Μέγαλο ερώτημα για την Ομόνοια μετρό

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Εδώ και κανά μήνα έχω μεγάλη απορία για τον σταθμό μετρό της Ομόνοιας.
Το παρακάτω είναι απόροια ατελείωτης βαρεμάρας μέσα στο τρένο καθώς και πάντα καθυστέρησης το πρωί όταν πάω στην δουλειά.

Έχουμε και λέμε λοιπόν.
Όπως πάει το μετρό από Πανεπιστημιού προς Ομόνοια έχει δύο εξόδους. Αυτήν στο πίσω τμήμα του τρένου (την Νότια) και αυτή μπροστά (την Βόρια). Πιστεύω ότι έχω πετύχει τους προσανατολισμούς.

Το μεγάλο ζήτημα είναι το εξής. Γιατί αυτοί που βγαίνου από την Βόρια Έξοδδο φτάνουν ότι και να κάνει νωρίτερα στον πάνω όροφο από τους άλλους? (Νομίζω δεν υπάρχει smiley που να αντικατοπτρίζει την μεγάλη σπαστικότητα). Τι νομίζατε? Σοβαρή ερώτηση? Είπαμε βαρεμάρα ατελείωτη.

Πλάκα πλάκα όμως επειδή έχω κάνει διατριβεί για το ποια πόρτα σε ποιο βαγόνι έχει τον βέλτιστο χρόνο εξόδου, όσο και γρήγορα περπατώντας να κάνεις και ανεβαίνοντας τα σκαλιά από την Νότια Έξοδο πάλι δεν φτάνεις πρώτος εκτός και αν τρέχεις.
Το έχω κοιτάξει και δεν βλέπω καμιά διαφορά αρχιτεκτονικά. Λέτε να έχει κανένα περίεργο μαγνητικό πεδίο? Λέτε η μια σκάλα να έχει άποψη? Μήπως να φωνάξουμε τον Λιακόπουλο? Μπορεί να είναι και δαιμονισμένο.:D

Άυτό που δεν ξέρω όμως είναι τι γίνεται από την άλλη πλευρά της πλατφόρμα αυτή από Ομόνοια προς Πανεπιστήμιο.

Πιστεύω ότι το θέμα είναι σημαντικό, και πρέπει να εγκριθεί κονδύλη από τον προυπολογισμό για να μελετηθεί και να οργανωθούν επιτροπές και υποεπιτροπές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
best

post

ever!

λολ, δοκιμασες να το μετρησεις με χρονομετρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
όχι. Αλλά έχω μεγάλο δείγμα επαναλήψεων.

Προτείνω θέμα διπλωματικής σε σχολή. Ερευνητική εργασία. Όποιος το λύσει 10 χωρίς εξέταση.

Έχω την αίσθηση πάντως ότι η ευθεία των σκαλίων δεν είναι παράλληλη με τις γραμμές και το βόριο τμήμα πρέπει να είναι πιο κοντά στην πλατφόρμα. Εϊναι έτσι και αλλιώς γιατί έχει σκάλες που ανεβαίνουν από την πλευρά της πλατφόρμας ενώ από το Νότιο δεν έχει. Αλλά είναι 2-3 μέτρα! Δεν μπορεί κάθε φορά.

Δεν το έχω πάρει πολύ σοβαρά????? Ε΄? Ε?Μεγάλες ανυσηχίες το πρωί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εγω παλι, μετραω τα απαισια πορτοκαλι πλακακια.. :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Εννοείς αυτά με την φωσφοριζέ λουρίδα?

Νομίζω ότι τέτοια έχει όπως πας προς το τρένο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
με σκαλωσες τωρα, θα το ψαξω (λες και δεν ειχα αλλη δουλεια, αλλα μου τη βιδωνουν κατι τετοια:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μάλιστα, μάλιστα... Φίλε Demelene, δεν είσαι ο μοναδικός που έχει κάνει διατριβή :smartass: πάνω στις συγκοινωνίες. Εδώ πέρα έχεις ζωντανό το παράδειγμα της απόλυτης ζουρλαμάρας :clapup: :clapup: :clapup: . Μπορώ να σου πω πού ακριβώς θα σταθείς στο Μοναστηράκι για να σταματήσει η πόρτα ακριβώς μπροστά σου, τι θα πρέπει να κάνεις αν θες να πάρεις μετρό από Σύνταγμα (γραμμή 3) και θες να βρεις θέση (γίνεται χαμός κάθε φορα) και διάφορες μικρές - μικρές λεπτομέριες. Βέβαια, κάποια από αυτά αλλάζουνε τον Απρίλιο, που ανήγει ο σταθμός του Αιγάλεω (γραμμή 3, μετά το Μοναστηράκι).

