Αθλήματα

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλησπέρα!!
Να ρωτήσω, πού στην Αττική ή γύρω μπορεί κανείς να κάνει καλό θαλάσσιο σκι και wakeboard;
Κοίταξα κάποιες σχολές στο Σχοινιά, αλλά οι τιμές τους είναι απαράδεκτες. Πιο λίγα πληρώνεις σε πολυτελή γαλλικά θέρετρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Πηγαινει κανεις κωπηλασια?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Eπαιζα/παιζω : bowling,basket, volley,ping pong, ποδοσφαιρο,τεννις.

Κι εγώ μια απ τα ίδια:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τα καλοκαιρια κολυμπαω πολυ και απο σεπτεμβρη ως μαη κανω πεζοποριες στα βουνα. Θα ηθελα μες στο χειμωνα να κανω και κατι επιπλεον, ομως δεν εχω χρονο. Ισως φετος ψαξω να κανω κατι παραπανω, αλλα θελω πρωινες ωρες, θα προτιμουσα οχι γυμναστηριο γιατι το βαριεμαι και κατι κοντα μου να μην ξενιτευομαι. Εχετε καμια ιδεα να δωσετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Να σας ρωτήσω σχετικά με το Σκι
1)Τι εξοπλισμό πρέπει να φέρω μαζί μου (σχέτικα με το αδιάβροχο παντελόνι βολεύει η αδιάβροχη κλασσική φόρμα?)
2) Υπάρχει πιθανότητα να κάνω ιδιαίτερο μάθημα και όχι ομαδικό και πόσο στοιχίζει?
3) Πόσο κοστίζει το μάθημα.Πάει ανα ώρα?
4)Σε περίπτωση που δεν έχω τον κατάλληλο εξοπλισμό πόσο κοστίζει η ενοικίαση στο Χ/Κ?
5)Μετά το μάθημα θα μπορώ να κάνω σκι σε πράσινη ή σε μπλε πίστα ?
6)Αν εγώ θελήσω να κάνω σε κόκκινη πίστα μετά από πόσα μαθήματα μπορώ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Να σας ρωτήσω σχετικά με το Σκι
1)Τι εξοπλισμό πρέπει να φέρω μαζί μου (σχέτικα με το αδιάβροχο παντελόνι βολεύει η αδιάβροχη κλασσική φόρμα?)
2) Υπάρχει πιθανότητα να κάνω ιδιαίτερο μάθημα και όχι ομαδικό και πόσο στοιχίζει?
3) Πόσο κοστίζει το μάθημα.Πάει ανα ώρα?
4)Σε περίπτωση που δεν έχω τον κατάλληλο εξοπλισμό πόσο κοστίζει η ενοικίαση στο Χ/Κ?
5)Μετά το μάθημα θα μπορώ να κάνω σκι σε πράσινη ή σε μπλε πίστα ?
6)Αν εγώ θελήσω να κάνω σε κόκκινη πίστα μετά από πόσα μαθήματα μπορώ?
1) Αδιάβροχο παντελόνι οπως αυτό..https://cdn1.stilago.com/Menskitrousersblack_8482071.jpg
2) Εννοείται πως μπορείς να κάνεις ατομικό, η πλειοψηφία των μαθημάτων σε ενήλικες είναι ιδιαίτερα..άντε με 2 άτομα!
3) Νομίζω πως τα 30 ευρώ την ώρα είναι μια φυσιολογική τιμή..σίγουρα θα βρεις κάπου πιο φθηνά αλλά και πιο ακριβά,κυρίως προς το πιο ακριβά θεωρώ!
4) Η ενοικίαση φουλ εξοπλισμού συνήθως κυμαίνεται στα 15 ευρώ, βάλε και την κάρτα για να χρησιμοποιήσεις τους αναβατήρες του χιονοδρομικού γύρω στα 15..αν είσαι φοιτητής βρίσκεις και με 10 ευρώ
5) Με μια ώρα? Εξαρτάται...Πόσο ισορροπια έχεις, τι έλεγχο του σώματος σου έχεις, πόσο εύκολα αφομοιωνεις τις οδηγίες του δασκάλου, τι σχέση έχεις με τον αθλητισμό γενικότερα...Μπορεί και να τα καταφέρεις να κατεβαίνεις την πράσινη αλλα με πτώσεις!
6) Πολλά για το δικό σου καλό! και πολύ εξάσκηση στις μπλε και πράσινες πίστες! Τρελάινομαι όταν δίπλα μου βλέπω τέρμα αρχάριους να κατεβαίνουν την κόκκινη πίστα χωρίς να μπορούν να ελέγξουν ούτε τα σκι, ούτε το σώμα τους!

