[Γυναίκες] Αγαπημένα Καλλυντικά

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Δεν είναι ανάγκη να σπαταλάς τα χρήματά σου.
Το λαδάκι ελιάς είναι το καλύτερο σε αποτέλεσμα [ξεβάφει και τα αδιάβροχα προϊόντα], το πιο θρεπτικό για την επιδερμίδα και το πιο οικονομικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Εγώ έχω της L'oreal με τις στρώσεις που το κουνας για να ανακατευτεί (αδιάβροχο ματιών/χειλιών). Καλό είναι, αν και λιπαρό. Γενικά, όλα έχουν κάποιο λάδι μέσα...φαντάσου όταν ξέμενα έβαζα baby oil. Και το ελαιόλαδο καλό είναι, οπως είπε η Διοτίμα. Απλά δεν είναι ο,τι καλύτερο για διορθώσεις γιατί μετά δεν κάθεται μακιγιάζ από πανω. Ειναι μόνο για το βράδυ που θα ξεβαφτείς και θα κοιμηθείς (καλό είναι να κάνεις και ένα μπάνιο μετά, να φύγει η πολλή λαδίλα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η emily00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Ευχαριστωω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gazeli

Νεοφερμένος

Η gazeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Νομίζω ότι τα καλύτερα προϊόντα για όταν ξεκινάς να βάφεσαι είναι αυτά του body shop.
Και οι κοπέλες είναι καταρτισμένες στα δέρματα για να βοηθήσουν. Δεν ξέρω αν ακόμα
κλείνουν ραντεβού για να σε βάψουν, αλλά σίγουρα βολεύει πολύ γιατί δοκιμάζεις τα προϊόντα
και μαθαίνεις και tip. Το ίδιο γίνεται και στα mac και στα Hondos.
Γενικά αν δεν πειραματιστείς δεν πρόκειται να πετύχεις το σωστό προϊόν γιατί το κάθε δέρμα είναι
διαφορετικό.
Αυτό το καιρό χρησιμοποιώ πούδρα , μεικ απ και μάσκαρα estee lauder.
Αυτό που δεν αλλάζω είναι το κονσίλερ της la prairie.
Θα μου πείτε είναι ακριβά προϊόντα. Ναι, συμφωνώ. Μόνο που έχω δέρμα πολύ λιπαρό - σε σημείο που
χρησιμοποιείς για καθρέπτη τη μύτη μου - και μεγάλους πόρους. Ότι άλλο έχω βάλει στην καλύτερη είναι
στόκος στη χειρότερη ξεφλουδίζει.
Πάντως ψωνίζω αποκλειστικά την περίοδο που έχει το -25%. Και δεν βάφομαι καθημερινά , μόνο όταν βγαίνω.
Καταπλητικό είναι το lipgloss juicy tubes της lancome σε απόχρωση καραμέλα. Εχει όντως γεύση καραμέλα.
Ενυδατική κρέμα για λιπαρά δέρματα ξέρετε κάποια καλή?
Τα προϊόντα της mac είναι καλά για λιπαρά δέρματα? Δεν τα έχω δοκιμάσει ακόμα , 30 χρονών γαϊδούρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
MAC δεν έχω πάρει ποτέ...κρέμα θα σου έλεγα την αγαπημένη μου (την έχω χιλιοδιαφημίσει εδώ μέσα και κανείς δεν με ακούει :P) Hydramax από Chanel. Εχει την απλή (πάρα πολύ ελαφριά και ευχάριστη) και με χρώμα+αντιηλιακό (πιό πηχτή). Τις έχω και τις δύο, αυτή με το χρώμα την βάζω το πρωί και την άλλη το βράδυ. Με σχεδόν καθημερινή χρήση, η μια κρατάει γύρω στο εξάμηνο (χρώμα), ενώ η άλλη (περισσότερη ποσότητα) γύρω στους 10 μήνες, αρα αξίζουν τα λεφτά τους (50-60 ευρώ).
Επειδή κι εγώ έχω ελαιώνα στη μούρη, ξέρω τι λες. Δεν νομίζω να μπορείς να κάνεις και πολλά...Καλό καθάρισμα 2-3 φορές τη μέρα, πούδρα και ταμπονάρισμα κάθε λίγες ώρες με χαρτομάντιλο. Εγώ έτσι το κρύβω αρκετά καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Της mac τα προιόντα είναι πολύ καλά γενικά. Για λιπαρά δέρματα όμως δεν ξέρω. Γενικά έχουν καλή ποιότητα κ καλές τιμές! Εμένα προσωπικά είναι η αγαπημένη αλλά κ γενικά πολλές κοπέλες είναι fan της mac. Σου συνιστώ να τη δοκιμάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Το part των "καλων τιμων" παρτο πισω οπως το ειπες.
Η mac εχει καλα προιοντα αλλα δεν ειναι και κατι το μοναδικο.Υπαρχουν εταιριες με εξισου καλες ποιοτητες σε μικροτερη τιμη.Στη mac εκτος απο το προιον,πληρωνεις και το ονομα.
Οσο για τα λιπαρα δερματα συνιστω foundation σε στικ μορφη.Εμ...αμα θες υγρο,ισως καποια εταιρια φαρμακειου να σου εκανε.Οπως η la roche posay
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gazeli

