Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχες οικονομιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Valder: "Μωρό μου έσπασε το προθηλακτικό, θα μείνεις έγκυος"

Cibby: "Προθηλακτικό; Δηλαδή ταϊζει το μωρό της η ξαδέρφη σου μ' αυτό;"

Αν εννοείς ότι δίνω πολύ σημασία στη λεπτομέρεια............. καλά κάνεις και το εννοείς, γιατί έτσι είναι! :tongue:
Η λεπτομέρεια όμως είναι που κάνει τη διαφορά, αγαπητέ μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
άμα πυροβολήσω τους απέναντι και τις κοινωνικές τους βαθμίδες λέτε να τη γλυτώσω δηλώνοντας ότι ήμουν εν βρασμώ ψυχής?

ΟΚ... έχετε διάβασμα για εξεταστική i get it. Οι υπόλοιποι που τυχόν έχουν δουλειές ας πούμε να κάτσουν να διαβάσουν κι αυτοί μαζί σας? :mad:

ΒΛΑΚΕΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αρχες οικονομιας

:sick:

Ποτέ δεν το χώνεψα... Το κεφάλαιο με τους φόρους μου είχε βγάλει την πίστη σε ένα διαγώνισμα και στο τέλος το έβγαλαν εκτός ύλης :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Μπράβο Τάσε!!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
:sick:

Ποτέ δεν το χώνεψα... Το κεφάλαιο με τους φόρους μου είχε βγάλει την πίστη σε ένα διαγώνισμα και στο τέλος το έβγαλαν εκτός ύλης :mad:


Εμεις δεν καναμε τιποτα που να εχει να κανει με φορους....
Μπράβο Τάσε!!!!!:clapup::clapup::clapup:

Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Αρχες οικονομιας

Έτσι μπράβο κουμπάρε! :clapup:

Αν εννοείς ότι δίνω πολύ σημασία στη λεπτομέρεια............. καλά κάνεις και το εννοείς, γιατί έτσι είναι! :tongue:
Η λεπτομέρεια όμως είναι που κάνει τη διαφορά, αγαπητέ μου!

Ε μα ρε Σιμπάκι μου, αντί να προσέξεις το έξοχον της ουσίας του μηνύματός μου, αναλώνεσαι στο να με διορθώνεις γραμματικά (κάτι για το οποίο σε ευχαριστώ φυσικά) αλλά φαντάσου να τύχει καμιά στραβή και να φάω φρίκη κι αντί να βοηθήσεις την κατάσταση να μου πετάξεις κανένα "δεν ταιριάζει συντακτικά" και να γίνω πύραυλος!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εμεις δεν καναμε τιποτα που να εχει να κανει με φορους....

Εγώ πήγαινα σε ανώμαλο σχολείο :mad:

Πόσα έχεις ακόμα να δώσεις; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ε μα ρε Σιμπάκι μου, αντί να προσέξεις το έξοχον της ουσίας του μηνύματός μου, αναλώνεσαι στο να με διορθώνεις γραμματικά (κάτι για το οποίο σε ευχαριστώ φυσικά) αλλά φαντάσου να τύχει καμιά στραβή και να φάω φρίκη κι αντί να βοηθήσεις την κατάσταση να μου πετάξεις κανένα "δεν ταιριάζει συντακτικά" και να γίνω πύραυλος!:P

Πύραυλος; ... :shifty:...... χμμμμ!














........ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Και χωρίς ζώνη ασφαλείας για τους επιβάτες....!:whistle:


Άσε .... άμα είναι να πέσουμεεεε....άσε καλύτερα !:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγώ πήγαινα σε ανώμαλο σχολείο :mad:

Πόσα έχεις ακόμα να δώσεις; :)

4, Κειμενα, εκθεση, γεωμετρια και αγγλικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
4, Κειμενα, εκθεση, γεωμετρια και αγγλικα...

Υπομονή! Αν και είναι καλούτσικα αυτά, κείμενα έκθεση και αγγλικά δεν έχεις να διαβάσεις και πολύ! Η γεωμετρία είναι λίγο ζόρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Μπαααα.... έχω κακή εμπειρία από πτώσεις!:(

Α μπράβο, μπες τώρα στον πύραυλο κυρά μου που λέει κι ο ζώρζ πιλαλί, και άσε τις αναμνήσεις από παρελθόντες χρόνους και πυραύλους με υλικά made in China. Εδώ τα πάντα φτιάχνονται με 3Α, προϊόντα της μάνας γης. Κάτι ήξερε ο Θεος όταν ανακάτευε τη μαγική συνταγή και έβγαλε εμένα! Έλα Σιμπυλλιανίξ, βούτα στη χύτρα αγάπη μου, τα μενιρ περιμένουν καρτερικά!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Α μπράβο, μπες τώρα στον πύραυλο κυρά μου που λέει κι ο ζώρζ πιλαλί, και άσε τις αναμνήσεις από παρελθόντες χρόνους και πυραύλους με υλικά made in China. Εδώ τα πάντα φτιάχνονται με 3Α, προϊόντα της μάνας γης. Κάτι ήξερε ο Θεος όταν ανακάτευε τη μαγική συνταγή και έβγαλε εμένα! Έλα Σιμπυλλιανίξ, βούτα στη χύτρα αγάπη μου, τα μενιρ περιμένουν καρτερικά!:whistle:

Κυριολεκτικά έχω κακή εμπειρία από πτώσεις...... :mad:. Αμάν πια... σε όλα βρίσκεις υπονοούμενα! .... :D.
Στη χύτρα δε βουτάω .... θες να γίνω σαν τον Οβελίξ;;;;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Κυριολεκτικά έχω κακή εμπειρία από πτώσεις...... :mad:. Αμάν πια... σε όλα βρίσκεις υπονοούμενα! .... :D.
Στη χύτρα δε βουτάω .... θες να γίνω σαν τον Οβελίξ;;;;:confused:

Γιατί, τι έχει ο Οβελίξ; Μια χαρά οβίδα ήταν με κοτσίδες που κάθε φορά που την έπινε και γινόταν σκνίπα, κένταγε χαλιά από Ρωμαίους του φρουρίου Μπαμπαορούμ!

Στο κάτω κάτω, ο Καίσαρας σου είμαι, θα υποταχθείς, ξανά και ξανά και ξανά στον ένδοξο ρωμαϊκό ζυγό!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Γιατί, τι έχει ο Οβελίξ; Μια χαρά οβίδα ήταν με κοτσίδες που κάθε φορά που την έπινε και γινόταν σκνίπα, κένταγε χαλιά από Ρωμαίους του φρουρίου Μπαμπαορούμ!

Στο κάτω κάτω, ο Καίσαρας σου είμαι, θα υποταχθείς, ξανά και ξανά και ξανά στον ένδοξο ρωμαϊκό ζυγό!:whistle:

Έχεις μια μανία με το να με υποτάξεις! Πάρ' το απόφαση! Δεν θα υποταχθώ ποτέ, ποτέ, ποτέ, ποτέ! :no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Έχεις μια μανία με το να με υποτάξεις! Πάρ' το απόφαση! Δεν θα υποταχθώ ποτέ, ποτέ, ποτέ, ποτέ! :no:

Συνέχισε έτσι... καλά το πας!:whistle:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top