Τα λόγια τα μεγάλα...

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
Θεωρώ οτι δεν ειναι θέμα νωρις ή αργά. Το λέω όταν ειμαι σίγουρη για τα αισθήματά μου και για τον άνθρωπο που έχω δίπλα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Μικρή στις πρώτες μου σχέσεις το είχα πει 1-2 φορές χωρίς να το πιστεύω. Ημουν ερωτευμένη βέβαια. Νομιζα πως ήταν κάτι που έπρεπε να ειπωθεί μετά από λίγο καιρό. Λάθος, μεγάλο λάθος! Στις επόμενες σχέσεις ήμουν πολύ φειδωλή με το θέμα αυτό. Θυμάμαι τον άντρα μου τον πρώτο καιρό που ήμασταν μαζί, περίπου 1μήνα αφου τα φτιάξαμε, με ρώτησε αν τον αγαπώ! Γέλασα :redface: και του είπα πως δεν είμαστε παιδάκια για να λέμε σ'αγαπώ τόσο γρήγορα.. Ενιωθα πολλά και έντονα συναισθήματα για εκείνον, ναι και αγάπη όμως ήθελα να περάσει λίγος καιρός να γνωριστούμε καλύτερα, να δεθούμε περισσότερο. Φοβόμουν μην πω κάτι βιαστικά και αργότερα το μετανιώσω!ελεγα είμαστε στην αρχή στις κάψες μας, ισως να σβήσει αυτό σε λίγο και τότε πως παίρνεις πίσω μια τόσο βαριά κουβέντα? Τελικά το είπα μερικούς μήνες μετά ,αν κι εκείνος το έλεγε από τότε(κι εγώ η χαζή:fool: τον αμφισβητούσα), εγώ δεν μπήκα καν στο τριπάκι να ανταποδώσω. Τώρα ξέρω πως δεν χρειαζόταν να περιμένω τόσο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top