Νεοφερμένος

Η gazeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Christinelle εννοείς την Hydramax + Active? Είναι η cream , το gel-cream ή το Moisture gluid?
Από την περιγραφή μου φαίνεται ότι θα με βολέψει.
Ενυδατικές της la roche-posay και avene χρησιμοποιώ σαν καθημερινή κρέμα , εναλλάξ.
Οταν τελειώσει η μία παίρνω την άλλη. Ιδιαίτερα το serum και η μασκα ενυδάτωσης της avene
για ευαίσθητα δέρματα κάνουν θαύματα. Γιατί το δέρμα μου είναι μεν λιπαρό , αλλά και σε μερικά
σημεία πολύ αφυδατωμένο. Και αν ο καμβάς δεν είναι λείος πως να κάτσει καλά το χρώμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Ρωτα εναν δερματολογο η αισθητικο περι αυτου,καλυτερα
Εγω σαν μακιγιεζ μπορω να πω μονο να πλενεις το προσωπο σου με ενα σαπουνι [εγω χρησιμοποιω το seba med] σε καθημερινη βαση για να εξισορροπισεις τη λιπαροτητα και να τη φερεις σε ενα καλο σημειο.Απο εκει και περα ενυδατικη με βαση το νερο.Founadation σε στικ η μους,ταμποναριστα την πουδρα με ενα πομ πον,και κοιτα να επιμεινεις στα σημεια εντονης γυαλαδας.Ποτε πουδρα κατω απο τα ματια btw γιατι σπαει το δερμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Το part των "καλων τιμων" παρτο πισω οπως το ειπες.
Η mac εχει καλα προιοντα αλλα δεν ειναι και κατι το μοναδικο.Υπαρχουν εταιριες με εξισου καλες ποιοτητες σε μικροτερη τιμη.Στη mac εκτος απο το προιον,πληρωνεις και το ονομα.
Οσο για τα λιπαρα δερματα συνιστω foundation σε στικ μορφη.Εμ...αμα θες υγρο,ισως καποια εταιρια φαρμακειου να σου εκανε.Οπως η la roche posay

