Οι φωτογραφίες σας πριν και μετά την επεξεργασία!

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ας ποστάρω αυτό το οποίο το λάτρεψε και ο καθηγητής μου όταν το είδε.


Είχα ένα θεματάκι με το χέρι και τα μαλλιά αλλά show mercy, ήταν αρχές ακόμη. :P

Πως και δε χρησιμοποίησες μάσκα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Τη συγκεκριμένη την έχω επεξεργαστεί στο gimp 2.5 που δεν έχει μάσκες. Αλλά έτσι κι αλλιώς τις αποφεύγω. Το πολύ να βάλω ένα surface blur πάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Τη συγκεκριμένη την έχω επεξεργαστεί στο gimp 2.5 που δεν έχει μάσκες. Αλλά έτσι κι αλλιώς τις αποφεύγω. Το πολύ να βάλω ένα surface blur πάνω.

H μάσκα δεν έχει σχέση με το surface blur. Δεν είναι κάποιο φίλτρο.
Θα σου έδινε τη δυνατότητα να χρωματίσεις το ίδιο και εκείνες τις τρίχες που ήταν πάνω από το χέρι, χωρίς να χρειαστεί να τις σβήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ναι, το ξέρω. Αλλά δεν με βολεύει ακόμα. Δεν την έχω μάθει καλά και με εκνευρίζει λίγο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top