Το δικό σου ταλέντο είναι...

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τα χουμε ξανα πει, να καταλαβαινω μερος της προσωπικότητας του άλλου μόνο με το να τον κοιτώ.
Να ξεπερνώ εύκολα πράγματα και να πηγαίνω μπροστά.
Να σκέφτομαι ψέμματα.
Αλλά το πιο χρήσιμο ταλέντο για απόψε είναι να μην ξεγράφω κανέναν άνθρωπο από τη ζωή μου και να θεωρώ τον οποιοδήποτε σημαντικό για αυτό που είναι

Τι εννοεις να σκεφτεσαι.. ψεμματα; :?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Ως τωρα το ''ταλεντο'', που λενε οτι εχω (κυριως οι γυρο μου), ειναι η υποκριτικη! :inlove: :D :P Μπορω πολυ ευκολα τον οποιοδηποτε ρολο μου αναθεσουν να τον παιξω πολυ καλα, βασικα νιωθω, λες και ειμαι αλλος ανθρωπος, προσπαθω να μπω στο χαρακτηρα και να γινω εκεινος, ειναι πραγματικα υπεροχο ολο αυτο! :inlove: Επισης, ειναι και αυτο το υπεροχο συναισθημα, που νιωθω οταν βλεπω, συμμαθητες, καθηγητες, φιλους, οικογενεια, κ.α να γελανε ή να στεναχωριουνται με τον χαρακτηρα τον οποιο παιζω, ο τροπος που τους επιρεαζει, ειναι απο τα πιο φανταστικα κατορθωματα κατα τη μικρη διαρκεια της ζωης μου ως τωρα. Ειναι, απλα ΜΑΓΙΚΟ! :D :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έρι

Νεοφερμένος

Η Έρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
γενικά ασχολούμαι πολύ με το σχέδιο και οι περισσότεροι γνωστοί μου λένε ότι έχω ταλέντο σ αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Το τελευταιο μου ταλεντο ειναι οτι πιανω να γινεται καρβουνο :lol:
Κατα τα αλλα εχω ενα ταλεντο στην φωτογραφια και το σχεδιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Μπορω να πω οτι ειμαι αρκετα καλος σε οτι παιχνιδι και να μου αρεσει-παιξω στον υπολογιστη κυριως. Επισης δεν ξερω αν ειναι ταλεντο η αρρωστια(πλακα κανω) αλλα δεν κουραζομαι με τιποτα οσο και να κατσω στον υπολογιστη που λενε αλλοι τυπου"ρε δεν μπορω να κατσω πανω απο 2 ωρες". Θυμαμαι πριν 2-3 χρονια που επαιζα παρα πολυ γτ τωρα ενταξει το εκοψα πηγαινα στην θεια μου που ηταν και ο ξαδερφος μου και λεγαμε δεν παμε στο νετ με κατι φιλους να γελασουμε. Το λεμε στην θεια μου λοιπον οτι θα παμε για 5 ωρες και τρελενεται. Αρχιζει να λεει τοσες ωρες τι θα κανετε,τα ματια σας,ειστε εθισμενοι στο κωλοπραγμα το ενα το ενα αλλο. Εγω να κοντεω να πεθανω απο το γελιο και να θελω πραγματικα να της πω ρε θεια εγω θελω 5 ωρες μονο για να συνηθίσω το ποντικι , που καθομαι 12+ στο σπιτι στο πολυ χαλαρο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
Μπορω να πω οτι ειμαι αρκετα καλος σε οτι παιχνιδι και να μου αρεσει-παιξω στον υπολογιστη κυριως. Επισης δεν ξερω αν ειναι ταλεντο η αρρωστια(πλακα κανω) αλλα δεν κουραζομαι με τιποτα οσο και να κατσω στον υπολογιστη που λενε αλλοι τυπου"ρε δεν μπορω να κατσω πανω απο 2 ωρες". Θυμαμαι πριν 2-3 χρονια που επαιζα παρα πολυ γτ τωρα ενταξει το εκοψα πηγαινα στην θεια μου που ηταν και ο ξαδερφος μου και λεγαμε δεν παμε στο νετ με κατι φιλους να γελασουμε. Το λεμε στην θεια μου λοιπον οτι θα παμε για 5 ωρες και τρελενεται. Αρχιζει να λεει τοσες ωρες τι θα κανετε,τα ματια σας,ειστε εθισμενοι στο κωλοπραγμα το ενα το ενα αλλο. Εγω να κοντεω να πεθανω απο το γελιο και να θελω πραγματικα να της πω ρε θεια εγω θελω 5 ωρες μονο για να συνηθίσω το ποντικι , που καθομαι 12+ στο σπιτι στο πολυ χαλαρο μου.
Ίσως δεν το φαντάζεσαι, αλλά υπάρχει ζωή και έξω από τον υπολογιστή.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μπορω να πω οτι ειμαι αρκετα καλος σε οτι παιχνιδι και να μου αρεσει-παιξω στον υπολογιστη κυριως. Επισης δεν ξερω αν ειναι ταλεντο η αρρωστια(πλακα κανω) αλλα δεν κουραζομαι με τιποτα οσο και να κατσω στον υπολογιστη που λενε αλλοι τυπου"ρε δεν μπορω να κατσω πανω απο 2 ωρες". Θυμαμαι πριν 2-3 χρονια που επαιζα παρα πολυ γτ τωρα ενταξει το εκοψα πηγαινα στην θεια μου που ηταν και ο ξαδερφος μου και λεγαμε δεν παμε στο νετ με κατι φιλους να γελασουμε. Το λεμε στην θεια μου λοιπον οτι θα παμε για 5 ωρες και τρελενεται. Αρχιζει να λεει τοσες ωρες τι θα κανετε,τα ματια σας,ειστε εθισμενοι στο κωλοπραγμα το ενα το ενα αλλο. Εγω να κοντεω να πεθανω απο το γελιο και να θελω πραγματικα να της πω ρε θεια εγω θελω 5 ωρες μονο για να συνηθίσω το ποντικι , που καθομαι 12+ στο σπιτι στο πολυ χαλαρο μου.

