D&D/AD&D

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Δες τι χρειαζεται και το party σου, μπορεί κάποιο χαρακτηριστικο να συνδυαζεται ωραια με καποιον αλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Σίγουρα παίζει ρόλο κι αυτό...

Σε κάποιες περιπτώσεις το μόνο που σε σώζει είναι ένα turn undead...:D

:book:Στο favoured soul το ωραίο είναι οτι μπορει να είναι απ όλα... Έχει καλά saves και proficiency στο όπλο του θεού του άρα μπορεί να μπεί μπροστά στη μάχη (όχι για tank ομως) και ανάλογα μπορείς να διαλέξεις buff spells με cure spells και να είναι πίσω για heal... ή επιθετικά spells... ή δεν ξέρω τί άλλο...:spell:


Μπορείτε να καταλάβετε σε τί βαθμό έχει φτάσει η στέρηση μου......:giveup:

Sorry...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μπορείτε να καταλάβετε σε τί βαθμό έχει φτάσει η στέρηση μου......:giveup:

Σου προτινω το DDO... Βοηθαει πολυ στην στεριση... Μπορει να μην εχει την ατμοσφαιρα κλπ, αλλα μπορεις να ασχολιθεις με builds, εχεις παντα μια μικρη σπιθα dnd να καιει μεσα στο παιχνιδι κλπ!

Αν το σκευτεις και θες να ξεκινισεις, μπαις στον server sarlona και ενημερωσε με απο εδω για να σε καβαντζωσω για τα καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Θα το δοκίμαζα αν δεν ήξερα πόσο κουλή είμαι με τα παιχνίδια στον υπολογιστή... :warn:Δεν μπορείς να φανταστείς...

Ευχαριστώ πάντως για την ιδέα.:D:D

Άλλο πράγμα το pnp!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
'Eνα άλλο μεγάλο ερώτημα...:)

Sorcerers ή Wizards??

Μαλώνω πάντα με έναν φίλο μου πάνω σ' αυτό το θέμα...:confused:

(By the way, μάλλον σε λίγο καιρό ξεκινάω party... άντε θα την γλιτώσετε...)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Sorcerers ή Wizards??

wizard: επιστημονας, ανθρωπος που εμαθε κατι βαζοντας κοπο και προσπαθεια, ως εκ τουτου μπορει να διευρυνει τους οριζοντες του και να βουτηξει μεσα στα πιο αποκρυφα και σκοτεινα μονοπατια της τεχνης της μαγειας

sorcerer: ενας ταχυδακτιλουργος με πολλα magic misile

αν παιζεις munchin παιχνιδι σιγουρα sorcerer, φωρτοσε τον fireballs και καντον καλασνικοφ, αν παιζει role playing περισοτερο wizard πολυ απλα γιατι ειναι πιο πλουσιοι σαν χαρατηρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Επειδη υπαρχει πιθανοτιτα να αρχισ και εγω παρτυ, και δυστιχος για το party μου θα ειμαι εγω ο DM, οτι προτασεις εχετε παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
wizard: επιστημονας, ανθρωπος που εμαθε κατι βαζοντας κοπο και προσπαθεια, ως εκ τουτου μπορει να διευρυνει τους οριζοντες του και να βουτηξει μεσα στα πιο αποκρυφα και σκοτεινα μονοπατια της τεχνης της μαγειας

sorcerer: ενας ταχυδακτιλουργος με πολλα magic misile

αν παιζεις munchin παιχνιδι σιγουρα sorcerer, φωρτοσε τον fireballs και καντον καλασνικοφ, αν παιζει role playing περισοτερο wizard πολυ απλα γιατι ειναι πιο πλουσιοι σαν χαρατηρες

Μ' αρέσει η άποψή σου... πολύ... χεχε...

Είναι μεγάλη μαγκιά να έχεις οτι spell θέλεις... Αλλοι πελαγώνουν όταν έχουν 100 spells μπροστά τους εγώ την βρίσκω...:D

Αλλά αν θέλεις να παίξεις με τα πολλά metamagic feats τότε συμφέρει ο sorcerer(1.000.000 spells per day)... και ας είναι ταχυδακτυλουργός... Ενα παιχνίδι γίνετε πιο ενδιαφέρον και πιο φαντασμαγορικό όταν φεύγουν (still spell ή silent spell ή το αγαπημένο μου explosive spell)...

Αρα στη ζυγαριά μπαίνει από τη μια η ποικιλία σε spell και από την άλλη ο όγκος σε spells per day....

