Προτάσεις για καλοκαιρινές διακοπές

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
δε με βοηθατε guys..ο ενας λεει κρητη κι ο αλλος θασο...σας ειπα οτι θελω καπου ΚΟΝΤΑ...η λευκαδα μου χουν πει οτι δεν ειναι καθολου ωραια...

Ύδρα για κοντά και για πιο μακριά Χίο (6,5-7 ώρες ταξίδι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Εμείς Πάρο κλείσαμε!Εκεί να πάτε!Και κοντά σας είναι και όλοι οι τελειόφοιτοι εκεί πάνε!8)

Εναλλακτικά Σκιάθος!Και εκεί έχει νταβαντούρι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brynja

Νεοφερμένος

Η Brynja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Πατρα η Σκιαθο!περσυ πηγα σκιαθο και ηταν καταπληκτικα!με την μετακινηση στο νησι δεν ειχαμε προβλημα γιατι παιρναμε λεωφορειο αλλα επειδη τις περισσοτερες φορες ηταν πιτα, ταξι!γενικα δεν μπορω να πω οτι χαλασαμε πολλα λεφτα...και εχει παρα πολυ κοσμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pit14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pit14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
παιδια εχετε να προτεινετε καποιο καλο ξενοδοχειο ή ενοικιαζομενα δωματεια στο πρωτο ποδι της χαλκιδικης?οι τιμες να ειναι λογικες!!!δεν βρισκουμε τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.

evg_steven

Νεοφερμένος

Η evg_steven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Εμείς θα πάμε Σάμο- Ικαρία, αλλά νομίζω κ εγώ οτι η Πάρος είναι πιο δημοφιλής στις ηλικίες μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
δε με βοηθατε guys..ο ενας λεει κρητη κι ο αλλος θασο...σας ειπα οτι θελω καπου ΚΟΝΤΑ...η λευκαδα μου χουν πει οτι δεν ειναι καθολου ωραια...

Εμείς λευκάδα κλείσαμε. Αρκετά οικονομικά. Στο ξενοδοχείο μας βγήκε 57 ευρώ οι 6 μέρες το κάθε άτομο (με προσφορά), και ολα κομπλέ.
Κρήτη είναι τέλεια, ειδικά τα χανιά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Δυσκολα τα πραγματα για φετος(μας κατεστρεψαν τα χαρατσια/εφορια) αλλα παρολαυτα θα παω σιγουρα αρχες Ιουλιου, Ξυλοκαστρο με τα ξαδερφια μου και μετα με την παρεα δεν εχουμε κανονισει τιποτα ακομα αλλα ειμαστε αναμεσα σε Παρο,Σκιαθο ή να κανουμε αποδρασεις στην Χαλκιδικη και να παμε Eurotrip.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Εμεις θα παμε Πορο:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Επιτελους ενα θεμα περα απο εξετασεις και σχολεια..... Ενα εχω να πω ΣΚΙΑΘΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!! Το καλυτερο μερος για νεους. Και 1-5 Αυγουστου να μας ερθετε στην Καστορια στο River Party στο Νεστοριο, διπλα στον Αλιακμονα. Πεντε μερες με live μουσικη απο τις 4 το απογευμα μεχρι τις 5 το πρωι με πολυ γνωστα και αγαπημενα ονοματα. Μπορειτε να κατασκηνωσετε και το συνιστω ανεπιφυλακτα, πρωτη φορα το εκανα κι γω περσι και ηταν απο τις καλυτερες εμπειριες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ποιες διακοπές; :P
Μακάρι να είχα την οικονομική δυνατότητα. :/

Στην αρχή της 3ης λυκείου λέγαμε με τις φίλες μου διάφορα μέρη.
Στα λόγια θα μείνουμε όπως το κόβω. Εγώ τουλάχιστον.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Επιτελους ενα θεμα περα απο εξετασεις και σχολεια..... Ενα εχω να πω ΣΚΙΑΘΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!! Το καλυτερο μερος για νεους. Και 1-5 Αυγουστου να μας ερθετε στην Καστορια στο River Party στο Νεστοριο, διπλα στον Αλιακμονα. Πεντε μερες με live μουσικη απο τις 4 το απογευμα μεχρι τις 5 το πρωι με πολυ γνωστα και αγαπημενα ονοματα. Μπορειτε να κατασκηνωσετε και το συνιστω ανεπιφυλακτα, πρωτη φορα το εκανα κι γω περσι και ηταν απο τις καλυτερες εμπειριες
Σιγουρααααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Σιγουρααααα!

