Είναι φυσικό να κλαις από ευτυχία;

Είναι φυσικό να κλαις από ευτυχία;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 92)
  • Ναι!

    Ψήφοι: 84 91.3%
  • Όχι!

    Ψήφοι: 4 4.3%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 4 4.3%

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
Δεν μου χει συμβεί, αλλά θα το ήθελα πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Μου έχει συμβεί ελάχιστες φορές και όντως είναι πολύ έντονο συναίσθημα που συνεπάγεται την ανακούφιση και χαρά συνάμα.
Αμφιβάλλω ότι τα δάκρυα χαράς και λύπης βγαίνουν από το αριστερό και δεξί μάτι αντίστοιχα. Μόνο η δοκιμή θα μας πείσει. Θα το δοκιμάσω :P

Στο Stumble Upon...Που ακριβως δεν θυμαμαι να σου πω δυστυχως...

Μήπως εδώ https://www.stumbleupon.com/su/3BwCt.../profiles/blogs/left-eye-happy-tearsright-eye ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
το θεωρω απολυτα φυσιολογικο και μου εχει τυχει!ειναι τρομερο το συναισθημα και η ανακουφιση που νοιωθεις οταν σου συμβει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιon

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
και γω το θεωρω απολυτο φυσιολογικο αν και ουτε και γω εχω κλαψει πολλες φορες απο ευτυχια αλλα οταν το εκανα αυτες τις λιγοστες φορες ηταν τοσο ομορφο και τοσο μα τοσο δυνατο συναισθημα!
Εχω κλαψει και ακομα στην ιδεα τις ευτυχιας.. ειναι παραξενο αυτο;; :P Αν και δεν νομιζω να ειναι!

Εξαλου συνολικη ευτυχια δεν υπαρχει ,υπαρχουν μονο ευτυχισμενες στιγμες και αυτο ειναι το ωραιο γτ εαν υπηρχε μονο ευτυχια δεν θα ειχαν αξια οι στιγμες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
και γω το θεωρω απολυτο φυσιολογικο αν και ουτε και γω εχω κλαψει πολλες φορες απο ευτυχια αλλα οταν το εκανα αυτες τις λιγοστες φορες ηταν τοσο ομορφο και τοσο μα τοσο δυνατο συναισθημα!
Εχω κλαψει και ακομα στην ιδεα τις ευτυχιας.. ειναι παραξενο αυτο;; :P Αν και δεν νομιζω να ειναι!
καθολου παραξενο!αν και οποτε προσπαθησα να το εξηγησω σε αλλους ειτε γελασαν μαζι μου ειτε δεν μπορουσαν να το καταλαβουν!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
καθολου παραξενο!αν και οποτε προσπαθησα να το εξηγησω σε αλλους ειτε γελασαν μαζι μου ειτε δεν μπορουσαν να το καταλαβουν!:/:

Αυτοί είναι χαμένοι,επειδή δεν το έχουν νιώσει :P κανονικά να χαίρεσαι που μπορείς και νιώθεις ξεχωριστά συναισθήματα :D Θα καταλάβουν κάποια στιγμή ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.

Οχι δεν ηταν αυτο...Αλλα δεν πειραζει...
Επισης λεγεται οτι το γελιο και το κλαμα εαν κλεισεις τα ματια σου δυσκολα ξεχωριζει...(λιγο οφφ το ξερω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Αυτοί είναι χαμένοι,επειδή δεν το έχουν νιώσει :P κανονικά να χαίρεσαι που μπορείς και νιώθεις ξεχωριστά συναισθήματα :D Θα καταλάβουν κάποια στιγμή ...
τι γλυκια σ ευχαριστω πολυ!:)και γω αυτο νομιζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Είναι φυσικό να κλαις από ευτυχία;
Είναι. Μου έχει συμβεί once or twice.

Ελπίζω να μου ξανασυμβεί κάποια στιγμή στο μέλλον γιατί είναι όμορφο στο να το βιώνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
ΝΑΙ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
ναι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
ναι αμε!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Πολλές φορές φαντάζομαι ιδανικές καταστάσεις και αν ειμαι συναισθηματικά απορροφημένη, δακρύζω και μόνο στην ιδέα! Βέβαια άλλες φορες είμαι σκετο ντουβάρι και δεν καταλαβαίνω τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
βεβαιως...ειμαστε τοσο χαρουμενοι που ξεσπαμε σε κλαμματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
εννοειται πως ειναι φυσικο...ενα εντονο συναισθημα ευτυχιας μπορει να σε κανει να κλαψεις εξαιτιας της συναισθηματικης εντασης που βιωνεις..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
ναι ναι ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Νομίζω ότι είναι το καλύτερο κλάμα που θα ρίξεις στη ζωή σου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μύριαμ4

Νεοφερμένος

Η Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Φυσικά και είναι φυσικό να κλαις από ευτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Προσωπικά δεν έχει τύχει να κλάψω από τα γέλια,αλλά μερικά δάκρυα...:)Φυσικά και είναι φυσικό να κλαις από ευτυχία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top