Ας ντυθούμε σωστά αλλά και όμορφα!

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εχω και εγω μια μικρη απορία ...

Θεωρείτε παρα πολυ χαλια τον συνδιασμο μαυρά ρουχα με "μποτάκια" ... κίτρινο σκούρο; Ξερετε αυτα τα "κλασσικου" σχεδιου που κυκλοφρουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Ωπα! Το κουνελάκι με άγριες διαθέσεις! :P

ναι αλλα μόνο γαι το παλτουδάκι:D :clapup:


δεν το θεωρώ χάλια βέβαια ανάλογα και το ντύσιμο ας πουμε τζιν σαν κολαν και τσίτα μπλούζα πάνω σου με τα μποτάκια απο πάνω δεν θα λέει και πολύ

πάντως καλύτερα θα ήταν μάυρα αθλητικά για εμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,498 μηνύματα.
Πάνο εγω με μαύρο πάντα βάζω τα κόκκινα (κοκκινοκαφέ πολύ σκούρο ενα πράμα) μποτάκια μου! Τρέλα!

Πω πω είδα και τις απαντήσεις των κοριτσιών στη 2η σελίδα,χιχιχι χαίρομαι που πέφτουν προτάσεις από παντού, έτσι για να έχουμε και μια γνώμη πέρα απ τη δική μας για το τι θα ήταν πιο καλό να φοράμε!:clapup: Είδατε ρε σεις θεματάρα που δημιουργούν οι προσωπικές μου ανησυχίες περί ένδυσης;:clapup: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Εχω και εγω μια μικρη απορία ...

Θεωρείτε παρα πολυ χαλια τον συνδιασμο μαυρά ρουχα με "μποτάκια" ... κίτρινο σκούρο; Ξερετε αυτα τα "κλασσικου" σχεδιου που κυκλοφρουν...

καλύτερο το τζίν με αυτά τα σουζ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Aυτά τα μποτάκια με κάτι σόλες σαν μπριζόλες πολυψημένες που είναι σαν αρβύλες φαντάρου σε στρατοδικείο είναι απαίσια με ο,τι κι αν τα βάλεις. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις με αυτά είναι να τα πετάξεις απο το μπαλκόνι αφού πρώτα τα καταστρέψεις για να μην τα πάρει κανας δύσμοιρος ρακοσυλλέκτης :bleh: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Aυτά τα μποτάκια με κάτι σόλες σαν μπριζόλες πολυψημένες που είναι σαν αρβύλες φαντάρου σε στρατοδικείο

dude, σιριουσλι. Τι λες τώρα?:hehe::hehe:

για τα χιόνια είναι μια χαρά, πάντως:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
καλύτερο το τζίν με αυτά τα σουζ...:D
Σε αυτο μια θα συμφωνήσω ... Γμτ τα allstar δεν με πολυ τρελένουν τελικα :redface: :( και δεν εχω αλλη επιλογη ... :(

Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Aυτά τα μποτάκια με κάτι σόλες σαν μπριζόλες πολυψημένες που είναι σαν αρβύλες φαντάρου σε στρατοδικείο είναι απαίσια με ο,τι κι αν τα βάλεις. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις με αυτά είναι να τα πετάξεις απο το μπαλκόνι αφού πρώτα τα καταστρέψεις για να μην τα πάρει κανας δύσμοιρος ρακοσυλλέκτης :bleh: :P
Μια ζωη μες στην υπερβολη ... παντως με εκανες και γελασα ... ακομη γελαω ... :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Και ΜΟΝΟ για τα χιόνια όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Σε αυτο μια θα συμφωνήσω ... Γμτ τα allstar δεν με πολυ τρελένουν τελικα :redface: :( και δεν εχω αλλη επιλογη ... :(


Μια ζωη μες στην υπερβολη ... παντως με εκανες και γελασα ... ακομη γελαω ... :clapup: :clapup:

γιατί δεν αγοράζεις μαύρα αθλητικα??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
γιατί δεν αγοράζεις μαύρα αθλητικα??:hmm:
Γιατί ούτε εμένα ούτε αυτούνου του αρέσουν τα αθλητικά.
Εδώ που τα λέμε οι άντρες στο θέμα πα*****ια είναι πολύ άτυχοι. Σπάνια να βρεις ωραίο αντρικό πα*****ι. Τα περισσότερα είναι για τα μπάζα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Γιατί ούτε εμένα ούτε αυτούνου του αρέσουν τα αθλητικά.
Εδώ που τα λέμε οι άντρες στο θέμα πα*****ια είναι πολύ άτυχοι. Σπάνια να βρεις ωραίο αντρικό πα*****ι. Τα περισσότερα είναι για τα μπάζα :P

εμένα πάλι μου αρέσουν πολύ τα αθλητικά, τα γυναικεία δεν μου πολυαρέσουν, γόβες κτλ ασε που μου βγάζουν την πίστη για να βρω κάτι που να μου αρέσει αλλα και να μου κάνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thebest20

Νεοφερμένος

Ο thebest20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Επιπλέον θεωρείτε ωραίο το ντύσιμο "πουκάμισο ανοιχτόχρωμο,μαύρο τζήν,μαύρα παπούτσια και κόκκινο αθλητικό χοντρό μπουφάν".Το έχω δει σε πολλά άτομα και το κάνω κι εγώ ορισμένες φορές βράδυ που θέλω να βγω καλά αλλά κάνει πολύ κρύο.Κάτι περίεργα χακί σακάκια με φαρδιές τσέπες και φερμουάρ ή μαύρο μπουφάν σε στυλ δερμάτινο αλλά μακρύ(που φοράνε οι μηχανόβιοι κ δεν μπορώ να το περιγράψω-όταν είναι ξεκούμπωτο μοιάζει με μακρύ παλτό)πιστέυετε ότι ταιριάζουν με άσπρο ή μαύρο πουκάμισο και μαύρο παντελόνι,για βραδινή έξοδο(για ν'αποφύγω το κλασσικό δερμάτινο)!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Πουκαμισο ανοιχτοχρωμο με κοκκινο αθλητικο χοντρο μουφαν για καπου καλα?! Συλλαβετε τον :p
Μπορει να το φανταστηκα τελειως αλλιως απ'ο,τι ειναι, αλλα ετσι οπως διαβαζεται δεν ακουγεται καλο :p
Στην αλλη απορια, εμενα το ασπρο πουκαμισο με μαυρο παντελονι μου θυμιζει σερβιτορο και σπανια μ'αρεσει, ενω με μαυρη πουκαμισια και μαυρο δερματινο μπουφαν ακουγεται τζαστ γκρειτ. Τα χακι σακακια με φαρδιες τσεπες και φερμουαρ..και και και, μ'αρεσουν πααααρα πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top