Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


Λατρεύω midi φουστες!:inlove::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Εγω ειμαι ακομα πιο περιεργη...ολες ειναι αισχος με αποκορυφωμα τις τελευταιες...-1 τλχ σε ολες....
(που στα διαλα τις βρηκες?!:P)

Οκ...ειδα καλυτερα την πρωτη που εχεις βαλει στο πρωτο ποστ...ε ενταξει, αυτη τρωγεται!

Συμφωνώ μαζί σου!!!Μονο η πρωτη μποτα ειναι ωραία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αν εχεις μικρο στηθος, δεν ειναι ο, τι καλυτερο το στραπλες γιατι " πατικωνει". Θα σου προτεινα κανονικο απο πανω ενισχυμενο. Τα τριγωνακια καθονται επισης καλυτερα στις κοπελες με πλουσιο στηθος. Εσυ αφου εκει χανεις, εκει πρεπει να γεμισεις.
Οσο για το κατω μερος, εφοσον εισαι ανοιχτη, πρεπει να " κοψεις" . Τετοια τρικς κανουν τα μαγιω με κορδονακι στο πλαι. Επισης να ειναι λεπτεπιλεπτο( οχι χοντρο κορδονι, ουτε βρακα απο πισω).
Νομιζω ετσι θα πετυχεις συμμετρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DanaiPsa

Νεοφερμένος

Η DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Αν εχεις μικρο στηθος, δεν ειναι ο, τι καλυτερο το στραπλες γιατι " πατικωνει". Θα σου προτεινα κανονικο απο πανω ενισχυμενο. Τα τριγωνακια καθονται επισης καλυτερα στις κοπελες με πλουσιο στηθος. Εσυ αφου εκει χανεις, εκει πρεπει να γεμισεις.
Οσο για το κατω μερος, εφοσον εισαι ανοιχτη, πρεπει να " κοψεις" . Τετοια τρικς κανουν τα μαγιω με κορδονακι στο πλαι. Επισης να ειναι λεπτεπιλεπτο( οχι χοντρο κορδονι, ουτε βρακα απο πισω).
Νομιζω ετσι θα πετυχεις συμμετρια.

Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Τί κάθεσε και ρωτάς το forum? Πήγαινε στα μαγαζιά με τις φίλες/τη μητέρα σου και δοκίμαζε μέχρι να βρεις τι σου ταιριάζει :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.


Λατρεύω midi φουστες!:inlove::P

Eϊναι όντως πολύ ιδιαίτερες, αλλά για να τις βάλει κάποια τις συγκεκριμένες και να δείχνουν όμορφες, πρέπει να είναι ψηλή και με πολύ καλές αναλογίες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Τελειότητα!! Πολύ πολύ καλό :)

Εγώ πάλι έχω μπει σε mood παπουτσοαγορών και είμαι μεταξύ αυτών:

Πήρα ακριβώς τα ίδια vans την προηγούμενη εβδομάδα.
Είναι απλά τέλεια και άνετα αρκετά, οπότε θα σου έλεγα να πάρεις αυτά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Eϊναι όντως πολύ ιδιαίτερες, αλλά για να τις βάλει κάποια τις συγκεκριμένες και να δείχνουν όμορφες, πρέπει να είναι ψηλή και με πολύ καλές αναλογίες..

midi φούστες! :inlove:
Δε νομίζω ότι χρειάζεται να είσαι ιδιαίτερα ψηλή για να τις βάλεις. Άνετα τις φορά μία κοπέλα μέτριου ύψους με τακουνάκι.
Ως προς τις αναλογίες, στο συγκεκριμένο στυλ φούστας νομίζω πως είναι σημαντικό να έχεις λεπτή μέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Λοιπόν,
μου χάρισε η αδερφή μου ένα λευκό φόρεμα στράπλες ασύμμετρο από μαγαζί με Κινέζικα ρούχα. Επειδή δεν μου αρέσει το λευκό, το άλλαξα και το πήρα σε σκούρο μπλε. Βρε μανία όλοι/ες να μου χαρίζουν λευκά φορέματα:eek: και να τα αλλάζω με μαύρο ή μπλε:eek:; Το καλά είναι πάντως ότι λόγω των γενεθλίων μου στις 07-06 βρέθηκα με δύο ολοκαίνουρια φορέματα (που δέχτηκα ως δώρα) χωρίς να ξοδευτώ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Eϊναι όντως πολύ ιδιαίτερες, αλλά για να τις βάλει κάποια τις συγκεκριμένες και να δείχνουν όμορφες, πρέπει να είναι ψηλή και με πολύ καλές αναλογίες..
Καμία σχέση. Είμαι 1,60 και όχι με τέλειες αναλογίες και ενώ κι εγώ τις φοβόμουν, τελικά πάνε ακόμα και σε μένα. Και μάλιστα εγώ είχα βάλει και tutu-skirt με πάνινα παπουτσάκια, ούτε καν τακούνι, και είναι κομπλέ. Το μυστικό είναι να είναι τα 3/4 της γάμπας ακάλυπτα.
Αν είναι μίντι και φούστα ομπρέλα, κολακεύει σχεδόν όλα τα σώματα, ειδικότερα τους σωματότυπους αχλάδι (μεγάλη περιφέρεια-στενή μέση)
Λοιπόν,
μου χάρισε η αδερφή μου ένα λευκό φόρεμα στράπλες ασύμμετρο από μαγαζί με Κινέζικα ρούχα. Επειδή δεν μου αρέσει το λευκό, το άλλαξα και το πήρα σε σκούρο μπλε. Βρε μανία όλοι/ες να μου χαρίζουν λευκά φορέματα:eek: και να τα αλλάζω με μαύρο ή μπλε:eek:; Το καλά είναι πάντως ότι λόγω των γενεθλίων μου στις 07-06 βρέθηκα με δύο ολοκαίνουρια φορέματα (που δέχτηκα ως δώρα) χωρίς να ξοδευτώ.:P

