Πρώτη ερωτική προσέγγιση

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Έχει χαθεί ο σεβασμός προς τις γυναίκες, εγώ αυτό ξέρω.

Χιμ να ανοίγαμε ένα νήμα για τον σεβασμό του κυνηγού στο θήραμα; Αλλά και για τις μαγικές περιπτώσεις που αυτό αμφίδρομα δουλεύει; Όταν σέβεται και το θήραμα τον κυνηγό δλδ; Γιατί όχι, ούτε οι μερακλήδες κυνηγοί αλλά ούτε και τα μανιτζέβελα θηράματα, έχουν εκλείψει. Αυτό αρνούμαι να το δεχτώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
Ντέβιλ όσα σκέφτονται οι γυναίκες σκέφτονται και οι άντρες. Εσύ ειδικά που όλο λες ιστορίες για το πώς σού φέρθηκε η μία και η άλλη, σε σένα και στους φίλους σου, θα έπρεπε να το ξέρεις. Καχυποψία υπάρχει παντού και λογικό είναι να υπάρχει. Όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά. Λίγοι είναι αυτοί που πλησιάζουν μια κοπέλα μόνο για σεξ; Λίγοι είναι αυτοί που πουλάνε παραμύθια για να πετύχουν τον όποιο σκοπό τους; Το αν εσένα σού κακοφαίνεται να σε ελέγχει πρώτα μια γυναίκα πριν σού δώσει το τηλέφωνό της ή πριν δεχτεί να βγείτε εμένα μού φαίνεται τελείως νορμάλ και σημάδι λογικής.

Έχει χαθεί ο σεβασμός προς τις γυναίκες, εγώ αυτό ξέρω. Μιλάτε σε μία και αν είναι επιφυλακτική την κακολογείτε. Παλιότερα είχαν ζήτηση οι ηθικές και οι μυαλωμένες, τώρα οι εύκολες και οι άμυαλες. Ω καιροί, ω ήθη. Τέλος πάντων, ο καθείς ας κάνει τη ζωή που γουστάρει.:/

Ωραια θα αρχισω και εγω τοτε .... λιγες ειναι αυτες που μας θέλουν για τα λεφτά; λιγες ειναι αυτες που μας θέλουν για επιβεβαίωση;;; λιγες ειναι αυτες που θα μας πούν πεφτουλες και χυλοπιτάκηδες και θα γελάσουν με τις φιλες τους αμα πάμε να τους την πέσουμε;;; οπως βλέπεις με τα κλισε δουλειά δεν γινεται. Οποτε θα πρέπει και οι μεν και οι δε να τα αφησουν στην άκρη. Αυτο λέω. Και γιατι να σε ελεγχει μονο αυτη και να μην την ελεγξεις και εσυ;;; ισοτητα δεν έχουμε;; ή οποτε σας συμφέρει ειστε το ισχυρο φυλο ενω τις άλλες φορές ειστε το αδύναμο;;;; χαχαχα οτι μας συμφέρει!

Οταν κάποια βλέπει κάποιον και της μιλάει ωραια και ευγενικά δεν έχει λογο να ειναι υπερβολικά επιφυλακτική! Γιατι αν ξεκινησουμε έτσι τοτε να γινουμε και εμεις. Δεν έχει σχέση αν κάποια ειναι ηθικη με το να ειναι ανοιχτο άτομο. Και εγω ειμαι ανοιχτος σημαινει οτι ειμαι ανηθικος;;; βλέπεις τα έχετε σε κουτάρες. Δεν γινεται δουλειά έτσι. Απορω ποιος σας τα έμαθε ολα αυτά.

Δεν την κακολογουμε αλλα ειναι σπαστικο. Να θές να κανεις μια γνωριμια και η άλλη να κολλάει σε ανουσια κλισέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
Himela πάντως στις περισσοτερες περιπτώσεις που κάποια της αρέσεις και θέλει το ρισκάρει και λιγο και δινει και κινητο και απο όλα.

