Η "ελευθερία" του άλλου στη σχέση...

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
katerina respect:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

και για να έρθουμε κ σε κάτι ακόμα που ειπώθηκε:

καλό είναι να φέρνεις τον καλό/ή σου στην παρέα κ να βγαίνεται μαζί (κ αν γουστάρετε τα περνάτε πολύ ωραία), αλλά η γυναικοπαρέα είναι γυναικοπαρέα (κ το ίδιο ισχύει κ για τους άντρες)! καλό είναι να μην παρατάς ποτέ τους φίλους σου για κάποιο αίσθημα όσο σοβαρό κ αν είναι. οι φίλοι θα καταλαβουν όταν θα θές να είσαι με το αίσθημα, αλλά μην ξεχνάς ότι μια φορά τον μήνα δεν θα πάθει κανείς τπτ αν βγεις με φίλες. ισα ισα που μπορείς να βοηθήσεις ίσως μια φίλη μιλώντας της, η οποία δεν θα νιώθει καλά να μιλά μπρος στον άντρα σου...
η φιλία είναι ανεκτίμητη σε όποια φάση κ αν βρίσκεσαι σε κάθε ηλικία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
απλα ειναι μια τακτικη που υιοθετει κανεις οταν ειναι ανασφαλης και εκδηλωνεται συνηθως στις μικρες ηλικιες των 20...οσο μεγαλωνεις αυτες οι ανασφαλειες αρχιζουν να ξεθωριαζουν
:D Το άλλο με το Τοτό τον ξέρεις:D ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Τοrry, αν η κολλητη μου δεν ερθει για μπαροτσαρκα μαζι μου ενω το καναμε συνεχεια πριν (μπαροτσαρκα, οχι "γκομενοτσαρκα") και ενω το θελει φυσικα, εγω θα τη χαρακτηρισω κατινουλα. Συγγνωμη αν θιγω καποιον, αλλα την τακτικη του αυτοπεριορισμου μονο και μονο μηηη και στραβωσει ο αλλος, ενω τελικα καταργεις τις δικες σου επιθυμιες τη βρισκω γυναικουλιστικη, ειδικα αν η σχεση δεν ειναι σοβαρη κτλ. Και δεν μιλαω για τρελο ξενυχτι η κλαμπινγκ μεχρι το πρωι (λεμε τωρα..που κι αυτο δε συνοδευεται απαραιτητα απο "ψαξιμο"..), αλλα αν δεν βγαινει ουτε για ενα ποτο μονη της, και πανε συνεχεια ντουετακι, ε..κατι δεν παει καλα για να κρεμεται τοσο απο καποιον.
Επαναλαμβανω οτι δεν μιλαω για τον πρωτο ενθουσιασμο, ουτε για την περιπτωση που κι εκεινη θελει να βγαινει μονο με τον φιλο της πια, μιλαω για την κατασταση που αποξενωνεται με τους γυρω ενω δεν το θελει για να μη δημιουργηθει ενταση.

Δεν νομίζω πως κάποιος μπορεί να κάνει κάτι το οποίο δεν πιστεύει, τυολάχιστον όχι για πολύ, όσο καψούρης και να'ναι.
Αλλά γιατί είναι τόσο κακό και κατινίστηκο να θέλει και τον άλλο μαζί? Εγώ πάντως αν έβγαινα χωρίς τον καλό μου δεν θα μπορούσα να περάσω καλά γιατί αυτό πρέπει να σημαίνει πως κρέμομαι από πάνω του?
Βέβαια ενωείται πως είμαι με κάποιον πολύ κεφάτο άνθρωπο που του αρέσει η παρέα και ο χαβαλές και δεν είναι κανένας μονόχνωτος που δεν γουστάρει κόσμο. Πχ δεν πρόκειται να μου κάνει ποτέ σκηνή γιατί ανέβηκα στην μπάρα με την φίλη να χωρέψω,ή αν είμαι προκλητικά ντυμένη και θα με κοιτάνε κι αλλοι..
Γιατί λοιπόν να ενοχλούνται οι φίλοι μου όταν τον θέλω μαζί μου οταν μπορούμε να ξεφαντώσουμε εξίσου?
Αν τώρα ήταν κάποιος που δεν με άφηνε να περάσω καλά ίσως και να έβγαινα μόνη (αλλά δεν θα το σοβάρευα μαζί του!)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ πάντως αν έβγαινα χωρίς τον καλό μου δεν θα μπορούσα να περάσω καλά γιατί αυτό πρέπει να σημαίνει πως κρέμομαι από πάνω του?

