Ευνούχισε τον εραστή της γιατί δεν χώριζε από τη γυναίκα του!

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Αυτό ακριβώς έθιξα κι εγώ. Το κοινωνικό πρόβλημα της απιστίας και σαφώς είναι πρόβλημα.
Από κει και πέρα...όχι, κανένας δε μου λέει ότι στο μέλλον δεν θα απατήσω κι εγώ τη γυναίκα μου, αλλά όταν βλέπω την κατάντια σε όλο της το μεγαλείο (ναι, κατάντια είναι να τρέχεις με τη γκόμενα στα ξενοδοχεία για ένα πη**μα) το ξανασκέφτομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
...γκαντέμης ο επιβήτορας...έναν π@υτσ@ πήγε να ρίξει και έφυγε χωρίς αυτόν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Πολλα μπορει να λεει καποιος οταν δε βρισκεται σε παρομοια κατασταση.
Να θορυβησει ποιους; Αν οχι αυτους που νομιζουν οτι μπορουν και θελουν να γινουν οικογενειαρχες ενω δεν κανουν για αυτο το ρολο;
Επισης αναρωτιεμαι ποσοι απο εσας που λετε καλα να παθει στο μελλον μπορειτε να πειτε με σιγουρια οτι στο μελλον δε θα απατησετε τη γυναικα σας.

Εγω προσωπικα δεν θα πω με σιγουρια οχι επειδη ο καιρος εχει γυρισματα και το ανθρωπινο μυαλο ειναι μια αβυσσος, αλλα ναι την γυναικα την οποια θα αγαπησω και θα παντρευτω δεν θελω να την απατησω και θα προσπαθησω να τις προσφερω οτι μπορω. :) Και δυσκολιες να τυχουν και οτιδηποτε δεν ειμαι απο τους τυπους που το βαζουν ευκολα κατω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
δν παμε καλα...........η εκδικηση αυτη πονεσε!!!!
-----------------------------------------
...γκαντέμης ο επιβήτορας...έναν π@υτσ@ πήγε να ρίξει και έφυγε χωρίς αυτόν...
χα...καλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
...γκαντέμης ο επιβήτορας...έναν π@υτσ@ πήγε να ρίξει και έφυγε χωρίς αυτόν...

Μα αυτόν ακόμα τον έχει.το άλλο δεν έχει....:P:P:P

Παιδιά κατά πόσο ισχύει αυτή η ειδήση δεν ξέρω,μου φαίνεται λίγο too much....Αν ισχύει όμως,τι ν πω? Δεν φταίει και σε πολλά αυτός,που να ήξερε ότ θα έπεφτε σε τρελή με τον γάμο? Ακους εκεί... Να του το κόψει γιατί δε χώριζε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ε, τα θελε κι αυτός, ας καθόταν σπιτάκι του με τα παιδάκια του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewatcher

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thewatcher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Δηλαδή θεωρείς ότι όποιος ξενογ@μάει αξίζει να πεθάνει; :s
Ή μήπως θα έπρεπε να το υποψιαστεί; :s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panp27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panp27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Δηλαδή θεωρείς ότι όποιος ξενογ@μάει αξίζει να πεθάνει; :s
Ή μήπως θα έπρεπε να το υποψιαστεί; :s

Αν και δεν θα χρησημοποιούσα αυτήν την έφραση... όποιος κάνει κάτι το ελλαχιστο που πρέπει να ξέρει είναι: 1. Με ποιον το κανει (αυτό προφανώς δεν την ήξερε καν την γυναίκα, γιατί διαφορετικά θα γνώριζε ότι δεν είναι στα καλά της, προφανώς είχε την τακτική, "ήλθον, (π)ειδον και απείλθον") και 2. Να αναλαμβάνει τις συνέπειες των πράξεων τους και να μην τα κανει στα "μουλωχτά"!!!
Ε όχι! Δεν μπορεί να θέλει "και την πίτα ολόκληρη και το σκύλο χορτάτο"!!! Ή κάποιο κομμάτι της πίτας θα χαθεί (οικογένεια ή γκόμενα κτλ) ή απλά ο σκύλος (ο κύριος) θα μείνει με την όρεξη. Αμα τα θες και τα δυο, που δεν γίνεται σε αυτή τη ζωή τουλάχιστον, κάποια στιγμή θα πάρεις και το τίμημα των πράξεων σου, της υποκρισίας σου (δούλευε σύζυγο και παιδια) και του εγωισμού (προφανώς όλα αυτά τα έκανε στα κρυφά για μην θιχτεί στο περιβάλλον του...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
να σας πω. καπου διαβασα οτι πεθανε ο ανθρωπος. αλλα μου φαινεται λιγο φτιαχτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Αν και δεν θα χρησημοποιούσα αυτήν την έφραση... όποιος κάνει κάτι το ελλαχιστο που πρέπει να ξέρει είναι: 1. Με ποιον το κανει (αυτό προφανώς δεν την ήξερε καν την γυναίκα, γιατί διαφορετικά θα γνώριζε ότι δεν είναι στα καλά της, προφανώς είχε την τακτική, "ήλθον, (π)ειδον και απείλθον") και 2. Να αναλαμβάνει τις συνέπειες των πράξεων τους και να μην τα κανει στα "μουλωχτά"!!!
Ε όχι! Δεν μπορεί να θέλει "και την πίτα ολόκληρη και το σκύλο χορτάτο"!!! Ή κάποιο κομμάτι της πίτας θα χαθεί (οικογένεια ή γκόμενα κτλ) ή απλά ο σκύλος (ο κύριος) θα μείνει με την όρεξη. Αμα τα θες και τα δυο, που δεν γίνεται σε αυτή τη ζωή τουλάχιστον, κάποια στιγμή θα πάρεις και το τίμημα των πράξεων σου, της υποκρισίας σου (δούλευε σύζυγο και παιδια) και του εγωισμού (προφανώς όλα αυτά τα έκανε στα κρυφά για μην θιχτεί στο περιβάλλον του...)

Πολυ σωστος. Συμφωνω απολυτα

να σας πω. καπου διαβασα οτι πεθανε ο ανθρωπος. αλλα μου φαινεται λιγο φτιαχτο

Λες? Το θεωρω υπερβολικο αυτο να πεθανε. Εκτος αν ειχε τοσο πολυ αιμοραγια. Τι να πω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεν ξερουμε αν ειναι αληθεια το περιστατικο καν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Είναι .Και μάλιστα λένε πως πριν χρόνια ,είχε πάθει το ίδιο και ένας από το ίδιο χωριό(Σκουληκαριά Άρτας)με το ίδιο επίθετο .Απίστευτο??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top