Μεγάλα Ρεζιλίκια

iwalkinamaze

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwalkinamaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Μου έχει τύχει κι αυτό. Πολύ αμήχανη στιγμή. Υπάρχουν όμως και χειρότερα. Νόμιζα ότι μου είχαν δώσει το χέρι για χειραψία, ενώ πήγαινε σε άλλον. Δίνω κι εγώ το χέρι μου, βάζει κι ο άλλος το δικό του και βρεθήκαμε 3 να κάνουμε χειραψία:P

Ασε εμενα πιο παλια μου ειχε απλωσει το χερι του παπας και (αντι να το φιλησω το κουνησα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pkat876

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pkat876 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Ασε εμενα πιο παλια μου ειχε απλωσει το χερι του παπας και (αντι να το φιλησω το κουνησα:redface:
Έχω πάθει ακριβώς το ίδιο, αλλά όχι με έναν απλό παπά, αλλά με τον Πατριάρχη όταν είχα πάει στην Κων/πολη!!!. :redface: Άρα μην στανοχωρίεσαι και πολύ. Υπάρχουν και χειρότερα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
καλά τους κάνατε, ηλίθιοι πορνόγεροι δίνουν και χέρια να τους φιλάνε τα κοριτσάκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwalkinamaze

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwalkinamaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Μου έχει τύχει κι αυτό. Πολύ αμήχανη στιγμή. Υπάρχουν όμως και χειρότερα. Νόμιζα ότι μου είχαν δώσει το χέρι για χειραψία, ενώ πήγαινε σε άλλον. Δίνω κι εγώ το χέρι μου, βάζει κι ο άλλος το δικό του και βρεθήκαμε 3 να κάνουμε χειραψία:P

καλά τους κάνατε, ηλίθιοι πορνόγεροι δίνουν και χέρια να τους φιλάνε τα κοριτσάκια

Δεν ειναι ολοι ετσι ρε συ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Έχω πάθει ακριβώς το ίδιο, αλλά όχι με έναν απλό παπά, αλλά με τον Πατριάρχη όταν είχα πάει στην Κων/πολη!!!. :redface: Άρα μην στανοχωρίεσαι και πολύ. Υπάρχουν και χειρότερα! :P

Εγώ τον δεκαπενταύγουστο (νομίζω) είχα πάει να πάρω αντίδωρο και ο παπάς κρατούσε δυο στο χέρι του, μπροστά και πίσω, και ο κόσμος έπαιρνε το μπροτινό ψωμάκι. Ε εγώ πεινούσα φαίνεται και έπιασα και τα δυο ψωμάκια, ο παπάς να τραβάει το πίσω, εγώ να μην καταλαβαίνω γιατί κρατούσε αντίσταση και εν τέλει άρπαξα και τα δυο και τα έφαγα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
haaah that's embarrassing αλλά θα το πω:P Είχα πάει με παρέα σε ένα γνωστό μέρος διασκέδασης με πισίνες, μπαρ, νεροτσουλήθρες κλπ και σε κάποια φάση αποφάσισα να πάω τουαλέτα. Εγώ λοιπόν, έχω την παραξενιά όταν κάνω το ψιλό μου να ανοίγω την βρύση για να την ακούω να τρέχει. Μπαίνω λοιπόν μέσα στις τουαλέτες και η αδερφή μου με περίμενε. Θόρυβο δεν άκουγα απ'έξω, λέω μόνες μας θα μαστε εδώ και βάζω μια φωνή στην αδερφή μου "ΡΕ ΣΠΟΡΕ ΑΝΟΙΞΕ ΤΗΝ ΒΡΥΣΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΟΥΡΗΣΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ". Καμία ανταπόκριση. Τέλος πάντων, κάνω εγώ την δουλειά μου, βγαίνω έξω και ξαφνικά συνηδητοποιώ πως οι τουαλέτες ξαφνικά είχαν γεμίσει και ήταν πήχτρα στον κόσμο. και η αδερφή μου σε μια γωνία να με κοιτάζει με δολοφονικό βλέμμα. Όλα τα λεφτά :hehe:

