Σας την ''έπεσε'' ποτέ άτομο του ιδίου φύλου;

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Μου έχει τύχει να μου τη ''πέσει'' άτομο του ιδίου φύλου μια φορά στη ζωή μου και δεν είμαι καθόλου χαρούμενος για αυτό. Δεν έχω τίποτε απολύτως με αυτά τα άτομα, αλλά δεν είμαι και ευτυχής για αυτό που μου συνέβει. :(

Πρίν από κάτι μήνες με είχε φέρει ο δρόμος κοντά στη Βουλή, στην Αθήνα. Μιας και είχα τελειώσει τις δουλειές μου και ήμουν κοντά, είπα πρίν πάω να πάρω το τρόλλευ για να πάω στο σπίτι μου, να πάω μια βόλτα στον Εθνικό πάρκο. Μπήκα μέσα λοιπόν και περπάτησα προς τη λίμνη με τις πάπιες. Σε μια φάση έκατσα να κάνω ένα τσιγάρο σε ένα παγκάκι. Δεν είχε πολύ κόσμο. Μετά από λίγο, με πλησιάζει ένας ηλικιωμένος γύρω στα 60-65 και κάθεται δίπλα μου στο παγκάκι. Από την αρχή κάτι μου ''βρώμησε'', διότι όλα τα άλλα παγκάκια ήταν άδεια δίπλα... Μου πιάνει τη συζήτηση περί ανέμων και υδάτων. Εγώ απαντούσα μονολεκτικά, περίμενα να τελειώσει το τσιγάρο και να φύγω. Με ρώταγε πόσο χρονών είμαι, με τί ασχολούμαι και άλλα τέτοια, ενώ πέταγε και υπονοούμενα. Πρίν σηκωθώ να φύγω, βάζει το χέρι του στον ώμο μου :mad: :mad: χωρίς να του έχω δώσει κάποιο δικαίωμα και με ρώτησε κάτι άσχετο, - δε θυμάμαι. Πετάω το τσιγάρο κάτω και φεύγω χωρίς να απαντήσω. Ο θυμός μου δε περιγράφεται, στο τσάκ ήμουν να πλακωθώ μαζί του, αλλά ευτυχώς ενήργησα ψύχραιμα. Αναγνωρίζω ότι το λάθος μου ήταν ότι δεν σηκώθηκα να φύγω πιο πρίν, αλλά δεν ήμουν σίγουρος για το ποιόν του και στο κάτω κάτω γιατί να σηκωθώ να φύγω από τη θέση μου? Ποιός ήταν αυτός που θα μου χάλαγε την ηρεμία μου και θα με έτρεπε σε ''φυγή''? Τέλοσπάντων το γεγονός τελείωσε εκεί και ευτυχώς είχε αυτό το φινάλε και όχι κάτι πιο ''δραματικό''. :P (Π.Χ να πλακωθούμε στο ξύλο) Για μέρες ήμουν τσαντισμένος με αυτό που μου συνέβη και ''έβραζα'', αλλά τελικά έδωσα τόπο στην οργή.

Εσείς, έχετε κάποια παρόμοια εμπειρία? Αν ναι πώς το αντιμετωπίσατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
στο london, σ'ενα γκέυ μπαρ στο soho. είναι νταξ οι lesbians εκεί, με το όι, σε αφήνουν ήσυχη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
στο london, σ'ενα γκέυ μπαρ στο soho. είναι νταξ οι lesbians εκεί, με το όι, σε αφήνουν ήσυχη:D

δε σειμ ... με την μόνη διαφορά ότι ήταν στην Βαρκελώνη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Εμένα δεν μου έχει τύχει, αν και στις παρέες μου είναι και παιδιά που είναι gay, αλλά είναι φίλοι πάνω από όλα, οπότε δεν πρόκειται ποτέ να μου τα ρίξουν. Έτυχε όμως σε ένα φιλαράκι μου.

Συγκεκριμένα, στο Λύκειο, εκεί που ο φίλος μου καθόταν στο θρανίο του κ αντέγραφε κάτι ασκήσεις, έρχεται ένα παληκάρι από την τάξη του, του πιάνει την κουβέντα για κάτι άσχετο και του λέει στο ξεκάρφωτο: "Ξέρεις Γιάννη (<-τυχαίο όνομα) σ'αγαπω(!!!). Σε θέλω από τότε που σε γνώρισα. Είσαι πολύ εντάξει άτομο και πολύ όμορφος. Γουστάρεις κατάσταση;" (και κάτι άλλα κουλά). ο φίλος μου έμεινε κάγκελο! Δεν του είπε τίποτα, καθώς το σοκ ήταν όσο να'ναι μεγάλο, παρά μόνο ένα ψιθυριστό "Όχι!".

