ΑΣΠΑΙΤΕ-ΣΕΛΕΤΕ

_Faethon_

Νεοφερμένος

Ο _Faethon_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Xαιρετώ όλα τα παιδιά στο forum και φυσικά, ως νέο μέλος, ελπίζω να με καλωσορίσετε! :p

Λοιπόν, μόλις ολοκλήρωσα τις βασικές μου σπουδές στο Πάντειο Πανεπιστήμιο, έχοντας τελειώσει το τμήμα Πολιτικών Επιστημών και Ιστορίας. Την περίοδο αυτή περιμένω να ορκιστώ και ψάχνω για μεταπτυχιακό, χωρίς να έχω όμως ιδέα τι και πως...

Μία κοπέλα μου ανέφερε να αναζητήσω προγράμματα σπουδών στη ΣΕΛΕΤΕ ή ΑΣΠΑΙΤE όπως διάβασα στο forum... Επιθυμία μου θα ήταν να διδάξω αλλά δεν ξέρω αν αυτό που σπούδασα βρίσκει κάποια βάση εκεί. Γενικά δεν ξέρω καν περι τίνος πρόκειται και ελπίζω με τη βοήθειά σας να καταφέρω να μάθω και να προσανατολιστώ...

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγγνώμη αν εμφανίζομαι ως noobάς!!! Χεχεχε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasaxaxi

Νεοφερμένος

Η natasaxaxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδια καλημερα!!! ειμαι καινουργια στο σαιτ!! ηθελα να κανω μια ερωτηση γιατι νιωθω λιγο χαμενη!! μολις τελειωσα το τμημα πολιτικων επιστημων του ΑΠΘ και ενδιαφερομαι να τελειωσω το προγραμμα παιδαγωγικης της ΣΕΛΕΤΕ/ΑΣΠΑΙΤΕ!!! ποσο καιρο ειναι το προγραμμα? που ειναι στη Θεσσαλονικη? ποτε γινονται αιτησεις? ποσους περνουν? αν μπορειτε κατι να απαντησετε θα το εκτιμουσα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

melinava

Νεοφερμένος

Η melinava αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Έχω bachelor στη φωτογραφία και θέλω να γίνω καθηγήτρια φωτογραφίας.Πώϛ μπορώ και αν μπορώ να πάω στη σελετε;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

michelo

Νεοφερμένος

Ο michelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλησπέρα σε όλους. θα ήθελα να ρωτήσω επειδή αμφιταλαντεύομαι ανάμεσα στην ΑΣΠΑΙΤΕ και το ΤΕΙ Μηχανολογία, τι λέτε να δηλώσω πρώτα. Πιάνω την περσινή βάση και των δυο. επειδή με ενδιαφέρει κι η εκπαίδευση αλλά τώρα καταργείται η κατοχύρωση των μορίων ωρομισθίας και όσοι θα διορίζονται θα διορίζονται μόνο μέσω ΑΣΕΠ και πρέπει να έχουν και παιδαγωγική επάρκεια, απ΄την άλλη με ενδιαφέρει κι ο ιδιωτικός τομέας ως μηχανολόγος πόσο σε κατοχυρώνει το 5ο έτος της ΑΣΠΑΙΤΕ για τα επαγγελματικά δικαιώματα του μηχανολόγου; υπάρχει κάποιος που να αποφοίτησε πρόσφατα από το β κύκλο ασπαιτε; γιατί λένε ότι δεν δίνει τίτλο ισότιμο με του τει μηχανολογίας και το 5ο έτος γίνεται σε τει . τελικά τι ισχύει;Παρακαλώ απαντήστε σύντομα ως 19 Ιουλίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefania_☭

Νεοφερμένος

Η Στεφανία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ρε παιδιά αυτή η σχολή σε μαθητές που μπαίνουν από πανελλήνιες τι προσφέρει; δηλαδή τι βγαίνεις;;; Καθηγητής;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DINATAS

Νεοφερμένος

Η DINATAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Θα ήθελα να σας ρωτήσω, εάν υπάρχει κανείς από Κοζάνη που θα παρακολουθήσει το ακαδημαϊκό έτος 2012-2013 την παιδαγωγική κατάρτιση, στη σχολή των Ιωαννίνων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
Υπάρχει ΑΣΠΑΙΤΕ στα Ιωάννινα...; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DINATAS

Νεοφερμένος

Η DINATAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ναι φυσικά. Μπορείς να επισκεφτείς την ιστοσελίδα της ΑΣΠΑΙΤΕ (aspete.gr) και να δεις τα παραρτήματα της σχολής (Αθήνα τα κεντρικά με 6 παραρτήματα σε όλη την Ελλάδα). Θεσσαλονίκη, Σάπες Ροδόπης, Αθήνα, Βόλος, Ηράκλειο, Πάτρα και Ιωάννινα. Φέτος δώσανε δικαίωμα να επιλέξουμε τις πόλεις κατά σειρά επιλογής, ενώ μέχρι πρόπερυσι δηλώναμε μόνο μία πόλη. Κι εγώ τώρα ψάχνω άτομα για να μεταφερόμαστε μαζί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top