Πώς ξύπνησες σήμερα;

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
με ξυπνησε η γραμματεας μου......ηταν 10 και κατι :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Παρολο που χθες καταφερα να κοιμηθω νωρις, δυσκολευτηκα να σηκωθω το πρωι.
Εχω κουραστει γμτ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Delphine

Νεοφερμένος

Η Delphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
...με μεγάλη δυσκολία...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πωπω, παιδιά, κι εγώ ξυπνημό δεν είχα... Κάααπου στο βάαααθος άκουσα ένα ξυπνητήρι, το κατατρόπωσε ο καλός μου... αλλά μέχρι να πάρει μπρος το σώμα είχα τρελά νεύρα...
Ο καφές πάντως΄ολα τα διορθώνει...!
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι:

Ο καφές πάντως΄ολα τα διορθώνει...!
:clapup:

Λετε να αρχισω και εγω τον καφε μπας και καταφερνω να ανοιγω κανα βλεφαρο; Εδω και μια ωρα προσπαθω να ψιλο-ξυπνισω αλλα τπτ.
Αλλα ρε γμτ θελω να μεινω μακρια απο καφεδες, αλκοολ, τσιγαρα κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Λετε να αρχισω και εγω τον καφε μπας και καταφερνω να ανοιγω κανα βλεφαρο;

αχ καλό μου, μη σε παρασύρουμε...
Εγώ μέχρι τα 23 μου ούτε που άγγιζα καφέ...
Με την παλιοδιπλωματική την έπαθα την εξάρτηση και τώρα ίιισα που επανέρχομαι στις φυσικές πηγές ενέργειας...!

Κρύο νεράκι, παιδιά...!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Κάθε πρωί που βαράει ένα ξυπνητήρι είναι η χειρότερη μέρα του κόσμου!
Κάθε πρωί που βαράει ένα ξυπνητήρι σκέφτομαι την ώρα που θα ξανακοιμηθώ σε φάση (δεν θα κοιμηθώ ρε! Θα δείς)
Κάθε πρωί που βαράει ένα ξυπνητήρι είμαι σκατά!

Μισώ το πρωινό ξύπνημα! Αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Κάθε πρωί που βαράει ένα ξυπνητήρι είναι η χειρότερη μέρα του κόσμου!
Κάθε πρωί που βαράει ένα ξυπνητήρι σκέφτομαι την ώρα που θα ξανακοιμηθώ σε φάση (δεν θα κοιμηθώ ρε! Θα δείς)
Κάθε πρωί που βαράει ένα ξυπνητήρι είμαι σκατά!

Μισώ το πρωινό ξύπνημα! Αυτά!

:rofl: :rofl: :rofl:

το ''βαράει'' είναι όλα τα λεφτά...βάρα το :kill: back να μάθει :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Εμένα κάθε φορά που βαράει το ξυπνητήρι μου δημιουργεί ένα τέτοιο συναίσθημα...




ΥΓ>Το "βαράει" είναι απόλυτα σωστό! Σου βαράει τα νεύρα και τον εγκέφαλο!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Smurfs.mp3
    240.1 KB · Εμφανίσεις: 66

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Εμένα κάθε φορά που βαράει το ξυπνητήρι μου δημιουργεί ένα τέτοιο συναίσθημα...




ΥΓ>Το "βαράει" είναι απόλυτα σωστό! Σου βαράει τα νεύρα και τον εγκέφαλο!!!:mad:

+1 :clapup: κυρίωσ το υγ..

Τελικά το βαράει μου άρεσε πολύ περισσότερο από το χτυπάει που χρησιμοποιούσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Νταξει..... Καλά...... Όσο πλησιάζει η Παρασκευή, βελτιώνεται και η διάθεσή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
ναι αλλά το πρόβλημα δεν είναι το ξυπνητήρι. Το ξυπνητήρι κλείνει και μετά η αίσθηση του να σε παίρνει ο ύπνος είναι απόλαυση. Το πρόβλημα είναι ότι αν δεν ξυπνήσω δεν θα έχει και δουλειά!!!!

Θέλετε να με κάνετε πρωθυπουργό??? ΘΑ καταργήσω το πρωινό ξύπνημα! Βέβαια να πω και κάτι. ΤΟ καλό με την πολύ πρωινή δουλειά είναι ότι έχει χρόνο και νωρίς το απόγευμα και παρόλο που μισώ το ξύπνημα το προτιμώ! Με το ωράριο που έχω τώρα στην Πάτρα κάθε μέρα παραλία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
πολύ δύσκολα δυστυχώς.. εχει εδώ και 2-3 μέρες που δεν μπορώ με τίποτα να ανοίξω τα μάτια μου.. τη δευτέρα ξύπνησα με 40 λεπτά καθυστέρηση.. πάλι καλά που η δουλειά είναι 3 λεπτά απ'το σπίτι μου αλλιώς.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
καλά! :-)
πλησιάζει το αύριο που είναι τελευταία μέρα δουλειάς για μένα αυτή τη βδομάδα (παρασκευή άδεια :D:clapup:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
με το ζόρι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Ξύπνησα με την ησυχία μου, πολύ νωρίς για μένα...,
κατά τις 10:00 πμ και αφού έφθιαξα έναν καφέ περιποιημένο...,
άνοιξα για τα καλά τα μάτια μου, πίνοντας μερικές γουλίτσες...

Την ίδια στιγμή, άκουσα στην πόρτα, την φωνή του αγαπημένου μου...,
που άνοιγε με τα κλειδιά του και μου έλεγε την πρώτη "Καλημέρα..."
με ένα υπέροχο χαμόγελο..., ικανό να κάνει την ημέρα μου,
ίσως την ομορφότερη Κυριακή της ζωής μου... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χμμμ εγώ πάλι... με τα χίλια ζόρια...! Κι αυτός το ίδιο, από αναβολή σε αναβολή του ξυπνητηριού πήγαμε...!!! Άσε που ήμουν όρθια 4-6.30, οπότε στις 8.30.. δύσκολοοο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ως συνήθως μισώντας όλο τον κόσμο και σκεφτόμενος πως θα πάρω εκδίκηση.
Έχουν γυρίσει και οι γονείς και μετά τις 12 είναι οι μοναδικές ώρες που μπορώ να απολαύσω την ησυχία μου! Συνεπώς 2η μέρα άυπνος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
με το κινητό και άργησα:/:
2 μέρες ακόμα και μετά θα κοιμηθώ όσο θέλω:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι:
Χμμμ εγώ πάλι... με τα χίλια ζόρια...! Κι αυτός το ίδιο, από αναβολή σε αναβολή του ξυπνητηριού πήγαμε...!!! Άσε που ήμουν όρθια 4-6.30, οπότε στις 8.30.. δύσκολοοο!!!
Γιατί καλό μου ξενύχτι με 6:30?? Αυπνίες ήηηηηη:redface: :redface: :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top