Μεγάλο δίλημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Επειδη υπαρχει πιθανοτιτα να αρχισ και εγω παρτυ, και δυστιχος για το party μου θα ειμαι εγω ο DM, οτι προτασεις εχετε παιδια!

Τέλεια!!

Πες μας τί περιπέτεια περίπου θέλεις, τί χαρακτήρες θα γίνουν και από τί level θα ξεκινήσουν... Για αρχή....:D:D:D

Βάλ' τους να γράψουν background όπωσδήποτε και πες τους να βάλους αρκετές λεπτομέρειες να μη βαρεθούν.... Για την δικιά σου ευκολία, όσα περοσότερα ξέρεις τόσο το καλύτερο, π.χ. Ενας χαρακτήρας σου έχει γράψει οτι δεν μπορεί να αντισταθεί στην μπύρα με τίποτα. Ε όταν τους δώσεις επιλογές για το πού να πάνε στο χάρτη η γλυκιά σερβιτόρα του Inn θα τους ρωτήσει αν θα πάνε από το χωριό που έχει φεστιβάλ μπύρας. Ή κάτι τέτοιο τελωσπάντων...

Η γνώση είναι δύναμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Για την περιπετια δεν εχω σκευτει κατι... Ειμαι ανοιχτος σε ολα... Μαλλον θα πισω μερικα βιβλια, θα χρησιμοποιησω τα encounters τους και θα εμπνευστω απο τις δικες τους ιστοριες.
Θα τους ξεκινισω lvl 1 για να εχω την ευκαιρια να εξοικιωθω σαν dm πρωτου ξεκινισουν τα "δυσκολα" και γιατι οι 2 παικτες δεν εχουν πολυ εμπειρια.
Οσο για τους χαρακτηρες, δεν εχουμε συζητισει ακομα, αλλα υποθετω πως θα θελουν δρυδη, fighter, κλεφτη και μαγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Οσο για τους χαρακτηρες, δεν εχουμε συζητισει ακομα, αλλα υποθετω πως θα θελουν δρυδη, fighter, κλεφτη και μαγο.

Μια χαρά!! Εγω θα προτείνω για τους δυο νεοφερμένους να προτιμήσετε εύκολες σχετικά κλάσεις γιατί θα τους είναι δύσκολο να εξοικειωθούν με το battle grid.

Από εκεί και πέρα όλα είναι δυνατά!!! Δες τί θα σου γράψουν στα background, ρίξ' τους κι εσύ μια ίδεα (τάχα οτι θα κολούσε στον χαρακτήρα τους) που να σε βολεύει για το story και αποφάσησε τις γενικές γραμμές για αρχή....

:clapup::clapup::clapup:Τί καλά καινούριο αίμα!!! Καλή αρχή σαν DM!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glacier

Νεοφερμένος

Ο Glacier αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
καλημερα σε ολους.'Εψαχνα στο Google για rpg party και επεσα πανω στο forum σας.Ενδιαφερεται κανεις να συμμετασχει σε campaign που θα ξεκινησει αμεσα;
Υπαρχουν 2 υπ΄'οψιν περιοχες με διαθεσιμο χωρο, η μια ειναι στο Γκυζη σε ενα studio που εχω στη διαθεση μου και η αλλη στα βριλήσσια οπου εργαζομαι βραδυ. Οι συνθηκες ειναι τελειες και στις 2 περιπτωσεις με μονο περιορισμο την ωρα(23:00-06:00) που πρεπει να βρισκομαι στα βριλήσσια σε ενα ιδανικο για DnD περιβαλλον(παρκο,ησυχια,μεσα σε καφετερια, αφθονες καρεκλες και τραπεζια και ολιγον τι κρυο) :) παιζω απο το 92 και μεχρι σημερα ελαχιστα εχω σταματησει για μεγαλο χρονικο διαστημα. Αν ενδιαφερεται κανεις για περισοτερες λεπτομερειες ειμαι ολος αυτια.ΠΟΟΟΟΟΟΛΥ RP, καλη παρεα και φυσικα DM ο υπογραφον.(μελεταω εντατικα 4e).Ευχης εργον η πραγματωση του group.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
καλημερα σε ολους.'Εψαχνα στο Google για rpg party και επεσα πανω στο forum σας.Ενδιαφερεται κανεις να συμμετασχει σε campaign που θα ξεκινησει αμεσα;
Υπαρχουν 2 υπ΄'οψιν περιοχες με διαθεσιμο χωρο, η μια ειναι στο Γκυζη σε ενα studio που εχω στη διαθεση μου και η αλλη στα βριλήσσια οπου εργαζομαι βραδυ. Οι συνθηκες ειναι τελειες και στις 2 περιπτωσεις με μονο περιορισμο την ωρα(23:00-06:00) που πρεπει να βρισκομαι στα βριλήσσια σε ενα ιδανικο για DnD περιβαλλον(παρκο,ησυχια,μεσα σε καφετερια, αφθονες καρεκλες και τραπεζια και ολιγον τι κρυο) :) παιζω απο το 92 και μεχρι σημερα ελαχιστα εχω σταματησει για μεγαλο χρονικο διαστημα. Αν ενδιαφερεται κανεις για περισοτερες λεπτομερειες ειμαι ολος αυτια.ΠΟΟΟΟΟΟΛΥ RP, καλη παρεα και φυσικα DM ο υπογραφον.(μελεταω εντατικα 4e).Ευχης εργον η πραγματωση του group.