Εξαρτάται κατα τα αλλα τι εσωστρεφής χαρακτηρας εισαι. Παλαιοτερα ένας γνωστος ειχε μιλήσει υποτιμητικά για μια μαζεμένη σχετικά κοπελα. Και λέω μάλλον ειναι άδικος. Μετα ομως καταλαβα πως ειχε δικιο. Μπαινεις σε ενα γραφειο δεν λές καλημέρα. Και μετα οταν θέλει κάποιος κατι και σε παιρνει τηλ δεν το σηκώνεις και δεν παιρνεις πισω. Να τις χέσω τέτοιες εσωστρέφιες. Ειλικρινά. Σορρυ κιολας.

Oπως λέει χαρακτηριστικά και αυτος τέτοιες και τέτοιοι ειναι ΑΔΙΑΦΟΡΟΙ. Πές ενα καλημέρα ρε άνθρωπε. Δεν θα παθεις τιποτα. Πάρε ενα τηλεφωνο πισω αν σε χρειαστει κάποιος μπορει να θέλει κάτι. Μερικοι και μερικές κάνουν σαν ζωντανά δεν το έχουν καθολου με την ανθρωπινη επαφή και επικοινωνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Himela πάντως στις περισσοτερες περιπτώσεις που κάποια της αρέσεις και θέλει το ρισκάρει και λιγο και δινει και κινητο και απο όλα.

Δεν μπορείς όμως να της κρατήσεις και κακία και να την κακολογείς αν δε δώσει! Μπορεί να συμβαίνουν χίλια δυο.

Και στην τελική, πού είναι οι άντρες παλιά που λέγανε οτι θέλουν και να κυνηγήσουν τη γυναίκα; Αν η κοπέλα είναι καλημέρα σας, πάρτε το κινητό μου, πάμε και το ραντεβού, πάμε και στο κρεβάτι και σ' όλα ναι σαν ώριμο φρούτο έτοιμο από καιρό να πέσει, έχει αυτό τώρα γοητεία;:hmm:

Έλα ρε Παπαστράτε μίλα κι εσύ σαν πιο παλιός γιατί θα με τρελάνουν τα μικρά εδώ σήμερα!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Εξαρτάται κατα τα αλλα τι εσωστρεφής χαρακτηρας εισαι. Παλαιοτερα ένας γνωστος ειχε μιλήσει υποτιμητικά για μια μαζεμένη σχετικά κοπελα. Και λέω μάλλον ειναι άδικος. Μετα ομως καταλαβα πως ειχε δικιο. Μπαινεις σε ενα γραφειο δεν λές καλημέρα. Και μετα οταν θέλει κάποιος κατι και σε παιρνει τηλ δεν το σηκώνεις και δεν παιρνεις πισω. Να τις χέσω τέτοιες εσωστρέφιες. Ειλικρινά. Σορρυ κιολας.

Oπως λέει χαρακτηριστικά και αυτος τέτοιες και τέτοιοι ειναι ΑΔΙΑΦΟΡΟΙ. Πές ενα καλημέρα ρε άνθρωπε. Δεν θα παθεις τιποτα. Πάρε ενα τηλεφωνο πισω αν σε χρειαστει κάποιος μπορει να θέλει κάτι. Μερικοι και μερικές κάνουν σαν ζωντανά δεν το έχουν καθολου με την ανθρωπινη επαφή και επικοινωνια.

με κάθε σεβασμό Ντεβίλ αλλά αυτά τα άτομα δεν είναι εσωστρεφή, μουντρούχοι ακοινώνητοι που από του βουνού την κορφή κατέβηκαν είναι. Μιά τέτοια πήγε να με σκοτώσει κάποτε:Ρ
Έλα ρε Παπα-Στράτε μίλα κι εσύ σαν πιο παλιός γιατί θα με τρελάνουν τα μικρά εδώ σήμερα!:worry:

Διαθέτει και ρασοφόρο το μαγαζί;;;;;;;;;; Πούντονας;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
Δεν μπορείς όμως να της κρατήσεις και κακία και να την κακολογείς αν δε δώσει! Μπορεί να συμβαίνουν χίλια δυο.

