Ποιο θεωρείτε κατάλληλο ύψος για τον/τη σύντροφό σας;

Τι ύψος έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 322)
  • Μέχρι 1.50

    Ψήφοι: 6 1.9%
  • 1.51-1.65

    Ψήφοι: 60 18.6%
  • 1.66-1.75

    Ψήφοι: 114 35.4%
  • 1.76-1.80

    Ψήφοι: 49 15.2%
  • 1.81-1.85

    Ψήφοι: 46 14.3%
  • 1.86-1.90

    Ψήφοι: 22 6.8%
  • 1.91-1.95

    Ψήφοι: 13 4.0%
  • 1.96+

    Ψήφοι: 12 3.7%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω.

    Ψήφοι: 0 0.0%

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΓΙΩΡΓΟΣ95

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Καταλληλο υψος αντρα(1,75-1,90)
Καταλληλο υψος γυναικας(1,65-1,1,80)
Η καλυτερη υψομετρικη διαφορα σε ενα ζευγαρι ειναι μισο κεφαλι!
Εχω εναν γειτονα(περιπου 1,75 υψος) που αραβωννιαστηκε μια κοπελα 1,50 μετρο!Ειναι υπερβολικα κοντη!Οδηγαει μηχανακι και φεναιτε σαν παιδακι πανω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

regan

Νεοφερμένος

Η regan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Για εμένα που είμαι 1.60 από 1.70 μέχρι 1.85 με ψηλό παπουτσάκι [εγώ να το φοράω το παπουτσακι] είναι μια χαρά! Το από 'κει κ πάνω θα είναι μάλλον αστείο και πιθανώς άβολο τώρα το πιο κάτω.... Πόσο πιο κάτω καλέ πια! 1.60 είπαμε ότι είμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εισαι σιγουρα το ιδιο ατομο σε ολες τις απαντησεις?μηπως εχεις τον λογαριασμο μαζι μ τον αδελφο σου η με κανεναν φιλο σου?

μπα,,εγω ειμαι..
και οι δύο..:hehe::hehe::angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εγω ειμαι γυρω στο 1,78..συνηθως μου αρεσουν πιο πολυ πιο κοντες κοπελες...εννοω κατω απο 1,70..τωρα καταλληλο υψος δεν νομιζω πως υπαρχει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaroulitaaaaa

Νεοφερμένος

Η Xaroulitaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
γυναικες:1.65-.170
αντρες:1.80-1.85
εγωωω θα ηθελα σιγουρα να ειναι 1.80κατι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fenia:)

Νεοφερμένος

Η Fenia:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
εγω ειμαι 1.68 και θελω ο αντρας να ειναι 1,82 το πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ειχα διαβασει σε εα βιβλιο οτι το σωστο υψος ειναι ο αντρας να ειναι ψηλοτερος απο τη γυναικα το πολυ μεχρι 12 ποντους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ειχα διαβασει σε εα βιβλιο οτι το σωστο υψος ειναι ο αντρας να ειναι ψηλοτερος απο τη γυναικα το πολυ μεχρι 12 ποντους.
Στους 12.01 κόβεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
εγω ειμαι 1.68 και θελω ο αντρας να ειναι 1,82 το πολυ

Στους 12.01 κόβεσαι;

Στα 182,5 cm?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fenia:)

Νεοφερμένος

Η Fenia:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Μου αρέσει σαν ιδέα ο σύντροφος να είναι ψηλότερος. Ωστόσο εμπειρικά έχω ερωτευτεί σφοδρά αλλά και έχω εντυπωσιαστεί με άτομα που είναι πολύ πιο κοντά από εμένα. :redface:
Βέβαια είμαι και 185cm, οπότε. :P


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FallenAngel25

Νεοφερμένος

Η FallenAngel25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εγώ πάλι που είμαι 1.80 (ψηλή δηλ. για γυναίκα) συνήθως κάνω σχέσεις με άντρες του ίδιου ύψους με το δικό μου (έτσι τυχαίνει δηλ.!) γενικά οι πολύ πιο κοντοί δεν μου αρέσουν κι εμένα προσωπικά μου φαίνεται και κάπως αντιαισθητικό να είναι κατά πολύ μια γυναίκα ψηλότερη... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγώ πάλι που είμαι 1.80 (ψηλή δηλ. για γυναίκα) συνήθως κάνω σχέσεις με άντρες του ίδιου ύψους με το δικό μου (έτσι τυχαίνει δηλ.!) γενικά οι πολύ πιο κοντοί δεν μου αρέσουν κι εμένα προσωπικά μου φαίνεται και κάπως αντιαισθητικό να είναι κατά πολύ μια γυναίκα ψηλότερη... :hmm:
οο εισαι αρκετα ψηλη κοπελα:eek: οντως και μενα μου φαινεται καπως περιεργο η κοπελα να ειναι πιο ψηλη αλλα ενταξει δεν θα εδινα και μεγαλη σημασια αν μου τυχαινε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FallenAngel25

Νεοφερμένος

Η FallenAngel25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
οο εισαι αρκετα ψηλη κοπελα:eek: οντως και μενα μου φαινεται καπως περιεργο η κοπελα να ειναι πιο ψηλη αλλα ενταξει δεν θα εδινα και μεγαλη σημασια αν μου τυχαινε
Ναι είμαι, είμαι !! :D (ψώνιο ξέρεις! :P) μα κι εγώ δεν είπα ότι δίνω ιδιαίτερη σημασία έτσι κι αλλιώς με λίγο τακουνάκι τους περισσότερους του πέρναγα! :redface: απλά δεν φαίνεται και τόσο ωραίο αισθητικά.. ;) Ας έχει ο/η άλλος/η τα μυαλά του/της μέσα στο κεφάλι του/της και το ύψος είναι το λιγότερο που θα έπρεπε να μας απασχολεί! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ναι είμαι, είμαι !! :D (ψώνιο ξέρεις! :P) μα κι εγώ δεν είπα ότι δίνω ιδιαίτερη σημασία έτσι κι αλλιώς με λίγο τακουνάκι τους περισσότερους του πέρναγα! :redface: απλά δεν φαίνεται και τόσο ωραίο αισθητικά.. ;) Ας έχει ο/η άλλος/η τα μυαλά του/της μέσα στο κεφάλι του/της και το ύψος είναι το λιγότερο που θα έπρεπε να μας απασχολεί! :)
ακριβως η τελευταια σου προταση :D ε ναι αν φορας και τακουνι αστο φανταζομαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaEchelon

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Εγω ειμαι 1.77 και συνηθως προτιμω αντρες που ειναι γυρω στο 1.85..
Οσο για το καταλληλο υψος, δεν νομιζω οτι υπαρχει, ειναι υποκειμενικο θεμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ειχα διαβασει σε εα βιβλιο οτι το σωστο υψος ειναι ο αντρας να ειναι ψηλοτερος απο τη γυναικα το πολυ μεχρι 12 ποντους.

:confused:
Καλά που το είπες να χωρίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
:confused:
Καλά που το είπες να χωρίσω.

Παρομοίως:P
Μου αρέσει σαν ιδέα ο σύντροφος να είναι ψηλότερος.
Βέβαια είμαι και 185cm, οπότε. :P


-petros

Τι ψηλότερος ρε,εδώ στο meeting 12 άτομα και ήσουν ένα κεφάλι πάνω απ τη μάζα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top