επίσης το ίδιο πράγμα το έπαθα και στις τουαλέτες του praktiker.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
haaah that's embarrassing αλλά θα το πω:P Είχα πάει με παρέα σε ένα γνωστό μέρος διασκέδασης με πισίνες, μπαρ, νεροτσουλήθρες κλπ και σε κάποια φάση αποφάσισα να πάω τουαλέτα. Εγώ λοιπόν, έχω την παραξενιά όταν κάνω το ψιλό μου να ανοίγω την βρύση για να την ακούω να τρέχει. Μπαίνω λοιπόν μέσα στις τουαλέτες και η αδερφή μου με περίμενε. Θόρυβο δεν άκουγα απ'έξω, λέω μόνες μας θα μαστε εδώ και βάζω μια φωνή στην αδερφή μου "ΡΕ ΣΠΟΡΕ ΑΝΟΙΞΕ ΤΗΝ ΒΡΥΣΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΟΥΡΗΣΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ". Καμία ανταπόκριση. Τέλος πάντων, κάνω εγώ την δουλειά μου, βγαίνω έξω και ξαφνικά συνηδητοποιώ πως οι τουαλέτες ξαφνικά είχαν γεμίσει και ήταν πήχτρα στον κόσμο. και η αδερφή μου σε μια γωνία να με κοιτάζει με δολοφονικό βλέμμα. Όλα τα λεφτά :hehe:

επίσης το ίδιο πράγμα το έπαθα και στις τουαλέτες του praktiker.

The best!!!Έσκασα στα γέλια!!!!!!!!!!:rofl: :rofl: :rofl: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
έχω κι άλλο. είμαι ζημιάρα, τι να κάνω :P

Πρέπει να ηταν πριν 1-2 χρόνια. Σχολούσα από μάθημα στα αγγλικά,βραδυνό μάθημα. Γύρω στις 10 το βράδυ, σκοτάδια έξω. Βγαίνω λοιπόν από το φροντιστήριο και δεν ξέρω πως διάολο γίνεται και βλέπω ένα αμάξι σταματημένο στα αριστερά και λέω "μπα..ήρθαν να με πάρουν". Πλησιάζω το αυτοκίνητο, απλώνω το χέρι μου να ανοίξω την πόρτα του ΣΥΝΟΔΗΓΟΥ ,κιόλας, και ξαφνικά βλέπω έναν μουστακαλή στη θέση του οδηγού να με κοιτάζει σα μπούφος. Εντάξει, τα έχασα :P Κατάλαβα πως πήγαινα να μπω σε λάθος αυτοκίνητο, έκανα μεταβολή κι έφυγα. με το χέρι ακόμα ΑΠΛΩΜΕΝΟ πάντως :hehe: btw, εκείνη την μέρα πήρα και λάθος δρόμο για το σπίτι από την τρομάρα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
έχω κι άλλο. είμαι ζημιάρα, τι να κάνω :P