Καθεμία ας κρατήσει τη δική της γνώμη για το θέμα της τιμής αν γίνεται χωρίς επιθετικότητα.
Όσον αφορά το θέμα της λιπαρής επιδερμίδας δεν γνωρίζω (γιατί δεν έχω λιπαρή) αλλά κ γω πιστεύω ότι η καλυτερη λύση θα ήταν κάποιο προιόν από φαρμακείο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Christinelle εννοείς την Hydramax + Active? Είναι η cream , το gel-cream ή το Moisture gluid?
Από την περιγραφή μου φαίνεται ότι θα με βολέψει.
Ενυδατικές της la roche-posay και avene χρησιμοποιώ σαν καθημερινή κρέμα , εναλλάξ.
Οταν τελειώσει η μία παίρνω την άλλη. Ιδιαίτερα το serum και η μασκα ενυδάτωσης της avene
για ευαίσθητα δέρματα κάνουν θαύματα. Γιατί το δέρμα μου είναι μεν λιπαρό , αλλά και σε μερικά
σημεία πολύ αφυδατωμένο. Και αν ο καμβάς δεν είναι λείος πως να κάτσει καλά το χρώμα?

Εγώ έχω το moisture fluid. Μου είχαν δώσει ένα δειγματάκι μια φορά που πήρα πούδρα και μου άρεσε, έτσι την πήρα αργότερα. Πιό πριν δεν έβαζα καν ενυδατική, γιατί έλεγα "τόσο λιπαρότητα έχω, θα βάλω και κρέμα από πάνω?" Βολέυει πολύ και η συσκευασία που έχει αντλία και ανάλογα πόσο θα την πιέσεις, θα βγάλει ανάλογη δόση. Εγώ την πιέζω μέχρι τη μέση, γιατί δεν βάζω στο λαιμό και έτσι μου κρατάει παραπάνω. Θέλει πραγματικά ελάχιστο και φτάνει για όλο το πρόσωπο ωστε να κάνει μεν δουλειά αλλά να μην γυαλίζει. Αν μπορείς να βρεις δειγματάκι, δοκίμασέ την πρώτα...μην τυχόν και δεν σου αρέσει και με βρίζεις μετά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar0ulihp

Νεοφερμένος

Ο mar0ulihp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
κοριτσια θα ηθελα να σας προτεινω να ριξετε μια ματια σε μια εταιρια π ανακαλυψα προσφατα κ κανει θραψη εξω!καλλυντικα απο 1.70-4 ευρω σε παρα πολυ καλλη ποιοτητα!εχτες εβαλα ενα κραγιον π ειχα αγορασει απ εκει κ βγηκα εξω για περιπου 4 ωρες κ τ χρωμα οταν επεστρεψα ηταν οπως οταν τ εβαλα!

eyeslipsface.co.uk

μπορειτε ν δει κ πολλα βιντεο στο youtube για κριτικες κ ιδεες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
κοριτσια θα ηθελα να σας προτεινω να ριξετε μια ματια σε μια εταιρια π ανακαλυψα προσφατα κ κανει θραψη εξω!καλλυντικα απο 1.70-4 ευρω σε παρα πολυ καλλη ποιοτητα!εχτες εβαλα ενα κραγιον π ειχα αγορασει απ εκει κ βγηκα εξω για περιπου 4 ωρες κ τ χρωμα οταν επεστρεψα ηταν οπως οταν τ εβαλα!

eyeslipsface.co.uk

μπορειτε ν δει κ πολλα βιντεο στο youtube για κριτικες κ ιδεες! :)

εχω παραγγείλει πολλές φορές! είναι υπέροχα, έχουν καλή ποιότητα και είναι πολύ οικονομικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flumen

Νεοφερμένος

Η Flumen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Αγαπώ την Clarins, όσα προϊόντα της έχω δοκιμάσει ήταν άψογα, με ιδιαίτερη προτίμηση στο oil-free make up τους, στο σμικρυντικό πόρων και στο τζελ καθαρισμού τους. Λοσιόν ντεμακιάζ από την Avene, scrub από τον Κορρέ (γενικά με καλύπτουν και οι σκιές και τα κραγιόν τους, από την πούδρα τους δεν ήμουν ευχαριστημένη όμως), πούδρα και μολύβι ματιών από τη Chanel, μάσκαρα Manhattan με ενσωματωμένο βουρτσάκι, ατελείωτη διάρκεια. Πολύ καλά και οικονομικά τα προϊόντα της Bioten, ιδιαίτερα η ενυδατική τους με εκχύλισμα κυδωνιού. Αφρόλουτρο Fa και Dove (εξαιρετικά και τα body lotion της συγκεκριμένης εταιρείας), τα λατρεύω σε όλες τους τις εκδοχές. Αρώματα Joop και Mexx, εδώ και χρόνια, αλλά πρόσφατα ανακάλυψα το Omnia της Bulgari και ενθουσιάστηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ann ann