Βλεπω μαζευουμε κοσμο απο παντου αντε να κανουμε λιγο χαμο φετος απο 5 χρονων ηθελα να κανω κατασκηνωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pit14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pit14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Δυσκολα τα πραγματα για φετος(μας κατεστρεψαν τα χαρατσια/εφορια) αλλα παρολαυτα θα παω σιγουρα αρχες Ιουλιου, Ξυλοκαστρο με τα ξαδερφια μου και μετα με την παρεα δεν εχουμε κανονισει τιποτα ακομα αλλα ειμαστε αναμεσα σε Παρο,Σκιαθο ή να κανουμε αποδρασεις στην Χαλκιδικη και να παμε Eurotrip.

eurotrip?δηλαδη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrmyr7

Νεοφερμένος

Ο myrmyr7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Έχετε κλείσει εισιτήρια παίδες; εμείς λέμε για πάρο και θα το κάνουμε μέχρι τέλος βδομάδας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
eurotrip?δηλαδη?
Ο γυρος την Ευρωπης με τρενο με sleeping bags στην πλατη και οπου σε βγαλει!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,345 μηνύματα.
το χειροτερο νησι που εχω επισκεφθει!δεν το προτεινω σε κανενα!
Παρο να πας,εκει θα παμε και εμεις με τη παρεα μου!

Ενώ η Πάρος super καταπληκτική,από άλλο πλανήτη θα έλεγα...:knife:
Ξερονήσια είναι όλα ρε,διαφορές ψάχνετε;!

Υ.Γ. Αλήθεια,πως σας φαίνεται η ιδέα καθόδου στις Κυκλάδες με ιστιοπλοϊκό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Σκιάθο να πάτε, το νησί είναι σκέτη ποίηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Ύδρα για κοντά και για πιο μακριά Χίο (6,5-7 ώρες ταξίδι)

υδρα το σκεφτομουν κι εγω αλλα ειναι πολυ τσιμπημενη σαν νησι...ολο κατι εφοπλιστες πανε...ελαχιστα ξενοδοχεια βρηκα να χουν κατω απο 50 ευρω το δικλινο

Εμείς Πάρο κλείσαμε!Εκεί να πάτε!Και κοντά σας είναι και όλοι οι τελειόφοιτοι εκεί πάνε!8)


Εναλλακτικά Σκιάθος!Και εκεί έχει νταβαντούρι! :P

οι περισσοτεροι συμμαθητες μου θα πανε παρο...απλως προβληματιζομαι γτ λενε πως εχει καταντησει σαν την μυκονο..σκιαθο το σκεφοτμαστε σοβαρα...υπηρχε θεμα ομως για το πως θα φτασουμε μεχρι το βολο

Επιτελους ενα θεμα περα απο εξετασεις και σχολεια..... Ενα εχω να πω ΣΚΙΑΘΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!! Το καλυτερο μερος για νεους. Και 1-5 Αυγουστου να μας ερθετε στην Καστορια στο River Party στο Νεστοριο, διπλα στον Αλιακμονα. Πεντε μερες με live μουσικη απο τις 4 το απογευμα μεχρι τις 5 το πρωι με πολυ γνωστα και αγαπημενα ονοματα. Μπορειτε να κατασκηνωσετε και το συνιστω ανεπιφυλακτα, πρωτη φορα το εκανα κι γω περσι και ηταν απο τις καλυτερες εμπειριες

φαινεται πραγματικα τρομερα ενδιαφερον...κι η καστορια ειναι ΤΟΠ!πηγα πριν 3 καλοκαιρια κι ηταν μαγεια..χαχαχαχα οντως ολοι εδω μεσα για τις πανελληνιες λενε...εγω η ακυρη σκεφτομαι διακοπες κ μπανια ενω δεν ξερω τι θα βαλω ακομη πρωτη επιλογη :p
Σκιάθο να πάτε, το νησί είναι σκέτη ποίηση!

χαιρομαι που ακουω καλα λογια για τη σκιαθο γιατι κι εμενα μ ελκυει παρα πολυ σαν ιδεα...κοιτουσα ομως τα δρομολογια απο πατρα για βολο (στην πολη μου δεν εχει) κι ειδα οτι εχει μονο στις 15.00 η ωρα....μεχρι να παμε βολο θα χει παει 20.00 το βραδυ...βαλε κ ενα 2ωρο με το πλοιο για σκιαθο εχουμε χασει μια ολοκληρη μερα...θα ηθελα να ξεκινουσαμε πρωι απο δω :worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top