Kλαίτε εύκολα;

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
όταν ήμουν μωρό δεν έκλαιγα καθόλου. Ήμουν πολύ σοβαρό, σε αντίθεση με το χαζοχαρούμενο αδέρφι. Σιγά σιγά όμως με κόλλησε και κλαίω για τη κατάντια μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω γμτ απο τοτε που ξεκινησα τα αντισυλληπτικα κλαιω με το παραμικρο! Ειδικα σε ταινιες, εχω γινει απειρες φορες ρεζιλι στο σινεμα. Σε τσακωμους, προσπαθω να το συγκρατω, γιατι μου φαινεται ανεντιμο απο τη στιγμη που μολις δει ο αλλος δακρυ, του εχουν φυγει τα νευρα και με εχει παρει αγκαλια. Ειναι σαν να τον αναγκαζω να το ξεχασει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Εγω γμτ απο τοτε που ξεκινησα τα αντισυλληπτικα κλαιω με το παραμικρο! Ειδικα σε ταινιες, εχω γινει απειρες φορες ρεζιλι στο σινεμα. Σε τσακωμους, προσπαθω να το συγκρατω, γιατι μου φαινεται ανεντιμο απο τη στιγμη που μολις δει ο αλλος δακρυ, του εχουν φυγει τα νευρα και με εχει παρει αγκαλια. Ειναι σαν να τον αναγκαζω να το ξεχασει.

ιο ιο τι σχεση εχουν τα αντισυλληπτικα με το κλαμα; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ιο ιο τι σχεση εχουν τα αντισυλληπτικα με το κλαμα; :(

προφανως θα εννοει οτι λογω υψηλων ορμονων κλαιει...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
προφανως θα εννοει οτι λογω υψηλων ορμονων κλαιει...;)

Νι, αυτο, τις ορμονες μου μεσα!

Απλα γενικα εγω, πριν αδιαθετησω, βαραγανε οι ορμονες μου κοκκινο και εκλαιγα για το οτιδηποτε. Τωρα ειναι πιο γενικο το φαινομενο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
I feel you... :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μμμμ...παλιά ήμουν πολύ κλαψιάρα... έκλαιγα με το παραμικρό...με το παραμικρό όμως....

Πλέον κλαίω σπάνια! :worry: Ακόμα και με νεύρα, πρέπει να είναι τρελά ώστε να αρχίσω να κλαίω... Ρε γμτ πολύ αναίσθητη έχω γίνει... το έχω γυρίσει στο άλλο άκρο :hmm:

Μμμ...αλλά μία φορά το μήνα πριν την περίοδο ρίχνω ένα κλάμα... και δεν χρειάζεται καν να υπάρχει κάτι που με ενοχλεί... καλά αν υπάρχει...εκεί ξεσπώ, κλαίω για ένα ολόκληρο χρόνο...αλλά ξέρω ότι είναι οι ηλίθιες ορμόνες μου :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Γενικά κλαίω όταν είμαι πολύ φορτωμένη και θέλω να ξεσπάσω (ΠΙΑ)... Π.χ. στην προηγούμενη δουλειά μου, λίγο πριν φύγω που δεν άντεχα άλλο έκλαιγα συχνότατα από τα νεύρα μου... Για την τωρινή μου, ήμουν στο τσακ να κλάψω την Πέμπτη, αλλά νταξ' το κοντρόλαρα...

Για προβληματάκια στις σχέσεις κλαίω μόνο αν είμαι λίγο πριν την περίοδο ή αν είμαι φορτωμένη και πάλι από άλλα πράγματα ή αν χωρίσω :)

Πάντως και εγώ έχω παρατηρήσει ότι με τα αντισυλληπτικά, λίγο πριν την περίοδο γίνομαι υπερευαίσθητη... ενώ τώρα που τα έχω κόψει λίγο καιρό, δε χαμπαριάζω και πολλά :P

Παλιά πάντως ήμουν πολύ σκληρό παιδάκι και ντρεπόμουν να κλάψω ακόμα και όταν ήμουν μόνη μου... Μετά ξαφνικά άλλαξα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
όχι...δεν κλαίω εύκολα... πράγμα που είναι κακό για τη σιλουέτα μου...

Κι εγώ που κλαίω εύκολα μη νομίζεις, στα ίδια κιλά είμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω ρε παιδια ουτε που θυμαμε ποτε εκλαψα τελευτεα φορα... Μολις εφυγα απο την ηλικια που κλαις επειδη εκανες μιμι, δεν πρεπει να ξαναεκλαψα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Δακρύζω πολύ εύκολα όταν βλέπω ταινίες, αρκετά όταν ακούω μουσική ή θυμάμαι κάποιες ιστορίες. Σπάνια όμως γίνεται κάτι περισσότερο από 2-3 δάκρυα.:|

Για κανονικό κλάμα, μόνο όταν έχω ΠΟΛΛΑ νεύρα σε πολύ συγκεκριμένα θέματα. Κάπως δύσκολα δηλαδή, και δυστυχώς, γιατί το βρίσκω λυτρωτικό, ανακουφιστικό.