Πρέπει να ηταν πριν 1-2 χρόνια. Σχολούσα από μάθημα στα αγγλικά,βραδυνό μάθημα. Γύρω στις 10 το βράδυ, σκοτάδια έξω. Βγαίνω λοιπόν από το φροντιστήριο και δεν ξέρω πως διάολο γίνεται και βλέπω ένα αμάξι σταματημένο στα αριστερά και λέω "μπα..ήρθαν να με πάρουν". Πλησιάζω το αυτοκίνητο, απλώνω το χέρι μου να ανοίξω την πόρτα του ΣΥΝΟΔΗΓΟΥ ,κιόλας, και ξαφνικά βλέπω έναν μουστακαλή στη θέση του οδηγού να με κοιτάζει σα μπούφος. Εντάξει, τα έχασα :P Κατάλαβα πως πήγαινα να μπω σε λάθος αυτοκίνητο, έκανα μεταβολή κι έφυγα. με το χέρι ακόμα ΑΠΛΩΜΕΝΟ πάντως :hehe: btw, εκείνη την μέρα πήρα και λάθος δρόμο για το σπίτι από την τρομάρα μου.
Καλά εσύ είσαι περίπτωση!!! :worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,001 μηνύματα.
Συνέβη σε γνωστό πριν χρόνια. Είχε πάρει το πτυχίο του και ετοιμαζόταν για μεταπτυχιακό στο εξωτερικό. Έτσι πήγε στη σχολή του να βρει κάποιους καθηγητές για να του δώσουν συστατική επιστολή. Χτύπησε και μπήκε στο γραφείο ενός καθηγητή. Στον προθάλαμο ήταν κάποιος κύριος που κάτι έψαχνε σε μερικούς φακέλους. Ακολούθησε ο διάλογος:
-- Καλημέρα σας.
-- Καλημέρα. Τι θα θέλατε;
-- Θα ήθελα να μιλήσω στον καθηγητή κ. Τάδε.
-- Εδώ είναι το γραφείο του. Τι τον θέλετε;
-- Είμαι πτυχιούχος και θα ήθελα να μου δώσει συστατική για μεταπτυχιακό.
-- Τον γνωρίζετε τον κ. Τάδε;
-- Βέβαια. Καθηγητής μου ήταν και παρακολουθούσα ανελλιπώς τις παραδόσεις του.
-- Μάλιστα. Περάστε στο μέσα γραφείο, καθήστε και σε λίγο θα έρθει ο κ. Τάδε.
Μαντέψατε ποιος ήταν ο κ. Τάδε που μπήκε μετά από λίγο στο γραφείο;


Υ.Γ. Πάντως του έδωσε τη συστατική επιστολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Σήμερα πήγα να μπω στα Τζάμπο από την έξοδο του καταστήματος. Με αντιλήφθηκε ο σεκιουριτάς που πήγαινα σαν το χαμένο και μου το είπε :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Συνέβη σε γνωστό πριν χρόνια. Είχε πάρει το πτυχίο του και ετοιμαζόταν για μεταπτυχιακό στο εξωτερικό. Έτσι πήγε στη σχολή του να βρει κάποιους καθηγητές για να του δώσουν συστατική επιστολή. Χτύπησε και μπήκε στο γραφείο ενός καθηγητή. Στον προθάλαμο ήταν κάποιος κύριος που κάτι έψαχνε σε μερικούς φακέλους. Ακολούθησε ο διάλογος:
-- Καλημέρα σας.
-- Καλημέρα. Τι θα θέλατε;
-- Θα ήθελα να μιλήσω στον καθηγητή κ. Τάδε.
-- Εδώ είναι το γραφείο του. Τι τον θέλετε;
-- Είμαι πτυχιούχος και θα ήθελα να μου δώσει συστατική για μεταπτυχιακό.
-- Τον γνωρίζετε τον κ. Τάδε;
-- Βέβαια. Καθηγητής μου ήταν και παρακολουθούσα ανελλιπώς τις παραδόσεις του.
-- Μάλιστα. Περάστε στο μέσα γραφείο, καθήστε και σε λίγο θα έρθει ο κ. Τάδε.
Μαντέψατε ποιος ήταν ο κ. Τάδε που μπήκε μετά από λίγο στο γραφείο;


Υ.Γ. Πάντως του έδωσε τη συστατική επιστολή.

Είμαι ο μόνος που δεν το κατάλαβε? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
μιλούσε τόση ώρα με τον καθηγητή και τον δούλευε