Και στην τελική, πού είναι οι άντρες παλιά που λέγανε οτι θέλουν και να κυνηγήσουν τη γυναίκα; Αν η κοπέλα είναι καλημέρα σας, πάρτε το κινητό μου, πάμε και το ραντεβού, πάμε και στο κρεβάτι και σ' όλα ναι σαν ώριμο φρούτο έτοιμο από καιρό να πέσει, έχει αυτό τώρα γοητεία;:hmm:

Έλα ρε Παπαστράτε μίλα κι εσύ σαν πιο παλιός γιατί θα με τρελάνουν τα μικρά εδώ σήμερα!:worry:

Οχι εννοειται δεν θα την κακολογησεις. Ειναι δικαιωμα της να μην της αρέσεις. Αυτο ειναι αυτονοητο (για μενα τουλάχιστον). Μπορει να ειναι ενας πολυ καλος χαρακτηρας αλλα δεν σε γουσταρει ερωτικά. Τι να κάνουμε τωρα.

Να κυνηγησεις αλλα να ξέρει και η άλλη να ζεσταίνει την κατάσταση. Πχ δεν απάντησε σε μια κληση ας στειλει μετά ένα μήνυμα. Οχι να περιμένει και δευτερη κλήση μπορει να κάνει κάποιον να αισθανθει οτι γινεται φορτικος και για μερικούς άντρες οπως εγώ αυτο δεν ειναι ωραιο. Απο τη στιγμη που νιώσω φορτικος καταρέει η αυτοπεποιθηση μου και θέλω να εξαφανιστώ. Δεν μπορω να λειτουργησω περαιτέρω.

Ο άντρας το ρολο του και η γυναικα τον δικο της.

με κάθε σεβασμό Ντεβίλ αλλά αυτά τα άτομα δεν είναι εσωστρεφή, μουντρούχοι ακοινώνητοι που από του βουνού την κορφή κατέβηκαν είναι. Μιά τέτοια πήγε να με σκοτώσει κάποτε:Ρ

Εγω σπάστηκα με κάποια τις προάλλες. Δηλαδη οταν ήθελες την αναγκη μου με έπαιρνες 2 φορές τηλέφωνο και μετά που σε ήθελα κάτι εγω δεν το σήκωσες (λογικο μπορει να ειχες κάποια δουλειά) αλλα ουτε μετα απο 3-4 μέρες δεν μπορουσες να με πάρεις ενα τηλεφωνο να με ρωτησεις τι ήθελα; εμένα κάτι τέτοια με πειράζουν και το λέω ξεκάθαρα. Υπο την έννοια οτι καταλαβαινω πως εισαι ένας ανθρωπος ο οποιος θα δεχθει βοηθεια αλλα δεν θα την ανταποδώσει. Και τι να σε κάνω τοτε; εντελως ευθέως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Εγω σπάστηκα με κάποια τις προάλλες. Δηλαδη οταν ήθελες την αναγκη μου με έπαιρνες 2 φορές τηλέφωνο και μετά που σε ήθελα κάτι εγω δεν το σήκωσες (λογικο μπορει να ειχες κάποια δουλειά) αλλα ουτε μετα απο 3-4 μέρες δεν μπορουσες να με πάρεις ενα τηλεφωνο να με ρωτησεις τι ήθελα; εμένα κάτι τέτοια με πειράζουν και το λέω ξεκάθαρα. Υπο την έννοια οτι καταλαβαινω πως εισαι ένας ανθρωπος ο οποιος θα δεχθει βοηθεια αλλα δεν θα την ανταποδώσει. Και τι να σε κάνω τοτε; εντελως ευθέως.

Τώρα φύγαμε από τις μουντρούχες και πήγαμε στις εγωκεντρικές παρτάκισσες. (Όχι τίποτε άλλο, αλλά βάζεις φιλαντέλφια μόνος σου στο ψωμί της Χιμ. Που αψυχολόγητη κίνηση τακτικής δεν την λες :$ :loltooth: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
Τώρα φύγαμε από τις μουντρούχες και πήγαμε στις εγωκεντρικές παρτάκισσες. (Όχι τίποτε άλλο, αλλά βάζεις φιλαντέλφια μόνος σου στο ψωμί της Χιμ. Που αψυχολόγητη κίνηση τακτικής δεν την λες :$ :loltooth: )

Δεν πειράζει φιλε μου. Κάποια στιγμή ο καθενας μας θα χρειαστει μια βοηθεια. Τοτε ειναι ευκαιρια να του δώσεις να καταλαβει οτι πρέπει να εκτιμάει μερικά πράγματα καλύτερα. Γιατι μονο οταν χάσεις κάτι το εκτιμάς. Εγω πάντα ειμαι αυτης της γραμμής δινω εξαρχης τον καλυτερο μου εαυτο και βοηθάω οπου μπορώ. Τις προάλλες και ενω ήμουν σε άδεια κτύπησε το κινητο στις 12 το βράδυ. Με ήθελε κάτι να με ρωτησει ένας δεν έκανα πως δεν το ειδα. Κανονικα το σηκωσα και τον βοηθησα τον άνθρωπο!

