Χρόνια Πολλά σε όλους!

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ κλεφτρούλα και πετράν. να στε καλά :)
τα σπάμε σε ένα χρόνο`~!1111
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Χρόνια πολλά ]ifrit[ !:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Μην γελάσετε αλλά δεν έχω καταλάβει στην μαγκι γιατι λέμε χρόνια πολλά;:stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :redface: :redface: :redface: :redface:

Όχι ότι μου κάνει κόπο να της ευχηθώ ένα μεγάλο

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

:redface: :redface: :redface: :redface: αλλά θα θελα να ξέρω και γιατί................ :redface: :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Την λένε Ελένη`~!1111 :P
that's why. :D

//Θενξ λοστ ιν σπέις~~!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
]ifrit[ να τα χιλιασεις:birthday: :birthday: :birthday:
Αντε βρε κι εγω να χαιρομαι τη μαμα μου, τον ξαδερφουλη μου και τις δυο κολλητες μου:alljumpy: (δεν το συζητω παντα τετοια εποχη ξεπαραδιαζομαι:D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
Την λένε Ελένη`~!1111 :P
that's why. :D

//Θενξ λοστ ιν σπέις~~!!!!!

Ουπς:redface: :redface:
Εγώ νόμιζα πως την λενε όντως μαγκι(κάπως θα μεταφράζεται και στα ελληνικά δεν μπορεί:P ) πως την μισέλ που την λένε Μιχαλία, ένα τέτοιο:rolleyes: :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
1000 θα φτάσω; δε με λυπάσαι; :'(
Ευχαριστώ πάρα πολύ :)
Να τους χαίρεσαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kassie:
]ifrit[ να τα χιλιασεις:birthday: :birthday: :birthday:
Αντε βρε κι εγω να χαιρομαι τη μαμα μου, τον ξαδερφουλη μου και τις δυο κολλητες μου:alljumpy: (δεν το συζητω παντα τετοια εποχη ξεπαραδιαζομαι:D )

Δεν σε βλέπω να την πολυχαίρεσαι αυτήν την γιορτή εδώ που τα λεμε:P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Δεν σε βλέπω να την πολυχαίρεσαι αυτήν την γιορτή εδώ που τα λεμε:P :D
Χι Χι Χι μην ανησυχεις βρε, ειμαι εκτος Ελλαδος:D :clapping: :lol: :lol: (τους στελνω τις ευχες μου τηλεφωνικως:D :hehe: :lol: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χρονια Πολλα σε ολες της Ελενες και ολους τους Κωνσταντινους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Ελενοκωσταντίνοι και Χρόνια Πολλά ]ifrit[
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Χαρούμενα και ευτυχισμένα γεννεθλιάκια ifritάκο :flowers:
Να ζήσεις να σε χαιρόμαστε και να είσαι πάντα καλά :)


Χρόνια πολλά για τις γιορτες σας ΤρελοΛενιώ και Maggie :clapup:
Να σας χαιρόμαστε και σας :clapup:
Γιορταζει και ο μικρός kostakisss ε? (αν μπει και το δει... γιατι μπαινει και μια το χρόνο :P) χρόνια πολλά :)


Χρόνια πολλά και σε όλες τις Ελένες και τους Κωστάκηδες που δεν γνωρίζουμε αλλά είναι εδώ μεσα στον ελεύθερο χρόνο τους (σίγουρα είναι κάμποσοι!) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε αυτούς που γιορτάζουν ή έχουν γενέθλια:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ΦΡΟΥΦΡΟΥμ χρόνια σου πολλά, να μεγαλώσεις να γίνεις άντρας γερός και δυνατός:P:D φύγε από τον παλτούλη τώρα και έλα στα δικά μου γόνατα :bigarmhug

μάτζι, χρόνια σου πολλά, να σε χαιρόμαστε, να σε αγαπάμε, να σου έχουμε πάντα το 24 διαθέσιμο:P :D

λενίτσαμ :bigarmhug γιου νόου ιτς τρου...εβριθινγκ (φτύστε δυο τρεις φορές, σκόρδα, κλπ, κακή λεξούλα) άι dooo, άι dooo ιτ φορ γιου. Χρόνια πολλά:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ευχαριστώ Isiliel, Κουε, Bill και ντου :D :) :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε κάθε Ελένη και Κώστα του στεκιού :D
Πολύχρονος ]ifrit[ :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Θενξ faith :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Και απο εμένα στο λενιό μας και στους κωστήδες και φυσικά στον Φριτάκο!
Χρόνια Πολλά Φριτ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Θενξ :D :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arfi-gorgona o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Χρονια πολλά ifrit και γενικώς σε όσους γιορτάζουν :P

PS:ifrit πέστα προκαταβολικά όπως εγώ γιατί έτσι θα πρέπει να απαντάς συνεχεια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top