί ρε συ, cool.

Πάντως εντυπωσιακό το πως οι μαθηματικοί υπολογισμοί αποκτούν ιδιαίτερο νόημα σε τέτοιες συζητήσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,049 μηνύματα.
3-5 άτομα το χρόνο; :eek:

Κι από μυαλό...κορμάρα ε;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Βρε Himela, δεν λέω για σχέσεις και "σχέσεις", λέω για άτομα με τα οποία μπορεί να συνευρεθεί κάποιος μια, δύο ή και πολλές φορές για να ικανοποιήσει τις σωματικές του ανάγκες. Κάποιοι τις καταπιέζουν και διαλέγουν την αποχή, κάποιοι άλλοι όμως επιλέγουν αυτό που είπα. Και 3-5 άτομα μέσα σε ένα έτος (δηλαδή ένα διαφορετικό κάθε 2,5-4 μήνες) που κάποιος είναι μόνος του δεν θεωρώ ότι είναι πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top