Γυμνισμός - Topless

Γυμνισμός - Topless
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 56)
  • Θα έκανα topless, αλλά όχι γυμνισμό.

    Ψήφοι: 9 16.1%
  • Έχω κάνει topless, αλλά όχι γυμνισμό και δεν θα ήθελα να κάνω.

    Ψήφοι: 4 7.1%
  • Έχω κάνει και topless και γυμνισμό.

    Ψήφοι: 6 10.7%
  • Δεν θα έκανα τίποτα από τα δύο.

    Ψήφοι: 18 32.1%
  • Προτιμώ να κάνω γυμνισμό όπου μπορώ.

    Ψήφοι: 15 26.8%
  • Δεν ξέρω/δεν απαντώ

    Ψήφοι: 5 8.9%

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Στο Ελλη, στην ποιο κεντρική παραλία μάνα με το παιδί της τα βγάλαν όλα και καναν μπάνιο σαν να μην συμβένει τίποτα, είχε παιδιά ξένους δεν την ένοιαξε καθόλου:)

Πραγματικά πιο κεντρική στο κέντρο της ρόδου δεν έχει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Αν βρεις μια πιο κατάλληλη παραλία κα χαλαρώσεις χωρίς να σκέφτεσαι τους γύρω γύρω, θα είναι ακόμα καλύτερα.... :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Αν βρεις μια πιο κατάλληλη παραλία κα χαλαρώσεις χωρίς να σκέφτεσαι τους γύρω γύρω, θα είναι ακόμα καλύτερα.... :) :)

Αυτό θα κάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Το Σαββατοκύριακο λέω να την κάνω σε καμιά ήρεμη παραλία και να κάνω λίγο τσιτσιδόμπανιο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Το Σαββατοκύριακο λέω να την κάνω σε καμιά ήρεμη παραλία και να κάνω λίγο τσιτσιδόμπανιο :D

σε ποια παραλια:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Στο Ελλη, στην ποιο κεντρική παραλία μάνα με το παιδί της τα βγάλαν όλα και καναν μπάνιο σαν να μην συμβένει τίποτα, είχε παιδιά ξένους δεν την ένοιαξε καθόλου:)

Καλα στο Ελλη και ειδικα στο ενυδριο γινετε ο χαμος... Τιγκα στο topples και αρκετοι εντελος γυμνοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Καλα στο Ελλη και ειδικα στο ενυδριο γινετε ο χαμος... Τιγκα στο topples και αρκετοι εντελος γυμνοι...

Τόπλες και τάγκα τίγκα στο Έλλη. οι τσίτσιδοι που είναι και δεν έχω πετύχει ποτέ κανένα :hmm: (καμία:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τόπλες και τάγκα τίγκα στο Έλλη. οι τσίτσιδοι που είναι και δεν έχω πετύχει ποτέ κανένα :hmm: (καμία:P )

Ρε σύ δεν θυμάσε που είχαμε βρεθεί και το λέγαμε γιατί δεν πηστέυαμε στα μάτια μας; πέρσι το καλοκαίρι με τον Μιχάλη την ήδαμε δεν θημάσε; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Τόπλες και τάγκα τίγκα στο Έλλη. οι τσίτσιδοι που είναι και δεν έχω πετύχει ποτέ κανένα :hmm: (καμία:P )
τοπλες εχω δει αλλα τσιτσιδι δεν εχω δει:D :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Ρε σύ δεν θυμάσε που είχαμε βρεθεί και το λέγαμε γιατί δεν πηστέυαμε στα μάτια μας; πέρσι το καλοκαίρι με τον Μιχάλη την ήδαμε δεν θημάσε; :hmm:

Σόρυ φιλενάδα αλλα δεν το θυμάμαι. Μπας και απλά άλλαζε? Γιατί αν σε δουν να παραφερεσαι στην παραλία στην λένε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Παραλίες γυμνιστών στη Λευκάδα, Κεφαλονιά και Ιθάκη...who knows????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σόρυ φιλενάδα αλλα δεν το θυμάμαι. Μπας και απλά άλλαζε? Γιατί αν σε δουν να παραφερεσαι στην παραλία στην λένε.

Νο φίλε έκανε μπάνιο κανονικά ολόγυμνη, και κανένας δεν είπε λέξη, Ρώτα και τον μάικ να σου πεί, απλά λογικό είναι να μην λένε τίποταήταν κορμάρα η τύπησα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Παραλίες γυμνιστών στη Λευκάδα, Κεφαλονιά και Ιθάκη...who knows????:P
Στη Λευκάδα ξέρω στον Αγ. Νικήτα την παραλία Μύλος, που μπορείς να πας με καραβάκι από τον Αγ.Νικήτα, και την παραλία Αγιοφίλι, πραγματικά μαγευτική και πας με καραβάκι από τη Βασιλική.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Θα εχω αραγε την πρωτη μου εμπειρια αυτο το καλοκαιρι? :) Who knows?

Ξερει κανενας για παραλιες γυμνιστων στην Μηλο? Θα παω με την κοπελα μου σε λιγες μερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
την εχω γυρισει ολη τη μηλο αλλα δεν υπαρχει κατι στανταρ και αποκλειστικα γυμνιστων.

ωστοσο αν πας στον προβατα σουρουπο, δε θα βρεις κοσμο οποτε μπορεις ανετοτατα να κανεις.

οπως και στο σαρακηνικο,αν πας λιγο παρακει, και οχι εκει που ειναι ΟΟΟΟΟΟΛΟΣ ο κοσμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
στο αγκίστρι που θα πάω για σουκου θα πάω σε μια παραλία γυμνιστών.....
ελπιζω να με συγχωρέσει ο αγγελός μου για αυτό που 8α του κάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
στο αγκίστρι που θα πάω για σουκου θα πάω σε μια παραλία γυμνιστών.....
ελπιζω να με συγχωρέσει ο αγγελός μου για αυτό που 8α του κάνω


Αφού τόσα χρόνια το θες, μπορώ να σου χαλάσω χατίρι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
την εχω γυρισει ολη τη μηλο αλλα δεν υπαρχει κατι στανταρ και αποκλειστικα γυμνιστων.

ωστοσο αν πας στον προβατα σουρουπο, δε θα βρεις κοσμο οποτε μπορεις ανετοτατα να κανεις.

οπως και στο σαρακηνικο,αν πας λιγο παρακει, και οχι εκει που ειναι ΟΟΟΟΟΟΛΟΣ ο κοσμος.

Καλα, στην τελικη αμα δεν υπαρχει θα αρκεστουμε να κανουμε topless... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ο γυμνισμος η το τοπλες ειναι νομημο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top