// προφανώς ξεφτίλα να ζητάς συστατική και να μη θυμάσαι καν τη φάτσα του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,001 μηνύματα.
μιλούσε τόση ώρα με τον καθηγητή και τον δούλευε
// προφανώς ξεφτίλα να ζητάς συστατική και να μη θυμάσαι καν τη φάτσα του :P
Μόλις ο φοιτητής κατάλαβε τη γκάφα του, άλλαξε 10 χρώματα και άρχισε να ψελλίζει σαν δικαιολογία ότι δεν γνώρισε τον καθηγητή επειδή τη μέρα εκείνη δεν φορούσε τους φακούς επαφής του. Ο καθηγητής που δεν ήταν κολλημένος, γέλασε και του είπε ότι δεν πειράζει και ότι και αυτός όταν ήταν φοιτητής δεν πολυπατούσε στις παραδόσεις. Έψαξε στον υπολογιστή του, είδε ότι ο φοιτητής στα 2 μαθήματά του είχε υψηλούς βαθμούς και του έδωσε τη συστατική επιστολή.
(Σημείωση: Το περιστατικό δεν μου το διηγήθηκε ο φοιτητής, αλλά ο καθηγητής που τυγχάνει συγγενής μου).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Κατεβαίνω στις αποβάθρες του ΗΣΑΠ και βλέπω το τρένο σταματημένο με ανοιχτές πόρτες έτοιμο να φύγει.Πατάω μια τρεχάλα και μπάινοντας φουριόζα σπρώχνω ένα μετανάστη και παραλίγο να πέσω κι εγώ κάτω.Απολογήθηκα και γέλασε ευτυχώς :P

Επίσης έχει τύχει να μιλάω σε κυρία και να κράζω το γιατρό που δεν της έγραψε σωστά τις εξετάσεις και να μου πει είναι ο γιος μου :redface: awkwaaard
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Neji

Νεοφερμένος

Ο Neji αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Επίσης έχει τύχει να μιλάω σε κυρία και να κράζω το γιατρό που δεν της έγραψε σωστά τις εξετάσεις και να μου πει είναι ο γιος μου :redface: awkwaaard

Κάτι παρόμοιο έχει συμβεί και σε εμένα με μόνη διαφορά ότι έκραζα τον αδερφό του παιδιού με τον οποία μιλούσα, δίχως φυσικά να το ξέρω.
Μα πόσο ατυχία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Ήμουν από τις 10 που έκανα κάτι δουλειές στη σχολή μέχρι τη 1 (που βρέθηκε μια άγνωστη να ναι καλά και μου το είπε) με ορθάνοιχτα μαγαζιά στο παντελόνι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
1) Ένα καλοκαιρι που φορούσα μια πολύ αεράτη φούστα και φυσηξε αεράκι και σηκώθηκε η φούστα μου. Ένιωσα πολύ ντροπιαστηκα ήθελα να άνοιξει η γη να με καταπιεί.
2) Σε μια καφετέρια πληρώνω το λογαριασμό και σηκώνομαι να φυγω όταν ακούω την φίλη μου πίσω να μου λέει ότι ξέχασα το κινητό μου και έτσι όπως γύρισα (φορούσα backpack) πέταξα με την τσάντα το νερό από το διπλανό τραπεζι όπου καθόταν ένα ζευγάρι. Ζήτησα συγγνώμη, πήγα στο τραπεζι και πήρα το κινητό μου και επειδή έφυγα με τη φίλη μου και δεν άκουγα τι μου είπε, γυρνώντας πίσω για να ακούσω καλύτερα έριξα και τον καφέ πάλι από το ίδιο τραπεζι. Δεν έχω νιώσει πιο άβολα στη ζωή μου. Κοκκινησα, Εννοειται πτι πλήρωσα τον καφέ και έφυγα με την ουρα στα σκέλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tixodioktis

Νεοφερμένος

Ο tixodioktis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
το προηγούμενο βράδυ είχα πάει στο Κάστρο στο Πορτο Ράφτη με "εκλεκτή" παρέα. Το επόμενο βράδυ μου ήρθε η φαεινή ιδέα να ξαναπώ εκεί με άλλη εκλεκτή παρέα. Ο πορτιέρης ξαναβλέποντας με το επόμενο βράδυ σκέφτηκε φαίνεται καλός πελάτης να πιάσω κουβέντα μαζί του και μου λέει, με συγχωρείτε που δεν έβαλα το αυτοκίνητό σας στα μπροστινά παρκινγκ . Όλα καλά , το μόνο πρόβλημα ήταν ότι στην τελευταία "εκλεκτή" παρέα είχα πει ότι ήμουνα σε δουλειά το προηγούμενο βράδυ...
γύρισα με τα πόδια από το πόρτο ράφτη, είχαμε πάει με το δικό της αυτοκίνητο...
απο τότε δεν ξαναπάτησα εκεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top