Απο εκει και πέρα τσεκάρεις τον χαρακτηρα του άλλου σε ανάλογη στιγμή. Αν ξηγηθει άσχημα το έχεις κρατούμενο. Γιατι ολοι και ολες μονο να παραπονιομαστε ξέρουμε. Μας φταιει η κυβερνηση μας φταινε οι άντρες οι γυναικες εμεις δεν φταιμε ποτέ! Η εξωστρέφεια ειναι ένας πολυ καλος τροπος να πλησιάσεις το κοριτσι που θες αλλα και οχι μονο! Και τον κοσμο γενικοτερα. Να συμμετέχεις και να μην εισαι παρτάκιας. Να βοηθάς να προσπαθεις κτλπ.

Η συγκεκριμενη φαινεται να ειναι παρτάκιας για αυτο την κακοχαρακτηρισα. Εχει τελειως αντιθετη κουλτουρα και νοοτροπια απο την δική μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Δεν πειράζει φιλε μου. Κάποια στιγμή ο καθενας μας θα χρειαστει μια βοηθεια. Τοτε ειναι ευκαιρια να του δώσεις να καταλαβει οτι πρέπει να εκτιμάει μερικά πράγματα καλύτερα. Γιατι μονο οταν χάσεις κάτι το εκτιμάς. Εγω πάντα ειμαι αυτης της γραμμής δινω εξαρχης τον καλυτερο μου εαυτο και βοηθάω οπου μπορώ. Τις προάλλες και ενω ήμουν σε άδεια κτύπησε το κινητο στις 12 το βράδυ. Με ήθελε κάτι να με ρωτησει ένας δεν έκανα πως δεν το ειδα. Κανονικα το σηκωσα και τον βοηθησα τον άνθρωπο!

Απο εκει και πέρα τσεκάρεις τον χαρακτηρα του άλλου σε ανάλογη στιγμή. Αν ξηγηθει άσχημα το έχεις κρατούμενο. Γιατι ολοι και ολες μονο να παραπονιομαστε ξέρουμε. Μας φταιει η κυβερνηση μας φταινε οι άντρες οι γυναικες εμεις δεν φταιμε ποτέ! Η εξωστρέφεια ειναι ένας πολυ καλος τροπος να πλησιάσεις το κοριτσι που θες αλλα και οχι μονο! Και τον κοσμο γενικοτερα. Να συμμετέχεις και να μην εισαι παρτάκιας. Να βοηθάς να προσπαθεις κτλπ.

+1 σε όλα.
Με μιά ένσταση, ας μην γινόμαστε μικρόψυχοι. Αλλά επειδή και το αγαθοβιολίκι δε λέει, πιο απλό είναι να επιλέγουμε που θα φερθούμε και πως. Και με τις φυλές που περιέγραψες, απλά να ισχύει το θέσφατο πως η γη είναι αρκετά μεγάλη για όλους μας. Απλά δεν μπλέκεται η μιά φυλή στα πόδια της άλλης. Ξέρω, αυτά τα άτομα που περιγράφεις, μιά επιλεκτική βαρηκοΐα την κουβαλάνε, κι αυτό είναι ένα θέμα όντως.

(χρειάζεται να ξεκαθαριστεί πως αναφερόμαστε, και εσύ και εγώ, στις ακραίες συμπεριφορές που περιέγραψες και σε καμία περίπτωση, ούτε καθ' υπόνοια, στην Χιμ; Δεν νομίζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
+1 σε όλα.
Με μιά ένσταση, ας μην γινόμαστε μικρόψυχοι. Αλλά επειδή και το αγαθοβιολίκι δε λέει, πιο απλό είναι να επιλέγουμε που θα φερθούμε και πως. Και με τις φυλές που περιέγραψες, απλά να ισχύει το θέσφατο πως η γη είναι αρκετά μεγάλη για όλους μας. Απλά δεν μπλέκεται η μιά φυλή στα πόδια της άλλης. Ξέρω, αυτά τα άτομα που περιγράφεις, μιά επιλεκτική βαρηκοΐα την κουβαλάνε, κι αυτό είναι ένα θέμα όντως.

