Microsoft Windows Live Messenger

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δες αυτές τις ρυθμίσεις του msnplus για τα logs
msn-logs.PNG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Estrella

Νεοφερμένος

Η Estrella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μsn Plus
A patch for windows live messenger

Ψάξε αυτούς τους όρους και θα τα βρεις.


Δεν βρήκα κάτι εδώ.Εγώ πιο παλιά πήγαινα επιλογές και έγραφα και το πμ. Μετά αν με έδειχνε ότι τελείωσε έκανα το ίδιο... τώρα όμως δεν με άφησε.....πως μπορώ να γράφω πιο καλά ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Γιατι μου δειχνει τις μισες επαφες offline, ενω ειναι online?:worry:
Ειναι προβλημα του msn ή φταιω εγω σε κατι? Ο.ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι για το msn plus;
Υπάρχει η δυνατότητα να κλειδώσεις το msn και απʼ ότι ξέρω αυτό χρησιμεύει όταν είσαι busy και δεν θέλεις να έχεις πολλά παραθυράκια or whatever…Σωστά;
Έτυχε να το κλειδώσω μια φορά αλλά δεν ξέρω μετά τι απέγινε.:worry:
Επίσης, όταν το κλειδώνεις πως σε δείχνει στους άλλους χρήστες;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αχμμ νομίζω δεν άλλαζει το status σου όταν το κλειδώνεις. Παραμένει ίδιο λογικά.
Όταν κλειδώνεται εμφανίζεται ένα εικονίδιο κατω δεξιά στη γραμμή εργαλειων στο πισί και το κλικάρεις για να ξεκλειδώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αχμμ νομίζω δεν άλλαζει το status σου όταν το κλειδώνεις. Παραμένει ίδιο λογικά.
Όταν κλειδώνεται εμφανίζεται ένα εικονίδιο κατω δεξιά στη γραμμή εργαλειων στο πισί και το κλικάρεις για να ξεκλειδώσει.
Για το δεύτερο έτσι νόμιζα και εγώ, αλλά αυτό το γκρι εικονίδιο που έδειχνε ότι κλειδώθηκε μετά από λίγο εξαφανίστηκε και αυτό:redface:
Win 7 έχω και δεν ήταν ούτε στην απόκρυψη εικονιδίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μάλλον εννοείς το κλείδωμα που χρησιμεύει για να με σε δει το αφεντικό. Κοίτα στο systrem tray μήπως βλέπεις κάποιο εικονίδιο που μοιάζει σαν ένας δίσκος να είναι συνδεδεμένος στο δίκτυο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Αχμμ νομίζω δεν άλλαζει το status σου όταν το κλειδώνεις. Παραμένει ίδιο λογικά.
Όταν κλειδώνεται εμφανίζεται ένα εικονίδιο κατω δεξιά στη γραμμή εργαλειων στο πισί και το κλικάρεις για να ξεκλειδώσει.


Όταν κλειδώνει ο messenger η προεπιλεγμένη λειτουργία του plus είναι να αλλάζει την κατάσταση του χρήστη σε απασχολημένος και να απενεργοποιεί το εικονίδιο του προγράμματος ή να το αλλάζει με κάποιο άλλο που έχει ρυθμιστεί για ξεκάρφωμα.
Επανέρχεται μόνο με κλικ στο εικονίδιο ή με συνδυασμό πλήκτρων συνήθως Ctrl+διπλό κλικ.

Η χρησιμότητα του είναι να κρύβεται στιγμιαία γι αυτό και γίνεται με Ctrl+Space και δεν χρειάζεται ποντίκι.
Τα πολλά παράθυρα τα μαζεύεις πάλι από τις λειτουργίες του plus στο menu συνομιλίες - καρτέλες.