Βρε Torry αυτό που μου λες μου ακούγεται πολύ υπερβολικό. Είναι δυνατό να περνάς καλά μόνο όταν είναι ο καλός σου μαζί σου; Είναι σα να λες πως πριν τον γνωρίσεις ζούσες στην μιζέρια.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Βρε Torry αυτό που μου λες μου ακούγεται πολύ υπερβολικό. Είναι δυνατό να περνάς καλά μόνο όταν είναι ο καλός σου μαζί σου; Είναι σα να λες πως πριν τον γνωρίσεις ζούσες στην μιζέρια.:/:

εγω καταλαβαινω αυτο που λεει...απολυτα...και το αναγω στη συνηθεια..εχει μαθει να βγαινει παντα μαζι του και ειμαι αιγουρη πως οταν θα βγει μονη της ισως και να αισθανεται σαν το νερο εξω απο τη γυαλα..πολλοι περνανε απο αυτη τη φαση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Βρε Torry αυτό που μου λες μου ακούγεται πολύ υπερβολικό. Είναι δυνατό να περνάς καλά μόνο όταν είναι ο καλός σου μαζί σου; Είναι σα να λες πως πριν τον γνωρίσεις ζούσες στην μιζέρια.:/:

Δεν έιναι υπερβολή! Ετσι νιώθω! Είναι πολύ απλό. Με τον καλό μου όταν βγαίνουμε δεν είμαστε όπως άλλα ζευγάρια που κάθονται απλά σε μια γωνιά και ο ένας κοιτάει τον άλλο στα μάτια μην τυχών και κοιτάξει αλλού. Περνάμε πολύ καλά, κάνουμε πλάκα μεταξύ μας και με τους φίλους μας και ξεσαλώνουμε! Απλά όταν δεν είναι εκείνος μαζί νιώθω έξω από τα νερά μου όπως λέει και η Neraida ,μου λείπει η παρέα του χάνω το κέφι μου και δεν το ευχαριστιέμαι το ίδιο! Οχι δεν ζούσα στην μιζέρια απλά τώρα περνάω ακόμα καλύτερα!;)
εγω καταλαβαινω αυτο που λεει...απολυτα...και το αναγω στη συνηθεια..εχει μαθει να βγαινει παντα μαζι του και ειμαι αιγουρη πως οταν θα βγει μονη της ισως και να αισθανεται σαν το νερο εξω απο τη γυαλα..πολλοι περνανε απο αυτη τη φαση....

Δεν έβγαινα πάντα μαζί του ως που μείναμε μαζί, δεν είχαμε βγεί πριν πχ για ποτό, με παρέα, μόνο καφε -φαϊ και καμιά βόλτα. Ομως από την 1η φορά που βγήκαμε μαζί και μάλιστα με παρέα ,πέρασα τόσο καλά που δεν μου έκανε πλέον αίσθηση να βγώ μόνη μου! Αυτό δεν σημαίνει οτι δεν θα πάω πχ για έναν καφέ με καμιά φίλη (να πούμε και κανα προσωπικό-γυναικείο θέμα) αλλά για παραπάνω τον θέλω μαζί!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δεν νομίζω πως κάποιος μπορεί να κάνει κάτι το οποίο δεν πιστεύει, τυολάχιστον όχι για πολύ, όσο καψούρης και να'ναι.
Αλλά γιατί είναι τόσο κακό και κατινίστηκο να θέλει και τον άλλο μαζί? Εγώ πάντως αν έβγαινα χωρίς τον καλό μου δεν θα μπορούσα να περάσω καλά γιατί αυτό πρέπει να σημαίνει πως κρέμομαι από πάνω του? (...)
Γιατί λοιπόν να ενοχλούνται οι φίλοι μου όταν τον θέλω μαζί μου οταν μπορούμε να ξεφαντώσουμε εξίσου?

Καποιος που θελει τον αλλον οπωσδηποτε στη ζωη του, μπορει να καταπιεστει οσο δεν παιρνει για να τον κρατησει, παραδειγματα απειρα.
Το κατινιστικο ισως ηταν χοντροκομμενος χαρακτηρισμος, (αν και εγω το βλεπω ετσι), αλλα οταν η κοπελα που μεχρι χθες εβγαινε συνεχεια με τους φιλους της, ειτε για καφε για να συζητησουν μονο, ειτε για ποτο, ειτε για οτιδηποτε, πλεον δεν κανει βημα χωρις τον φιλο της, δεν μπορω να δεχτω οτι μεταλλαχθηκε η προσωπικοτητα της σε τοσο λιγο καιρο. Υποψιαζομαι ομως οτι προσαρμοσε την προσωπικοτητα της και τον τροπο που διασκεδαζει για να μη δημιουργησει προβλημα στη σχεση της. Κανενα προβλημα μ'αυτο, ο καθενας ξερει πως περναει καλυτερα, αλλα το να μην μπορεις να κανεις ρουπι χωρις τον φιλο σου, να μην πιεις εναν καφε με την κολλητη σου που εχει αναγκη εσενα κι οχι και τον συνοδο σου, ΕΜΕΝΑ δεν μου κανει για ανεξαρτητο ατομο, μου κανει για την Κιτσα που τυλιξε το κελεπουρι και δεν το αφηνει λεπτο.