(χρειάζεται να ξεκαθαριστεί πως αναφερόμαστε, και εσύ και εγώ, στις ακραίες συμπεριφορές που περιέγραψες και σε καμία περίπτωση, ούτε καθ' υπόνοια, στην Χιμ; Δεν νομίζω)

Οχι εννοειται δεν αναφέρομαι στην Χιμέλα. Ειναι και συντονιστης δεν με παιρνει θα με μαγκώσει =D

οταν γνωρισεις κάποια ή κάποιον είσαι θετικός εγω τουλάχιστον. Μέχρι να καταλαβεις τον πραγματικο του χαρακτηρα. Μετά θα κρινεις πως θα συνεχισεις. Μπορει να αποφασισεις οτι μια δική σου παρέμβαση μπορει να διορθώσει το προβλημα! Οποτε θα έχουμε "επιχειρηση'' και "κυρωσεις" χαχα Μπορει και οχι.Δεν συμφωνω με την άποψη οτι ειμαστε ολοι καλοι. Και οτι οι κακοι ειναι στην φυλακή. Οι κακοι υπάρχουν και έξω και συνηθως ειναι εκεινοι που δεν αναγνωρίζουν αξίες. Την φιλία την αλληλοβοηθεια την δικαιοσυνη και άλλες.

Ακριβως έτσι χαλαρα μπορεις να το πάς και με μια κοπέλα. Να εισαι εσυ εξαρχης ο θετικος άλλωστε δεν έχεις και λογο να εισαι αρνητικος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
οταν γνωρισεις κάποια ή κάποιον είσαι θετικός εγω τουλάχιστον. Μέχρι να καταλαβεις τον πραγματικο του χαρακτηρα. Μετά θα κρινεις πως θα συνεχισεις.

στο επαγγελματικό πεδίο, ναι. Σε δυνάμει προσωπικό, η αντίστροφη τακτική δείχνει πιο λειτουργική. Δείχνεις θετικός, δεν είσαι. Και πρώτα ανιχνεύεις τι παίζει και μετά γίνεσαι θετικός. Στην εξαιρετικά σπάνια περίπτωση που αξίζει τον κόπο. Προσηνής ναι. Προσπελάσιμος (φαινομενικά) ναι. Θετικός στ' αλήθεια; Χμμμ. Αλλά γούστα είναι αυτά.
Μπορει να αποφασισεις οτι μια δική σου παρέμβαση μπορει να διορθώσει το προβλημα! Οποτε θα έχουμε "επιχειρηση'' και "κυρωσεις" χαχα Μπορει και οχι.
Να πως φαίνεται πως πιο πολλές εφεδρείες κουβαλάς. Προσωπικά ούτε που ασχολιέμαι, φοβάμαι πως σε αυτές τις περιπτώσεις αντιδρώ σαν τα μουλάρια που περιέγραψες πριν, απλά ανοίγει η γη και με καταπίνει, εξαφανίζομαι.
Οχι εννοειται δεν αναφέρομαι στην Χιμέλα. Ειναι και συντονιστης δεν με παιρνει θα με μαγκώσει =D
Και 'σένα έναν τρόμο και ένα δέος σου προκαλεί δλδ;;;; :loltooth::loltooth: Σαν να ηρέμησα τώρα λίγο που δεν είμαι ο μόνος. Αλλά όχι μωρέ, και συντονίστρια να μην ήταν, πάλι τα ίδια θα πρεσβεύαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
Σόκ και δέος νιώθω! Για να ειμαι ειλικρινης ειναι πολυ καλή σαν συντονιστρια. Και ειναι και ευγενική σαν άνθρωπος. Μ αρεσει!