Όσον αφορά την Ομόνοια από Παν/μιο, νομίζω αν δεν κάνω λάθος ότι η κατάλληλη πόρτα του συρμού είναι η πρώτη στο 3ο βαγόνι, που σε βγάζει ακριβώς μπροστά στην έξοδο. Η ίδια ακριβώς είναι και για το Παν/μιο από Σύνταγμα (μιλάμε για τρέλα μεγάλη :P :P :P )

Όσο για την Ομόνοια, μάλλον ο αρχιτέκτονας δεν μπορούσε να βρει ένα τρόπο να κάνει και τις δύο διαδρομές "ισοδύναμες". Τέτοιες αδικίες συναντάς παντού, όχι μόνο εκεί πέρα. Για παράδειγμα στο Μοναστράκι: η διαδρομή [Μετρό-ΗΣΑΠ: Αποβάθρα προς Πειραιά] είναι πολύ πιο σύντομη από τη διαδρομή [Μετρό-ΗΣΑΠ: Αποβάθρα προς Κηφισιά]. Αυτό μπορώ να σκεφτώ...

Μεγάλη τρέλα, ε; :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Και μιας και πιάσατε τις συγκοινωνίες, ξέρει κανείς πότε θα είναι έτοιμη η στάση μετά τον άγιο Δημήτριο (προς γλυφάδα μεριά δηλαδή). Ακόμα και μια στάση να προεκταθεί (όχι 3 που προγραμματίζεται) θα με γλιτώσει απίστευτο χρόνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Λία απ' όσο ξέρω κατά το.... 2009!!!
(η τελευταία στάση που φιάχνουν είναι ακριβώς πάνω απ' το πατρικό μου...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ΤΙΙΙΙΙΙΙ??????????????????
Αφού ήδη γίνονται τα έργα!! Είναι δυνατόν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Τι να σε πω...
οι γονείς μου έχουν ρωτήσει (ως άμεσα ενδιαφερόμενοι) έτσι μου είπαν...

Σου μιλάω για τον τελευταίο σταθμο! (επί της Βουλιαγμένης στο ύψος του Βασιλόπουλου)
Ίσως οι προηγούμενοι (προς Αγ. Δημήτριο) να ανοίξουν νωρίτερα...

Πάντως είναι μεγάλη η απόσταση μέχρι το Ελληνικό... Λογικό να θέλει πολύ χρόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Βρε Γιώργο, αφού το ξεκαθάρισα οτι δεν μιλάω για τον τελευταίο, αλλά για τον αμέσως επόμενο του α.Δημητρίου! Για τον τελευταίο το ξέρω! Α στο καλό, με κοψοχόλιασες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ορίστε τι έχω βρει για την εν λόγω επέκταση (για πάσα ενδιαφερόμενο :P :P :P :P )

21/02/2005) Σταδιακά από το 2007 έως το 2009, εννέα νέες περιοχές του Λεκανοπεδίου, το Αιγάλεω, το Περιστέρι, το Χαϊδάρι, ο Χολαργός, η Αγία Παρασκευή, η Ηλιούπολη, ο Άλιμος, η Αργυρούπολη και το Ελληνικό θα ενταχθούν στο δίκτυο του μετρό και περισσότεροι από 200.000 νέοι επιβάτες θα εξυπηρετούνται καθημερινά.

[...]


Με την ολοκλήρωση του έργου η απόσταση από τον Σταθμό Ελληνικό έως το κέντρο της Αθήνας (Σταθμός Σύνταγμα) θα διανύεται μόλις σε 14 λεπτά, ενώ με το αυτοκίνητο σήμερα σε ώρες αιχμής χρειάζονται περισσότερα από 50 λεπτά. Ειδική πρόβλεψη έχει γίνει ώστε με τη λειτουργία της επέκτασης της Γραμμής 2 προς το Ελληνικό να υπάρχουν Σταθμοί Μετεπιβίβασης από και προς τις Λεωφορειακές Γραμμές καθώς και Χώροι Στάθμευσης ΙΧ υψηλής χωρητικότητας στους Σταθμούς Αργυρούπολη και Ελληνικό