Γενικά σκέφτομαι κάποια στιγμή για να κάνω μαθήματα σκι σε κόσμο οπότε γνωρίζω λίγο τις πληροφορίες για τιμές!Αν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι άλλο πες μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
1) Αδιάβροχο παντελόνι οπως αυτό..https://cdn1.stilago.com/Menskitrousersblack_8482071.jpg
2) Εννοείται πως μπορείς να κάνεις ατομικό, η πλειοψηφία των μαθημάτων σε ενήλικες είναι ιδιαίτερα..άντε με 2 άτομα!
3) Νομίζω πως τα 30 ευρώ την ώρα είναι μια φυσιολογική τιμή..σίγουρα θα βρεις κάπου πιο φθηνά αλλά και πιο ακριβά,κυρίως προς το πιο ακριβά θεωρώ!
4) Η ενοικίαση φουλ εξοπλισμού συνήθως κυμαίνεται στα 15 ευρώ, βάλε και την κάρτα για να χρησιμοποιήσεις τους αναβατήρες του χιονοδρομικού γύρω στα 15..αν είσαι φοιτητής βρίσκεις και με 10 ευρώ
5) Με μια ώρα? Εξαρτάται...Πόσο ισορροπια έχεις, τι έλεγχο του σώματος σου έχεις, πόσο εύκολα αφομοιωνεις τις οδηγίες του δασκάλου, τι σχέση έχεις με τον αθλητισμό γενικότερα...Μπορεί και να τα καταφέρεις να κατεβαίνεις την πράσινη αλλα με πτώσεις!
6) Πολλά για το δικό σου καλό! και πολύ εξάσκηση στις μπλε και πράσινες πίστες! Τρελάινομαι όταν δίπλα μου βλέπω τέρμα αρχάριους να κατεβαίνουν την κόκκινη πίστα χωρίς να μπορούν να ελέγξουν ούτε τα σκι, ούτε το σώμα τους!

Γενικά σκέφτομαι κάποια στιγμή για να κάνω μαθήματα σκι σε κόσμο οπότε γνωρίζω λίγο τις πληροφορίες για τιμές!Αν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι άλλο πες μου

Ισορροπία γενικά έχω και καλά αντανακλαστικά σε περίπτωση που τη χάσω..Σχέση με τον αθλητισμό??? Τρέχω πολύ και το καλοκαίρι κολυμπάω πάρα πολύ..Δεν ξέρω αν βοηθάει:P Γενικά είμαι άνθρωπος που ακολουθεί οδηγίες πιστά..Για την τελευταία ερώτηση με λίγα λόγια το αν θα συνεχίσω σε επόμενη πίστα το αποφασίζει ο δάσκαλος και όχι εγώ ...Θα πάω για πρώτη φορά εκδρομή που διοργανώνει ο η δουλειά του πατέρα μου στο Μαίναλο..Βέβαια δεν λέει καλά τις τιμές..Προτιμώ βέβαια μία ώρα και μόνος μου παρά δύο ώρες (που είναι πιο φτηνά ) με γκρουπ...Και από του χρόνου θα το πάρω πιο ζεστά διότι θέλω πάρα πολύ να μάθω..Αυτή η ελευθερία και ο αέρας στο πρόσωπο όταν κάνω σκι θέλω πολύ να το νιώσω.Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Ταεκβοντο 6 χρονια :inlove:
Kick Boxing 2 χρονια :)
Κολυμβηση 1 χρονο και ξαναγυρναω, γιατι απλα με ηρεμει και με χαλαρωνει απο το αγχος της ημερας :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,822 μηνύματα.
Μικρή έκανα ιππασία.. Μου άρεσε τρελά, λάτρευα και τα άλογα!
Θα ήθελα πάρα πολύ να ξανά κάνω, αν και πέρασε καμιά δεκαετία απ'την τελευταία φορά που έκανα..🐎♥️
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top