Μπά εγω ειμαι θετικος εξαρχής. Δεν χρειάζεται να αντιδράσεις σαν το μουλάρι. Η ζωή συνεχιζεται.
Δεν ειμαι του μπλοκ και ντιλίτ εγώ. Και μάλιστα θα μπορουσα να δώσω μια ευκαιρια σε μια κοπελα που χαθηκαμε ή και σε κάποιον άλλο στη τελική.
Δεν ειμαι αυστηρος στο πως φέρεται μπορει να νιώθει αμηχανια οπως και εγώ. Το πάν ειναι η διάθεση. Αν υπάρχει διάθεση
μπορουμε να προσπαθησουμε αρκετά. Αλλωστε ολη σου την ζωή θα προσπαθεις! Σε πολλά ζητήματα. Θα τελειωνει το ενα θα αρχιζει το άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Μπά εγω ειμαι θετικος εξαρχής. Δεν χρειάζεται να αντιδράσεις σαν το μουλάρι. Η ζωή συνεχιζεται.

ακριβώς επειδή η ζωή συνεχίζεται -συνήθως -, δεν ασχολούμαι. Κι ούτε εγώ είμαι του μπλοκ, απλά στα πρώτα σημάδια πως η άλλη είναι της συνομοταξίας που περιέγραψες πριν, εξαφανίζομαι. Με αποτέλεσμα να με μπλοκάρουν αυτές, που και η καλύτερή μου, δεν γουστάρω τέτοια καρακατσουλιά να τα κάνω εγώ. Δεύτερη ευκαιρία δε, δεν δίνει ούτε ο Θεός. Ο οποίος μας φύτεψε κάτι ανάμεσα στ' αυτιά μας για να ανιχνεύουμε πότε η ενασχόληση με αυτά τα άτομα αποτελεί ύβρι στην ζωή που αξιωθήκαμε. Με το να την σπαταλάμε 2 καραγκιόζο'σ γουέντην'. Άμα ξενερώσεις μιά φορά, θα ξενερώσεις και πάλι και πάλι και πάλι.
Αλλωστε ολη σου την ζωή θα προσπαθεις! Σε πολλά ζητήματα. Θα τελειωνει το ενα θα αρχιζει το άλλο.
Λένε πως η σοφία του ανθρώπου έγκειται και στο να διοχετεύεις προσπάθεια εκεί που και σοβαρές πιθανότητες επιτυχίας εκτιμάς πως έχεις αλλά και εκεί που το τρόπαιο και το έπαθλο σημαίνουν τελικά κάτι. Σε άλλο νήμα θα παρατήρησες Ντεβίλ τι συμβαίνει όταν κάποιος πεισματώνει στο κυνήγι ενός στόχου που καμιά αξία θα αποδειχτεί -σχεδόν σίγουρο αυτό, σχεδόν- πως δεν θα έχει τελικά, ακόμα κι αν κερδηθεί. Και ενώ όλες οι σώφρωνες φωνές του φόρουμ ωρύονται για μακριά και μακριά, το πείσμα πρυτανεύει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
Θα σκεφτώ αυτο που έγραψες γιατι μάλλον έχεις περισσοτερο δικιο απο μένα. Ισως ειναι πιο αποτελεσματικο αυτο που περιγράφεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Θα σκεφτώ αυτο που έγραψες γιατι μάλλον έχεις περισσοτερο δικιο απο μένα. Ισως ειναι πιο αποτελεσματικο αυτο που περιγράφεις.

τέτοια λαχτάρα μην την κάνεις στον εαυτό σου ρε γμτο μου!!!!!:loltooth::loltooth::loltooth:
Έτσι μπορεί να σκέφτεσαι σε καμιά 5ετία, όχι από τώρα!! Κάποια πράγματα πρέπει να τα τερματίζουμε. Πριν τα απορρίψουμε. Οπότε άσε με να λέω, οι γέροι του μάπετ που λέει και η Χιμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Επέεεεεστρεψαααααα....:read:

Είμαι ευγενική; Τ' ακούσαμε κι αυτό στη ρημαδοζωή. :loltooth: Νά 'στε καλά! :)

Λοιπόν εγώ συμφωνώ με τον Παπαστράτο - κι ας κάνει πως αποφεύγει τ' όνομα.:whistle:

