Το δικό σου ταλέντο είναι...

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
χαχαχα εγω το εχω ξεπερασει αυτο το σταδιο!! το εξελιξα για να ειμαι ακριβης :P :D

Μην τα λέτε αυτά και έβαλα πρόγραμμα να χάσω (επιτέλους) τα κιλά των πανελληνίων :P


Με γεμάτο το ψυγείο παγωτά.


Και σοκολάτες.


Και αναψυκτικά.


Και........ :whistle: :/: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris14

Νεοφερμένος

Η lefteris14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εχω ταλεντο στο διαβασμα (αν και πλεον εχω αρκετη διασπαση προσοχης)
επισης στη ζαχαροπλαστικη (στη μαγειρικη ειμαι παντελως αχαιρευτη)
εχω ταλεντο να επικοινωνω (και με διποδα και με τετραποδα)
εχω πολυ καλη μνημη και παρατηρητικοτητα αλλα ειναι και οι δυο πολυ επιλεκτικες ικανοτητες δε δουλευουν σε ολα!!!

αυτα τα ολιγα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Το να μιλάω για ώρες σχετικά με σειρές/ταινίες/βιβλία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blue Rose

Νεοφερμένος

Η Blue Rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
..να σπάω τα νεύρα των φίλων μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
...να τρωω σουβλακια:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Παίζω καλά ράιζ, και τζάνγκλερ γι, διαβάζω βαθιά φιλοσοφικά εξωσχολικά βιβλία, είμαι σούπερ κάφρος και ακούω πολύ μουσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Η μνημη μου, θυμαμαι πραγματα απο τοτε που ημουν και 5 χρονων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.

iwalkinamaze

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwalkinamaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
κανω ισιους κυκλους συνηθως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
να τραγουδάω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
να τραγουδάω:redface:

..κ γω το ίδιο, αλλά συνήθως στο μπάνιο που δεν έχει και πολλά τζάμια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μύριαμ4

Νεοφερμένος

Η Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Έχω ταλέντο στην εκμάθηση ξένων γλωσσών.
Μαθαίνω γρήγορα τις ξένες γλώσσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
..κ γω το ίδιο, αλλά συνήθως στο μπάνιο που δεν έχει και πολλά τζάμια. :P

ναι αλλά στο μπάνιο εμένα θα με ακούν οι γείτονες. οπότε καλύτερα στο δωμάτιό μου με κλειστές τις πόρτες:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
ναι αλλά στο μπάνιο εμένα θα με ακούν οι γείτονες. οπότε καλύτερα στο δωμάτιό μου με κλειστές τις πόρτες:redface::P

Όταν όλοι λείπουν, ή σε κάποιο καραόκε πάρτυ, ειδικά εκεί για να περασείς καλά πας σιγά μην σκεφτείς αν τραγουδάς καλά ή όχι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Όταν όλοι λείπουν, ή σε κάποιο καραόκε πάρτυ, ειδικά εκεί για να περασείς καλά πας σιγά μην σκεφτείς αν τραγουδάς καλά ή όχι. :P

καλά εγώ για να τραγουδήσω καλά πρέπει αν είμαι σε περιβάλλον που νιώθω άνετα. αλλιώς αγχώνομαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Τα χουμε ξανα πει, να καταλαβαινω μερος της προσωπικότητας του άλλου μόνο με το να τον κοιτώ.
Να ξεπερνώ εύκολα πράγματα και να πηγαίνω μπροστά.
Να σκέφτομαι ψέμματα.
Αλλά το πιο χρήσιμο ταλέντο για απόψε είναι να μην ξεγράφω κανέναν άνθρωπο από τη ζωή μου και να θεωρώ τον οποιοδήποτε σημαντικό για αυτό που είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
κανένα. είμαι ένα βάρος στη κοινωνία :(

edit: α όχι το παίρνω πίσω!
παίζω καλή irelia :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
να κοιμάμαι και να τρώω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billie perrakis

Νεοφερμένος

Ο billis p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
ζωγραφιζω πολύ καλα και κανω πολύ καλα γραμματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,053 μηνύματα.
Να διαβάζω "Στοιχειώδη Σωμάτια" και συγχρόνως να γράφω στο e-steki.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top