Torry εννοειται πως δεν τα λεω για σενα, αλλωστε μεσα στον γαμο αλιμονο αν αποκοβεις το ετερον ημισυ μονιμως απ'τις εξοδους σου, μιλαω για περιπτωσεις κοπελουδων που απο partygirls εγιναν οι κυριουλες του κυριου για να μη μεινουν λιγο μονες τους αν δεν τους καλυπτει εντελως ο αλλος, κι ισως δυστυχως να εχω πολυ συγκεκριμενο προφιλ στο κεφαλι μου γι'αυτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δεν έιναι υπερβολή! Ετσι νιώθω! Είναι πολύ απλό. Με τον καλό μου όταν βγαίνουμε δεν είμαστε όπως άλλα ζευγάρια που κάθονται απλά σε μια γωνιά και ο ένας κοιτάει τον άλλο στα μάτια μην τυχών και κοιτάξει αλλού.

Ααααακριβως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Torry εννοειται πως δεν τα λεω για σενα, αλλωστε μεσα στον γαμο αλιμονο αν αποκοβεις το ετερον ημισυ μονιμως απ'τις εξοδους σου, μιλαω για περιπτωσεις κοπελουδων που απο partygirls εγιναν οι κυριουλες του κυριου για να μη μεινουν λιγο μονες τους αν δεν τους καλυπτει εντελως ο αλλος, κι ισως δυστυχως να εχω πολυ συγκεκριμενο προφιλ στο κεφαλι μου γι'αυτες.

:hmm: Κοίτα κι εμένα θα μου φαινόταν κάπως αν κάποια με τα χαρακτηριστηκά που λές στην 1η βδομάδα πχ γνωρημίας έγραφε τους πάντες! Αλλο να αρεώνεις λίγο(για να έχεις χρόνο και για τον άλλο) και να θές να βάλεις στην παρέα το έταιρό σου ήμιση(σιγά-σιγά) κι άλλο να τους ξεγράφεις όλους για κάποιον που στην ουσία δεν σε καλύπτει και μόλις χωρήσεις να τρέχεις πάλι στα φιλαράκια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν έβγαινα πάντα μαζί του ως που μείναμε μαζί, δεν είχαμε βγεί πριν πχ για ποτό, με παρέα, μόνο καφε -φαϊ και καμιά βόλτα. Ομως από την 1η φορά που βγήκαμε μαζί και μάλιστα με παρέα ,πέρασα τόσο καλά που δεν μου έκανε πλέον αίσθηση να βγώ μόνη μου! Αυτό δεν σημαίνει οτι δεν θα πάω πχ για έναν καφέ με καμιά φίλη (να πούμε και κανα προσωπικό-γυναικείο θέμα) αλλά για παραπάνω τον θέλω μαζί!:D

:) ....μια χαρα :)
εγω απο την αλλη επρεπε να παθω για να μαθω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
:) ....μια χαρα :)
εγω απο την αλλη επρεπε να παθω για να μαθω...:)

Αυτό είναι κανώνας Νεραϊδά μου! Κι εγώ πριν δεν ήξερα και πέρναγα συχνά πολύ βαρετά με τον πρώην.:( Βέβαια από ένα σημείο κ ύστερα έβγαινα κρυφά με την παρέα μου(δεν είναι σωστό το κρυφό αλλά δεν ήθελα να χάσω το "κελεπούρι":P ). Οταν τελείωσα όμως με την σχέση αυτή αποφάσησα πως πρέπει ο καλός μου να είναι πιο κοινωνικός και κεφάτος!Και ήμουν πολύ κ@λ@φαρδη γιατί το βρήκα;) !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αυτό είναι κανώνας Νεραϊδά μου! Κι εγώ πριν δεν ήξερα και πέρναγα συχνά πολύ βαρετά με τον πρώην.:( Βέβαια από ένα σημείο κ ύστερα έβγαινα κρυφά με την παρέα μου(δεν είναι σωστό το κρυφό αλλά δεν ήθελα να χάσω το "κελεπούρι":P ). Οταν τελείωσα όμως με την σχέση αυτή αποφάσησα πως πρέπει ο καλός μου να είναι πιο κοινωνικός και κεφάτος!Και ήμουν πολύ κ@λ@φαρδη γιατί το βρήκα;) !

