Απενεργοποίηση ήχου κλείστρου σε LG Cookie

lenoOz

Νεοφερμένος

Η Lena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Ξέρετε αν χαμηλώνει ή αν κλείνει τελείως ο ήχος που κάνει όταν βγαζει φωτογραφίες?Ο "ήχος κλείστρου" όπως αναφέρεται σε πολλά κινητα υπάρχει τρόπος να βγει τελείως off?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Λογικα θα υπαρχει σε καποιες απο τις ρυθμισεις τις κοιταξες καλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ναι, κοίτα και το μενού...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenoOz

Νεοφερμένος

Η Lena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Το πρόβλημα είναι πως κοίταξα καλά...
Στο manual δεν αναφέρει τίποτα...Στις ρυθμίσεις στην φωτογραφική έχει μόνο επιλογή μεταξύ 3 ήχων και όχι απενεργοποιηση...Και ακόμα και αν το βάλω τελείως στο αθόρυβο(καθόλου ήχοι κλήσης ή ήχοι κατα το πάτημα εικονιδίων) πάλι ακούγεται!
Για αυτό λέω αν κανένα καλό παιδί έχει το ίδιο κινητό και το ίδιο πρόβλημα...
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις πάντως ρε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Τίποτα. Ό,τι άλλο χρειαστείς, εδώ είμαστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Μπορεις να κοιταξεις και στο google αν υπαρχει κατι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Μην βγάζεις φωτογραφίες...απλό είναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bluepanther

Νεοφερμένος

Ο bluepanther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
επειδη εχω και εγω lg(lg gt505) και ειχα το ιδιο προβλημα,εψαξα και εμαθα οτι δεν γινεται να τραβηξεις φωτογραφια χωρις ηχο κλειστρο.το εχει κανει αυτο η lg για να προστατεψει τα προσωπικα δεδομενα και να μην μπορει καποιος να τραβηξει φωτογραφιες χωρις την εγκριση του αλλου,η μονη λυση ειναι να βαζεις το δαχτυλο μπροστα απο το ηχειο ωστε να μειωνεις τον θορυβο που κανει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
επειδη εχω και εγω lg(lg gt505) και ειχα το ιδιο προβλημα,εψαξα και εμαθα οτι δεν γινεται να τραβηξεις φωτογραφια χωρις ηχο κλειστρο.το εχει κανει αυτο η lg για να προστατεψει τα προσωπικα δεδομενα και να μην μπορει καποιος να τραβηξει φωτογραφιες χωρις την εγκριση του αλλου,η μονη λυση ειναι να βαζεις το δαχτυλο μπροστα απο το ηχειο ωστε να μειωνεις τον θορυβο που κανει.
και γω το gt505 εχω ... οντως δεν γινεται εχω ψαξει τα παντα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
επειδη εχω και εγω lg(lg gt505) και ειχα το ιδιο προβλημα,εψαξα και εμαθα οτι δεν γινεται να τραβηξεις φωτογραφια χωρις ηχο κλειστρο.το εχει κανει αυτο η lg για να προστατεψει τα προσωπικα δεδομενα και να μην μπορει καποιος να τραβηξει φωτογραφιες χωρις την εγκριση του αλλου,η μονη λυση ειναι να βαζεις το δαχτυλο μπροστα απο το ηχειο ωστε να μειωνεις τον θορυβο που κανει.

ναι κ εγω εχω το ku990i και ισχυει το ιδιο.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top