:wall:Εμ όταν λέω εγώ οτι δε με θέλει... Anyway....

Δυστυχώς κατοικώ πολύ μακριά... Α και καλοσήρθες στο στέκι!!!

Και μιας και μελετάς τέταρτη έκδοση... για πες μας εντυπώσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glacier

Νεοφερμένος

Ο Glacier αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλημερα και παλι.Εχουμε 2 ολοκληρωμενους χαρακτηρες στο party (Dragonborn fighter,Drow wizzard),και αυριο κανουμε roll 2 ακομα(rogue και Cleric 'η Paladin). καναμε καποια skirmishes και iconic encounters για να τσεκαρουμε feats, skills etc και γενικα να παρουμε εικονα απο το build της εκδοσης.
Η αληθεια ειναι πως ειναι πολυ νωρις για συμπερασματα ακομα αλλα με μια πρωτη ματια θα μπορουσα να πω οτι τα χερια μου σαν DM ειναι αρκετα λυμενα..Πολυ βαρος φευγει απο τις πλατες μου και μεταφερεται ενα μερος του στους players και ενα ακομα μεγαλυτερο εξαφανιζεται .:clapup:
Τα encounters ειναι αρκετα ισοροπημενα και εχουν αρκετα μειωμενη διαρκεια σε RT,πραγμα που σημαινει γρηγορες αποφασεις και ακομα περισσοτερος χρονος για RP.:D Το μονο που ξενιζει λιγο εως αρκετα εως τωρα ειναι τα skills, εχουν συμπτυχθει αρκετα σε 6-7 βασικα και μου φενεται λιγο περιεργο να κανεις skill check για climping 'η swimming με το ιδιο modifier(Athletics).Σε γενικες γραμμες εχουν μεταφερθει αρκετες primaries ιδεες απο το skirmish των miniatures στα encounters του PNP.Περισσοτερες λεπτομερειες πανω στο θεμα μετα τα πρωτα sessions.
Το lore εκ των πραγματων θα ειναι Forgotten Realms τουλαχιστον για αρχη και αν αποφασισουμε να κρατησουμε το 4Ε θα περασουμε σε Eberron σχετικα γρηγορα.Spots υπαρχουν ακομα διαθεσιμα αν καποιος ενδιαφερεται.Αυτα και και update soon ;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Πάντως εγώ όταν ξεφύλλησα για πρώτη φορά PH 4e μου την "έδωσαν" πολλά πράγματα.

Γενικότερα μ' αρέσει να μην υπάρχει power playing στο παιχνίδι οπότε την στιγμή που είδα τα dragonborn αναρωτήθηκα "Γιατί??"... Συνέχιζα να ξεφυλλίζω και όταν τελείωασα με τα classes αναρωτήθηκα "Γιατί??" και στο καπάκι "Πού πήγαν οι barbarians και οι bards και οι druids?!":hmm:

Οπως καταλαβαίνεις δεν τα πάω καλά με τις μεγάλες αλαγές....:D Με την 3.5 ξεκίνησα, έχω διαβάσει ένα σωρό πράγματα και πάλι το ξέρω οτι έχει ένα σωρό άλλα βιβλία, που να ξεκινάω τώρα να μαθαίνω άλλους κανόνες......