οταν εγραψα "επρεπε να παθω για να μαθω" εννοουσα οτι για 6 χρονια ημουν τοσο προσκολλημενη στον φιλο μου που δεν ειχα παει ουτε και εναν καφε την κολλητη μου...και οταν αναγκαστηκα να μεινω μονη μου γιατι εκεινος εφυγε για μεταπτυχικο Αμερικη συνειδητοποιησα ποσο λαθος ημουν σε αυτη τη συμπεριφορα μου τοσα χρονια..και οχι για το πως ημουν απεναντι στους φιλους μου...αλλα για το τι κακο ειχα κανει σε μενα την ιδια...ενοιωθα τοσο εξαρτημενη απο κεινον που δεν μπορουσα να κανω τιποτα μονη μου...οχι να βγω για καφε....
λογω συγκυριων και επειδη θα ελειπε για καποιο χρονικο διαστημα....βρηκα τον εαυτο μου παλι..και τα ιδια λαθη δοξα το θεο δεν τα κανω ξανα...
πφφφ!!!παλι πολλα εγραψα...:redface: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
αλλα για το τι κακο ειχα κανει σε μενα την ιδια...ενοιωθα τοσο εξαρτημενη απο κεινον που δεν μπορουσα να κανω τιποτα μονη μου...οχι να βγω για καφε....
λογω συγκυριων και επειδη θα ελειπε για καποιο χρονικο διαστημα....βρηκα τον εαυτο μου παλι..και τα ιδια λαθη δοξα το θεο δεν τα κανω ξανα...

Είναι πολύ σημαντικό που βρήκες πάλι τον εαυτό σου, αλλά και το θάρρος να αντιληφθείς τα λάθη σου.:)

Δύσκολη φάση μου ακούγεται. Αλλά για εμένα το πιο εφιαλτικό είναι να είναι ο άλλος τρελά εξαρτημένος από εσένα.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Είναι πολύ σημαντικό που βρήκες πάλι τον εαυτό σου, αλλά και το θάρρος να αντιληφθείς τα λάθη σου.:) ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΧΡΟΝΙΑ..:D

Δύσκολη φάση μου ακούγεται. Αλλά για εμένα το πιο εφιαλτικό είναι να είναι ο άλλος τρελά εξαρτημένος από εσένα.:worry: ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΙΣΧΥΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΙΣΧΥΕΙ ΩΣ ΕΝΑ ΒΑΘΜΟ...ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ;)

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ;) .

:thumbup: Μπράβο αυτό είναι πολύ βασικό!
:hmm: Δλδ είστε ακόμα μαζί, αν κατάλαβα καλά!(σπάνιο μετά από τόσες αλλαγές σημαίνει πως έχετε κάτι πολύ δυνατό!;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
:thumbup: Μπράβο αυτό είναι πολύ βασικό!
:hmm: Δλδ είστε ακόμα μαζί, αν κατάλαβα καλά!(σπάνιο μετά από τόσες αλλαγές σημαίνει πως έχετε κάτι πολύ δυνατό!;) )

καλα καταλαβες, μεχρι σημερα τουλαχιστον, γιατι για μενα τιποτα μα τιποτα δεν ειναι δεδομενο..:)
ναι ειναι σπανιο..ειδικα σε αυτες τις ηλικιες...δεν ξερω ποσο δυνατο ειναι..ξερω ομως οτι ειμαστε ακομα μαζι γιατι υπηρχε και υπαρχει επικοινωνια (αυτη ειναι για μενα η λεξη κλειδι για μια πετυχημενη σχεση)...αυτο μας κρατησε μαζι..εξω βεβαια απο την αγαπη, εκτιμηση και σεβασμο του ενος προς τον αλλο....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
καλα καταλαβες, μεχρι σημερα τουλαχιστον, γιατι για μενα τιποτα μα τιποτα δεν ειναι δεδομενο..:)
ναι ειναι σπανιο..ειδικα σε αυτες τις ηλικιες...δεν ξερω ποσο δυνατο ειναι..ξερω ομως οτι ειμαστε ακομα μαζι γιατι υπηρχε και υπαρχει επικοινωνια (αυτη ειναι για μενα η λεξη κλειδι για μια πετυχημενη σχεση)...αυτο μας κρατησε μαζι..εξω βεβαια απο την αγαπη, εκτιμηση και σεβασμο του ενος προς τον αλλο....;)

Επικοινωνία. Το 1ο και το τελευταίο πράγμα που κρατάει μια σχέση! Το οτι δεν θεωρείς τον άλλο δεδομένο είναι το "τρικ" για να μην μπει η ρουτίνα ανάμεσά σας! :clapup:Μπράβο είναι σπάνιες τέτοιες σχέσεις!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Το οτι δεν θεωρείς τον άλλο δεδομένο είναι το "τρικ" για να μην μπει η ρουτίνα ανάμεσά σας!

ξερεις τι λενε....προσεχε γιατι και ο κ---ος σου μπορει να σε χέσει!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
ξερεις τι λενε....προσεχε γιατι και ο κ---ος σου μπορει να σε χέσει!;)

:hehe: :hehe: σωστό !:thumbup: :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top