Με την όραση πως τα πας;:hmm:
Με τα κιλά σου;:hmm:
Με τους φίλους σου;:hmm: ( δεν εννοώ εκείνους που έχεις στο facebook ούτε εκείνους με τους οποίους παίζεις τα παιχνίδια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Δεν έχω κανένα ταλέντο μακάρι να είχα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Παιδια ολα αυτα στο γυμνασιο το ξαναλεω τωρα εχουμε γινει ανθρωποι. Αν θυμασαι Dια τα ποστ μου για τις κοπελες και τα περι αυτοπεποιθεσης θα καταλαβεις :) Aντε πεσατε να με φατε κατεθειαν :P

Αυτο για τα κιλα δεν ισχυει γτ ειναι ετσι το σκαρι μου οτι και να φαω δεν παιρνω κιλα.(1.73 55 κιλα)
Δεν φοραει κανεις στην οικογενοια μου γυαλιά οποτε ειναι σχετικα δυσκολο να αποκτησω εγω προβλημα.
Εχω πολλους φιλους μην ανησυχεις δεν εχω κανενα απολυτως θεμα αυτην την στιγμη στην ζωη μου.

Απλα πιστευω πως ολοι μας σαν παιδια καναμε καποια λαθη στην ζωη μας. ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ δεν παιζω πια με τις ωρες διοτι κουραστηκα αυτη την ζωη του pc.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Θλιβερο να ακους απο νεα ατομα να καυχιουνται για τις ωρες που περνουν σε μια οθονη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Με την όραση πως τα πας;:hmm:
Με τα κιλά σου;:hmm:
Με τους φίλους σου;:hmm: ( δεν εννοώ εκείνους που έχεις στο facebook ούτε εκείνους με τους οποίους παίζεις τα παιχνίδια)

Ίσως δεν το φαντάζεσαι, αλλά υπάρχει ζωή και έξω από τον υπολογιστή.


Θλιβερο να ακους απο νεα ατομα να καυχιουνται για τις ωρες που περνουν σε μια οθονη.


Σε αυτό δε φταίνε τα παιδιά αλλα η κοινωνία. Πράγματα που μπορούσαμε να κάνουμε εμείς ως παιδιά (μια βόλτα με το ποδήλατο, skate board, ταξίδια, παρτυ φίλων ) πλέον τα παιδιά δε μπορούνε λόγω φοβων γονεών αλλά και κρίσης (και οι δύο γονείς δουλεύουν και δε μπορούν να διαθέσουν χρονο στα παιδιά για εξωσχολικές δουλειες).