(08/03/2006)
[FONT=Verdana, sans-serif]Η κατασκευή του έργου θα ξεκινήσει τον Μάιο του 2006 και η επέκταση της Γραμμής 2 προς το Ελληνικό θα παραδοθεί στα τέλη του 2009, εξυπηρετώντας σε καθημερινή βάση περισσότερους από 80.000 επιβάτες. Παράλληλα, μελετάται η δημιουργία Σταθμών Μετεπιβίβασης από και προς Λεωφορειακές Γραμμές καθώς και Χώρων Στάθμευσης μεγάλης χωρητικότητας στους Σταθμούς Αργυρούπολη και Ελληνικό, προκειμένου να επιτευχθεί η βέλτιστη εξυπηρέτηση του επιβατικού κοινού. [/FONT]
[FONT=Verdana, sans-serif]Με τη λειτουργία αυτής της επέκτασης, η απόσταση από το Ελληνικό έως το κέντρο της Αθήνας(Σύνταγμα) θα διανύεται μόλις σε 14 λεπτά, ενώ όλοι γνωρίζουμε σήμερα ότι με αυτοκίνητο σε ώρα αιχμής απαιτούνται περισσότερα από 45 λεπτά!»[/FONT]

Αν και δεν είναι ξεκάθαρο το πότε θα παραδωθεί η αμέσως επόμενη στάση, εκτιμώ ότι θα είναι τέλη 2007-αρχές 2008. Αυτά προς το παρόν. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Όσον αφορά την Ομόνοια από Παν/μιο, νομίζω αν δεν κάνω λάθος ότι η κατάλληλη πόρτα του συρμού είναι η πρώτη στο 3ο βαγόνι, που σε βγάζει ακριβώς μπροστά στην έξοδο. Η ίδια ακριβώς είναι και για το Παν/μιο από Σύνταγμα (μιλάμε για τρέλα μεγάλη :P :P :P )
Χεχε. Θεός. Έτσι είναι ακριβώς. Όπως επίσης και η τελευταία πόρτα του προτελαυταίου βαγονιού και η πρώτη του τελευταίου με προτίμηση στην δεύτερη.
Επίσης για να κατέβεις στην Ακρόπολη προς Αγ.Δημήτριο και να βρεθείς μπροστά στις κυλιόμενες που ανεβαίνουν η πρώτη στο τελευταίο βαγόνι.
Τι ευτυχία δεν είμαι ο μόνος καμένος. + Κάποτε είχα μετρήσει και τα σκαλιά αλλά δεν θυμάμαι.

Εποτέ θέλω όμως επιστημονική μελέτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χεχε. Θεός. Έτσι είναι ακριβώς. Όπως επίσης και η τελευταία πόρτα του προτελαυταίου βαγονιού και η πρώτη του τελευταίου με προτίμηση στην δεύτερη.
Επίσης για να κατέβεις στην Ακρόπολη προς Αγ.Δημήτριο και να βρεθείς μπροστά στις κυλιόμενες που ανεβαίνουν η πρώτη στο τελευταίο βαγόνι.
Τι ευτυχία δεν είμαι ο μόνος καμένος. + Κάποτε είχα μετρήσει και τα σκαλιά αλλά δεν θυμάμαι.

Εποτέ θέλω όμως επιστημονική μελέτη.
Όταν σου λέω για κόλημα, κάτι ξέρω :P . Τώρα κάνω προπόνηση και στα λεωφορεία, πχ.
404: Στ. Χαλάνδρι - Στ. Κατεχάκη
242: Στ. Κατεχάκη - Πολυτεχνιούπολη
Γ5: Ακαδημία - Ζωγράφου (edit: :no:, είναι Ακαδημία - Χολαργός)
230: Ακρόπολη - Ζωγράφου
Α5: Ακαδημία - Ανθούσα
Χ95: Σύνταγμα - Αεροδρόμιο Express

Όλα αυτά χωρίς να κοιτάξω αλλού :P Προτείνω τη συνάντηση του φορουμ να την κανονίσουμε στο Μετρό Ομόνοιας, να κάνουμε και μία αυτοψία του χώρου :clapup:

Τσα πρρρ! Μαζέψτε μας! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Τσα πρρρ! Μαζέψτε μας! :P
:clapup: :P :hmm:
Νομίζω ότι επιβάλεται thread με τα μεγαλύτερα καψίματα του καθενός τέτοιιου τύπου.
Εγώ έχω μετρήσει και χιλιόμετρα καθαρά με βάση το βήμα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν πάτε καλά λέμε! Aκου η πρώτη πόρτα του τρίτου βαγονιού σε βγάζει ακριβώς στην έξοδο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Δεν πάτε καλά λέμε! Aκου η πρώτη πόρτα του τρίτου βαγονιού σε βγάζει ακριβώς στην έξοδο! :P
Πες τα!Είδες κάτι καταστραμένοι άνθρωποι?:whistle: :whistle: Τι σκέφτεται κανείς!
Πάντως το θεωρώ φυσιολογικό να αρχίσεις να παρατηρείς μικρές και ασήμαντες λεπτομέριες ειδικά όταν αυτές σε βοηθούν πχ στο χρόνο.
Και το θεωρώ εξισορρόπηση της ρουτίνας που πηγάζει από το να περνάω από το ίδιο μέρος κάθε μέρα με άπειρο λαό που δεν ξέρω και δεν πρόκειται να γνωρίσω. Στοιχεία μεγαλούπολης. Σίγουρα θα μπορούσε καλύτερα αλλά αυτό έχω.