Νεοφερμένος

Η ann ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Για πρακτικούς λόγους δεν έχω παραγγείλει ποτέ καλλυντικά από το internet αλλά θέλω να το κάνω γιατί ακούω πολύ καλά λόγια για διάφορα site που συνδυάζουν χαμηλές τιμές με άριστη/πολύ καλή ποιότητα.Μία φίλη ψωνίζει μανιωδώς και σχεδόν αποκλειστικά από το iHerb,το οποίο (διαφημίζει πως) έχει ως επί των πλείστων φυτικά προιόντα.
Εγώ είμαι γενικά σταθερή στις μάρκες που χρησιμοποιώ,παρολαυτά δεν κολλάω και δοκιμάζω νέα προιόντα.

Για τα μαλλιά χρησιμοποιώ:
  • ένα πολύ γνωστό αντρικό σαμπουάν (που δε το θυμάμαι αυτή τη στιγμή) γιατί όλα ΜΑ ΟΛΑ τα υπόλοιπα μου κάνουν πιττυρίδα.Το συγκεκριμένο δεν ευνοεί την πιττυρίδα ή την ξηρότητα,έχει πολύ ωραίο άρωμα και δεν μου λαδώνει τα μαλλιά.Για να βοηθήσω,είναι σε ένα λαχανί μπουκάλι με μπλε καπάκι.
  • επειδή έχω σπαστά μαλλιά και τα περνάω καθημερινά από πιστολάκι-πρέσσα,χρησιμοποιώ δύο προιόντα της Lorven.Το ένα είναι σιλικόνη για τις άκρες των μαλλιών(10,50 ευρώ αλλά διαρκεί για πολύ καιρό.Εγώ έχω ένα μπουκαλάκι από αρχές Μαίου και είναι λίγο πιο κάτω απ'τη μέση τώρα) και το δεύτερο είναι σαν κρέμα που μειώνει το φριζάρισμα και βοηθάει το μαλλί να ισιώσει αλλά και να λάμπει(5,50 ευρώ αλλά νομίζω θα χρειάζομαι κάθε μήνα από ένα).Πραγματικά είναι σωτήριο.
Για το πρόσωπο χρησιμοποιώ:
  • Κρέμα της Avene,η οποία είναι κάτι παραπάνω από σωτήρια.Κυριολεκτικά εξαφανίζει τις κοκκινίλες ή τα σπυράκια.Για παράδειγμα αν παρατηρήσω σπυράκι ή ερεθισμό στο πρόσωπό μου στις 7,στις 9 θα έχει εξαφανιστεί!!!Τιμή δε θυμάμαι γιατί κι αυτό το έχω αρκετό καιρό.
  • Gel απολέπισης προσώπου της Nivea,το οποίο χρησιμοποιώ κατά τη διάρκεια του μπάνιου και με χαλαρώνει απίστευτα.Δε θα έλεγα ότι είναι ιδιαίτερα αποτελεσματικό για τα μαύρα στίγματα αλλά νιώθεις το πρόσωπό σου αναζωογονημένο.
  • Κρέμα ημέρα της Nivea.Την κλασική μπλε κρεμούλα που πρέπει να κάνει γύρω στα 7-8 ευρώ.Τελειώνει σχετικά σύντομα.
Για το σώμα χρησιμοποιώ:
  • Το body milk της Simple Priorities,με προτίμηση στο vanilla-sugar.Κατά τ'άλλα,δεν έχω πρόβλημα με τις κρέμες σώματος εκτός από όλες τις κρέμες της Corpus που δε με ικανοποίησαν καθόλου.
  • Για τα χέρια προτιμώ την hand cream της Neutrogena η οποία είναι Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Η,απορροφάται άμεσα και αφήνει μία πολύ απαλή αίσθηση στην επιδερμίδα.Μάλιστα στο Attica την είχα βρει σετάκι με ένα ''liposan'' της ίδιας εταιρείας,γύρω στα 6 και κάτι ευρώ και τα δύο μαζί.
  • Μετά το μπάνιο προτιμώ για τις περιοχές που είναι επικίνδυνες για ραγάδες,την κλασική απλή βαζελίνη.Συμφέρει από κάθε άποψη και πιστεύω πως είναι πιο ''υγιεινή'' από άλλα προιόντα.
Για το μακιγιάζ χρησιμοποιώ:
  • make-up της seventeen,γύρω στα 15 ευρώ νομίζω.Διαρκεί τρεις μήνες πάνω κάτω αλλά το χρησιμοποιούμε μαζί με τη μαμά μου.Άρα σε άλλες μπορεί να κρατήσει και 6μηνο.
Αυτά προς το παρόν,αν θυμηθώ κάτι άλλο θα το προσθέσω,σε μικρότερο ποστ την επόμενη φορά :D