Το gaming κάνει καλό στα παιδιά όπως και το διαδίκτυο το θέμα είναι να έχουν δυνατότητες τα παιδιά να κάνουν και αλλα πράγματα. Όλα τα παιδιά θα προτιμούσν να παιξουν kart αντί για need for speed, ή paintball αντί για halo, ή ορειβασία αντί για minecraft η κοινωνία δε τα αφήνει. Μην κατηγορείται τα παδιιά 1000 φορές καλύτερο να παιζόυν παιχνιδια παρά να ασχολουνται ολη την ώρα με τα διαβάσματα του σχολείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Σε αρκετες χωρες το league of legends εχει αναγνωριστει σαν sport(αθλημα) δηλαδη e-sport. Πολλοι ανθρωποι εχουν την ψευδαίσθηση οτι ειναι απλως χασιμο χρονου νομίζοντας πως ειναι για χαζους... Πιο πολυ μυαλο πιστευω θες για να παιξεις ενα παινχιδι στρατηγικής παρα ποδοσφαιρο για παραδειγμα. Αλλα μερικοι ειναι τοσο πισω ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Αυτο για τα κιλα δεν ισχυει γτ ειναι ετσι το σκαρι μου οτι και να φαω δεν παιρνω κιλα.(1.73 55 κιλα)
Δεν φοραει κανεις στην οικογενοια μου γυαλιά οποτε ειναι σχετικα δυσκολο να αποκτησω εγω προβλημα.
Εχω πολλους φιλους μην ανησυχεις δεν εχω κανενα απολυτως θεμα αυτην την στιγμη στην ζωη μου.
:Pνα τους ακούς τους στεκίτες, θέλουν το καλό σου!

μια μίξη κλισέ ειρωνικών σχολίων, με διάθεση λύπησης προς τον αξιολύπητο αζωο εαυτό σου, εκφωνημένα απο την υπεροπτική θέση της συμβατής ζωής τους.

ρε γράψτους και παίξε όσο θέλεις
εννοείτε οτι το να είσαι πολύ καλός στο lol είναι μια μορφή ταλέντου
ποια η διαφορά απο το να είναι κάποιος πολύ καλός στο σκάκι πχ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
:Pνα τους ακούς τους στεκίτες, θέλουν το καλό σου!

μια μίξη κλισέ ειρωνικών σχολίων, με διάθεση λύπησης προς τον αξιολύπητο αζωο εαυτό σου, εκφωνημένα απο την υπεροπτική θέση της συμβατής ζωής τους.

ρε γράψτους και παίξε όσο θέλεις
εννοείτε οτι το να είσαι πολύ καλός στο lol είναι μια μορφή ταλέντου
ποια η διαφορά απο το να είναι κάποιος πολύ καλός στο σκάκι πχ..

Haters gonna hate.. Ο καθενας κανει τις επιλογες του. Να δω τα παιδια τους τι θα κανουν σε λιγα χρονακια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

libre

Δραστήριο μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 694 μηνύματα.
:Pνα τους ακούς τους στεκίτες, θέλουν το καλό σου!

μια μίξη κλισέ ειρωνικών σχολίων, με διάθεση λύπησης προς τον αξιολύπητο αζωο εαυτό σου, εκφωνημένα απο την υπεροπτική θέση της συμβατής ζωής τους.

Haters gonna hate.. Ο καθενας κανει τις επιλογες του. Να δω τα παιδια τους τι θα κανουν σε λιγα χρονακια :)

Ρε δε μας παρατατε, υποκριτες και οι δυο:
https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=4231257&postcount=21
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Οτι να 'ναι. Αλλο το να παιζεις περιστασιακα video games, και αλλο να αποβλακωνεσαι με τις ωρες. Μετα απορρειτε που δεν τα πατε καλα με τις γυναικες. Πως να τα πατε αφου εχετε χασει καθε ιχνος επαφης με τον εξω κοσμο και δεν γνωριζετε πως να κοινωνικοποιηθειτε; Οταν δεν μπορειτε μεσα απο τις εκφρασεις του σωματος και του προσωπου να καταλαβετε τι σας λεει ο ανθρωπος που εχετε απεναντι σας, αφου εχετε μαθει στα LOL και στα emojis.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Αφορμώμενη από το παραπάνω ποστ στης Nelliel, να πω ότι και εγώ γενικά την βλέπω πάρα πολύ αυτή την αποβλάκωση, και σε ηλικίες 15-25 στα αγόρια είναι ακόμα πιο έντονη. Με καμία διάθεση γενίκευσης, απλά από παρατηρήσεις που έχω κάνει προσωπικά.Η άλλη δίπλα σας μπορεί να σας τα ρίχνει από διακριτικά μέχρι τέρμα ξεδιάντροπα και εσείς το χαβά σας, αλλά αν ξεφύγουμε από το real life και οι ίδιες συζητήσεις επαναληφθούν στο viber ή στο messenger, ή αν σας στείλει εικόνες στο snapchat, ξαφνικά παίρνουν μπρος όλοι!
Ξεκινήσαμε να χρησιμοποιούμε την τεχνολογία (και) για να διευκολυνθούμε περισσότερο στο κομμάτι άλλο φύλο (και δέχομαι ότι βοηθάει, και εγώ μαζεμένος άνθρωπος είμαι, καμιά φορά ευκολότερα ξεκινάω συζήτηση στο τσατ σε σχέση με από κοντά), αλλά τελικά κατέληξε η τεχνολογία να υποκαταστήσει τον έξω κόσμο!