Αλλά τώρα η αλήθεια είναι οτι με τρώει η περιέργεια.... και θέλω να ψιλοασχοληθώ λίγο παραπάνω για να έχω μια πιο σφαιρική άποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glacier

Νεοφερμένος

Ο Glacier αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ολα τα classes θα βγουν και τα races και τα campaigns, αλλα Το πιο ενοχλητικο απο ολα ειναι οτι υποτιθεται πως τα ετοιμαζουν για το players handbook 2 και 3, το monsters manual 2 και 3 κοκ,πραγμα το οποιο σημαινει οτι αφενος μεν δεν ηταν σε μεγαλο βαθμο ετοιμοι να κανουν release new set, και αφαιτερου μια παραμετρος που χαλαει τετοιου ειδους παιχνιδια,η εμπορικοτητα.Επισης μεγαλο λαθος το πολυ συντομο χρονικο διαστημα που μεσολαβησε απο 3-3.5-4Ε.Δεν προλαβε ο κοσμος να αφομιωσει αρκετους απο τους κανονες οι οποιοι εδω που τα λεμε δεν ειναι και λιγοι, χωρια αυτους που ξοδεψαν μια περιουσια να αποκτησουν εστω και κατι παραπανω απο τα core books και ξαφνικα ολα ακυρωνονται και φτου κι απο την αρχη.
Το λαθος της wizards δεν ηταν οτι εbγαλε καινουρια εκδοση, αλλα το γεγονος οτι το εκανε ποοοολυ συντομα και με τα χρηματα στο μυαλο και οχι το σωστο timing.Οι λαθος για τους fans,σωστες ομως απο αποψη marketing κινησεις της εταιριας ξεκινησαν απο το DnD Miniatures, οπου αντικαταστηθηκαν οι μεταλικες φιγουρες με random πλαστικες και κατεληγες να εχεις 1324702 σκελετους, 3423421 goblins και εψαχνες να βρεις τα υπολοιπα monsters για να στεισεις σωστα το encounter set και να μην βαφτιζεις τα goblins σε spiders και τα orcs σε mindflayers και δεν ξερω κι εγω τι αλλο..Κι αφου βγαλαμε και λιγο χολη, να πουμε και οτι δεν εχουν δουλεψει με σωστες για εμας διαδικασιες, αλλα τουλαχιστον δινουν ενα ικανοποιητικο αποτελεσμα.
Αυτα τα λιγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Ολα τα classes θα βγουν και τα races και τα campaigns, αλλα Το πιο ενοχλητικο απο ολα ειναι οτι υποτιθεται πως τα ετοιμαζουν για το players handbook 2 και 3, το monsters manual 2 και 3 κοκ,πραγμα το οποιο σημαινει οτι αφενος μεν δεν ηταν σε μεγαλο βαθμο ετοιμοι να κανουν release new set, και αφαιτερου μια παραμετρος που χαλαει τετοιου ειδους παιχνιδια,η εμπορικοτητα.

Ε μωρέ πόσα βιβλία πια...? Είναι πολλά τα λεφτά πλέον... Μακάρι να είχα για να τα έδινα... PDF και άγιος ο Θεός, αλλιώς δε γίνετε!! Να γίνονται τα μάτια τετράγωνα από τις πολλές ώρες μπροστά στην οθόνη...;)

, οπου αντικαταστηθηκαν οι μεταλικες φιγουρες με random πλαστικες και κατεληγες να εχεις 1324702 σκελετους, 3423421 goblins και εψαχνες να βρεις τα υπολοιπα monsters για να στεισεις σωστα το encounter set και να μην βαφτιζεις τα goblins σε spiders και τα orcs σε mindflayers και δεν ξερω κι εγω τι αλλο...

LOL:loltooth:

Με φιγούρες δεν έχω ασχοληθεί...

Σε κάποια παλιά sessions στο battle grid είχαμε τις φιγούρες από το Heroe Quest(EPIC:bounce:).... 'Η πούλια από το τάβλι(not so epic)...

Εχω όμως παρακολουθήσει και session χωρίς battle grid(μην τα συζητάς)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
:hmm:Ερώτηση: Πώς θα σας φαινόταν να είχατε στο party σας έναν αρρωστοφοβικό dwarf fighter??? Το άκουσα σαν ιδέα τις προάλες και μ' έβαλε σε σκέψεις....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isidwros94

Νεοφερμένος

Ο isidwros94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Συγκινήθηκα xP υπάρχουν άνθρωποι που παίζουν ακόμη rpg στην Ελλάδα; Τα μάθατε σύντομα δεν θα κάνουν εισαγωγές φιγουρων στην Ελλάδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
3.75 edition....

Παίζει κανείς?? Εγώ προσωπικά τώρα τελευταία αρχισα να την διαβάζω και την βρήκα τέλεια. Καμία σχέση με τα πολλαπλά εγγεφαλικά που έπαθα διαβάζοντας την τέταρτη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top