Γυμνισμός - Topless

Γυμνισμός - Topless
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 56)
  • Θα έκανα topless, αλλά όχι γυμνισμό.

    Ψήφοι: 9 16.1%
  • Έχω κάνει topless, αλλά όχι γυμνισμό και δεν θα ήθελα να κάνω.

    Ψήφοι: 4 7.1%
  • Έχω κάνει και topless και γυμνισμό.

    Ψήφοι: 6 10.7%
  • Δεν θα έκανα τίποτα από τα δύο.

    Ψήφοι: 18 32.1%
  • Προτιμώ να κάνω γυμνισμό όπου μπορώ.

    Ψήφοι: 15 26.8%
  • Δεν ξέρω/δεν απαντώ

    Ψήφοι: 5 8.9%

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
όλα αυτά είναι υπέροχα πραγματικά!
Αρκεί...
να μην υπάρχουν δίπλα τριλίγουροι που σε κοιτάζουν με το σπιθνιροβόλο βλέμμα του ροφού που βλέπει για πρώτη φορά στη ζωή του ψαροντουφεκά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Κορίτσια σε ποιές παραλίες κάνετε μπάνιο;:hmm: Κάτι σκέφτομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Που να βγάλεις και το από κάτω... εκεί να δεις πόσο σε καταπιέζει το μαγιό στην θάλασσα....

Αλλάζει όλη η αίσθηση!Είναι απλά τέλειο :redface:

Είναι πραγματικά πολύ ωραία αίσθηση να κάνεις μπάνιο γυμνός/ή. Δεν έχω πάει σε παραλία γυμνιστών ποτέ και δεν ξέρω αν θα το κάνω ποτέ αλλα υπάρχουν παραλίες που μπορείς να πας και να κάνεις άνετα χωρίς τα βλέματα των άλλων που κοιτάνε περίεργα.

Συμφωνώ με VKey, αλλάζει η όλη αίσθηση!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Είναι πραγματικά πολύ ςραία αίσθηση να κάνεις μπάνιο γυμνός/ή.

Είναι πολύ ωραία και το βράδυ όταν έχει Πανσέληνο. 'Ηταν μια από τις πολύ όμορφες εμπειρίες μου παλιά, νοιώθεις σαν να βαφτίζεσαι ξανά καθώς μπαίνεις στη θάλασσα. Μακάρι να υπήρχε τέτοια βάπτιση αντί στην κολυμπήθρα. Το άτομο να βαφτίζεται μέσα στη φύση, πώς σας φαίνεται σαν ιδέα αυτό ? Μια πολύ ωραία εμπειρία επίσης είναι κάποιο βράδυ να κάνετε μπάνιο (όχι στη θάλασσα) και να μην σκουπίσετε τα νερά από το σώμα σας, ύστερα να ξαπλώσετε στο πάτωμα σε ένα πάρα πολύ λεπτό στρώμα με αναμένα κεριά χωρίς καθόλου φως και καθόλου μουσική μέχρι να στεγνώσουν τα νερά. Αυτές οι ασκήσεις συνηθίζονται πολύ στο wica και σε τέτοιες πρακτικές και όταν τα έκανα αναζοωγοννήθηκα μέσα σε δυο τρεις μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Είναι πολύ ωραία και το βράδυ όταν έχει Πανσέληνο. 'Ηταν μια από τις πολύ όμορφες εμπειρίες μου παλιά, ...

Βραδυνό μπάνιο άλλη ωραία και απολαυστική εμπειρία. Και σε συνδιασμό με το θέμα μας εδώ .... ΑΠΟΛΑΥΣΗ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Βραδυνό μπάνιο άλλη ωραία και απολαυστική εμπειρία. Και σε συνδιασμό με το θέμα μας εδώ .... ΑΠΟΛΑΥΣΗ!!!

Η θάλασσα τα τελευταία χρόνια πιστεύω ότι δεν μου κάνει πια καθόλου για τις πρωινές και μεσημεριανές ώρες και στο βουνό πάω μόνο ξημερώματα πια. Η φύση δεν σε θέλει απλά κοντά της, αλλά σε θέλει και συγκεκριμένες ώρες ώστε να μπορείς να την ακούσεις. Αν την τσακώσεις επίσης στις ισημερίες είναι το τέλειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Που να βγάλεις και το από κάτω... εκεί να δεις πόσο σε καταπιέζει το μαγιό στην θάλασσα....

Αλλάζει όλη η αίσθηση!Είναι απλά τέλειο :redface:

Mε τίποτα :P Μέχρι topless γιατί κυκλοφορούν κι άλλοι στην παραλία.

Είναι πολύ ωραία και το βράδυ όταν έχει Πανσέληνο.