Μου φαίνεται πως το θέμα είναι λίγο taboo για τους άνδρες, αφού έπρεπε να φτάσει 3 σελίδα για να απαντήσουν κάποιοι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Δεν ξέρω αλλά εγώ πάντα έκλαιγα εύκολα, και η μάνα μου φρόντισε πολύ καλά να με κάνει να ντρέπομαι γι αυτό.
Πάντα όταν ήμουν μικρή και τα έβρισκα λίγο σκούρα έβαζα τα κλάματα. Θυμάμαι τη μητέρα μου να γελάει και να λέει στους άλλους πώς έκανα. Πραγματικά ακόμα και τώρα αισθάνομαι άσχημα γι αυτό... Στην εφηβεία υποκρινόμουν οτι καμιά ταινία δε με έκανε να κλάψω και γενικά έκλαιγα μόνο όταν ήμουν μόνη. Κάτι τέτοιο κάνω και τώρα αλλά σε μικρότερο βαθμό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Αρκετα συχνα δυστυχως... Εδω και 5 μηνες συνεχως...Ο λογος χωρισμος...Να παω στο γιατρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γλυκα

Νεοφερμένος

Η Γλυκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Εγώ κλαίω συχνά αλλά ποτέ μπρόστα σε άλλους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
δακρύζω τραγικά εύκολα!!! μου την δίνει πολύ όταν μου συμβαίνει γιατί πολλές φορές κλαίω από νέυρα και όχι από αδύναμία η συναισθηματισμό κάτι που οι άλλοι δεν καταλαβαίνουν και εκνευρίζομαι!
Σίγουρα το θεωρώ έλλάτωμα και προσπαθώ να το καταπολεμίσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρκετα συχνα δυστυχως... Εδω και 5 μηνες συνεχως...Ο λογος χωρισμος...Να παω στο γιατρο?

Δεν χρειαζεται, θα περασει. Ολοι το παθαινουν καποια στιγμη. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Κλαίω πολύ εύκολα και αρκετά συχνά..Τόσο που αρχίζω να πιστεύω ότι είμαι βαθύτατα μελαγχολικό ον!:P Κλαίω όταν τσακώνομαι με κάποιον(εξαρτάται-όχι πάντα,ανάλογα με το ποιός είναι και γιατί τσακώνομαι),κλαίω όταν ακούω μουσική που μου θυμίζει κατι ή απλά ειναι συγκινητική,κλαίω με ταινίες,κλαίω με παιδάκια,με ζωάκια,κλαίω επειδή φοβάμαι μήπως πάθει κατι κάποιος δικός μου..Μέχρι και με το Παρα5 έχω κλάψει!Τι άλλο να σας πω για να καταλάβετε??Συνηθως-αν όχι πάντα-φροντίζω να είμαι μόνη..Κατα τα άλλα,με λένε Μαρία και είμαι καλά!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εγώ που κλαίω μια φορά στην δεκαετία είμαι ένα αναίσθητο γουρούνι? :hmm:
Όχι οτι δεν στεναχωριέμαι πάντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Είμαι πολύ ευαίσθητη και ναι,κλαίω πολύ εύκολα.. αλλά ΠΟΤΕ μπροστά σε άλλους...μπροστά στους άλλους,ακόμα κι αν μου'ρθει να πλαντάξω,πάντα θα κρατηθώ (κυρίως σε φάσεις περίεργες/δύσκολες, για να φανώ "δυνατή" και να μην στεναχωρηθούν παραπάνω που στεναχωριέμαι..)..

Η μόνη περίπτωση που δεν κρατιέμαι μπροστά σε άλλους,είναι σε ταινίες..(έχω φάει ρεζιλίκια εγώ που με "βλέπετε" στο σινεμά...:P)

.. αλλά γενικότερα,θεωρώ ότι το κλάμα είναι προσωπική υπόθεση του καθενός και εγώ τουλάχιστον, προτιμώ να κλαίω ιν πράιβετ..και το γ@μ@το είναι,ότι ακριβώς επειδή οι άλλοι δεν με βλέπουν να κλαίω εύκολα,μ'έχουν και γι'αναίσθητη..! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
Είμαι ευαίσθητη και συγκινούμαι εύκολα..και όταν συγκινούμαι κλαίω...
Επίσης τα κλάματα με πιάνουν όταν τσακώνομαι...Από τα νεύρα μου δηλαδή...Στην προσπάθειά μου να αποδείξω ότι έχω δίκιο από τα νεύρα βάζω τα κλάματα...Και όχι τίποτα άλλο...αλλά χάνω και το δίκιο μου και τότε νευριάζω ακόμα πιο πολύ..:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top