Lost

Σας άρεσε το φινάλε του Lost;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 23)
  • Ήταν ό,τι ακριβώς περίμενα!

    Ψήφοι: 3 13.0%
  • Καλό ήταν, μπορούσε να είναι και καλύτερο.

    Ψήφοι: 15 65.2%
  • Δεν μου άρεσε καθόλου.

    Ψήφοι: 5 21.7%

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Πολύ καλό το επεισόδιο,άψογο.Επειδή πολλοί ρωτάτε,να πω και εγώ την άποψή μου.Βάζω spoiler
Ο Γουόλτ δεν ήταν ο γιος του Μάικλ,ήταν ο μαύρος καπνός.Όσοι έχετε δει το answers ίσως καταλάβετε καλύτερα.Lorien μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες γιατί δε θέλω να φύγουν απ'το νησί!Ο Charlie δεν ήθελε να σωθεί γιατί νομίζω ήταν ο μόνος τρόπος να σωθεί η Κλαιρ και ο Άαρων...:hmm:Πάντως δε θέλω με τίποτα στις άλλες 3 season να δούμε τους Losties που έχουν έρθει στον έξω κόσμο να επιστρέφουν στο νησί,να συνεργάζονται με τους ''άλλους''(the good guys)και να προσπαθούν να επαναφέρουν το νησί στην αρχική του κατάσταση ας πούμε,σκοτώνοντας τους bad guys(πολλή φαντασία έχω,αλλά λέμε τώρα...:P)
Ο Λοκ ήξερε τι θα κάνει ο Τζακ γιατί του είπε ο Γουώλτ!:)Έτσι νομίζω Monaxe...και όντως,ποιος περιμένει 7 μήνες για να αρχίσει ξανά το lost?
Αυτά κι από μένα:D

Θα κάνω πρόβληψη για το μέλλον. Λοιπόν υποψιάζομαι ότι αυτοί στο πλοίο θα είναι τίποτα καθάρματα (για πρώτη φορά ο Μπεν θα λέει αλήθεια) και θα αναγκαστούν οι Losties να συμμαχήσουν με τους Άλλους για να επιβιώσουν (μια που έχουν αποδεκατιστεί κι όλας οι άλλοι χαλαρά θα παίξει συμμαχία). Να δω Kate+Ben=BFFE και τίποτα άλλο!!
Περίπου τα ίδια λέμε,αν και εγώ μπορεί να φαντασιώνομαι λίγο...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Περίπου τα ίδια λέμε,αν και εγώ μπορεί να φαντασιώνομαι λίγο...:whistle:
όντως το ίδιο λέμε:)
θυμήστε μου κάτι: πριν σκοτώσει ο μαύρος καπνός τον Έκο, ο Έκο είπε σε κάποιους "εσείς είστε οι επόμενοι" (και καλά του μίλησε ο καπνός και είπε ποιοι θα πεθάνουν μετα). Θυμάστε ποιοι ήταν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Σχεδόν σίγουρα ο Λοκ ήταν από πάνω του;)Τους άλλους δεν τους θυμάμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Δεν ξέρουμε αν μίλησε για πολλούς ή για έναν... Είπε "You are next" :hmm: Εκεί πάντως ήταν και ο Χέρλεϊ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αμα τα διαβασω 1 φορα, θα τα διαβασω κι αλλες και δε θα τα ξεχασω. Μη με παρασερνετε παλιοπαιδα ! Πισω μου υπαγε σατανα ! Ξουτ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
αν είναι όντως έτσι απογοητευομαι....

ρε παιδια, κανω λαθος ή οι παραγωγοί έχουν αποκλεισει το "ταξίδι στον χρόνο"?????????????;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δε τα πιστέυω όλα όσα έκανε copy-paste o Isiliel (χωρίς παρεξήγηση...;))...
Πολύ τραβηγμένα μου κάνουν.
ΥΓ: και εγώ νομίζω πως το σενάριο: "ταξίδι στο χρόνο" έχει αποκλειστεί από τη παραγωγή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
τόσο καιρό νόμιζεις πως είμαι Ο Isiliel? :(:D

Ή Isiliel είμαι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δεν θυμομουν καν οτι ειχε. Το εχουμε δει πουθενα για να τα συγκρινουμε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Aν είναι όντως έτσι, πρόκειται για συγκλονιστίκη αποκάλυψη.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Εδώ το δείχνει από μέσα:

https://losteastereggs.blogspot.com/2007/05/bens-diary.html

Είναι στην αρχή ενός εκ των δύο τελευταίων επεισοδίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Εδώ το δείχνει από μέσα:

https://losteastereggs.blogspot.com/2007/05/bens-diary.html

Είναι στην αρχή ενός εκ των δύο τελευταίων επεισοδίων.
Eντυπωσιακό, πολυ ωραία τα Link σου Isiliel.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Aυτό που αναφέρθηκε σε σχέση με το βιβλίο δίπλα στο φέρετρο, να είναι και καλά του Μπεν....πού υπάρχει με δικαιολογία σε κάποιο σάιτ?
Γιατί δηλαδή να μην είναι η βίβλος?
Εκτός των άλλων, είδαμε πουθενά το εξώφυλλο του ημερολογίου του?

Όποιος ξέρει κάποιο λινκ, παρακαλώ ας το πει!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Το συζητούν χωρίς να έχουν καταλήξει κάπου στο επίσημο φόρουμ του Lost που λέγεται: The Fuselage.
Δε θυμάμαι ακριβές Link και είναι χαώδες για να πω ότι θα ψάξω.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Aυτό που αναφέρθηκε σε σχέση με το βιβλίο δίπλα στο φέρετρο, να είναι και καλά του Μπεν....πού υπάρχει με δικαιολογία σε κάποιο σάιτ?
Γιατί δηλαδή να μην είναι η βίβλος?
Εκτός των άλλων, είδαμε πουθενά το εξώφυλλο του ημερολογίου του?

Όποιος ξέρει κάποιο λινκ, παρακαλώ ας το πει!:)
Σωστά, άλλα εικασίες είναι.;)
Κουβέντα να γίνεται...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ένα θέμα που δεν έχουμε αναλύσει καθόλου είναι αυτό που είπε η Naomi όταν τη βρήκαν.
Ότι δηλαδή η πτήση 815 βρέθηκε (:blink: ) χωρίς κανέναν επιζώντα (:blink: )
Ποιά είναι η γνώμη σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Μάλλον υπάρχουν παράλληλα σύμπαντα (στο ένα επέζησαν, στο άλλο πέθαναν) :S

Αυτό που με προβληματίζει είναι πως γίνεται από την μία να τους έχουν ΒΡΕΙ πεθαμένους και από την άλλη στο μέλλον να τους δώσουν εισιτήρια για δωρεάν πτήσεις (που σημαίνει ότι δέχονται ότι είναι ζωντάνοι!) :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
...μήπως τα παράλληλα σύμπαντα συνεχίζουν να υπάρχουν και στο μέλλον και ο Jack θέλει να βρεθεί για κάποιο λόγο, σε άλλο χωροχρόνο γι' αυτό και θέλει να γυρίσει πίσω στο νησί?
(εκεί έχω στηρίξει και το ότι είναι ο ίδιος στο φέρετρο!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top