Έχει ψαράκια, γιατρέ :/:

Κατα τις 5 τα ξημερώματα που είχα κάνει μία φορά ήταν ωραία απ' ό,τι θυμάμαι γιατί ήμουν και λίγο λιώμα στα ουίσκια :P Camping και το είχαμε κάψει :P Γυρίσαμε "χωρίς σηκώτια" ένα πράμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Η θάλασσα τα τελευταία χρόνια πιστεύω ότι δεν μου κάνει πια καθόλου για τις πρωινές και μεσημεριανές ώρες και στο βουνό πάω μόνο ξημερώματα πια. Η φύση δεν σε θέλει απλά κοντά της, αλλά σε θέλει και συγκεκριμένες ώρες ώστε να μπορείς να την ακούσεις. Αν την τσακώσεις επίσης στις ισημερίες είναι το τέλειο.

Μια και είμαι από νησί η θάλασσα είναι όλες τις ώρες :-). Από βουνό λίγα ξέρω. Αλλα να μην το αναλύσω γιατί βγαίνουμε :offtopic:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Καλά, τι έπαθαν φέτος στο Αγ. Νικήτα;
Μαγιό δεν βλέπεις πουθενά.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Kαι πολύ καλά κάνουν, δεν το έχουμε ανάγκη....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Kαι πολύ καλά κάνουν, δεν το έχουμε ανάγκη....:)

'Ετσι είναι. Αν το είχαμε ανάγκη ο καλός Θεούλης θα μα έφτιαχνε με μαγιό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ακριβώς έτσι....
Οπως τους μωαμεθανούς που τους έφτιαξε με 10 τόπια ύφασμα γύρω γύρω....:D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Βραδυνό μπάνιο άλλη ωραία και απολαυστική εμπειρία. Και σε συνδιασμό με το θέμα μας εδώ .... ΑΠΟΛΑΥΣΗ!!!

Ένας από τους λόγους που ανυπομονώ να ανέβω στα πάτρια εδάφη :D

Mε τίποτα :P Μέχρι topless γιατί κυκλοφορούν κι άλλοι στην παραλία.

Εξαρτάται σε ποια παραλία πας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Είναι πολύ ωραία και το βράδυ όταν έχει Πανσέληνο.

Λοιπόν δε ξέρω αν αυτό που θα πω είναι πατάτα, έτσι μου το είπαν έτσι σας το λέω:

Είμαστε στο αγκίστρι, είναι βράδυ και νομίζω είχε και πανσέληνο..Μπήκαμε στη θάλασσα και έξαφνα συνειδητοποίησα πως καθώς κουνούσα τα χέρια και τα πόδια μου βρισκόμουν αναμεσα σε στραφταλίσματα μαγικά. Σαν να ήμουν νεραϊδα αισθανόμουν! Αδύνατον να σας το περιγράψω και δεν το ξαναέζησα ποτέ..Τελικά μετά μου είπαν πως είναι πλανγκτόν που φωσφορίζει τη νύχτα. Μαγεία!...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Isi ακούγεται τέλειο, αλλά μαμώτο φοβάμαι τη σκοτεινή θάλασσα. Και με κάνατε να θέλω να δοκιμάσω να κάνω μπάνιο ολόγυμνη, τόπλες έχω κάνει πολλάκις! :D:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εσείς έχετε δει ποτέ γυμνιστή (δε μιλάω για topless) σε "οικογενειακή" παραλία?
Εγώ ποτέ. :|

Στο Ελλη, στην ποιο κεντρική παραλία μάνα με το παιδί της τα βγάλαν όλα και καναν μπάνιο σαν να μην συμβένει τίποτα, είχε παιδιά ξένους δεν την ένοιαξε καθόλου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Λοιπόν δε ξέρω αν αυτό που θα πω είναι πατάτα, έτσι μου το είπαν έτσι σας το λέω:

Είμαστε στο αγκίστρι, είναι βράδυ και νομίζω είχε και πανσέληνο..Μπήκαμε στη θάλασσα και έξαφνα συνειδητοποίησα πως καθώς κουνούσα τα χέρια και τα πόδια μου βρισκόμουν αναμεσα σε στραφταλίσματα μαγικά. Σαν να ήμουν νεραϊδα αισθανόμουν! Αδύνατον να σας το περιγράψω και δεν το ξαναέζησα ποτέ..Τελικά μετά μου είπαν πως είναι πλανγκτόν που φωσφορίζει τη νύχτα. Μαγεία!...
Oντως, υπάρχει και είναι απίστευτα μαγικό, συνήθως είναι πράσινο φωσφορίζων, αλλά αν είσαι πολύ πολύ τυχερή μπορεί σε καθαρή θάλασσα να δεις και πορτοκαλί-κοραλί...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Που να βγάλεις και το από κάτω... εκεί να δεις πόσο σε καταπιέζει το μαγιό στην θάλασσα....

Αλλάζει όλη η αίσθηση!Είναι απλά τέλειο :redface:

Το δοκίμασα και αυτό σήμερα :P Όντως διαφορετική αίσθηση όμως δεν το ξανακάνω γιατί είχα αγχωθεί πάρα πολύ με τους γύρω που κατα διαστήματα πλησίαζαν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top