Απόκριες!

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Φέτος δεν ντύθηκα τίποτα.
Η αδερφή μου ετοιμάστηκε για πάρτυ,ο αδερφός μου πήγε στο καρναβάλι της Πάτρας...Δε με λυπούνται καθόλου αυτά τα παιδιά!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
εγω δε θα ντυθω τιποτα και φετος
Φέτος δεν ντύθηκα τίποτα.
Θα κρυολογήσετε βρε!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Φέτος δεν ντύθηκα τίποτα.
Η αδερφή μου ετοιμάστηκε για πάρτυ,ο αδερφός μου πήγε στο καρναβάλι της Πάτρας...Δε με λυπούνται καθόλου αυτά τα παιδιά!:mad:

Οι πανελλήνιες θέλουν καλοπέραση όμορφη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πέρσι είχα βάλει μια στέκα με κερατάκια και ντύθηκα διαβολάκι :redface: Φέτος τίποτααααααα.

Η αφασία ήταν ένας συμμαθητής μου στο φροντ που ντύθηκε χαβανέζα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μισώ τις απόκριες. Ποτέ δεν καρναβαλίζομαι και μου τη σπάνε και όλοι όσοι το κάνουν και βγαίνουν έξω στους δρόμους σαν χαζοχαρούμενα. Σιγά το γεγονός ρε παιδίμ.

-μπιατς :Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ πάντως ντύθηκα όπως είπα συνάχι και βγήκα.
Σιγά μην έχανα το 3ο μεγαλύτερο καρναβάλι της Ελλάδας.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
/offtopic @πρινσ Είσαι τόσο γλυκιά σαν τον Καλογερόπουλο στη θηλυκή εταιρεία.

Εμείς ντυθήκαμε σαν παρέα μετά από χρόνια και έγινε πανικός! Αν κάνεις κάτι το κάνεις καλά και όχι συχνά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ πάντως ντύθηκα όπως είπα συνάχι και βγήκα.
Σιγά μην έχανα το 3ο μεγαλύτερο καρναβάλι της Ελλάδας.:pfff:
Πως ντύθηκες συνάχι; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Πως ντύθηκες συνάχι; :hehe:

Δεν ντύνεσαι,έχεις συνάχι.:P
Εκεί που όλη η παρέα έχει τα ποτά της εσύ έχεις και ένα Οτριβίν και ένα πάκο χαρτομάντηλα.:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν ντύνεσαι,έχεις συνάχι.:P
Εκεί που όλη η παρέα έχει τα ποτά της εσύ έχεις και ένα Οτριβίν και ένα πάκο χαρτομάντηλα.:teasing:
Χαχαχαχαχαχα οκ έπειθες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
φετος δε ντυθηκα τιποτα
αλλα του χρονου θα ντυθω
κ αποφασισα απο φετος :P
θα ντυθω παπας :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
αράχνη
τόσο απλά και εύκολα
και ψυχίατρος την τσικνοπέμπτη
μέχρι εκεί έφτανε η όρεξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Απόκριες 2015. Τι θα ντυθείτε/ντυθήκατε φέτος;

Αύριο είναι το αποκριάτικο πάρτυ του σχολείου. Αρρώστησα κι έχω να πατήσω σχολείο από την Τρίτη οπότε με αυτά και μ'αυτά ξεχάστηκε τελείως το πάρτυ. Επίσης κάνει ΨΟΦΟ έξω και σε συνδυασμό με τον πυρετό και τον πονοκέφαλο που με τυραννάνε είμαι σε φάση ΝΟ WAY. Οπότε πήρα μια παλιά άσπρη μπλούζα κι έγραψα πάνω με μαύρα γράμματα: Error 404 Costume not found. και κλάαααιν μάιν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Τζέρυ. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ θα κάνω το μαλλί μου διχρωμία με σπρέι και θα βαφτώ έντονα στο πρόσωπο, να θυμίζει κάτι σε alternative/punk. :P

Είχα σκοπό να μη κάνω τίποτα αλλά οι διαταγές ήταν αυστηρές, μη τολμήσετε και έρθετε χωρίς στολή. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Τέλος τα Χριστούγεννα...καταφθάνουν με ταχείς ρυθμούς οι απόκριες και ψάχνουμε στολές ..ας παραθέσουμε εδώ ιδεες για κατι οικονομικο,εκυπνο,εντυπωσιακο και γιατί όχι αυτοσχέδιο :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,976 μηνύματα.
Πρόπερσι ηταν να πάμε στο Γκαζοχώρι στην Αθήνα για οσους ξέρουν και ηταν η περιοδος των αποκριων. Ειμασταν μεγάλη παρέα και είπα να κάνω λιγο χαβαλέ. Ειχα μια κελεμπια που φοράνε οι άραβες στο κεφάλι. Και σκέφτηκα να βγω έξω να ψάξω και κανα μουστάκι αυτοκολλητο τελικά βρηκα απο το σουπερ μάρκετ με 1 ευρώ. Πήρα δύο! Έκαναν τη δουλειά τους πολυ καλά! Ημουν ντυμένος Άραβας! Περνούσαν κάτι άλλοι και άλλες και τους έλεγα "Γιαχαμπίμπι" μια μου φώναξε σαλαμαλέκουμ. Τοτε και εγω της απάντησα "Σελέκουμ Αλάμ!" ειχε γέλιο πάντως η φάση. Ηταν ωραία θα το ξανακάνω.

Πέρυσι δυστυχως δεν ντυθηκα γιατι ο ένας ο φιλος ειναι λιγο μιζερος με αυτά. Και που θα ντυθυεις τωρα και αυτα ειναι για παιδια και εισαι 30 χρονων δεν ειναι σοβαρά αυτα. Αμα φετος κανονιστει μεγάλη παρέα θα ξαναντυθώ εννοειται. :>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,976 μηνύματα.
Φιλοι και φιλες καρναβαλιστές ..... σε αυτο το θρέντ θα συζητάμε αποψεις και ιδέες σχετικά με ντυσίματα!

Επισης για τους πιο τολμηρους - τολμηρές αν θέλουν μπορουν να ανεβάζουν και φωτογραφιες.....

απο τα ντυσιματάκια ... ή και τα γδυσιματάκια τους (χαχα πλάκα κάνω)

αποψε καιγεται ο Καρνάβαλος! Χαρουμενες αποκριες και καλη σαρακοστη για το 2019 σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resaldis

Δραστήριο μέλος

Ο Resaldis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Η ζωή είναι μεγάλη... μην την κάνεις καρναβάλι!
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ βλέπω τώρα διαφημίσεις συνέχεια στα social για τις απόκριες και θα ήθελα πολύ να ρωτήσω:

Μόνο σε εμένα δεν αρέσουν τα καρναβάλια; :look:
Δεν με ενοχλεί που γιορτάζουν οι άλλοι, αλλά σε εμένα δεν αρέσουν .
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top