Ξεκινάω με επιφυλακτική προδιάθεση (ως και καχυποψία) και περιμένω να δω αν αξίζει της προσοχής μου. Δίνω ελάχιστες ευκαιρίες και φεύγω τρομερά εύκολα. Η ζωή είναι μικρή (άαααντε) και δεν αξίζει να χάνεις το χρόνο σου με κόσμο που δεν είναι πάνω του μετρίου. Ακούγομαι τρομερά bitch, το ξέρω. :'(

Απλά βρε Ντέβιλ, κάθεσαι και χαλιέσαι για τον καθένα και την καθεμία. Δεν μπορείς να απαιτείς από τους άλλους να έχουν την ίδια οπτική με σένα και τα ίδια προτερήματα με σένα. Γιατί άργησα αλλά είδα τα προτερήματά σου, είσαι άνθρωπος που θες να βοηθάς. Δεν είναι όλοι έτσι όμως κι ούτε γουστάρουν υποδείξεις πώς θα ζήσουν τη ζωή τους. Άσε την κυρία στη δουλειά να τρώει τη μπουγάτσα της, άσε με εμένα να είμαι εσωστρεφής, άσε τον Παπαστράτο να λέει τις φιλοσοφίες του. Όλοι θα ζήσουμε. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
εδώ παπάς...εκεί παπάς...παπα-Στράτο ακούμε και ιερομόναχο δεν βλέπουμε.
Τεσπα, ας συνταχτώ και 'γω με το bitches 2 beaches an' asses 2 ashes, πως ο πλανήτης όλους μας χωράει, ξεκαθαρίστηκε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
Επέεεεεστρεψαααααα....:read:

Είμαι ευγενική; Τ' ακούσαμε κι αυτό στη ρημαδοζωή. :loltooth: Νά 'στε καλά! :)

Λοιπόν εγώ συμφωνώ με τον Παπαστράτο - κι ας κάνει πως αποφεύγει τ' όνομα.:whistle:

Ξεκινάω με επιφυλακτική προδιάθεση (ως και καχυποψία) και περιμένω να δω αν αξίζει της προσοχής μου. Δίνω ελάχιστες ευκαιρίες και φεύγω τρομερά εύκολα. Η ζωή είναι μικρή (άαααντε) και δεν αξίζει να χάνεις το χρόνο σου με κόσμο που δεν είναι πάνω του μετρίου. Ακούγομαι τρομερά bitch, το ξέρω. :'(

Απλά βρε Ντέβιλ, κάθεσαι και χαλιέσαι για τον καθένα και την καθεμία. Δεν μπορείς να απαιτείς από τους άλλους να έχουν την ίδια οπτική με σένα και τα ίδια προτερήματα με σένα. Γιατί άργησα αλλά είδα τα προτερήματά σου, είσαι άνθρωπος που θες να βοηθάς. Δεν είναι όλοι έτσι όμως κι ούτε γουστάρουν υποδείξεις πώς θα ζήσουν τη ζωή τους. Άσε την κυρία στη δουλειά να τρώει τη μπουγάτσα της, άσε με εμένα να είμαι εσωστρεφής, άσε τον Παπαστράτο να λέει τις φιλοσοφίες του. Όλοι θα ζήσουμε. :bye:

Δεν χαλιέμαι απλα έκανα μια παρατήρηση την οποια έγραψα και δημοσια για να δούν και άλλοι που τα κάνουν αυτα οτι μπορει να υπάρξουν επιπτώσεις. Ζήσε τη ζωή σου οπως θέλεις και αγνόησε μερικούς στοιχειώδεις κοινωνικούς κανονες μετά ομως μην κάνεις παράπονα οτι δεν σε βοηθάνε και δεν σε προσέχουν κτλπ. ειναι μεγάλο λάθος να γράφεις κάποιον που σε βοηθησε γιατι με την μια χάνεις κάποιον άνθρωπο που θα σε βοηθουσε ξανα στο μέλλον.

Εγω υποδειξεις κάνω μονο οταν χρειάζεται. Οταν ακουω πχ δημοσια παράπονα για έναν τομέα που έχω βρει μια λύση ή οταν βλέπω οτι κάποιος διαδιδει ένα λανθασμένο προτυπο (και οχι πάντα). Επισης ειμαι ανοιχτος σε διαφωνια διοτι έτσι μπορει και να καταληξουμε κάπου. Αν κρατάς μέσα σου πράγματα και κουβεντες μπορει να μην καταληξεις και πουθενά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top