Αλήθεια έχεις κάνει κάποιες ρυθμίσεις στο plus?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ήρθα πάλι! 8)

Λοιπόν, το msn μου δε μου εμφανίζει το τραγούδι που ακούω ενώ έχω τικάρει την αντίστοιχη επιλογή. Νομίζω θέλει ρύθμιση και από τον player αλλά δε βρίσκω κάτι.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ήρθα πάλι! 8)

Λοιπόν, το msn μου δε μου εμφανίζει το τραγούδι που ακούω ενώ έχω τικάρει την αντίστοιχη επιλογή. Νομίζω θέλει ρύθμιση και από τον player αλλά δε βρίσκω κάτι.


Mε Windows Media Player ακούς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Ήρθα πάλι! 8)

Λοιπόν, το msn μου δε μου εμφανίζει το τραγούδι που ακούω ενώ έχω τικάρει την αντίστοιχη επιλογή. Νομίζω θέλει ρύθμιση και από τον player αλλά δε βρίσκω κάτι.


Aν δεις η επιλογη που πατησες λεει μονο απο windows player.Μηπως ακους τραγουδια απο καποιο αλλο προγραμμα και για αυτο το λογο δεν σου εμφανιζει το τραγουδι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Mαλλον θα πρεπει να μεταφερεις τα τραγουδια στο windows media player ωστε να μπορουν να εμφανιστουν στο msn!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Οκ.

Πήγαινε εκεί που λέει ''Αναπαραγωγή σε εξέλιξη'' και έχει ένα βελάκι κάτω, πατησέ το --->Προσθήκες--->Επιλογές--->Και σου βγάζει ένα άλλο παραθυράκι που στα αριστερά σου είναι το ''Κατηγορία''. Πάτησε εκεί που λέει''Στο παρασκήνιο'' και θα σου βγάλει δεξιά την επιλογή ''Windows Live Messenger Music Plugin''

Κάνε τικ και οκ και είσαι έτοιμη. :/:

Δεν τα είπα πολύ καλά, αλλά ελπίζω να κατάλαβες...Αυτό θεωρώ πως θα πιάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Mαλλον θα πρεπει να μεταφερεις τα τραγουδια στο windows media player ωστε να μπορουν να εμφανιστουν στο msn!
:worry:
Ταμπέλα άσχετης πρέπει να βάλω για να μην το λέω συνέχεια. :P
Πως να το κάνω αυτό; Μόνο η επιλογή με το συγκεκριμένο player δεν αρκεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
:worry:
Ταμπέλα άσχετης πρέπει να βάλω για να μην το λέω συνέχεια. :P
Πως να το κάνω αυτό; Μόνο η επιλογή με το συγκεκριμένο player δεν αρκεί;

Αν δεις στο windows media player λεει συρετε τραγουδια για να δημιουργησετε μια νεα λιστα τραγουδιων.Συρε τα τραγουδια που επιθυμεις για να δημιουργησεις μια λιστα ωστε οταν πατας τα τραγουδια για να τα ακουσεις να φαινονται στο Msn!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πας Media Player,
Πάνω που λέει

Εργαλεία>>Προσθήκες>>Windows Live Messenger Music Plugin

Και είσαι έτοιμη. Βεβαίως τιράκεις και την επιλογή στο μσν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

Έπρεπε να κάνω δεξί κλικ για να δω τις ''Επιλογές''. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι κουλό;:worry:

Τελευταία, όποτε κάποιον add στο msn, δεν του πηγαίνει πρόσκληση. Και πρέπει να με κάνει και ο άλλος add για να με δει, και τελικά, προκύπτει ότι η επαφή ήταν blocked. Λολ.:worry: Χωρίς ποτέ να τον είχα friend. xD
Πώς γίνεται αυτό; Γιατί το κάνει;:worry:

Είναι κουραστικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Aα, σε αυτό που λέει η Λάουρα...
Μια επαφή που με έκανε add οκ ήρθε η πρόσκληση, δέχτηκα...και μου βγάζει την επαφή αυτή στη λίστα μποκαρισμένη.:confused: Και δεν την είχα αγγίζει καν... Και τη ξεμπλόκαρα και ξανά από 3 δευτερόπλεπτα τη μπλόκαρε μόνο του. :S

Μετά του πέρασε.:worry:

Είναι κάτι που αξίζει ιδιαίτερη προσοχή από μέρους μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top