Πάντως έχετε παρατηρήσει ότι στα τρένα που πάνε πχ Αγ.Δημήτριο Ομόνοια στις συγκεκριμένες πόρτες έχει πάντα περισσότερο κόσμο. Εδώ πέρνουν θέση μετά το Σύνταγμα. Τρελή κατάσταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πες τα!Είδες κάτι καταστραμένοι άνθρωποι?:whistle: :whistle: Τι σκέφτεται κανείς!
Πάντως το θεωρώ φυσιολογικό να αρχίσεις να παρατηρείς μικρές και ασήμαντες λεπτομέριες ειδικά όταν αυτές σε βοηθούν πχ στο χρόνο.
Και το θεωρώ εξισορρόπηση της ρουτίνας που πηγάζει από το να περνάω από το ίδιο μέρος κάθε μέρα με άπειρο λαό που δεν ξέρω και δεν πρόκειται να γνωρίσω. Στοιχεία μεγαλούπολης. Σίγουρα θα μπορούσε καλύτερα αλλά αυτό έχω.
+1 :thumbup: Απλώς ξεχνιέσαι έτσι και ναι, καταπολεμάς τη ρουτίνα :D
Πάντως έχετε παρατηρήσει ότι στα τρένα που πάνε πχ Αγ.Δημήτριο Ομόνοια στις συγκεκριμένες πόρτες έχει πάντα περισσότερο κόσμο. Εδώ πέρνουν θέση μετά το Σύνταγμα. Τρελή κατάσταση
Πολλές φορές είναι τυχαίο ή απλώς λόγω της αρχιτεκτονικής του κάθε σταθμου. Δεν γνωρίζουν όλοι τα μυστικά της επιβίωσης :D

Παραδείγματα:
  • Όταν έρχεται ο συρμός στο Σύνταγμα από Μοναστηράκι, τα 2 τελευταία βαγόνια είναι σχετικά άδεια - ιδίως αν ο συρμός είναι παλιός, δελ. όχι άσπρος. Αυτό γίνεται διότι στο Μοναστηράκι οι σκάλες σε βγάζουν στη μέση της αποβάθρας και μπροστά, με αποτέλεσμα να είναι άδειο το πίσω μέρος της αποβάθρας. Έτσι, αν στο Σϋνταγμα σταθείς στο πίσω μέρος της αποβάθρας έχεις μεγάλες πιθανότητες να βρεις θέση. Αν πάλι είσαι στη μέση, θα μέινεις όρθιος :( . Θες να σου πω μήπως και πού ακριβώς θα πρέπει να σταθείς για να "σκάσει" η πόρτα μπροστά σου; :P
  • Στην αποβάθρα του Παν/μίου, προς Σύνταγμα, το μπροστινό μέρος της αποβάθρας είναι πολύ "πυκνοκατοικοιμένο". Γιατί γίνεται αυτό; Όταν κατεβαίνεις τις κυλιόμενες μπορείς ή να συνεχίσεις ευθεία για Αγ. Αντώνιο ή να στρίψεις δεξειά/αριστερά για Αγ. Δημήτριο (Σύνταγμα). Εφόσον οι περισσότεροι χρησιμοποιούν τις κυλιόμενες, οι οποίες βρίσκονται στη δεξειά πλευρά, θα βγουν στο μπροστινό μέρος της αποβάθρας :P
ΑΘΑΝΑΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΑ :P :clapup: :) :D :beating:

Μαζέψτε μας βρεεεε... Είμαστε εντελώς καμένοι :P. Καμένοι με πτυχίο :smartass:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Γ5: Ακαδημία - Ζωγράφου


Giώργο ποιο λεωφορέιο είναι αυτό???? Καινούριο???? Τι διαδρομή κάνει??? που έχει στάσεις???? Εκτός και αν εννοείς το 235 και απλά τα μπέρδεψες... Αν όχι feel me in plz! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top