• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Τρίχες

talismans

Νεοφερμένος

Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Αν είναι έτσι να βγάζω και εγώ τα μαλλιά μου με το τσιμπιδάκιμπας και δω καμία τρίχα στο κεφάλι μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Εννοείς να φυτρώνουν τρίχες στην ελιά ή να τις βγάζεις από την ελιά; Αν εννοείς το 2ο, δεν βρίσκω κάποιον λόγο που να μη κάνει να τις αφαιρέσεις.

Το δεύτερο εννοώ, αλλα να σου πω την αλήθεια έχω κάποιες αμφιβολίες... αν κάνει ή όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Το δεύτερο εννοώ, αλλα να σου πω την αλήθεια έχω κάποιες αμφιβολίες... αν κάνει ή όχι.

Ξέρω αρκετά άτομα που αφαιρούν τρίχες από ελιές. Στην τελική αν φοβάσαι να τις βγάλεις, γιατί δεν πας σε δερματολόγο να σου αφαιρέσει την ελιά; Είναι πολύ απλή διαδικασία. Αν είναι μικρή η ελιά την αφαιρούν με υγρό άζωτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
εχετε ακουστα τη λεγομενη "ενζυμικη" αποτριχωση? την εχει δοκιμασει καμια? ειναι επικινδυνη?
εγω ενδιαφερομαι για τα χερια μου διοτι εκανα τη βλακεια κ εβαλα ξανθυντικες για πολυ καιρο κ τωρα εκτος του οτι ειναι αηδια νομιζω οτι τις εχει μακρυνει κιολας:ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Εμένα η αισθητικός μου μου είπε ότι στο μπικίνι επειδή την πόνεσε πολύ το λέιζερ κάνει αποτρίχωση με κερί και βάζει μετά μια κρέμα η οποία αποδυναμώνει την τρίχα.Είπε ότι είχε αποτέλεσμα αλλά δεν τη ρώτησα λεπτομέρειες!Πάντως ακούγεται καλή λύση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top