Σκορδάκια και δυναμιτάκια!

Marinos95

Νεοφερμένος

Ο Marinos95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ψαχνω να βρω σκορδακια.Εχω περασει απ ολα τα ψιλικατζίδικα της περιοχης μου κ δεν εχω βρει..Εχει ιδεα κανεις που μπορω να βρω(Αθηνα-Πειραια).

Ευχαριστω!!!!!!!!!!!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εδω παντος ξερω οτι εχει ενα μαγαζι με στρατιωτικα/κυνηγετικα ειδη, και κατι μαγαζια απο αυτα τα "Ολα 0.89" "Ολα 0.99" κλπ. Σε ψιλικατζιδικο δυσκολο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr No

Νεοφερμένος

Ο Dr No αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Σκορδακια... Με πηγες ποσα χρονια πισω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ καλά είσαι.. Χίος, Πάσχα 1994! Αυτά είναι:


Γενικά, βγάζουν πολλά μαγαζιά και ψιλικατζίδικα τέτοια, όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Στα παιδακια που μας παρακολουθουν τωρα..:P

Παιδια, οταν ριχνετε τα δυναμιτακια και τα σκορδακια σας, μια τεραστια χαρη-> Μακρια απο την εκκλησια και τον κοσμο διοτι περυσι, περαν του οτι μου καψαν μια τουφα απο τα υπεροχα μαλλια μου με το κερι, εσκασε δυναμιτακι ακριβως διπλα στο ποδι μου και παραδιπλα υπηρχε καροτσακι με μωρο.
Κριμα δεν ειναι να κλαιει ενα μωρακι απο το φοβο του?
Οσο πιο μακρια, τοσο καλυτερα, ακουγονται αυτα παντως.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Και προπαντως ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΜΗ ΧΤΥΠΗΣΕΤΕ!!
σας το λέει κάποιος που έχει παει στη μάνα του με τη μούρη κόκκινη και τα χωρίς φρύδια σαν τον ηλιοκαμμένο saolin απο δυναμιτάκι. ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Στα παιδακια που μας παρακολουθουν τωρα..:P

Παιδια, οταν ριχνετε τα δυναμιτακια και τα σκορδακια σας, μια τεραστια χαρη-> Μακρια απο την εκκλησια και τον κοσμο διοτι περυσι, περαν του οτι μου καψαν μια τουφα απο τα υπεροχα μαλλια μου με το κερι, εσκασε δυναμιτακι ακριβως διπλα στο ποδι μου και παραδιπλα υπηρχε καροτσακι με μωρο.
Κριμα δεν ειναι να κλαιει ενα μωρακι απο το φοβο του?
Οσο πιο μακρια, τοσο καλυτερα, ακουγονται αυτα παντως.:P

Σε πέτυχαν στο κεφάλι; Στόχο σε έβαλαν; :P

Δεν έχεις δίκιο, όταν ήμουν μικρός είτε τα έβαζα σε πλαστικά μπουκάλια και παρακολουθούσα το θέαμα είτε τα πέταγα σε ένα θείο μου και έτρεχε από το φόβο του. Είναι ωραία να τρομάζεις το κόσμο. Καλά όχι να τρομάζεις μωρά, αλλά το να τρομάζω το θείο μου είχε πλάκα. Ωραίες εποχές... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyripos_xalkida

Νεοφερμένος

Ο eyripos_xalkida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Μαρίνο να ήξερες τι μου θύμησες...
Εποχές δημοτικού σχολείου με σκορδάκια και αμπούλες βρώμας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xarisfo

Νεοφερμένος

Ο xarisfo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Έχει στη Ν. Ερυθραία (Αθήνα) σε κεντρικό περίπτερο. Πήγαινε-ρώτα και θα βρείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

R1kos

Νεοφερμένος

Ο R1kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας, Ειμαι νεος στο forum και θα ηθελα να ρωτησο που ακριβως στην αθηνα υπαρχει μαγαζι η οτιδηποτε που να πουλαει δυναμιτακια/γουρουνες κτλπ..
Ευχαριστω!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Τι είναι οι γουρούνες καλέ?
Σε συνδυασμό με τα δυναμιτάκια, φοβάμαι πως δεν είσαι καλό παιδάκι.. :hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Αν πήγαινα ακόμα δημοτικό, θα ήξερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

R1kos

Νεοφερμένος

Ο R1kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Χαχαχαχ!!
Γουρουνες ειναι κατι που σκανε αλλα λιγο πιο δυνατα απο τα δυναμιτακια ειναι κοκκινες και μαυρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Καλά βρε, τι θα τα κάνεις αυτά κοτζάμ μαντράχαλος? Αν θες να πάρεις δώρο σε κανένα παιδάκι, προτίμησε τα Jumbo.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
αχ θεε μου αυτες οι βλακειες που σου σπανε τα αυτια καθε πασχα -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πωω.. αναμνήσεις... τι παιχνίδι ρίχναμε με αυτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top