Βρε μπλέ ή μαύρο καλοκαιριάτικα; Πάρε κανένα χρωματάκι, θα φτιάξει και η διάθεσή σου.
Το σκούρο μπλε μου φαίνεται πιο χειμωνιάτικο από το μαύρο για κάποιο λόγο, οπότε αν έπρεπε να διαλέξω, θα έπαιρνα το μαύρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Βρε μπλέ ή μαύρο καλοκαιριάτικα; Πάρε κανένα χρωματάκι, θα φτιάξει και η διάθεσή σου.
Το σκούρο μπλε μου φαίνεται πιο χειμωνιάτικο από το μαύρο για κάποιο λόγο, οπότε αν έπρεπε να διαλέξω, θα έπαιρνα το μαύρο.
Ναι, έχεις δίκιο. Τα σκούρα χρώματα δεν είναι κατάλληλα για το καλοκαίρι, αλλά τα έχω συνηθίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
πόσο τέλειο είναι αυτό το ολόσωμο; :-*


οysho...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
πόσο τέλειο είναι αυτό το ολόσωμο; :-*
οysho...
Tα oysho έχουν ωραία εσώρουχα.:redface: Βασικά,όταν διακατέχομαι από παλιμπαιδισμό την ώρα που κάνω ψώνια αγοράζω αυτά τα σετάκια με τα εσώρουχα με τα σχεδιάκια. Είμαι λίιιιιιιγο γελοία,αλλά βολεύουν όταν είσαι αδιάθετη. Άκυρο.:redface:
Κορίτσια να ρωτήσω κάτι; Ψάχνω για κάποια ιστοσελίδα που να πουλάει κοσμήματα (φθηνά) γιατί παρουσιάζω έλλειψη καμία ιδέα;
Και άλλη μία ερώτηση: Ποια είναι η γνώμη σας για φούστες στη γραμμή αυτή;

Σε τι σιλουέτες πάει κυρίως. Γιατί λόγω καμπύλων δυσκυλέυομαι γενικά με κάθε ρούχο και δεν ξέρω.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Tα oysho έχουν ωραία εσώρουχα.:redface:

Για μικρά μεγέθη. :P
Και δεν αναφέρομαι σε καμπύλες, αναφέρομαι σε μέγεθος στήθους. Τίποτα δεν μου κάνει εκεί μέσα χωρίς να φαίνομαι ότι θα πάω για φωτογράφηση στο Playboy μετά. :P

Κορίτσια, θέλω να πάρω ολόσωμο μαγιό φέτος, έχετε να προτείνετε κάτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Για μικρά μεγέθη. :P
Και δεν αναφέρομαι σε καμπύλες, αναφέρομαι σε μέγεθος στήθους. Τίποτα δεν μου κάνει εκεί μέσα χωρίς να φαίνομαι ότι θα πάω για φωτογράφηση στο Playboy μετά. :P
Κορίτσια, θέλω να πάρω ολόσωμο μαγιό φέτος, έχετε να προτείνετε κάτι?
Στα σουτιέν ούτε και΄γω βρίσκω.:/:Σε εσώρουχα αναφερόμουν βασικά.:redface:
Για τα ολόσωμα ψάξε στο ίντερνετ τιμές και μαγιώ φυσικά αφού είναι καλές τιμές ως επί το πλήστον. Αναφορικά βρήκα αυτό, αυτό και
αυτό. Το τελευταίο είναι πιο τσιμπημένο στην τιμή του, αλλά έχει ωραίο σχέδιο και εφόσον δεν παίρνω κάθε χρόνο καινούριο μαγιώ..βγάζει τα λεφτά του αν είναι καλής ποιότητας (που αυτά τα δύο σάιτ έχουν ποιότητα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μόνο σε εμένα δεν αρέσουν τα ολόσωμα μαγιό; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μόνο σε εμένα δεν αρέσουν τα ολόσωμα μαγιό; :redface:
Εμένα μου αρέσουν. Γούστα είναι αυτά γενικά είμαστε πιο συνηθισμένοι στα μπικίνι αλλά θεωρώ πιο ωραία τα ολόσωμα και χαίρομαι που ξαναέκαναν εμφάνιση στο προσκήνιο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Μόνο σε εμένα δεν αρέσουν τα ολόσωμα μαγιό; :redface:

Εξαρτάται το σχέδιο, και γω πολύ εκλεκτική είμαι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akatanomasty

Νεοφερμένος

Η Akatanomasty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Εξαρτάται το σχέδιο, και γω πολύ εκλεκτική είμαι. :P


Όχι και ό,τι καλύτερο μπόρεσα να βρω, αλλά σαν σχέδιο πώς σου φαίνεται??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • one piece swimsuit.jpg
    one piece swimsuit.jpg
    78.8 KB · Εμφανίσεις: 126

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top