Χαίρομαι πάντως που μετά το περιστατικό ο φίλος μου το είπε μόνο σε εμάς, την παρέα του και δεν έγινε ολόκληρο θέμα ώστε να μην φέρει το παιδί σε δύσκολη θέση. Και εκείνος σεβάστηκε το "όχι" του φίλου μου και δεν τον ξαναενόχλησε με αυτόν τον τρόπο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Εμένα κατά κάποιο τρόπο μου έχει τύχει, πριν 3 χρόνια καθόμουν σε μια πλατεία με την αδερφή μου και μετά έρχεται μια γυναίκα με μούσια(:P) και τότε άρχισε να λέει να λέει να λέει και από τις πολλές λαλακίες που έλεγε ξέχασα τι έλεγε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Αρκετές φορές..
Στο λεωφορείο, στο 7 Jokers στο Σύνταγμα αλλά η χαρακτηριστικότερη φορά ήταν στην 5ήμερη στην Κέρκυρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Δυο φορες, και τις δυο σε club της Αθηνας (διαφορετικο καθε φορα)
και μαλιστα την πρωτη φορα συνοδευομουν απο εναν φιλο αλλα και εκεινη συνοδευοταν απο την "φιλη" της. Αυτη ηταν και επιμονη, αλλα ενταξει.. πηρε χαμπαρι οτι δεν παιζει να ενδωσω (:P) και το σταματησε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:
Αρκετές φορές..
Στο λεωφορείο, στο 7 Jokers στο Σύνταγμα αλλά η χαρακτηριστικότερη φορά ήταν στην 5ήμερη στην Κέρκυρα..

σουξεδάκι ο εμιού:P:P:P



...το μαλλί το έχεις ακόμα? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
χμ...θα λεγα πως ναι...
αλλά αυτο που έπαθα από έναν παππού την προηγούμενη εβδομάδα..δεν συγκρίνεται!:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εμενα μου την εχουν "πεσει" τρεις φορες στον σινεμα, αλλα μολις γυρισα και ειδαν το μουσακι την εκαναν γαργαρα:P Και στο λεωφοριο την εχουν παθει:P
Εχει φαση τελικα να εχεις μακρι μαλλι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Εμενα μου την εχουν "πεσει" τρεις φορες στον σινεμα, αλλα μολις γυρισα και ειδαν το μουσακι την εκαναν γαργαρα:P

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΧΑΧΑΧΧΧΧΑΧΧΑΧΧΧΧΧΧΧΧΑΧΑΑΧΑΑΧ, δεν ήταν γκέυ ρε αυτοί:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ψιλοoff-topic: Εμένα με τον Πάνο ξέρετε πόσες φορές μας έχουν προσφωνήσει "κορίτσια";; Πολλεεες!! Ειδικά γέροι που δεν βλέπουν καλά! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΧΑΧΑΧΧΧΧΑΧΧΑΧΧΧΧΧΧΧΧΑΧΑΑΧΑΑΧ, δεν ήταν γκέυ ρε αυτοί:D:D:D

Γιατι ο αλλος στο λεωφοριο ητανε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Γιατι ο αλλος στο λεωφοριο ητανε;

σκοπός είναι να είναι γκέυ:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ναι...Εδω στην Ιταλια πολυ περισσοτερο αλλα και μεσα στο πλοιο οταν ταξιδευω...
Να σας πω την αληθεια, ουτε με "ενοχλησε" ουτε "τα πηρα", αλλα ουτε και το πηρα πανω μου.
Δηλαδη, ξερω πολλα παιδια που αν τους την πεσει καποιος gay κανουν λες και τους καρφωσαν συριγγα με τον ιο εμπολα...:confused:
Ενταξει δικαιωμα τους φυσικα, αλλα προσωπικα το να ερθει ενας gay και να μου την πεσει δεν μου κανει αισθηση.Με τροπο θα του εξηγησω οτι δεν ενδιαφερομαι.:)
Οπως καθε ανθρωπος εχει το δικαιωμα και την "ανγκη" να κανει..."την κινηση", ετσι και αυτοι.
Τωρα ο τροπος που με προσεγγισαν δεν ηταν τιποτα σπουδαιο ή ξεχωριστο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nicole!

Νεοφερμένος

Η nicole! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Πρίν 1 χρόνο περίπου ήμουν στο σουπερ μαρκετ και έπαιρνα ντομάτες!. Περνάει λοιπόν μια γυναίκα απο πίσω μου,πρέπει να ήταν περίπου στα 35, μου πιάνει εχμ, το οπίσθιο και με κοιτάει με βλέμμα όλο νόημα.Εγώ την κοιτάω σοκαρισμένη και φεύγω τρέχοντας! Απο τότε δεν μου έχει ξανατύχει κάτι παρόμοιο και ευτυχώς δηλαδή:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
και λεσβία και παιδέρα. α ρε νικόλ, τρελό σοκ θα έπαθες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,793 μηνύματα.
Εμένα δεν μου την έχει πέσει ποτέ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole!

Νεοφερμένος

Η nicole! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
και λεσβία και παιδέρα. α ρε νικόλ, τρελό σοκ θα έπαθες:D

άστα να πάνε dooo μετά φοβόμουνα να ξαναπάω σουπερμάρκετ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top