Ξυπνάτε ωρέ, ανθρώπινη επαφή είναι να έρχονται κοντά 2 άνθρωποι, όχι 2 οθόνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Πλέον ακόμη και οι "έξω καρδιά" λιώνουν στο fb οπότε δε βλέπω προς τι η έκπληξη. :P
Ό,τι και να λέμε ο τρόπος ζωής των μεν έχει έρθει πιο κοντά στους δε κι όχι το αντίστροφο άρα γίνεται λίγο ειρωνικό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

libre

Δραστήριο μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 694 μηνύματα.
Πλέον ακόμη και οι "έξω καρδιά" λιώνουν στο fb οπότε δε βλέπω προς τι η έκπληξη. :P
Ό,τι και να λέμε ο τρόπος ζωής των μεν έχει έρθει πιο κοντά στους δε κι όχι το αντίστροφο άρα γίνεται λίγο ειρωνικό..
Δεν ειναι ειρωνικο, φιλε, ειναι τραγικο. Ο καθενας μπορει να κανει οτι θελει βεβαια, δημοκρατια εχουμε. Και πραγματι το e-σπορ υπαρχει και σε καποια κρατη πχ Νοτια Κορεα εχει λαβει εθνικες διαστασεις, αλλά εκει εχει παικτες που εν γνωσει τους πανε για πρωταθλητισμο, που θα τον εξαργυρωσουν σε δοξα, χρημα, ανετη ζωη (ειτε μας αρεσει ειτε οχι σαν στοχος).

Το να το παιζει e-αθλητης απο επιλογη αυτος που μας ελεγε οτι ειναι μεγας τεμπελης, με θαυμαστη αυτον που του τα ειχε χωσει αγρια για αυτον τον λογο και να μας λεει ο πρωτος haters κι ο δευτερος υπεροπτες με συμβατη ζωη, ε ειναι αστειο.

Κι ερχεσαι κι εσυ και μας λες «οκ, νορμαλ, το λιωσιμο φερνει τους ανθρωπους κοντα». Ποιο το φβ οπου ολα ειναι επιπλαστα;

Οχι ρε φιλε, δεν ειμαστε ουτε haters ουτε κονφορμιστες. Τι να ζηλεψουμε απο αυτην την καταντια; Οσοι ειπαμε αντιθετη γνωμη ή βαθμολογησαμε αρνητικά, απλα δεν δεχομαστε τη νωθροτητα σαν νορμα, γιατι θα εχει αντικτυπο και σε μας, αλλα κυριως σε οσους μεγαλωνουν παιδια.

@Fockos Μην τα ριχνεις ολα στην κοινωνια. Πολλα απο τα «αθωα παιδια» θα πανε ζαλισμενα σαν κοτοπουλα απο το game για να ριξουν ψηφο στην καλπη, και να ρυθμισουν και το μελλον σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Δεν είπα πως το fb φέρνει τους ανθρώπους κοντά. Απλά αυτή είναι η νέα πραγματικότητα. Δεν είναι πλέον στον άνθρωπο τι να κανουμε.

Το e-sports δεν είναι μόνο ο πρωταθλητισμός είναι η όλη κουλτούρα. Στη Ν.Κορέα που λες δεν παίζουν σοβαρά μόνο οι pro, σου προσδίδουν κοινωνικό status κάτι τέτοιο. Ή κάτι που έχω ακούσει: "Apparently being challenger in Korea is a pick up line." :P

Η κατάθλιψη ( γιατί για σημάδια κατάθλιψης μιλούσαμε σε εκείνο το θέμα δε ξέρω γιατί δε βγήκε να το πει κανείς ) δεν συνδέεται άμεσσ με το πολύ pc. Είναι οι λίγοι φίλοι, η ρουτίνα, το να μην τα πας καλά με τον εαυτό σου διάφορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top