Υ.Γ:Θα ήθελα να προτείνει όποια ξέρει καμιά καλή κρέμα/gel για τις ραγάδες.
Υ.Γ2:Για scrub χεριών,ποδιών και σώματος χρησιμοποιώ τρία συγκεκριμένα προιόντα της Avon,τα οποία τα έχω 2 μήνες (αρκετός καιρός με δεδομένο ότι κάνω καθημερινή χρήση) αλλά δε νομίζω να τα ξαναβρώ :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
avene χρησιμοποιώ και εγώ στο πρόσωπο , είναι τέλεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Εδώ και χρόνια παίρνω το make up της loreal, τελευταία πήρα το απλό, αλλά γενικά το κοκκινο μαρεσει πιο πολύ! Από μάσκαρες έχω μείνει ευχαριστημένη με αυτήν των body shop, και τις μεγαλώνει και τις ξεχωρίζει. Μετά πούδρα της dior, ρουζ της max factor και σκια στον τόνο του δέρματος της MAnhattan.

Τώρα από κρέμες δεν έχω καταλήξει σε κάποια που να πω ότι είμαι και τελείως ευχαριστημένη. Χρησιμοποιώ κυρίως ενυδατικές 24ωρες, και όχι μέρας... νύχτας...κλπ... Αυτήν την περίοδο 'εχω την elicina, η οποια είναι κρεμα αναπλασης και ειναι καταλληλη και για τις ραγαδες και για τυχον ουλες.
Ωστόσο αυτό που με χαλάει ειναι πως οταν τη φοραω στο προσωπο εχει την ταση να μου το ξηραίνει και να φαινεται πιο θαμπο, με απότελεσμα να χρειαζεται να βαλω και ενυδατικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
Εδώ και χρόνια παίρνω το make up της loreal, τελευταία πήρα το απλό, αλλά γενικά το κοκκινο μαρεσει πιο πολύ!

πήρα κ εγώ το make up της loreal πρόσφατα! είναι πολύ καλό αλλά εγώ μάλλον ήθελα το απλό (όχι κόκκινο) :worry: αυτό που πήρα γράφει πάνω rose vanilla C2. το δικό σου τι γράφει;
η αλήθεια είναι ότι δεν κοκκινίζει είναι πολύ πολύ ελαφρύ ροζ αλλά συνήθως έπερνα το natural άλλης μάρκας νομίζοντας ότι κάνει πιο φυσικό αποτέλεσμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Έχει δοκιμάσει καμία το make up Miracle της Lancome?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Girls, εχετε ιδεα απο γερμανικά καλλυντικά; Ψωνίζει, έχει ψωνίσει καμμιά σας? Ξέρετε μάρκες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top